dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bydgoszcz Osiedle Osowa Góra

109 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

109 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

2 390 zł40 m² 59,75 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biała Posesja Nieruchomości poleca na wynajem dwupokojowe mieszkanie o pow. 40 m2 zlokalizowane na Osowej Górze przy ulicy Biedronkowej. Dzielnica ta posiada dobrze rozwinięte zaplecze handlowe,.

Szczegóły ogłoszenia

1 450 000 zł137 m² 10 583,94 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:389 m²

Piętrowy dom w zabudowie szeregowej (skrajny segment) położony na bydgoskiej Osowej Górze. Wymarzone miejsce dla osób poszukujących nieruchomości w sąsiedztwie niskiej zabudowy, z dala.

Szczegóły ogłoszenia

1 520 000 zł2 774 m² 547,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna 2774 m ul. Grunwaldzka, blisko S5 Na sprzedaż grunt o powierzchni 2774 m , położony przy ul. Grunwaldzkiej. Nieruchomość znajduje się w otoczeniu zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł87 m² 8 034,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Tylko u nas Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie 87,42 m Bydgoszcz, osowa Góra. Tutaj trzy lub cztery pokoje, wszystko zależy od Twoich potrzeb. Na sprzedaż jasne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

355 000 zł37 m² 9 594,59 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dobre Nieruchomości prezentują: 2-pokojowe mieszkanie w pięknym funkcjonalnym układzie na 2 piętrze w bloku, do własnej aranżacji Osowa Góra. Na sprzedaż, mieszkanie o powierzchni 40.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł315 m² 3 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:315 m²

Na sprzedaż komfortowy dom mieszkalny z rozbudowaną powierzchnią usługową, idealny dla osób prowadzących działalność usługową w domu. Nieruchomość stanowi połączenie przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł56,10 m² 8 538,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

M-4 56,10 mkw. Osówiec ul. Atolowa 479.000 zł Oferujemy do sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe ( w Księdze wieczystej są dwa pokoje), salon z aneksem kuchennym, 2 pokoje (jeden z zabudową) ,.

Szczegóły ogłoszenia

1 064 000 zł90,02 m² 11 819,60 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Makler nieruchomości poleca mieszkanie na osowej górze! Przedstawiam Państwu atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie z garażem i ogródkiem. Nieruchomość mieści się na Osowej Górze. Łączna.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

849 000 zł160 m² 5 306,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:258 m²

Na sprzedaż 4-pokojowy dom na Osowej Górze, o powierzchni użytkowej 108 m2, na działce 258 m2. *oferta dostępna tylko w Forma Nieruchomości * Dom szeregowy z 1983 roku o dużym.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²36 m² 1 440 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Nowoczesne lokale biurowo-usługowe z windą Różne metraże! Do wynajęcia atrakcyjne powierzchnie komercyjne położone w zadbanym budynku handlowym. Lokale idealnie nadają się na biura,.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł120 m² 6 458,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż atrakcyjne, przestronne mieszkanie dwupoziomowe typu M-5 o powierzchni użytkowej 91 m (powierzchnia całkowita ok. 120 m ), położone w jednej z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 062 zł76,82 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Promocja przy zakupie mieszkania wraz Z miejscem postojowym W hali garażowej - komórka lokatorska gratis Nowa, kameralna inwestycja zlokalizowana na bydgoskiej Osowej Górze. W dwupiętrowym,.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł72 m² 9 444,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży mieszkanie przy lesie na Osowej Górze. I piętro w ładnym bloku z 2015.

Szczegóły ogłoszenia

7 500 zł163 m² 46,01 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:632 m²

House Team Nieruchomości & Finanse poleca na wynajem elegancki, świeżo wyremontowany dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany na osiedlu Osowa Góra. Nieruchomość położona jest w urokliwej.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł200 m² 5 995 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:341 m²

Na sprzedaż duży, energooszczędny dom na Osowej Górze. Pompa ciepła, fotowoltaika, solary, monitoring. Pow użytkowa ok 200 m2 Parter: przestronny salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Dom szeregowy

Osowa Góra,Bydgoszcz

980 000 zł315 m² 3 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dobre Nieruchomości prezentują przestronny i funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej, położony w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Bydgoszczy Osowej Górze. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł240 m² 5 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:600 m²

Dobre Nieruchomości prezentują na sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący o powierzchni około 240 m , położony na działce 600 m , w jednej z najbardziej spokojnych.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł91 m² 8 670,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Andrzej Marczak Telefon   Bardzo gustowne, dwupoziomowe mieszkanie z pięknym widokiem na tereny leśne. Lokal idealnie nadaje się na prowadzenie działalności we własnym mieszkaniu, gdyż.

Szczegóły ogłoszenia

25,86 zł/m²580 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:własny parking

Oferta wynajmu - nowoczesny budynek biurowo-usługowy, bydgoszcz - Osowa Góra Biuro Idea Nieruchomości przedstawia wyjątkową ofertę wynajmu wolnostojącego budynku biurowo-usługowego o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

43 200 zł1 728 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:-

Do wynajęcia hala przemysłowa pow. 1728 m2( 72 m x 24 m). Dwie suwnice: 16 i 10 ton nośności. Dwie bramy wjazdowe dla samochodów ciężarowych. Wymiary hali: 24 x 72 m. Wysokość do belki.

Szczegóły ogłoszenia

990 000 zł300 m² 3 300 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:340 m²

Andrzej Marczak Telefon   Obiekt energooszczędny został doinwestowany aby obniżyć koszty eksploatacji. Nowa instalacja fotowoltaiczna, pompa ciepła, kolektory słoneczne oraz zasobniki ciepłej.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

30 000 zł6 000 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Osowa Góra - przedstawiam do wynajęcia działkę o powierzchni ok. 6 tyś m2., na terenie przemysłowym, kształt nieregularny, teren częściowo utwardzony, monitoring i ochrona fizyczna.

Szczegóły ogłoszenia

25 zł/m²1 720 m² 43 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Hala przemysłowa 1720 m z suwnicami - idealna pod produkcję i logistykę Na wynajem oferujemy nowoczesną halę przemysłową o powierzchni 1720 m , zaprojektowaną z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 zł212 m² 4,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na wynajem pusta działka o powierzchni 212 m2 położona na bydgoskiej Osowej Górze. Grunt objęty miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego z przeznaczaniem pod handel lub usługi.

Szczegóły ogłoszenia

59,52 zł/m²42 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 42 m , zlokalizowany w centrum Osowej Góry. Lokal znajduje się w bardzo dobrym punkcie , przy głównej, w pobliżu sklepów, punktów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

713 797 zł76,67 m² 9 309,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł67,20 m² 10 401,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dzień dobry Państwu Prezentujemy do sprzedaży mieszkanie 4 pokojowe położone w bloku na III ( ostatnim) piętrze. W księdze wieczystej wpisane są 3 pokoje - można przywrócić stan pierwotny.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł48,36 m² 41,36 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do zapoznania się z ofertę najmu dwupokojowego mieszkania zlokalizowanego na osiedlu Osowa Góra. Miłośnicy tego osiedla docenią uroki tej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

10 800 zł432 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:2 000 m²

Do wynajęcia hala z przeznaczeniem na magazyn lub usługi. Dogodna lokalizacja w centrum magazynowo przemysłowym miasta blisko trasy S5 Pow. użytkowa ok 432 m2 Hala 432 m2 Wysokość hali 4,5.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł62,81 m² 7 466,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż przestronne, jasne mieszkanie na trzecim, ostatnim piętrze bloku w spokojnej części Osowej Góry w Bydgoszczy. Powierzchnia po podłodze to ponad 120 m . Układ pomieszczeń: -.

Szczegóły ogłoszenia

469 900 zł140 m² 3 356,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1996

Oferta W pepper house! 4 pokojowe mieszkanie - osowa góra! atuty: - 4 pokoje! - 2 łazienki! - Duża powierzchnia mieszkania - po podłodze blisko 140m2! - Wysokie skosy - mnóstwo miejsca na zabudowy!.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem

Osowa Góra,Bydgoszcz

899 000 zł136 m² 6 610,29 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:195 m²

Dom w zabudowie szeregowej po modernizacjach - Bydgoszcz, osowa Góra Przedstawiamy Państwu dom idealny dla rodziny - po modernizacji, z bardzo dobrze przemyślanym układem pomieszczeń oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł300 m² 3 996,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:342 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży obiekt położony na Osowej Górze, w dobrej lokalizacji. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

469 900 zł62,81 m² 7 481,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Prestige Nieruchomości Marzena Tel:   Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 62,81 m - idealne dla rodziny lub osób, które cenią wygodę, dużą.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł377 m² 3 421,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:395 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Dom wolnostojący na Osowej Górze. Dom 3-kondygnacyjny o powierzchni całkowitej 377 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł32,50 m² 55,38 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Oferta dostępna tylko w biurze Makler Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą mieszkania na wynajem usytuowanego w domu na Osowej Górze. Mieszkanie o powierzchni 32m2 gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł37 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Słoneczne mieszkanie blisko Kanału Bydgoskiego i terenów spacerowych Charakterystyka: mieszkanie znajduje się na parterze w niskim bloku. Lokal o powierzchni 37 M2. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

1 195 000 zł117 m² 10 214 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:367 m²

Dom wolnostojący | bydgoszcz, osowa góra | 2020 rok Prezentujemy ofertę sprzedaży wolnostojącego domu jednorodzinnego o powierzchni 117 m , oddanego do użytkowania w 2020 roku.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł34 m² 11 029,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Rezerwacja! Przytulne 2-pokojowe mieszkanie na Osowej Górze | Bursztynowa Rezydencja | 34 m Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 34 m z balkonem, położone w obiekcie.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł44 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Nowa oferta w naszym biurze - do wynajęcia 2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze w niskim bloku na bydgoskim osiedlu Osowa Góra. Idealne dla osób ceniących sobie spokój, ciszę.

Kupię

Rodzaj budynku

Zamknij