dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bydgoszcz

3 711 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 711 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

367 016 zł35 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Modrakowa

Wyżyny,Bydgoszcz

469 000 zł53 m² 8 849,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Tylko w Biurze Makler! Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania zlokalizowanego na parterze w niskim czteropiętrowym bloku na Wyżynach. Zadbany i ocieplony budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

473 765 zł50 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

3-pokojowe mieszkanie w nowoczesnym standardzie - Bydgoszcz Fordon- gotowe!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

866 663 zł65 m² 13 270 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

379 900 zł55 m² 6 851,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko W maklerze Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie - Szwederowo, świetna lokalizacja Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 55,45 m , położone na 3. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

709 000 zł40 m² 17 917,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie wykończone pod klucz! Mieszkanie dwupokojowe (39,57m2) na parterze w apartamentowcu w dzielnicy Muzycznej. Mieszkanie mieści się na kameralnym osiedlu, w czteropiętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Zamczysko

Myślęcinek,Bydgoszcz

159 000 zł400 m² 397,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Rezerwacja Na sprzedaż: działka rod w Myślęcinku, bydgoszcz Na sprzedaż wyjątkowa działka rod w malowniczej lokalizacji, idealna do odpoczynku od miejskiego zgiełku, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

780 615 zł79 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne Osiedle - Czyżkówko | 0% prowizji Kameralny kompleks 8 budynków w zielonej części Bydgoszczy Nowe osiedle na Czyżkówku to połączenie spokoju, komfortu i funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

334 464 zł35 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie dwupokojowe (34,84m2) na drugim piętrze w budynku wielorodzinnym zlokalizowanym w Centrum miasta. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stawowa

Błonie,Bydgoszcz

458 900 zł47 m² 9 763,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m 2 znajdujące się przy ul Stawowej na Błoniu w Bydgoszczy. Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

421 617 zł35 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Odkryj komfort i spokój w nowoczesnym, kameralnym budynku na Wyżynach - inwestycji, w której każdy szczegół został stworzony z myślą o wygodzie mieszkańców. Dwupiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

630 656 zł61 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

24 600 zł615 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt do wynajęcia o pow.615m2 położony w budynku wielorodzinnym z częścią usługową na parterze w północnej części miasta-Osiedle Zawisa. Lokal składa się z 11.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Baczyńskiego

Kapuściska,Bydgoszcz

415 000 zł56 m² 7 402,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie czteropokojowe (56,06m2), położone na pierwszym piętrze w bloku na Kapuściskach (ul. Baczyńskiego 18). Lokal mieszkalny w dobrym stanie, położony w pobliżu pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona, ul. Miedziana

Osowa Góra,Bydgoszcz

499 000 zł3 135 m² 159,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 3135 m , położona przy ul. Miedzianej na Osowej Górze w Bydgoszczy. Cena podlega negocjacji lokalizacja: działka znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

489 000 zł65 m² 7 523,08 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dzień Dobry , dziś mam dla Państwa rewelacyjną ofertę mieszkania w Fordonie Powierzchnia: 65 m Rozkład: 3 pokoje - Salon - 18 m - Sypialnia 1 - 16 m - Sypialnia 2 - 12 m Balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

459 472 zł44 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja na bydgoskich Flisach - w bezpośrednim sąsiedztwie malowniczego Kanału Bydgoskiego, to idealne miejsce dla osób ceniących spokój, komfort i bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

429 000 zł35 m² 12 146,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wykończone dwupokojowe mieszkanie (pow. 35,32 m2) usytuowane na pierwszym piętrze w bloku z windą (2023 r.) w dzielnicy Glinki. Atrakcyjne wykończone mieszkanie, składające się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ujejskiego

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

455 000 zł43 m² 10 581,40 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy do zakupu wyremontowane mieszkanie w atrakcyjnej lokalizacji na ul. Ujejskiego, wzgórze Wolności. Lokal znajduję się na 7 piętrze w 11 piętrowym budynku. Mieszkanie ma niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Czyżkówko,Bydgoszcz

461 760 zł44 m² 10 400 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne Osiedle - Czyżkówko Kameralny kompleks 8 budynków w zielonej części Bydgoszczy Nowe osiedle na Czyżkówku to połączenie spokoju, komfortu i funkcjonalności. Kameralna zabudowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

481 500 zł45 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

439 796 zł39 m² 11 300 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

480 000 zł72 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 3-pokojowe - idealne dla rodziny lub pod inwestycję na wynajem. Oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 72 m w Bydgoszczy, w dzielnicy Fordon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 143 120 zł95 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, rondo Jagiellonów

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

1 600 zł32 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu mieszkania na bydgoskim osiedlu Centrum /skrzetusko przy ul. Świętego Floriana. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

495 000 zł34 m² 14 486,40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż: stylowe, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem Bydgoszcz, szwederowo Powierzchnia mieszkania : 34,17 m Piętro : 2/2 (nowoczesne, kameralne osiedle) Dodatki : miejsce postojowe w hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Wilczak,Bydgoszcz

830 000 zł147 m² 5 657,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie dwupoziomowe 6-pokojowe z 2 balkonami znajdujące się na czwartym piętrze w bloku z 2000 r., na osiedlu Wilczak w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Racławicka

Bocianowo,Bydgoszcz

1 150 zł21 m² 54,76 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowocześnie i funkcjonalnie zaaranżowane mieszkanie przy Racławickiej 10 w Bydgoszczy, -Nieruchomość- powierzchnia 21 m2. Piętro 1. Ogrzewanie centralne. -Lokalizacja-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

345 000 zł37 m² 9 324,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Taka kawalerka to rzadkość! Jasna po generalnym remoncie! Balkon. Osiedle leśne. Blisko lasu! Na sprzedaż przestronna kawalerka o powierzchni 37 m , położona na 2 piętrze w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Śniadeckich

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

445 000 zł81 m² 5 493,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Oferujemy ciekawe 4 pokojowe mieszkanie, usytuowane w ścisłym centrum miasta na ul. Śniadeckich w odrestaurowanej kamienicy z 1920 roku. Budynek został odrestaurowany, nowa elewacja oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

267 000 zł30 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Dziś prezentuję Państwu ofertę kawalerki. gotowej do zamieszkania :) Nieruchomość zlokalizowana w małej przytulnej i odrestaurowanej kamienicy, w otoczeniu dużego nowoczesnego osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

234 990 zł20 m² 11 691 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Oferowane mieszkanie to kompaktowa, ale bardzo dobrze zaprojektowana kawalerka, która maksymalnie wykorzystuje dostępną przestrzeń. Wnętrze jest jasne, nowoczesne i spójne stylistycznie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białogardzka

Wyżyny,Bydgoszcz

389 000 zł51 m² 7 627,45 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzy pokoje na bydgoskich Wyżynach zlokalizowane w spokojnej okolicy. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51m , położone na 4. piętrze w bloku na osiedlu Wyżyny, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Śniadeckich

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

53,33 zł/m²45 m² 2 400 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo - usługowy w kamienicy na bydgoskim Śródmieściu. Lokal znajduje się na parterze w zadbanej, odrestaurowanej kamienicy. Wejście bezpośrednio od ulicy Śniadeckich - przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

390 000 zł51 m² 7 692,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie 50,7 m - Bydgoszcz, osiedle Leśne Na sprzedaż funkcjonalne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,7 m , położone na 2. piętrze w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

375 000 zł55 m² 6 768,95 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dobra oferta! poszukiwana lokalizacja! klucze W biurze! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-4 o powierzchni 55,4 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Wzgórze Wolności!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

545 694 zł53 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości Centrum miasta ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ?.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Śląskich

Bielawy,Bydgoszcz

419 000 zł44 m² 9 570,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie - Bielawy, ul. Powstańców Śląskich, bydgoszcz Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 43,78 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

263 000 zł28 m² 9 494,58 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 27,8 m zlokalizowana w Bydgoszczy na osiedlu Błonie - w jednej z najlepiej skomunikowanych części miasta. Mieszkanie znajduje się na 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

473 912 zł41 m² 11 690 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne