dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bydgoszcz

3 741 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

3 741 ogłoszeń

31,25 zł/m²16 m² 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na wynajem pomieszczenia biurowe położone na II piętrze budynku handlowo - biurowego. Pomieszczenia wielkości: 1) 66 m 2 składa się z trzech pomieszczeń w tym jedno pomieszczenie.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

30 zł/m²70 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal na wynajem 70 m , Bydgoszcz, ul. Kościuszki 15a Oferuję do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 70 m , położony w bardzo dobrej lokalizacji przy ul. Kościuszki.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł71 m² 5 901,41 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Wyjątkowa oferta - mieszkanie bezczynszowe z dostępem do ogródka na bydgoskich Jachcicach. Na sprzedaż mieszkanie 71 m - funkcjonalnie zaprojektowana przestrzeń, idealna dla rodziny lub osób.

Szczegóły ogłoszenia

525 000 zł41,08 m² 12 779,94 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

OS. Leśne M3 umeblowane W bloku Z 2023 balkon winda! Polecam na sprzedaż mieszkanie umeblowane 2- pokojowe mieszkanie na Osiedlu Leśnym- zaświat. Mieszkanie składa się z komfortowego.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Rynek pierwotny

324 642 zł26,61 m² 12 200 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Kawalerka (26,61m2) na czwartym piętrze w apartamentowcu zlokalizowanym na bydgoskich Bartodziejach. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym (23,78m2) i łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²175 m² 8 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Funkcjonalnie zaprojektowany i wykończony lokal użytkowy z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności - położony na drugim piętrze w nowym biurowcu na bydgoskich Bartodziejach.

Szczegóły ogłoszenia

9 249 zł402,13 m² 23 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:600 m²

Lokalizacja: hale magazynowe położone przy ul. Fordońskiej. Dobrze skomunikowana z resztą miasta poprzez wyjazd na ul. Kamienną. Idealny wyjazd w kierunku Torunia pozwala na ominięcia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 300 000 zł130 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:167 m²

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjne domy w kameralnej inwestycji na Bartodziejach Na sprzedaż dom w atrakcyjnej lokalizacji na bydgoskich Bartodziejach / środkowy lokal / Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

682 559 zł67,73 m² 10 077,65 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Osiedle Enklawa nowe mieszkania w spokojnej, zielonej części Bydgoszczy bez prowizji i podatku pcc! Osiedle Enklawa to nowoczesna i kameralna, położona na Bydgoskim osiedlu Zaświat,.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł184 m² 4 293,48 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Dobre Nieruchomości prezentują : tel   Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej części Miedzynia. Budynek został wybudowany w 2008 roku i znajduje się na działce.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł57 m² 8 754,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Trzypak - gotowiec inwestycyjny Z roi 8,9%! Mieszkanie (57 m2) podzielone na 3 niezależne kawalerki, położone na parterze kamienicy na bydgoskim Osiedlu Leśnym. Propozycja idealna dla Inwestora.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł1 947 m² 400,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o pow. 1947m2 granicząca z rzeką Flis położona w Bydgoszczy w dzielnicy Flisy. Ta niezwykła nieruchomość gruntowa położona jest na granicy rzeki Flis, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

347 000 zł47 m² 7 382,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47 m zlokalizowane na bydgoskich Kapuściskach, usytuowane na pierwszym piętrze w zadbanym budynku. Lokal jest pusty i gotowy do własnej aranżacji.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł315 m² 3 111,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:315 m²

Na sprzedaż komfortowy dom mieszkalny z rozbudowaną powierzchnią usługową, idealny dla osób prowadzących działalność usługową w domu. Nieruchomość stanowi połączenie przestrzeni.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł493 m² 586,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Świetna oferta działki budowlanej! tylko W makler! Opcja sprzedaży jest działką o powierzchni 493m2 dostępną w Opławcu. Teren położony w miejscu położonym przy lesie.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł300 m² 650 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Działka rod Z domkiem całorocznym 3 pokojowym na prądach oferta dostępna tylko U nas! Na sprzedaż działka rod z domkiem piętrowym, ocieplonym, piętrowym w skład którego wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

308 000 zł27 m² 11 407,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 26 m , zlokalizowane na 2. piętrze odrestaurowanej kamienicy. Lokal przeszedł pełny remont, a jego przemyślany układ sprawia, że.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł35,97 m² 13 483,46 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Przedmiotem sprzedaży jest komfortowe mieszkanie o pow. 35,97 m2, usytuowane na III piętrze w nowym bloku z cegły z 2021 roku. Osiedle położone w Fordonie na pograniczu ze Starym.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł55,95 m² 10 705,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, znajdujące się w bloku z 2017 r. na osiedlu Wyżyny, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 55,95 m 2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

299 999 zł163 m² 1 840,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka w miejscowości Bydgoszcz w Centrum os. Śródmieście Przedmiotem oferty jest działka o powierzchni 163m2. Aktualne wz pod zabudowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł853 m² 539,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana w Opławcu o powierzchni 853 m . Działka z dostępem do mediów: kanalizacja na działce, woda na działce, gaz i prąd w ulicy W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

2 225 890 zł331,84 m² 6 707,72 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 649 m²

Dom wolnostojący o pow. 331.84 usytuowany na działce o pow. 3649 na osiedlu Osowa Góra, ul. Kormoranów 82. Budynek parterowy, niepodpiwniczony, z użytkowym poddaszem (oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²60 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Z przyjemnością przedstawiam lokal na wynajem w prestiżowej dzielnicy Bartodzieje w Bydgoszczy. Wynajem 45 zł za m2 z mediami plus prąd. Kaucja - 2 /m-ce 3 pomieszczenia Jest to lokal.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł4 871 m² 73,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis oferty: na sprzedaż działka o powierzchni 4871 m 2 w niezwykłym i urokliwym miejscu. Media: prąd, woda w drodze. Lokalizacja: obrzeża Bydgoszczy, fordon, cicha.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł50,55 m² 9 089,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na tereny zielone Fordon, ul. Galla Anonima Oferuję na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 50,55 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

5 000 000 zł2 465,80 m² 2 028 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:60

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Na sprzedaż biurowiec z możliwością rozbudowy! Nieruchomość w chwili obecnej jest wynajmowana i pełni funkcję obiektu biurowego. Obiekt składa się z trzech kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

558 280 zł55,44 m² 10 069,99 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Odkryj świat w swojej enklawie! Dom to nie tylko 4 ściany, to radość, miłość, spokój. Wybierz swoją przestrzeń na Osiedlu Enklawa, daj się przytulić naturze, która jest za oknem, poczuj.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł87 m² 8 034,48 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Tylko u nas Na sprzedaż przestronne, dwustronne mieszkanie 87,42 m Bydgoszcz, osowa Góra. Tutaj trzy lub cztery pokoje, wszystko zależy od Twoich potrzeb. Na sprzedaż jasne i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł94 m² 9 734,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Opis nieruchomości: na sprzedaż mieszkanie w Fordonie 4 pokojowe o powierzchni 94m2. 2 duże pokoje 2 średnie Kuchnia Łazienka z prysznicem Duże wc Garderoba 6m2,zabudowana szafa przesuwna.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro wolne od zaraz Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

40 zł/m²27 m² 1 080 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowo-usługowy (pow. 27 m2) z balkonem, usytuowany na 3 piętrze kamienicy z windą w centrum Bydgoszczy. Lokal usytuowany w centrum Bydgoszczy w reprezentatywnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł48,85 m² 8 372,57 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szanowni Państwo, na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na osiedlu Kapuściska przy ulicy Architektów. 2. piętro w 4-piętrowym bloku z cegły, powierzchnia 48,85 m według kw. Lokal przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

1 579 000 zł160,56 m² 9 834,33 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokalizacja: serce miasta, centrum, widoczny z ruchliwej ulicy. Doskonała ekspozycja i łatwy dostęp dla klientów i pracowników.Powierzchnia: duży, funkcjonalny metraż, który można.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł850 m² 447,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Uzbrojona Działka budowlana w rewelacyjnym punkcie osiedla Miedzyń w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

420 000 zł71 m² 5 915,49 zł/m²

 

Piętro:suterena/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | 62 m | kamienica | blisko centrum Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 62 m , położone w odnowionej kamienicy przy ul. Unii.

Szczegóły ogłoszenia

367 000 zł40 m² 9 175 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Makler poleca Oferta sprzedaży mieszkania - Osiedle Osowa Góra Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane na osiedlu Osowa Góra. Lokal znajduje się na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

6 430 500 zł4 287 m² 1 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Prezentujemy Państwu atrakcyjną działkę inwestycyjną u zbiegu trzech osiedli Błonie, górzyskowo, szwederowo. Działka ma nieregularny ale przyjazny dla inwestycji kształt. Media (prąd, woda,.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł446 m² 737,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na Wyłączność - Tylko w Simple działka budowlana na sprzedaż osiedle jary, bydgoszcz Powierzchnia: 446 m Lokalizacja: , osiedle Jary, bydgoszcz Działka narożna więcej możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł51,70 m² 7 717,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Na sprzedaż oferujemy 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok 52 m , położone na cenionym i zielonym Osiedlu Leśnym przy ul. Czerkaskiej w Bydgoszczy. Świetna lokalizacja Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł53,01 m² 6 583,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji Fordon (ul. mjr. Henryka Sucharskiego). Mieszkanie wymaga "remontu" lub.

Szczegóły ogłoszenia

34,20 zł/m²36,84 m² 1 260 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal (pow. 36,84 m2) usytuowany na 3 piętrze biurowca w dzielnicy Okole. +1 miejsce parkingowe na wyłączność oraz parking dla klientów. Funkcjonalna powierzchnia z przeznaczeniem na dowolny.

Szczegóły ogłoszenia

739 000 zł57,67 m² 12 814,29 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Czy szukasz nowego mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu bez remontów i stresu? Zależy Ci na nowoczesnym budownictwie, balkonie i dobrym doświetleniu wnętrz? A może.