dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bydgoszcz

3 734 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 734 ogłoszenia

639 000 zł71 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71 m , położone w inwestycji Impresja 2 na bydgoskim osiedlu Leśnym. Lokal został zaprojektowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

555 000 zł49,42 m² 11 230,27 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie przy ul. Rogali to doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowej nieruchomości w spokojnej i świetnie skomunikowanej lokalizacji. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

625 000 zł71 m² 8 802,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Małgorzata Biskup   Na Sprzedaż - w naszym biurze! Przestronna apartament wyposażony i umeblowany gotowy do zamieszkania od zaraz. Idealna do zamieszkania jak również doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

656 600 zł67 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż ciekawa nieruchomość - apartament o powierzchni 67 m2, który składa się z salonu, oddzielnej kuchnie (w pełni wyposażonej w meble w zabudowie, sprzęty agd), oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

480 000 zł47,20 m² 10 169,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie na bydgoskim Błoniu - ul. Stawowa Na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 47,2 m , położone na 2 piętrze w świetnej lokalizacji na bydgoskim Błoniu. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

41,94 zł/m²40,53 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Idea nieruchomości oferuje do wynajmu lokal biurowo-handlowy Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowo-handlowy położony na pierwszym piętrze budynku usługowego w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł59,60 m² 26,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Jasne i słoneczne mieszkanie blisko Szpitala Oferuję Państwu duże i przestronne mieszkanie w doskonałej lokalizacji - blisko Szpitala Jurasza. Mieszkanie położone na III piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 zł24 m² 70,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Ekskluzywna kawalerka w Centrum Bydgoszczy. Zostań pierwszym mieszkańcem nowocześnie urządzonego apartamentu przy ul. Hetmańskiej. Mieszkanie o powierzchni 24 m przeszło generalny remont.

Szczegóły ogłoszenia

689 000 zł90 m² 7 655,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:223 m²

Na sprzedaż funkcjonalny dom w zabudowie szeregowej, położony w jednej z najbardziej zielonych i spokojnych części Bydgoszczy - na osiedlu Jachcice, przy ul. Saperów. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

829 000 zł101,53 m² 8 165,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie przy ul. Chrzanowskiego to wyjątkowa propozycja dla osób ceniących komfort, przestrzeń oraz doskonałą lokalizację. Nieruchomość wyróżnia się unikalnym układem funkcjonalnym,.

Szczegóły ogłoszenia

35,89 zł/m²86,38 m² 3 100 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 190 000 zł148 m² 8 040,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:300 m²

Nowoczesny dom bliźniak 122 m | pompa ciepła + fotowoltaika | działka ok. 300 m | Jary Dobre Nieruchomości polecają na sprzedaż Lokal A (lewa strona) w nowoczesnym domu.

Szczegóły ogłoszenia

33,57 zł/m²90 m² 3 021 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Polecam na wynajem lokal, magazyn ok. 90 m2 z biurem ok. 10 m2. Duża przestrzeń do własnej aranżacji np. magazyn, hurtownię, z przeszklonym pokojem biurowym ok. 10 m2 na pozostałą część.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł63,52 m² 11 004,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Dostępne tylko W pepper house! 3 pokoje - 63.5 m2 | Pod Skarpą | 2016 | 1 piętro | pełne wyposażenie | loggia ATUTY: pełne wyposażenie w cenie duża loggia z meblami tarasowymi APPLARO.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²125 m² 6 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferta na wyłączność - dostępna tylko U nas! Funkcjonalnie zaprojektowany i wykończony lokal użytkowy z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności - położony na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

990 000 zł81,30 m² 12 177,12 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Tylko W naszym biurze! nie szukaj dalej! oferta wyjątkowego mieszkania W samym centrum bydgoszczy - top lokalizacja! Stylowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 81,3m2 (wg. KW).

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł50 m² 50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta dostępna od maja! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania dwupokojowego ( 50 m2) znajdującego się na osiedlu Bartodzieje małe przy ul. Filmowej. Mieszkanie mieści się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł39 m² 13 717,95 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2 pokoje | balkon | hala garażowa | komórka lokatorska | Orla 13 Dobre Nieruchomości oferują na sprzedaż wyjątkowo estetyczne, nowoczesne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,62 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom

Łęgnowo,Bydgoszcz

1 300 000 zł90 m² 14 444,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:7 300 m²

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości Na sprzedaż gospodarstwo rolne o powierzchni 7,32 hektara położone w Bydgoszczy, w dzielnicy Łęgnowo przy ul. Toruńskiej. Na zbywanym.

Szczegóły ogłoszenia

59 000 zł15,50 m² 3 806,45 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:16 m²

Na sprzedaż garaż wykonany w technologii tradycyjnej, murowanej. Nieruchomość jest zamykana drewnianą bramą garażową w Bydgoszczy w dzielnicy Wyżyny. Wielkość garażu to około.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł23 m² 13 913,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1906

Wyjątkowa oferta sprzedaży mieszkania Mam przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z bardzo ciekawą nieruchomością położoną w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

25,45 zł/m²110 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:garaż

Do wynajęcia wyjątkowy lokal o łącznej powierzchni 110 m , położony w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Bydgoszcz Bartodzieje, przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej, tuż obok.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł214 m² 4 901,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:648 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą piętrowego domu z dodatkowym budynkiem przeznaczonym pod działalność biurowo-usługową, położonego w dzielnicy Piaski. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł40,20 m² 7 189,05 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przytulne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m , położone w Bydgoszcz - w bardzo dobrze skomunikowanej i cenionej części miasta. Lokal usytuowany jest.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł64 m² 8 578,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne M-5 na Szwederowie. Mieszkanie o powierzchni 64 m2, usytuowane na 1 piętrze bloku , składa się dużego salonu z wyjściem na balkon, 3 sypialni, przedpokoju, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł47,30 m² 9 492,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

! 3 pokojowe mieszkanie 47,3M - błonie! atuty: - przestronne 47,5m! - ustawny rozkład pokoi! - ogromny potencjał aranżacyjny! - piwnica! - idealne pod inwestycję! charakterystyka: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 565 000 zł180 m² 14 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:960 m²

Polecam do zakupu piękną willę na Bielawach z dużą działką, 960 m 2. Dwa wjazdy na posesję, jeden do garażu w bryle budynku, drugi na teren posesji, przy ogrodzie. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

1 990 zł49,75 m² 40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

2- pokojowe mieszkanie (pow. 49,75 m2) usytuowane na parterze bloku w Centrum- ul. Gdańska. Nietuzinkowe mieszkania dwupokojowe o wysokości ponad trzy metry z dwoma ogromnymi oknami. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

549 000 zł74 m² 7 418,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1899

Nietuzinkowy A zarazem zachwycający apartament W sercu bydgoszczy. Makler Nieruchomości ma przyjemność zaprosić Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego, komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 699 000 zł409,67 m² 4 147,24 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:17

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Polecam do sprzedaży lokal użytkowy o powierzchni całkowitej 409 m2 położony blisko centrum. W tej chwili w lokalu znajduje się funkcjonująca restauracja, ale z powodzeniem.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł81,55 m² 4 291,85 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Przestronne mieszkanie o powierzchni 76,93 m , położone na pierwszym piętrze dwukondygnacyjnego budynku w klasycystycznej stylistyce. W 2024 roku została odnowiona elewacja To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł300 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka rod Z domkiem całorocznym 3 pokojowym na prądach oferta dostępna tylko U nas! Na sprzedaż działka rod z domkiem piętrowym, ocieplonym, piętrowym w skład którego wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

1 959 900 zł103,38 m² 18 958,21 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Housing Market ma zaszczyt przedstawić Państwu wyjątkowy luksusowy apartament w sercu Bydgoszczy. Nieruchomość znajduję się w prestiżowej inwestycji renomowanego dewelopera awz - Nowy Port.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł63 m² 7 142,86 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Maciej Felske:   tylko W naszym biurze! Na sprzedaż duże i jasne, trzypokojowe mieszkanie na Śródmieściu przy ulicy I. Paderewskiego. Lokal usytuowany jest na parterze nowoczesnego.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł53 m² 41,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Oferujemy do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie na osiedlu Wyżyny w Bydgoszczy. Bardzo dobra lokalizacja. Blisko liczne sklepy, markety, targowisko, apteki oraz szpital. Mieszkanie to typowy układ.

Szczegóły ogłoszenia

25,86 zł/m²580 m² 15 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:15

 

Parking:własny parking

Oferta wynajmu - nowoczesny budynek biurowo-usługowy, bydgoszcz - Osowa Góra Biuro Idea Nieruchomości przedstawia wyjątkową ofertę wynajmu wolnostojącego budynku biurowo-usługowego o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

34,20 zł/m²26,81 m² 917 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal (pow. 26,81 m2) usytuowany na 3 piętrze biurowca w dzielnicy Okole. +1 miejsce parkingowe na wyłączność oraz parking dla klientów. Funkcjonalna powierzchnia z przeznaczeniem na dowolny.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Chodkiewicza

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

2 350 zł37 m² 63,51 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Chodkiewicza M3 umeblowane gotowe do wynajęcia polecam! Nieruchomość jest bardzo blisko Szpitala Uniwersyteckiego nr.1 im.dr A.Jurasza i Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego. Polecam do wynajęcia ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

950 000 zł81,20 m² 11 699,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Czy szukasz mieszkania w wyjątkowej lokalizacji w Bydgoszczy, z widokiem na rzekę i dostępem do natury? Marzysz o tarasie, ciszy i kameralnym budynku z windą?.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł43 m² 7 209,30 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do indywidualnego odnowienia położone w poszukiwanej lokalizacji .Duży balkon typu loggia .Łazienka z toaletą oddzielnie.Pokoje 16m ,9m.Termin przekazania mieszkania do uzgodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł33,08 m² 12 061,67 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 33,08 m w bloku z 2025r na osiedlu Brdyujście. Oferta Wyłącznie w Naszym Biurze Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 33,08m2, położone na.