dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bydgoszcz

3 691 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 691 ogłoszeń

546 000 zł101 m² 5 405,94 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 3 pokojowe z kuchnią i łazienką o pow.101m2,położone w domu,w którym są dwa mieszkania/parter i piętro/oraz działka ok.500m2 przynależna .Jachcice WYŁĄCZNOŚĆ.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł59,69 m² 15 061,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Funkcjonalność i styl w jednym - przemyślany układ pomieszczeń dla Twojej wygody a to wszytsko w sąsiedztwie Dzielnicy Muzycznej Mieszkanie te mieści się w sercu Bydgoszczy,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł74,84 m² 8 685,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1902

Lokalizacja: lokal znajduję się w Śródmieściu Bydgoszczy na ulicy Śniadeckich 2. Niedaleko Park im. Kazimierza Wielkiego. W pobliżu pełna infrastruktura usługowo-handlowa: biedronka, Lidl,.

Szczegóły ogłoszenia

1 900 zł34 m² 55,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Na wynajem nowoczesne mieszkanie dwupokojowe (34 m2) znajdujące się na parterze na nowopowstałym Osiedlu Akademickim w Fordonie. Przestronne, przytulne i bardzo jasne mieszkanie z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

68 900 zł298 m² 231,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Domek murowany , Bydgoszcz Prądy , po remoncie, las. Działka rod Bydgoszcz Prądy, 298 m2, las, pola, staw. domek murowany , cały podpiwniczony, po generalnym remoncie, ogród posiada bramę wjazdową na.

Szczegóły ogłoszenia

999 000 zł158,30 m² 6 310,80 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:12

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta biura nieruchomości: na sprzedaż wyjątkowy lokal biurowy o powierzchni około 160 m 2 położony w centrum miasta w bliskiej okolicy dworca kolejowego. Wysoki standard.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

836 000 zł66,20 m² 12 628,40 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie wykończone pod klucz gotowe do zamieszkania! Idealne zarówno jako inwestycja, jak i komfortowa przestrzeń na nowy rozdział w życiu. Przedstawiamy wyjątkową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

437 000 zł40,50 m² 10 790,12 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie 2 pokojowe gotowe do zamieszkania w nowym budownictwie z 2024 na Glinkach! Mieszkanie 40,50 m 2 z dużym balkonem na drugim piętrze w bloku. Budynek nowoczesny.

Szczegóły ogłoszenia

2 500 000 zł2 549 m² 980,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:3 684 m²

Na sprzedaż funkcjonalny, dwukondygnacyjny obiekt komercyjny o powierzchni 2 549 m , zlokalizowany w doskonałej części Bydgoszczy, na Bydgoskim Parku Przemysłowo- technologicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

1 155 000 zł69 m² 16 739,13 zł/m²

 

Piętro:12/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe Z pięknym widokiem na brdę, znajdujące się na 12 piętrze, w nowym wieżowcu river tower. Nietuzinkowa oferta do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

249 500 zł27,50 m² 9 072,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż funkcjonalna i w pełni wyposażona kawalerka o powierzchni 28 m , zlokalizowana na parterze zadbanej, zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Leszczyńskiego w bydgoskiej.

Szczegóły ogłoszenia

2 049 900 zł430 m² 4 767,21 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:9

 

Powierzchnia działki:600 m²

Poszukujesz przestronnego domu w mieście z indywidualnie zaprojektowanym ogrodem, w którym znajdziesz miejsce na relaks po pracy ? Cenisz sobie lokalizację w której masz wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł67,86 m² 11 494,25 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

3 pokoje | 67,86 m | balkon | garaż | Górzyskowo, ul. Kossaka Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść i od razu zamieszkać, bez konieczności przeprowadzania remontu i ponoszenia.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł330 m² 3 909,09 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:395 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ciekawą ofertą sprzedaży wygodnego domu na Osowej Górze. Budynek ma trzy kondygnacje, a każda z nich jest solidnie zaprojektowana. Działka nie jest.

Szczegóły ogłoszenia

479 000 zł63,57 m² 7 535 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Opis nieruchomości: na sprzedaż 3- pokojowe mieszkanie w ścisłym centrum Nowego Fordonu. Lokalizacja - wszystko pod ręką: w pobliżu przedszkole, szkoła podstawowa, basen, lodowisko. sieć.

Szczegóły ogłoszenia

2 450 zł56 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3-pokojowe mieszkanie na wynajem wyżyny- idealne dla rodziny lub osób ceniących wygodę i funkcjonalny układ. Opis nieruchomości: do wynajęcia przestronne mieszkanie o powierzchni 56 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Gołębia

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Szanowni Państwo, przedmiotem oferty jest lokal usługowy o powierzchni użytkowej 50 m , zlokalizowany w Bydgoszczy przy ul. Gołębiej. Nieruchomość obecnie funkcjonuje jako salon.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł324 m² 4 163,58 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:404 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą solidnie wykonanego domu piętrowego o łącznej powierzchni 324 m2 w dzielnicy Miedzyń. Informacje O działce: działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

2 800 zł36 m² 77,78 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

2-pokojowe mieszkanie 36 m | garaż w cenie | ul. Chodkiewicza Na wynajem 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m , położone na 1. piętrze w bloku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

481 500 zł45 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz idealnego miejsca do życia lub pewnej inwestycji pod wynajem? Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania w nowej, kameralnej inwestycji przy ul. Grunwaldzkiej 92.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 000 zł369 m² 5 962,06 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:warsztat

 

Powierzchnia działki:782 m²

Oferta class którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno - prawnym. Do kupienia działający warsztat samochodowy - aktualnie specjalizacja blacharsko - lakiernicza.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł34,20 m² 14 473,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Świetnie wyposażone M3 z balkonem na Szwederowie! Mieszkanie ulokowane na II piętrze w bloku z 2022, położone w dogodnej lokalizacji. Wnętrze to salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

685 937 zł62,93 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania deweloperskie na sprzedaż, bydgoszcz osiedle Wyżyny Projekt mieszkaniowy w spokojnej, dobrze skomunikowanej części Bydgoszczy. Dwupiętrowy budynek składa się z tylko 10.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

11 000 000 zł1 200 m² 9 166,67 zł/m²

 

Rodzaj budynku:kamienica

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:845 m²

Polecamy do sprzedaży wyjątkową nieruchomość położoną w "sercu" Bydgoszczy. W otoczeniu parków i najważniejszych instytucji kulturalnych naszego miasta znajduje się budynek.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł56,80 m² 8 978,87 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Tylko U nas! mieszkanie ul. Ogrody 19 o powierzchni 54,2 m2 na wysokim parterze po odświeżeniu ścian i wymianie paneli. Blok 2000 r. ocieplony, oddalony od głównej ulicy co zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

637 920 zł66,45 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania nad Brdą | Kameralne osiedle | Wysoki standard i zieleń oraz podatku pcc housing market zaprasza do zapoznania się z ofertą nowoczesnych mieszkań w kolejnym etapie.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł35 m² 4 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:330 m²

Na sprzedaż działka rekreacyjna położona w Opławcu. Na terenie znajduje się domek o powierzchni ok. 35 m , wyposażony w kominek, idealny do wypoczynku przez cały rok. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł1 950 m² 389,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność przedstawić działkę o dużym potencjale powierzchni 1950m2 z dostępem do strumyka. Działka leży na osiedlu Flisy i wyróżnia ją cisza i spokój ,.

Szczegóły ogłoszenia

412 070 zł46,30 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Oferta tylko W naszym biurze! Na sprzedaż mieszkanie z balkonem Osowa Góra Na sprzedaż mieszkanie własnościowe o powierzchni 46,30 m , z przynależną piwnicą (ok. 2,70 m ).

Szczegóły ogłoszenia

334 900 zł45,22 m² 7 406,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1912

Oferta W naszym biurze! nowa, atrakcyjna cena! Mam przyjemność zaprezentować Państwu 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,22 m2 na bydgoskim osiedlu Flisy. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pomorska

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

359 000 zł35,21 m² 10 195,97 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż komfortowe, w pełni wykończone mieszkanie 2-pokojowe w odnowionej kamienicy o powierzchni 35,21 m , położone przy ul. Pomorskiej - w samym centrum Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

1 049 000 zł214 m² 4 901,87 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:648 m²

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą piętrowego domu z dodatkowym budynkiem przeznaczonym pod działalność biurowo-usługową, położonego w dzielnicy Piaski. Informacje.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł1 721 m² 220,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie W naszym biurze! House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia ofertę sprzedaży nieruchomości gruntowej niezabudowanej położonej w Bydgoszczy, mimo to w sercu lasu -.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł37,15 m² 13 432,03 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe, świeżo wykończone mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 37,15 m , położone na parterze nowoczesnego budynku z windą w inwestycji Nowe Flisy. To przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł90 m² 9 988,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w domu na bydgoskich Bartodziejach. Wyremontowane, gustownie urządzone, jasne i funkcjonalne. Mieszkanie znajduje się na parterze domu dwurodzinnego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 600 zł54 m² 29,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Sympatyczne 2 pokoje Wyjątkowo przestronne i ustawne wnętrza, kuchnia i sypialnia "w kwadracie" Widok na górki fordońskie Umeblowane jak na zdjęciach: w kuchni kuchenka gazowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

310 000 zł31,18 m² 9 942,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedstawiam mieszkanie w nowym budownictwie w Centrum Bydgoszczy. Bezpośrednio od dewelopera Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze, składa się z salonu z aneksem , sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

649 638 zł65,62 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

45,95 zł/m²185 m² 8 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal handlowo-usługowy z witryną o powierzchni 185 m2 położony na parterze na jednej z głównych ulic handlowych w ścisłym Centrum Bydgoszczy. Lokal idealnie nadający się pod.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł64 m² 6 093,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie 2 pokoje w cetrum, 57 m użytkowe plus antresola - łączny metraż około 64 m . Co oferuje: *przestronne dwa pokoje i aneks/antresola, idealne pod własną aranżację.

Szczegóły ogłoszenia

253 000 zł25,33 m² 9 988,16 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Wyremontowane mieszkanie (kawalerka 25,33 m2) na bydgoskim Szwederowie zaledwie 500 metrów od Starego Rynku. Lokal jak i cała kamienica przeszły kompletny, generalny remont. Wszystko jest nowe,.