dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bydgoszcz

3 721 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 721 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Błonie,Bydgoszcz

290 000 zł47 m² 6 223,18 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż 3 pokoje na os. Błonie! Mieszkanie o pow. 46,6m2 położone na 4 piętrze w bloku. Czyste, zadbane o funkcjonalnym układzie pomieszczeń. Wejście do każdego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Flisacka

Czyżkówko,Bydgoszcz

414 766 zł44 m² 9 350 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Nowe Flisy na Czyżkówku otworzą zupełnie nowy rozdział na rynku mieszkaniowym w Bydgoszczy. Cicha, zielona lokalizacja, w sąsiedztwie Kanału Bydgoskiego, z dostępem do transportu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

38,60 zł/m²57 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

W ofercie biura mamy do wynajęcia lokal użytkowy w nowoczesnym budynku z cegły w samym centrum bydgoskiej starówki. Spokojna i cicha uliczka przylegająca do ulicy Długiej. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Eskulapa,Bydgoszcz

600 000 zł76 m² 7 904,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Cena: 600 000 pln za mieszkanie z komórką lokatorską + nieobowiązkowa możliwość dokupienia miejsca w hali garażowej w cenie 20 000 pln. Wyłączność - oferta dostępna tylko W DM.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Dworcowa

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

48,04 zł/m²102 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Na wynajem lokal użytkowy w świetnej lokalizacji w centrum miasta przy ulicy Dworcowej. W skład pomieszczeń wchodzą: - 2 duże pomieszczenia, - pomieszczenie socjalne, - pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

990 zł16 m² 61,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Ogłoszenie dla osób pracujących świetna kawalerka o powierzchni 16 m2 - wyremontowana i wyposażona Doskonałą lokalizacja przy ul. Grunwaldzkiej 98 W skład mieszkania wchodzi pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Pokój umeblowany Bydgoszcz

Zawisza,Bydgoszcz

1 900 zł41 m²

 

Piętro:2/2

 

Umeblowany:tak

 

Kaucja:4 000 zł

Przedstawiam dwupokojowe mieszkanie z osobą kuchnią i oknem w łazience o powierzchni 41 m2. Lokal jest po generalnym remoncie. Wymieniono: - instalację wodno-kanalizacyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Leśne,Bydgoszcz

309 000 zł38 m² 8 131,58 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealne pod inwestycję dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Leśnym. Na sprzedaż bardzo atrakcyjnie zlokalizowane na bydgoskim osiedlu Leśnym przytulne M-3 o powierzchni 38,25 m2. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

1 650 zł42 m² 39,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Zapraszam do wynajmu dwupokojowego mieszkania bez balkonu na Bydgoskich Wyżynach o pow. 41,68m2. Mieszkanie składa się z dwóch niezależnych pokoi, oddzielnej widnej kuchni, łazienki i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nałkowskiej

Wyżyny,Bydgoszcz

359 999 zł56 m² 6 421,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż M5 na Bydgoskich Wyżynach przy ul. Zofii Nałkowskiej lokal Lokal to M5 z 4-rema pokojami z osobną kuchnią i łazienką o powierzchni 55,06 m2 na IV piętrze. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Matejki

Śródmieście,Bydgoszcz

41,25 zł/m²24 m² 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

NA wynajem: biuro na ulicy Matejki 1a na drugim piętrze Powierzchnia: 24m2 Standard: biuro umeblowane, okna pcv, centralne ogrzewanie, internet, alarm, dostęp do budynku na karty magnetyczne, klimatyzacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Gdańska

Leśne,Bydgoszcz

1 200 zł22 m² 55,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja Ogłoszenie dla osób pracujących Proponuję świetnie zlokalizowane mieszkanie przy ul. Gdańskiej 144 (3 piętro) Blisko Zawiszy, śródmieścia, uniwerku, powierzchnia 21.6 m2 W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Nowy Fordon,Bydgoszcz

530 000 zł53 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Piękny apartament z ogródkiem. Mieszkanie umeblowane, gotowe do wprowadzenia - wysoki standard wykończenia. W cenie większość mebli widocznych na zdjęciach. Budynek z windą wybudowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Jachcice,Bydgoszcz

155 000 zł31 m² 5 048,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie w biurze Nieruchomości Dobre Miejsce. Ceny nieruchomości w Bydgoszczy czasami sięgają sufitu - i bardzo rzadko zdarzają się już tzw. prawdziwe perełki, jaką jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bohaterów,Bydgoszcz

391 000 zł56 m² 6 982,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie 3 pokojowe w układzie szczecińskim na os. Bohaterów. Mieszkanie dwustronne, rozkładowe, słoneczne położone od strony północnej i południowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana Bydgoszcz

Bocianowo,Bydgoszcz

177 000 zł23 m² 7 831,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1940

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży kawalerki po generalnym remoncie w 2017 roku, położonej w odnowionej oficynie przy ul. Kościuszki. Budynek: nieruchomość mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

95 000 zł312 m² 304,49 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Makler Nieruchomości poleca : Bardzo atrakcyjną działkę rekreacyjną( rod) usytuowaną w Bydgoszczy, na obrzeżach miasta. Teren o powierzchni 312m2 , ogrodzony i zagospodarowany. Piękne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz

220 000 zł1 000 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Znakomita działka i bardzo dobra lokalizacja! Do sprzedaży bardzo ładna działka budowlana w Bydgoszczy - Osowa Góra o powierzchni 1000 m2. W prostokącie o wymiarach 25x40m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Brodzińskiego

Szwederowo,Bydgoszcz

900 zł31 m² 29,03 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Dobra oferta! Przedmiotem oferty wynajmu jest mieszkanie kawalerka typu M-2 o powierzchni 31 m2 położona w Bydgoszczy na osiedlu Szwederowo, ul. Brodzińskiego. W skład mieszkania wchodzi:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kleina

Fordon,Bydgoszcz

3 000 zł74 m² 40,52 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

House Team Nieruchomości & Finanse zaprasza do wynajmu przestronnego i jasnego mieszkania trzypokojowego o powierzchni 74,03 m2, znajdującego się w Bydgoszczy na Osiedlu Fordon Przylesie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Fordońska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

4 500 zł70 m² 64,29 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nowy, przytulny apartament na pierwszym piętrze przy ulicy Fordońskiej, inwestycja aura towers, z widokiem na rzekę. Apartament o powierzchni około 70 m2 składa się z: salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Flisacka

Czyżkówko,Bydgoszcz

376 608 zł38 m² 9 950 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Inwestycja Nowe Flisy na Osiedlu Czyżkówko otworzy zupełnie nowy rozdział na rynku mieszkaniowym w Bydgoszczy. Cicha, zielona lokalizacja, w sąsiedztwie Kanału Bydgoskiego, z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Flisacka

Czyżkówko,Bydgoszcz

507 932 zł55 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Leśne,Bydgoszcz

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta na wyłączność Na wynajem mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41 m 2 , mieszczące się na 3. piętrze bloku, os. Leśne w Bydgoszczy. W skład pomieszczeń wchodzą: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

440 000 zł85 m² 5 159,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1991

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 5 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji - Fordon. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica oraz balkon typu loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bortnowskiego

Fordon,Bydgoszcz

468 000 zł70 m² 6 685,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości libera Nieruchomości prezentuje mieszkanie na sprzedaż w Bydgoszczy, fordon, osiedle Wyzwolenia. Oferujemy na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Flisacka

Czyżkówko,Bydgoszcz

376 797 zł41 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

479 000 zł71 m² 6 746,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania po zmianie układu mieszkania z 4 pokojowego na 3 pokojowe z dużym aneksem kuchennym połączonym z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Flisacka

Czyżkówko,Bydgoszcz

410 330 zł44 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Inwestycja Nowe Flisy na Czyżkówku otworzy zupełnie nowy rozdział na rynku mieszkaniowym w Bydgoszczy. Cicha, zielona lokalizacja, w sąsiedztwie Kanału Bydgoskiego, z dostępem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy

Czyżkówko,Bydgoszcz

922 191 zł95 m² 9 695,03 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Z przyjemnością przedstawiam Państwu najnowszą inwestycję budynku apartamentowego na osiedlu Czyżkówko w Bydgoszczy! Nowe Flisy na Czyżkówku otworzą zupełnie nowy rozdział na rynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Flisacka

Czyżkówko,Bydgoszcz

380 393 zł38 m² 10 050 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Walecznych

Kapuściska,Bydgoszcz

309 000 zł48 m² 6 432,14 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży trzypokojowego mieszkania o powierzchni 48,04 m , zlokalizowanego na ósmym piętrze, 10 piętrowego budynku przy ulicy Walecznych na os. Kapuściska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Fordon,Bydgoszcz

459 000 zł61 m² 7 524,59 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! fordon tarzańskie, ul. Janosika Zapraszam do obejrzenia mieszkania M-4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

419 000 zł72 m² 5 819,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Opiekun oferty : prestige Nieruchomości Oferujemy przestronne, jasne mieszkanie M4 o powierzchni 72 m2, zlokalizowane na drugim piętrze na osiedlu Nad Wisłą w Fordonie. To niezwykła oferta dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

530 000 zł70 m² 7 609,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 70 m 2 z balkonem, mieszczące się na 2. piętrze bloku w Bydgoszczy. W s kład pomieszczeń wchodzą: - salon, - 2 pokoje, - kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Fordońska

Bartodzieje,Bydgoszcz

2 500 zł39 m² 64,62 zł/m²

 

Piętro:13/16

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Do wynajęcia świeże, pachnące nowością mieszkanie w apartamentowcu na 13 piętrze! Ten zlokalizowany na Bartodziejach 2- pokojowy mini apartament, urządzony z gustem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

385 000 zł39 m² 9 897,17 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowość! Przestronne mieszkanie M-3 znajdujące się na 6. piętrze w bardzo dobrze utrzymanym wieżowcu z windą na poszukiwanym i lubianym osiedlu Wzgórze Wolności. Lokal przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

1 200 zł38 m² 31,58 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia M-3 na Wyżynach. Mieszkanie o powierzchni 38 m2, usytuowane na 2 piętrze bloku, składa się z dwóch pokoi, przedpokoju, łazienki z prysznicem, oddzielnej kuchni wyposażonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

335 000 zł49 m² 6 864,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się na trzecim piętrze budynku na osiedlu Glinki. Pomieszczenia: 48,8 m2 - salon - 16 m2 - sypialnia - 9 m2 - kuchnia - 7 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

468 900 zł47 m² 9 976,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem znajdujące się na pierwszym piętrze w nowym budownictwie, w Fordonie. Pomieszczenia: 47 m 2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szwederowo,Bydgoszcz

379 000 zł68 m² 5 585,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 o powierzchni 67,86 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Szwederowo! W skład mieszkania wchodzi: -salon połączony.