dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bydgoszcz

3 725 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 725 ogłoszeń

8 700 zł600 m² 14,50 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:800 m²

Przedstawiam ofertę wynajmu hali magazynowej klasy A wraz z infrastrukturą towarzyszącą, placami manewrowymi i dedykowanymi miejscami parkingowymi. Budynek jest zaprojektowany.

Szczegóły ogłoszenia

175 000 zł45,47 m² 3 848,69 zł/m²

 

Piętro:3/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1890

Mieszkanie 2-pokojowe (pow. użytkowa 45,47m2) usytuowane na poddaszu kamienicy na bydgoskim Okolu. Nieruchomość do kapitalnego remontu, co daje duże możliwości wykończenia w sposób.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł51,50 m² 9 106,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-3 (2 pokoje) o powierzchni 51,5 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Fordon - os. Niepodległości, ul. Gryfa Pomorskiego.

Szczegóły ogłoszenia

1 276 485 zł12 157 m² 105 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta tylko w Naszym Biurze opis oferty: na sprzedaż działka o powierzchni 1,2157 ha w niezwykłym i urokliwym miejscu. Media: prąd, woda w drodze przy granicy działki.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

698 000 zł93,94 m² 7 430,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:garaż wolnostojący

Gotowy lokal użytkowy w doskonałej lokalizacji | 93,94 m | Możliwość gastronomii! Bydgoszcz, ul. Chodkiewicza 89-91 | Central Campus Powierzchnia: 93,94 m Cena sprzedaży: 698 000 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

1 171 671 zł73,69 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kupując to mieszkanie Z naszą pomocą: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku pcc (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł1 486 m² 322,34 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Piaski z planem zagospodarowania pod zabudowę jednorodzinną. Druga linia zabudowy. Wjazd stanowi współwłasność trzech właścicieli działek sąsiednich. Powierzchnia niecałe 1500 M2. Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

453 900 zł44,50 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie nr 16 Kameralna inwestycja w Starym Fordonie przy bulwarze wiślanym - bydgoska 19. Mieszkanie w standardzie deweloperskim w nowym budynku stylizowanym na kamienicę w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

701 960 zł64,40 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

NA spzredaż / komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,4 m2 z dużym ogródkiem 72,8 m2. - kupujący nie płaci (0% prowizji, 0% podatku pcc) - Super lokalizacja (wystawa okien.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

592 603 zł46,57 m² 12 725 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Twoje nowe życie w sercu Bydgoszczy - komfort, inwestycja i styl Marzysz o mieszkaniu, które łączy miejski puls życia z komfortem przestrzeni do odpoczynku? Oto propozycja, która.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł38,08 m² 9 847,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dobre Nieruchomości polecają na sprzedaż, niespotykane 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 38,08 m , położone na 3 piętrze w czteropiętrowym bloku z cegły na bydgoskich Glinkach.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 5-pokojowe

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

799 000 zł115 m² 6 947,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania, położonego przy ul. Jagiellońskiej w Bydgoszczy w ścisłym centrum miasta. To idealna propozycja zarówno dla inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 708 zł48,99 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł55,60 m² 6 816,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Dwupokojowe mieszkanie (55,6m2) położone na 3 piętrze bloku na bydgoskim Osiedlu Leśnym. Lokal idealny pod zakup inwestycyjny ale i na własne cele mieszkaniowe. Mieszkanie w pełnym rozkładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

27,84 zł/m²10,56 m² 294 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Do wynajęcia pomieszczenie w ciągu kasowym nr 8 o powierzchni 6,09 m2 (plus powierzchnia pomocnicza 4,47 m2 - wc, korytarz, pom. socjalne) znajdujący się na poziomie "-1". Cena najmu za pom.

Szczegóły ogłoszenia

540 870 zł49,17 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż jasne i nowoczesne mieszkanie o powierzchni 49,17 m , położone na 3 piętrze w pięciopiętrowym bloku z 2014 roku z windą. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 zł41 m² 60,98 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem umeblowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 41m , zlokalizowane przy ul. Księdza Stanisława Konarskiego w Bydgoszczy. Funkcjonalny układ: -oddzielna kuchnia -salon -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

399 000 zł43,30 m² 9 214,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam mieszkanie w nowym budownictwie w Centrum Bydgoszczy. Bezpośrednio od dewelopera Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze, składa się z salonu z aneksem , sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

252 000 zł33 m² 7 636,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Poszukujesz kawalerki w centrum Bydgoszcz- dla Siebie lub pod inwestycję. Śródmieście-Bocianowo, kawalerka 33m2(31) , na I piętrze, w wyremontowanej oficynie kamienicy, w zasobach.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł548 m² 1 549,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:917 m²

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Nieruchomość gruntowa zabudowana - dom wymagający odrestaurowania. Bydgoszcz miedzyń, cisza, las,.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł46 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-3 na Bartodziejach. Mieszkanie o powierzchni 46 m2, usytuowane na 9 piętrze, z ekspozycją południowo-wschodnią, obecnie składa się z większego pokoju z wnęką,.

Szczegóły ogłoszenia

2 760 zł120 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:hala

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Powierzchnia działki:450 m²

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do wynajęcia magazyn kontenerowy o powierzchni 120 m2. Doskonały dla niewielkiego.

Szczegóły ogłoszenia

675 000 zł62,89 m² 10 733,03 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Piękne mieszkanie na sprzedaż w dwuletnim apartamentowcu 63m2. Salon z otwartą kuchnią, dużym, narożnikowym balkonem. Elegancka zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem agd. Duża sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

2 225 890 zł3 649 m² 610 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka położona na Osowej Górze. Zabudowana budynkiem jednorodzinnym i budynkiem garażowym w stanie do remontu. Okolicę stanowi kameralna zabudowa jedno- i wielorodzinna otoczona lasem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 000 zł35,50 m² 14 056,34 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż | 3 pokoje | 51,69 m | 6 piętro | widok na Balaton i park | Gajowa Budlex | Bydgoszcz Na sprzedaż atrakcyjne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,28 m , położone na 7.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł37,92 m² 10 416,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie 37,92 m na parterze w zadbanym bloku na Wyżynach w Bydgoszczy - gotowe do zamieszkania i naprawdę komfortowe! To świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

641 655 zł61,11 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie z rynku pierwotnego, zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji na Bartodziejach. Parametry mieszkania: powierzchnia: 61,11 m Liczba pokoi: 3 Taras: 10,6 m Piętro: 3 Rok budowy:.

Szczegóły ogłoszenia

565 000 zł47,59 m² 11 872,24 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta dostępna tylko W pepper house! nowa cena! 2 pokojowe mieszkanie Z ogródkiem - panorama wiślana! atuty: - nowoczesne osiedle! - Wysoki standard budynku i wykończenia! - Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

520 900 zł45,39 m² 11 476,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie nr 13 Kameralna inwestycja w Starym Fordonie przy bulwarze wiślanym - bydgoska 19. Wykończone pod klucz: pokoje - panele winylowe, gładzie, oświetlenie łazienka - kabina prysznicowa, wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy przy ruchliwej ulicy Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

125 zł/m²60 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kancelaria Nieruchomości class zaprasza do zapoznania się z ofertą wynajmu Lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł35 m² 7 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Słoneczne, zadbane mieszkanie położone w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie przestronne układ pomieszczeń , nieprzejściowy. Ściany wykończone gładziami. Kuchnia z dużym oknem zabudowana.

Szczegóły ogłoszenia

410 100 zł27,34 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2023

Nowoczesne mieszkanie w centrum Bydgoszczy - ul. Garbary. Kompaktowe studio o powierzchni 30 m w nowej inwestycji z 2022 roku. Mieszkanie aktualnie wynajmowany na długi termin.

Szczegóły ogłoszenia

547 000 zł39,10 m² 13 989,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Biuro Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 39,11 m , położone na prestiżowym Osiedlu Paryskim na bydgoskich Bartodziejach. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

386 535 zł36,50 m² 10 590 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Tereny nadwiślańskie. Nowa inwestycja na bydgoskich Fordonie została zaprojektowana z myślą o komforcie przyszłych mieszkańców. Kaskadowy, budynek mieści 33 mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

26,47 zł/m²170 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia od zaraz powierzchnia pod mniejszą hurtownię, magazyn lub usługi. Dzielnica Okole - blisko centrum miasta. Własny parking dla klientów i samochodów dostawczych. Lokal po.

Szczegóły ogłoszenia

1 050 000 zł77,41 m² 13 564,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta. Mieszkanie 3-pokojowe z dużym tarasem U kład pomieszczeń: pow. użytkowa 77,41 m2 - salon z aneksem kuchennym - 2 sypialnie - garderoba - łazienka - taras o pow.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł128 m² 13 664,06 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2019

Unikalny apartament (128 m2) położony na piątym - ostatnim piętrze budynku wchodzącego w skład zamkniętego osiedla na bydgoskim Skrzetusku. Oferta zachwyca z wielu względów. Imponuje.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł100 m² 6 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:479 m²

Polecam do sprzedaży nietuzinkowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni ok. 100 m , położony na pograniczu osiedli Czyżkówko i Miedzyń w Bydgoszczy. Dom znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

2 000 zł33 m² 60,61 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia świeżo wyremontowane komfortowe, umeblowane w nowoczesnym stylu M-3 zlokalizowane na bydgoskich Kapuściskach. Mieszkanie mieści się na parterze w nowym bloku z cegły. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

381 216 zł36,48 m² 10 450 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta sprzedaży nowych mieszkań fordon żemojtela osiedle eskulapa Dobra, bezpieczna inwestycja, doskonały dojazd, pełna infrastruktura. Osiedle pełne zieleni, cisza, idealna propozycja do komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

481 500 zł45 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkanie w nowej inwestycji - ul. Grunwaldzka 92, bydgoszcz (okole) Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnym, kameralnym budynku w dzielnicy Okole, bydgoszczy.