dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bydgoszcz

3 669 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 669 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

399 000 zł52 m² 7 747,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Przytulne mieszkanie na Szwederowie - gotowe do wprowadzenia! Z przyjemnością prezentujemy Państwu niezwykle klimatyczne mieszkanie, położone w jednej z najbardziej lubianych dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

827 570 zł70 m² 11 841 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plater

Bielawy,Bydgoszcz

649 999 zł65 m² 10 018,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Apartament z tarasem | 64,8 m | 3. piętro | Bydgoszcz Z przyjemnością prezentuję mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie i powierzchni 64,8 m , zlokalizowane na 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

479 424 zł50 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Fordonie - nowoczesne mieszkania w doskonałej lokalizacji. Wybierz komfort i nowoczesność w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Abrahama

Błonie,Bydgoszcz

429 000 zł47 m² 9 127,66 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie 47 m - Błonie, ul. Romana Abrahama Na sprzedaż przestronne, świeżo wyremontowane mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Strzelecka

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 059 900 zł105 m² 10 132,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż polecam przestronne, dwupoziomowe mieszkanie w stanie deweloperskim , usytuowane na pierwszym piętrze apartamentowca przy ul. Strzeleckiej 55 w Bydgoszczy (dzielnica Górzyskowo).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

630 500 zł66 m² 9 538,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż piękne mieszkanie 3 pokojowe (M-4) z balkonem w nowym bloku z cegły na apartamentach zen w doskonałej lokalizacji osiedle Górzyskowo. Miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

509 000 zł56 m² 9 089,29 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu trzypokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią znajdującego się przy ulicy Ujejskiego w Bydgoszczy. Nieruchomość zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

409 000 zł52 m² 7 865,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 położone na pierwszym piętrze w ocieplonej kamienicy. Lokal środkowy, bardzo ciepły i doskonale doświetlony dzięki dużej liczbie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

462 910 zł39 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Odkryj komfort i spokój w nowoczesnym, kameralnym budynku na Wyżynach - inwestycji, w której każdy szczegół został stworzony z myślą o wygodzie mieszkańców. Dwupiętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Magazyn wolny od zaraz, ul. Koronowska

Czyżkówko,Bydgoszcz

24 zł/m²20 m² 480 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:tak

Do negocjacji. Wynajme duzy garaz 20m2. Przeznaczenie rowniez jako magazyn,schowek,przechowalnia. Znajduje się w bryle bloku,dlatego jest ciepły,oświetlony,posiada prąd. Brama wjazdowa segmentowa ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

345 000 zł47 m² 7 309,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Przedmiotem sprzedaży jest zadbane mieszkanie o powierzchni ok. 47 m , położone na 1. piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku z cegły , po termomodernizacji. Nieruchomość znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Barwna

Jary,Bydgoszcz

1 250 000 zł147 m² 8 523,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:255 m²

Są w Bydgoszczy lokalizacje, które nie potrzebują reklamy. Ulica Barwna to jedna z tych ulic, które kojarzą się z komfortem życia w mieście, a jednocześnie dają spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Grudziądzka

Śródmieście,Bydgoszcz

27,78 zł/m²72 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal usługowy zaprojektowany z przeznaczeniem na usługi fryzjerskie - położony w piwnicy z zewnętrznym wejściem od strony ulicy Grudziądzkiej. Otwarta przestrzeń daje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Jana III Sobieskiego

Śródmieście,Bydgoszcz

629 000 zł109 m² 5 750,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Przestronne mieszkanie z olbrzymim potencjałem inwestycyjnym i mieszkaniowym na sprzedaż do kapitalnego remontu w odnowionej kamienicy w centrum miasta - Bydgoszcz, ul. Sobieskiego 2!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

465 000 zł64 m² 7 242,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie 4-pokojowe 64,20 m (86 m po podłodze) Centrum Bydgoszczy ul. Świętego Floriana Oferta wyłącznie w naszym biurze Na sprzedaż oferujemy komfortowe, czteropokojowe mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Wilczak,Bydgoszcz

695 000 zł101 m² 6 901,69 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 4 pokojowego mieszkania położonego w świetnej lokalizacji - Wilczak. Dodatkowo do mieszkania przynależą 2 piwnice, miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

439 000 zł35 m² 12 539,30 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie w nowym budownictwie,blok oddany w 2022roku przez Arkada Mieszkanie urządzone wg indywidualnego projektu z wysokiej jakości materiałów. Kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wilczak,Bydgoszcz

289 000 zł42 m² 6 880,95 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 42 m - Wilczak - mieszkanie z możliwością rozbudowy Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 42 m , zlokalizowane w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

490 000 zł66 m² 7 424,24 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję komfortowe mieszkanie o powierzchni 66 m , położone na 2. piętrze w niskim bloku zlokalizowanym w spokojnej i dobrze skomunikowanej części Fordonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Sybiraków

Eskulapa,Bydgoszcz

1 550 zł30 m² 51,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Niesamowita perełka Szukasz ciekawej oferty, perełki wśród morza nieruchomości ? Znaleźliśmy ją dla Ciebie! W naszej ofercie prezentujemy mieszkanie na Osiedlu Eskulapa przy ul. Sybiraków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Śródmieście,Bydgoszcz

359 000 zł43 m² 8 348,84 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Oferta wyłącznie w biurze Atlantis Nieruchomości Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i komfortowego mieszkania, położonego przy ul. Sucharskiego 4 w Fordonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

555 000 zł51 m² 10 882,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Biuro Makler poleca serdecznie bardzo funkcjonalne mieszkanie idealne zarówno do mieszkania jak też pod inwestycję z pewnym zwrotem z wynajmu. Nieruchomość położona jest w kameralnym 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

315 000 zł47 m² 6 702,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

3 pokoje do własnej aranżacji na Kapuściskach! Mieszkanie na III piętrze w bloku z lat 70, położony jest na wschodnim skraju Kapuścisk. Wnętrze to duży pokój z wyjściem na balkon, 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Biedaszkowo,Bydgoszcz

1 099 000 zł148 m² 7 425,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Przepiękny i funkcjonalny budynek w zabudowie szeregowej na bydgoskim Górzyskowie czekają na właściciela! Nie zwlekaj - został ostatni dom, skrajny lewy segment, który zostanie oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

489 000 zł27 m² 17 977,90 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego wykończonego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz bliskości pięknego nowego kampusu Akademii Muzycznej ? Potrzebujesz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

600 000 zł38 m² 15 706,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowy apartament w centrum miasta! Wykończony pod klucz, zaprojektowany przez architekta, idealny pod inwestycję i najem. Jeśli szukasz nieruchomości, która łączy prestiż,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

26,84 zł/m²55 m² 1 476 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Przedstawiam Państwu na wynajem lokal biurowego w Bydgoszczy przy ul. Śniadeckich. Usytuowany jest na parterze w zadbanej kamienicy, powierzchnia całkowita wynosi 55m2 , na które składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Miedzyń,Bydgoszcz

883 000 zł92 m² 9 618,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:piętro domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:85 m²

Piętro domu z 85 tarasem bezczynszowe. Wyłącznie Z makler nieruchomości mają Państwo możliwość nabycia luksusowego apartamentu w budynku dwurodzinnym z 2020 roku usytuowanego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 400 000 zł147 m² 9 549,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:642 m²

Są miejsca, które nie muszą niczego udowadniać. Po prostu oferują dokładnie to, czego potrzebują nowoczesne, świadome rodziny: lokalizację w mieście, spokój kameralnej zabudowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

3 550 000 zł614 m² 5 781,76 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:-

Obiekt o pow.614m2 położony w budynku wielorodzinnym z częścią usługową na parterze w północnej części miasta-Osiedle Zawisa. Lokal składa się z 11 pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Nowy Fordon,Bydgoszcz

331 000 zł50 m² 6 673,39 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe - Nowy Fordon, os. Przylesie Oferta wyłącznie u Nas! Jeśli szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy z doskonałym dostępem do infrastruktury - ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

349 500 zł66 m² 5 317,21 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Wyłącznie Z biurem nieruchomości glam house mają Państwo możliwość nabycia przestronnego, funkcjonalnego i doskonale zlokalizowanego mieszkania o powierzchni użytkowej 57,36 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

672 558 zł68 m² 9 929,99 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Kapuściska,Bydgoszcz

265 000 zł37 m² 7 230,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dobra oferta! poszukiwana lokalizacja! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 o powierzchni 36,65 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Kapuściska - ul. Baczyńskiego. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

2 200 zł44 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Biuro nieruchomości Makler poleca mieszkanie w kameralnym bloku na parterze z ogródkiem. Lokal o powierzchni 44,40m2 - składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Toruńska

Babia Wieś,Bydgoszcz

898 500 zł60 m² 14 975 zł/m²

 

Piętro:14/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowe, wykończone w 2021 roku 3- pokojowe, około 60 metrowe wyjątkowe miejsce dla Ciebie! Apartament położony jest w inwestycji kwk River Towers w samym sercu Bydgoszczy. Ta lokalizacja to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

209 000 zł26 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1911

Z przyjemnością prezentujemy mieszkanie przy ul. Grunwaldzkiej w zrewitalizowanej kamienicy blisko centrum. Kawalerka znajduje się w spokojnej oficynie kamienicy, z dala od ulicznego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

399 000 zł70 m² 5 699,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Myślęcinek,Bydgoszcz

280 000 zł34 m² 8 235,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą na sprzedaż ustawnej kawalerki o powierzchni 34 m , położonej na 1. piętrze w bloku mieszkalnym. Mieszkanie składa się z: dużego, jasnego.

Szczegóły ogłoszenia