dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bydgoszcz Osiedle Stary Fordon

51 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

51 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 249 000 zł139,81 m² 8 933,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:496 m²

Nowoczesny dom dla osób, które oczekują więcej od codzienności Szukasz miejsca, które zapewni Twojej rodzinie wygodę, prywatność i świetne warunki do życia? Ta inwestycja łączy nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

396 900 zł37,22 m² 10 663,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie nr 14 Kameralna inwestycja w Starym Fordonie przy bulwarze wiślanym - bydgoska 19. Mieszkanie w standardzie deweloperskim w nowym budynku stylizowanym na kamienicę w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

501 930 zł45,63 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja w Fordonie nad Wisłą! Polecam na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe na pierwszym piętrze ,deweloperskie w Fordonie. Opisana inwestycja mieszkaniowa w Starym Fordonie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

327 900 zł31,85 m² 10 295,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie nr 2 Kameralna inwestycja w Starym Fordonie przy bulwarze wiślanym - bydgoska 19. Mieszkanie w standardzie deweloperskim w nowym budynku stylizowanym na kamienicę w samym.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł35,97 m² 13 483,46 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedmiotem sprzedaży jest komfortowe mieszkanie o pow. 35,97 m2, usytuowane na III piętrze w nowym bloku z cegły z 2021 roku. Osiedle położone w Fordonie na pograniczu ze Starym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

517 900 zł45,58 m² 11 362,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie nr 4 Kameralna inwestycja w Starym Fordonie przy bulwarze wiślanym - bydgoska 19. Wykończone pod klucz: pokoje - panele winylowe, gładzie, oświetlenie łazienka - kabina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

398 900 zł38,77 m² 10 288,88 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Budynek usytuowany w Starym Fordonie, w sąsiedztwie odrestaurowanego bulwaru nad Wisłą z pełną infrastrukturą wypoczynkową: 2 skateparki, plac zabaw, zewnętrzna siłownia, ścianka.

Szczegóły ogłoszenia

15 zł/m²500,67 m² 7 510 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem najmu jest budynek po byłym dworcu o powierzchni najmu 500,67 m2 położonym w Bydgoszczy, przy ul. Dworcowej 1, działka nr 32, obręb Bydgoszcz 342. Dopuszczalny rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

262 112 zł153 m² 1 713,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji ogłoszenie O sprzedaży nieruchomości Projekt Kolonia Brzeziny Wielkie sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie [dalej: spółka], zawiadamia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 199 000 zł139,81 m² 8 575,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:283 m²

Zamieszkaj tam, gdzie komfort spotyka najlepszą lokalizację Nowoczesny dom premium w otoczeniu natury i pełnej infrastruktury miasta. To więcej niż nieruchomość to przestrzeń stworzona dla.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Stary Fordon,Bydgoszcz

575 900 zł58 m² 9 944,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Stary Fordon,Bydgoszcz

517 900 zł46 m² 11 362,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego wykończonego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Stary Fordon,Bydgoszcz

560 000 zł49 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Makler Nieruchomości zaprasza serdecznie do zapoznania się z atrakcyjną ofertą nowoczesnego, eleganckiego mieszkania 2-pokojowego z ogródkiem, położonego w Bydgoszczy, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Stary Fordon,Bydgoszcz

557 900 zł56 m² 9 950,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bydgoszcz

Stary Fordon,Bydgoszcz

549 000 zł185 m² 2 967,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:767 m²

Umowa przedwstępna oferta W naszym biurze! 2 domy Z ogromnym potencjałem na urokliwej działce W świetnej lokalizacji - fordon! Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Kasztelanka,Bydgoszcz

415 000 zł52 m² 7 996,15 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Tylko U nas! Mieszkanie dwu pokojowe ( 49,10m2 ) na piątym piętrze w wieżowcu : Fordon, ul. Osiedlowa. Duże, słoneczne i ustawne pokoje, osobna kuchnia, łazienka i wc - to wszystko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Stary Fordon,Bydgoszcz

318 900 zł30 m² 10 665,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Stary Fordon,Bydgoszcz

564 500 zł49 m² 11 520,40 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam serdecznie do zapoznania się z atrakcyjną ofertą nowoczesnego, eleganckiego mieszkania 2-pokojowego z ogródkiem, położonego w Bydgoszczy - Fordon. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Stary Fordon,Bydgoszcz

575 900 zł58 m² 9 944,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Stary Fordon,Bydgoszcz

517 900 zł46 m² 11 362,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią

Stary Fordon,Bydgoszcz

236 000 zł24 m² 9 874,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Kawalerka w Starym Fordonie z balkonem - nie przegap okazji na swoje pierwsze mieszkanie! Marzysz o własnych czterech kątach w klimatycznej dzielnicy Bydgoszczy? Ta oferta to strzał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Stary Fordon,Bydgoszcz

279 000 zł32 m² 8 718,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1996

Polecam do sprzedaży mieszkanie o pow.31,69m2,składającego się z jednego pokoju,kuchni i łazienki. Lokal położony jest na 4 piętrze w czteropiętrowym bloku z cegły przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Stary Fordon,Bydgoszcz

364 900 zł32 m² 11 492,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Stary Fordon,Bydgoszcz

318 900 zł30 m² 10 665,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Stary Fordon,Bydgoszcz

517 900 zł46 m² 11 362,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Stary Fordon,Bydgoszcz

575 900 zł58 m² 9 944,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Stary Fordon,Bydgoszcz

327 900 zł32 m² 10 295,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Stary Fordon,Bydgoszcz

557 900 zł56 m² 9 950,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Samotna

Kasztelanka,Bydgoszcz

520 000 zł53 m² 9 774,44 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53,2 m2 położone na II piętrze trzypiętrowego bloku z 2014 roku w Bydgoskim Fordonie. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Stary Fordon,Bydgoszcz

318 900 zł30 m² 10 665,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Stary Fordon,Bydgoszcz

364 900 zł32 m² 11 492,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Stary Fordon,Bydgoszcz

327 900 zł32 m² 10 295,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stary Fordon,Bydgoszcz

450 000 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

To mieszkanie jest idealną Inwestycją w Twoją Przyszłość! Szukasz mieszkania w klimatycznym miejscu z dobrym dojazdem do centrum? Poznaj 60-metrowe, słoneczne mieszkanie w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Stary Fordon,Bydgoszcz

575 900 zł58 m² 9 944,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Stary Fordon,Bydgoszcz

890 000 zł116 m² 7 672,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:130 m²

Makler poleca Do sprzedania domek jednorodzinny typu blizniak dwulokalowy w Fordonie Idealne miejsce ,tereny spacerowe, blisko komunikacja miejska , markety, szkoła, przedszkola. Idealne miejsce do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Stary Fordon,Bydgoszcz

517 900 zł46 m² 11 362,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Stary Fordon,Bydgoszcz

450 000 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

To mieszkanie jest idealną Inwestycją w Twoją Przyszłość! Zapraszamy do odkrycia bardzo słonecznego mieszkania o powierzchni 60 m , usytuowanego w cichej i doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bydgoszcz

Stary Fordon,Bydgoszcz

590 000 zł170 m² 3 470,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:767 m²

Na sprzedaż nieruchomość o powierzchni 767 m , położona w mieście, z dwoma domami mieszkalnymi na jednej działce. Dom 1 (większy): łazienka, kuchnia, pokój gościnny, 2 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Stary Fordon,Bydgoszcz

557 900 zł56 m² 9 950,06 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Stary Fordon,Bydgoszcz

318 900 zł30 m² 10 665,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Stary Fordon,Bydgoszcz

364 900 zł32 m² 11 492,90 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024