dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bydgoszcz

3 712 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 712 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Uznamska

Bartodzieje,Bydgoszcz

599 000 zł53 m² 11 301,90 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie biura Olimp nieruchomości piękne, zaaranżowane przez dekoratora wnętrz mieszkanie, po kapitalnym remoncie. 53 m kw., 3 pokojowe , każdy z osobnym wejściem z przedpokoju. Osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

578 990 zł49 m² 11 816,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2 pokojowe z balkonem na parterze - Centrum Lokal składa się z: - salonu z aneksem kuchennym z wyjściem na balkon - sypialni - łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Śródmieście,Bydgoszcz

725 000 zł63 m² 11 507,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Szanowni Państwo! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego apartamentu, zlokalizowanego w ścisłym centrum Bydgoszczy! Jest to jedna z najbardziej pożądanych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

519 000 zł63 m² 8 186,12 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe na 1 piętrze w odrestaurowanej kamienicy - Sielanka Lokal składa się z : - salonu od strony wschodniej - 22 m2 - 2 pokoi od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lelewela

Leśne,Bydgoszcz

390 000 zł51 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2-pokojowe mieszkanie 50,7 m z loggią Osiedle Leśne ul. Joachima Lelewela. Na sprzedaż komfortowe, w pełni rozkładowe mieszkanie o powierzchni 50,7 m , położone na spokojnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Powstańców Warszawy

Leśne,Bydgoszcz

749 900 zł60 m² 12 519,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe | 60 m | balkon | 2025 r. | bez pcc Makler Nieruchomości prezentuje nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

651 210 zł66 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

382 500 zł38 m² 10 013,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Makler Nieruchomości zapraszają do zakupu świeżo wyremontowanego, nowoczesnego mieszkania o powierzchni 38 m , zlokalizowanego na parterze na bydgoskich Wyżynach. Brak balkonu. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Błonie,Bydgoszcz

335 000 zł47 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

< rezerwacja > oferta wyłącznie w biurze Forma Nieruchomości. Lokalizacja: osiedle Błonie, ul. Waryńskiego. Piętro: 2 Stan: do odświeżenia Cena: do negocjacji Opis mieszkania: przestronny,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

662 040 zł61 m² 10 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Bydgoszcz

Miedzyń,Bydgoszcz

639 000 zł143 m² 4 468,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Makler poleca dom w cenionej i lubianej dzielnicy- na bydgoskim Miedzyniu. Nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy, wśród zabudowanych działek z domami jednorodzinnymi. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

701 960 zł64 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żmudzka

Bartodzieje,Bydgoszcz

2 500 zł48 m² 52,08 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe | ul. Żmudzka | Bartodzieje | design premium Do wynajęcia wyjątkowe mieszkanie o świetnym designie, położone na 3. piętrze w wieżowcu przy ul. Żmudzkiej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

399 000 zł50 m² 7 964,07 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Oferujemy na sprzedaż piękne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , po kapitalnym remoncie, niewymagające żadnych dodatkowych nakładów finansowych. Lokal jest gotowy do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

599 989 zł56 m² 10 725,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Komfortowe 3 pokoje z balkonem | Gotowe do zamieszkania | Spokojne, kameralne osiedle Są mieszkania, które po prostu się ogląda i są takie, do których chce się wracać. To jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gersona

Górzyskowo,Bydgoszcz

519 000 zł45 m² 11 500,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 2 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji Górzyskowo (ulica Wojciecha Gersona). Budynek Lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kadłubka

Fordon,Bydgoszcz

680 000 zł82 m² 8 292,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 82 m | 4 pokoje | Fordon Osiedle Tatrzańskie | Komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 82 m , zlokalizowane na 2. piętrze w czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Rolna

Zimne Wody,Bydgoszcz

105 000 zł460 m² 236,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rod Róża na sprzedaż Bydgoszcz, ul. Rolna Murowany domek po remoncie! Na sprzedaż wyjątkowa działka rekreacyjna na ogrodach działkowych rod Róża w Bydgoszczy, położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Mławska

Flisy,Bydgoszcz

390 000 zł732 m² 532,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Sprzedam działkę budowlaną - Bydgoszcz, flisy, ul. Mławska Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 732 m , położona w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Bydgoszczy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bydgoszcz

Opławiec,Bydgoszcz

410 000 zł889 m² 461,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż nowa- nowa cena -działka budowlana o powierzchni 888 m , położona w atrakcyjnej lokalizacji - w Opławcu, przy ul. Opławiec. Dla nieruchomości uzyskano pozwolenie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

519 000 zł44 m² 11 718,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Oferuję na sprzedaż funkcjonalne i starannie wykończone mieszkanie o powierzchni 44,29 m , położone na drugim piętrze w nowoczesnym bloku z 2015 roku, na terenie zamkniętym na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

625 000 zł70 m² 8 928,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Makler Biuro Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą klimatycznego, przestronnego 2-pokojowego mieszkania, położonego na 1. piętrze kameralnej kamienicy w dzielnicy Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

336 000 zł42 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe 42m2, parter, osiedle Wyżyny. Bardzo funkcjonale: - 2 pokoje - jasna kuchnia - oddzielne wc - łazienka - balkon typu loggia - piwnica - ogródek Idealna lokalizacja: - sklepy, rynek -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

439 000 zł38 m² 11 552,60 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Stylowe 2 pokoje z tarasem,wysoki parter, idealne do zamieszkania lub inwestycji! Na sprzedaż wyjątkowe, przytulne mieszkanie 2-pokojowe, położone na cenionym, nowoczesnym osiedlu. To przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

250 000 zł27 m² 9 157,51 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż funkcjonalna i w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 28 m , zlokalizowana na parterze zadbanej, zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Leszczyńskiego w bydgoskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

625 456 zł60 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

950 000 zł155 m² 6 129,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:663 m²

Dom wolnostojący piętrowy klocek,powierzchnia całkowita 155m2,użytkowa 108m2,dom podpiwniczony. Tylko W naszym biurze Parter : -pokój -14M2 -pokój -19M2 -kuchnia-11M2 -łazienka -7.5M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

598 138 zł53 m² 11 199 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz spokoju od zgiełku miasta , oraz pełnej infrastruktury wokół.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kijowska

Bartodzieje,Bydgoszcz

349 000 zł47 m² 7 398,77 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe do odświeżenia 47,17 m | Bartodzieje ul. Kijowska. Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania o powierzchni 47,17 m , położonego na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaruskiego

Fordon,Bydgoszcz

449 000 zł53 m² 8 460,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,07 m2 położone na III piętrze czteropiętrowego bloku w Bydgoskim Fordonie. Lokal po odświeżeniu, gotowy do wprowadzenia, 3 lata temu przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Cmentarna

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

5 000 zł99 m² 50,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:365 m²

Oferujemy Państwu Ciekawy dom w zabudowie szeregowej na Osiedlu domków jednorodzinnych w okolicy Ulicy glinki/cmentarnej Powierzchnia parteru 53,39m2 na której znajdują się następujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

549 000 zł67 m² 8 194,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Przestronne, słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym na 4. piętrze! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą komfortowego, 2-pokojowego mieszkania z funkcjonalnym aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

2 200 zł56 m² 39,29 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56 m zlokalizowane w doskonałej lokalizacji w centrum Bydgoszczy, w pobliżu ulicy Kamiennej. To propozycja dla osób ceniących sobie wygodę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przybory

Fordon,Bydgoszcz

459 000 zł64 m² 7 171,87 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż: przestronne 3-pokojowe mieszkanie 64 m Bydgoszcz Fordon, os. Szybowników, ul. Jeremiego Przybory Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m , na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

565 110 zł63 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie trzypokojowe (62,79m2) na trzecim piętrze w budynku wielorodzinnym zlokalizowanym w Centrum miasta. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 100 000 zł120 m² 9 201,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:143 m²

Ostatni dom W zabudowie szeregowej! Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży skrajnego, lewego segmentu o powierzchni 119,55 m w nowej inwestycji przy ulicy Gdyńskiej na bydgoskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem

Śródmieście,Bydgoszcz

269 000 zł44 m² 6 113,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! bydgoszcz, ul. Cieszkowskiego Prezentuję Państwu wyjątkową ofertę na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Bydgoszcz

Miedzyń,Bydgoszcz

778 000 zł178 m² 4 370,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 078 m²

Nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy, wśród zabudowanych działek z domami jednorodzinnymi. Dom został wybudowany w 1972 roku i posiada całkowitą powierzchnię około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

600 000 zł80 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż - przestronne 4-pokojowe mieszkanie z widokiem na tereny zielone Bydgoszcz | Fordon - Osiedle Przylesie | 80,3 m + balkon/loggia | parking zamknięty Jeśli szukasz mieszkania dla.