dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bydgoszcz

3 744 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

3 744 ogłoszenia

699 000 zł115,82 m² 6 035,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Polecam do sprzedaży mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze kamienicy, zaledwie kilkanaście minut spacerem od Starego Rynku. To wyjątkowe mieszkanie składa się z czterech przestronnych.

Szczegóły ogłoszenia

328 377 zł29,56 m² 11 109 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 1.7u szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie oraz zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł60 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta wyłącznie w biurze Atlantis Nieruchomości Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą komfortowego, dwupoziomowego mieszkania zlokalizowanego w kameralnym budynku przy rzece.

Szczegóły ogłoszenia

848 610 zł78,83 m² 10 765,06 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 3.35 ( z widokiem na rzekę ), taras: 91,83 m szczegółowe informacje o inwestycji (.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

278 000 zł38,60 m² 7 487,05 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie gotowe do zamieszkania idealne na start lub pod inwestycję! Jeśli szukasz mieszkania, które nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych, a jednocześnie oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

365 000 zł26 m² 14 038,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Elegancka przestrzeń, komfort i doskonała lokalizacja - wyjątkowe mieszkanie dla wymagających. Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową nieruchomość. która łączy w sobie.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł380 m² 707,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Tylko w naszym biurze! Posiadamy na sprzedaż piękną i bardzo zadbaną działkę rod w Janowie! Działka w kształcie prostokąta. Zagospodarowana licznymi nasadzeniami, zadbaną trawą.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł73 m² 9 041,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 73,66 m2, położone na spokojnym bydgoskim osiedlu Górzyskowo. Lokal znajduje się na wysokim parterze w czteropiętrowym, ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

37,04 zł/m²135 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia - Biuro 135 m , Osowa Góra - Bydgoszcz Szukasz miejsca, które połączy nowoczesność, funkcjonalność i prestiżową lokalizację ? Mamy coś dla Ciebie! W samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

333 213 zł30,57 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować proindustrialną inwestycję zlokalizowaną na bydgoskim bocianowie. Prezentowana inwestycja to osiedle Industria w Bydgoszczy, która jest doskonałym przykładem.

Szczegóły ogłoszenia

89 000 zł16,25 m² 5 476,92 zł/m²

 

Rodzaj budynku:budynek wolnostojący

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:16 m²

Garaż na sprzedaż Bydgoszcz Błonie ul. Koszarowa! Na sprzedaż garaż murowany zlokalizowany w Bydgoszczy przy ul. Koszarowej. Obiekt solidnie wykonany, idealny zarówno do parkowania samochodu, jak.

Szczegóły ogłoszenia

309 973 zł27,14 m² 11 421,26 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 1.10u szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie oraz zestawienie.

Szczegóły ogłoszenia

369 000 zł70 m² 5 271,43 zł/m²

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Przedstawiamy na sprzedaż lokal o przeznaczeniu usługowo-handlowym, umiejscowiony przy ul. Polanka na osiedlu Bartodzieje. Informacje O budynku: nieruchomość, w której znajduje się lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

562 148 zł57,26 m² 9 817,46 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: nowoczesna inwestycja w samym centrum Bydgoszczy! Teren zamknięty, oddzielony od zgiełku miasta. Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze w budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł63,56 m² 9 125,24 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokoje | 1 piętro | balkon | klimatyzacja | Fordon Dobre Nieruchomości oferują na sprzedaż funkcjonalne, zadbane mieszkanie położone w Bydgoszczy przy ul. Monte Cassino 5, w zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł86 m² 6 744,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż - przestronne 3-pokojowe mieszkanie, 86 m , Bydgoszcz, osiedle Szwederowo Oferta dla osób szukających dużego, funkcjonalnego mieszkania w świetnej lokalizacji. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł47 m² 9 680,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Dobre Nieruchomości polecają na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na Bielawach w bloku z cegły w wygodnym punkcie - bardzo blisko uczelni i szpitala Jurasza! Idealne pod.

Szczegóły ogłoszenia

842 160 zł73,72 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek C - Lokal mieszkalny nr 16.128, loggia: 2,72 m szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł58,70 m² 7 155,03 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania do własnej aranżacji w bardzo dobrej lokalizacji w Fordonie? Mieszkania dla swojej rodziny lub inwestycyjnego? Z pięknym widokiem w okolicy lasów i wielu.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Kijowska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

40 zł/m²240 m² 9 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Lokal do wynajęcia Bydgoszcz, ul. Kijowska Zapraszamy do wynajęcia lokalu o powierzchni 240 m , zlokalizowanego w nowoczesnym budynku przy ulicy Kijowskiej w Bydgoszczy. Lokal dotychczas.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł53 m² 7 924,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe na os. Bartodzieje Lokal ma powierzchnię 53 m2. Składa się z 3 pokoi, kuchni , przedpokoju ,łazienki i wc Z dużego pokoju z wyjściem loggę - komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Mieszkanie 60m |balkon |miejsce w sali garażowej| klimatyzacja Luksusowy apartament z widokiem na panoramę Bydgoszczy - prestiż, komfort i wyjątkowy klimat! Szukasz mieszkania w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł156,20 m² 5 435,34 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Prestiżowy lokal w sercu Bydgoszczy | 156 m | kamienica Wyjątkowa nieruchomość zlokalizowana w ścisłym centrum Bydgoszczy, przy ul. Śniadeckich - zaledwie kilka kroków od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 000 zł63,24 m² 8 143,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkanie - 4 pokoje - 63,24 m2 plus duży balkon ostatnie takie mieszkanie w inwestycji Cena katalogowa mieszkania: 611.847 zł Cena mieszkania po rabacie: 515.000 zł! + miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

462 162 zł48,80 m² 9 471 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 3.36u, loggia: 7,38 m szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okulickiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 000 zł50 m² 7 180 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Oferta na wyłączność Na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50 m , położone na wysokim parterze w spokojnej okolicy, a jednocześnie świetnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

329 572 zł26,16 m² 12 598,32 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek A - Lokal mieszkalny nr 1.2u, loggia: 5,64 m szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

772 700 zł74,43 m² 10 381,57 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Kupno od dewelopera, 0% prowizji, inwestycja oddana do użytkowania Budynek B - Lokal mieszkalny nr 16.126, loggia: 2,72 m szczegółowe informacje o inwestycji ( m.in. inf. o standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz