dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bydgoszcz Osiedle Wzgórze Wolności

49 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

49 ogłoszeń

Rynek pierwotny

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 1-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 33,87 m2 Cena katalogowa: 397 000,00 zł -> 0% prowizji 0% podatku pcc <- Prezentowane mieszkanie o powierzchni 33,87 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

44,50 zł/m²200 m² 8 900 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Duży, przestronny lokal w nowowybudowanym skrzydle parterowego budynku usługowego w bardzo charakterystycznej i rozpoznawalnej lokalizacji przy samym skrzyżowaniu ulicy Wojska Polskiego.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł59 m² 37,29 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Karol Słomczyński   Oferujemy do wynajęcia przestronne, 3- pokojowe mieszkanie na osiedlu Wzgórze Wolności w Bydgoszczy. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, szpital, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

492 000 zł41,56 m² 11 838,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim o powierzchni 41,56 m2, położonego na nowoczesnym, i monitorowanym osiedlu - na bydgoskim Wzgórzu.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²20 m² 900 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Lokal użytkowy do wynajęcia - 20 m2, biuro na 1 piętrze z osobnym wejściem. Koszty eksploatacji 200 zl. ul. Wojska Polskiego W przypadku pytań lub chęci umówienia się na prezentację,.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł49 m² 9 693,88 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie biura Olimp nieruchomości piękne, zaaranżowane przez dekoratora wnętrz mieszkanie, po kapitalnym remoncie. 49m kw., 3 pokojowe , każdy z osobnym wejściem z przedpokoju. Osobna.

Szczegóły ogłoszenia

415 000 zł63 m² 6 587,30 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne M 4 z loggia -15 min spacerem do Centrum. Na sprzedaż wyjątkowe przestronne i doświetlone mieszkanie , które dzięki przemyślanej zmianie układu z M 5 na M 4 zyskało.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł43 m² 7 209,30 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do indywidualnego odnowienia położone w poszukiwanej lokalizacji .Duży balkon typu loggia .Łazienka z toaletą oddzielnie.Pokoje 16m ,9m.Termin przekazania mieszkania do uzgodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wojska Polskiego

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

610 000 zł53 m² 11 601,40 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością prezentujemy doskonałą ofertę w najnowszym budynku inwestycji na Wzgórzu Wolności w Bydgoszczy - mieszkanie w stanie deweloperskim, gotowe do realizacji Twoich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

650 000 zł51 m² 12 823 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Biuro Makler ma okazję zaprezentować mieszkanie zlokalizowane w dzielnicy Wzgórze Wolności w kameralnej inwestycji Folwark. Osiedle z gwarancją bezpieczeństwa, terenem zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

2 660 zł48 m² 55,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecamy na wynajem! Przytulne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie o powierzchni 48,4 m , położone na 4. piętrze 4-piętrowego budynku. Mieszkanie jest jasne, czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowiańska

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

619 000 zł63 m² 9 809,83 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu czteropokojowego mieszkania w wysokim standardzie znajdującej się przy ulicy Biziela w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ujejskiego

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

455 000 zł43 m² 10 581,40 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy do zakupu wyremontowane mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji na ul. Ujejskiego, wzgórze Wolności. Lokal znajduję się na 7 piętrze w 11 piętrowym budynku. Mieszkanie ma niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

375 000 zł55 m² 6 768,95 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dobra oferta! poszukiwana lokalizacja! klucze W biurze! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-4 o powierzchni 55,4 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Wzgórze Wolności!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

277 900 zł31 m² 8 907,05 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Makler poleca: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31 m położone w Bydgoszczy na osiedlu Wzgórze Wolności. Lokal znajduje się na parterze w 10-piętrowym, ocieplonym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

864 100 zł69 m² 12 523,20 zł/m²

 

Piętro:5/19

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji w prestiżowej inwestycji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Toruńska

Babia Wieś,Bydgoszcz

839 000 zł65 m² 12 907,70 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowa oferta dostępna tylko W biurze makler Wyobraź sobie miejsce, które łączy nowoczesny styl życia z poczuciem bezpieczeństwa, prywatności i codzienną wygodę. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

345 000 zł43 m² 8 023,26 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na 11. piętrze w zadbanym budynku na Wzgórzu Wolności. Lokal znajduje się w bardzo dobrym stanie technicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

519 000 zł44 m² 11 718,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 44,29 m , położone na drugim piętrze w nowoczesnym bloku z 2015 roku, na terenie zamkniętym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

325 000 zł39 m² 8 376,29 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Opiekun oferty: \ Oferta dostępna wyłącznie w biurze prestige Nieruchomości! rezerwacja! Mam przyjemność zaprezentować Państwu przytulne, funkcjonalne 2 - pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

509 000 zł80 m² 6 362,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:707 m²

Marzysz o nowym, ekonomocznym domu wolnostojącym? Proponujemy dom parterowy wybudowany w oparciu o nowoczesne technologie. Śliczny, prosty, sprytny i tani w utrzymaniu - coś czego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

450 000 zł64 m² 7 031,25 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Opiekun oferty: oferta dostępna w biurze prestige Nieruchomości! Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego mieszkania o powierzchni 64 m2 na 2 piętrze 11 piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

529 000 zł61 m² 8 672,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Piękne mieszkanie na Wzgórzu Wolności po remoncie do własnej adaptacji! Mieszkanie na parterze w bloku z 1983 roku, położone jest na Wzgórzu Wolności. Wnętrze to 3 pokoje , w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karpacka

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Novator centrum nieruchomości poleca: oferta dla inwestora, który chce kupić mieszkanie z solidnymi najemcami. Mieszkanie w nowym budownictwie na Wzgórzu Wolności, ul. Karpacka. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

2 660 zł48 m² 55,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ujejskiego

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

460 000 zł65 m² 7 057,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 o powierzchni 65,18m 2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Wzgórze Wolności, ul. Ujejskiego. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

278 000 zł31 m² 8 967,74 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka

Babia Wieś,Bydgoszcz

229 000 zł25 m² 9 145,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż Kawalerka o powierzchni 25,04 m2 przy kpsw, torbydzie, hali Łuczniczka przy Toruńskiej 80. W pobliżu przystanek tramwajowy, tereny spacerowe wzdłuż Brdy. Przechodząc Mostem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

1 400 zł35 m² 40 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Lokal użytkowy - Bydgoszcz, wzgórze Wolności- wynajem Do wynajęcia funkcjonalny i jasny lokal użytkowy o powierzchni 35m2, położony na 11. piętrze w popularnej i świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

864 100 zł69 m² 12 523,20 zł/m²

 

Piętro:5/19

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

190 000 zł35 m² 5 428,57 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania usytuowanego na 11. piętrze w pięknej lokalizacji na Wzgórzu Wolności. Nieruchomość idealna dla inwestorów ,z możliwością dostosowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karpacka

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

399 000 zł48 m² 8 312,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Beskidzka

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

2 660 zł48 m² 55,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z klimatyzacją 48 m | ul. Beskidzka (wzgórze Wolności) oferuję do wynajęcia przytulne, w pełni umeblowane i wyposażone mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Karpacka

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

519 000 zł44 m² 11 718,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż 2 pokoje ul. Karpacka z miejscem w hali garażowej. Na sprzedaż M-3 jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,29 m , położone na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Karpacka

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

519 000 zł44 m² 11 718,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 2 pokojowego Apartamentu, położonego w świetnej lokalizacji Wzgórze Wolności (ul. Karpacka). Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karpacka

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

519 000 zł44 m² 11 718,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2 pokoje | 44,29 m | Wzgórze Wolności | Garaż + Komórka | 2014 r. Na sprzedaż jasne, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 44,29 m , położone na 2. piętrze w 3-piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ujejskiego

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

427 000 zł63 m² 6 767,04 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dobra oferta! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-5 o powierzchni 63,1 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Wzgórze Wolności - ul. Ujejskiego. W skład mieszkania wchodzi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Karpacka

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

519 000 zł44 m² 11 718,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Novator centrum nieruchomości poleca: ładne i zadbane mieszkanie na Wzgórzu Wolności, ul. Karpacka. W skład lokalu wchodzą: salon z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

255 000 zł31 m² 8 225,81 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko w biurze Olimp Nieruchomości, wyjątkowa okazja zakupu mieszkania! Lokal mieszkanie o powierzchni 31 m kw., tzw. kawalerka, z możliwością wydzielenia drugiego pokoju, na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Biziela

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

399 000 zł39 m² 10 257,10 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu dwupokojowego mieszkania w wysokim standardzie znajdującej się przy ulicy Biziela w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

529 000 zł61 m² 8 672,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Makler poleca Mieszkanie w znakomitej i poszukiwanej lokalizacji na Wzgórzu Wolności w czteropiętrowym bloku z loggią na drugim piętrze o powierzchni 61m. Trzy pokoje na Wzgórzu.