dowolna

Domy na sprzedaż Bydgoszcz - Oferty sprzedaży domów

272 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

272 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Gwardzistów

Jachcice,Bydgoszcz

398 000 zł200 m² 1 990 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:860 m²

Sprzedający: barbara tel.   Bydgoszcz, dzielnica Jachcice, dom o powierzchni 200 m 2, pow. użytkowa 130m2, w dzielnicy domków jednorodzinnych, działka 860 m2 Jednopiętrowy, cały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Krakowska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 650 000 zł600 m² 2 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:600 m²

Kamienica położona jest w bardzo atrakcyjnej lokalizacji w pobliżu dworca pks, hali Łuczniczka i centrum handlowego Focus Park. Obiekt z 1908 roku wpisany do zabytków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Wilczak

Wilczak,Bydgoszcz

185 000 zł55 m² 3 363 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:300 m²

Na sprzedaż dom po obniżce ceny, która jeszcze jest do negocjacji! Cena pierwotna to 220000zł! Dom jest w trakcie remontu (co widać na zdjęciach). Idealny, wiele możliwości (z pozwoleniem) na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Łąkowa

Czyżkówko,Bydgoszcz

400 000 zł120 m² 3 333,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:739 m²

Sprzedam dom w Bydgoszczy przy ulicy Łąkowej. Dom posiada nowe okna pcv i drzwi, kanalizację, 2 łazienki oraz 2 kuchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Jachcice

Jachcice,Bydgoszcz

420 000 zł130 m² 3 230,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Ładny dom wolno stojący. Posiada 5 pokoi, na parterze budynku znajdują się dwa pokoje oraz kuchnia i łazienka, natomiast na piętrze znajdują się 3 pokoje - istnieje możliwość stworzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

335 000 zł125 m² 2 680 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedmiotem ogłoszenia jest dwupoziomowy dom z lat '70 do remontu o powierzchni 125m2. Wybudowany został z cegieł i pustaków, stropy betonowe. Posiada on dostęp do miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

170 000 zł70 m² 2 428,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Tani domek na działce o powierzchni 400 m 2. Nieruchomość nadaje się na cele mieszkalne lub prowadzenie działalności gospodarczej. Bardzo korzystna oferta cenowa.! WŁASNE MEDIA, DZIAŁKA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

728 000 zł280 m² 2 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:591 m²

Dom wolno stojący zlokalizowany w dzielnicy Flisy. Budynek o powierzchni całkowitej 280m kw natomiast użytkowej 220m kw. Dom budowany technologią trójwarstwową, ocieplony i otynkowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

490 000 zł220 m² 2 227 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom typu bliźniak o powierzchni 220m2, na działce 420m2. Dom składa się z dwóch kondygnacji, na parterze znajduje się bardzo duży salon o powierzchni 45m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

385 000 zł180 m² 2 138 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:405 m²

Świetna oferta - doskonałe miejsce pod siedzibę firmy! Dom wolno stojący o pow. użytkowej 120m2, piętrowy, murowany usytuowany na działce o pow. 405m2. Dom typu klocek, podzielony na dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

499 000 zł140 m² 3 564 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom szeregowy w spokojnej okolicy, w pobliżu lasu, dobry dojazd do centrum miasta. Dom jest gustownie urządzony, po generalnym remoncie. Wymienione wszystkie instalacje.Budynek ma klimatyzację,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

280 000 zł65 m² 4 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:-

Oferta dotyczy sprzedaż piętra atrakcyjnie położonego domu. Powierzchnia użytkowa w mieszkaniu 65m2 natomiast powierzchnia wszystkich pomieszczeń ok. 110m2. Pokoje o wymiarach: 21m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

365 000 zł220 m² 1 659 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Nowa niższa cena! super oferta! Przestrzenny bliżniak w spokojnej dzielnicy domków jednorodzinnych na Miedzyniu. Powierzchnia całkowita domu to 220m 2, , użytkowa 145m 2. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

320 000 zł116 m² 2 758 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:495 m²

Nowa niższa cena! Nowoczesny dom wolno stojący z płaskim dachem w doskonałej lokalizacji na Czyżkówku. Dom jednorodzinny, piętrowy, niepodpiwniczony o powierzchni użytkowej 116m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

690 000 zł230 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:-

Przepiękna willa połozona w spokojnej okolicy wśród zieleni.Bardzo efektowna bryła , wysoko gatunkowe materiały. Parter urządzony do adaptacji poddasze. Na parterze domu znajduje się 4 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

410 000 zł330 m² 1 242 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom wolnostojący w bardzo spokojnej okolicy na Miedzyniu. Budynek wykonany według indywidualnego projektu, 3 kondygnacyjny, w całości podpiwniczony z poddaszem do zagospodarowania. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Opławiec

Opławiec,Bydgoszcz

1 300 000 zł466 m² 2 789 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 823 m²

Dom W opławcu! Przedmiotem sprzedaży jest dom wolnostojący, dwukondygnacyjny o powierzchni całkowitej 466m2 usytuowany na przepięknie zaaranżowanej działce o pow. 1823m2. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

550 000 zł110 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:968 m²

Oferta na wyłączność Na sprzedaż dom typu klocek o powierzchni 110m2, usytuowany na osiedlu Wyżyny. Dom całkowicie podpiwniczony, kondygnacja o powierzchni 55m2, działka o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

540 000 zł200 m² 2 700 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:900 m²

Dom wolno stojący o powierzchni ponad 200m2 na Czyżkówku. Wybudowany z czerwonej cegły, w bardzo dobrym stanie technicznym. W 2009r. odnowiona elewacja zewnętrzna. Parter: pokój 25m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Wilczak

Wilczak,Bydgoszcz

380 000 zł136 m² 2 794 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:636 m²

Na sprzedaż budynek dwukondygnacyjny o łącznej powierzchni 136 m 2 składający się z dwóch mieszkań po 64 m 2 każde. Pierwotnie cztery kawalerki zamieniono na dwa mieszkania typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

349 000 zł115 m² 3 034 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:331 m²

Okazja! na sprzedaż! Dom jednorodzinny, parterowy z użytkowym poddaszem o pow. 115m2, usytuowany w zwartej zabudowie, na działce 331m2 na Szwederowie. Na parterze znajduje się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

599 000 zł220 m² 2 722 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:420 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

340 000 zł90 m² 3 777,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:-

Atrakcyjny bliżniak o pow. mieszkalnej 90 m 2 plus 60 m 2 piwnicy i 25 m 2 garaż.,Ładnie utrzymany ,po wymianie instalacji grzewczej na miedzianą .Na podłogach mozaika.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

599 000 zł120 m² 4 991 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny dwukondygnacyjny o powierzchni 140m2, położony na działce 700m2, w kapitalnej lokalizacji na osiedlu Miedzyń. Budynek po kapitalnym remoncie tzn:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z piwnicą, ul. Władysława Łokietka

Śródmieście,Bydgoszcz

1 500 000 zł1 200 m² 1 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 050 m²

Kamienica wielorodzinną z ogrodem nad rzeką Brdą z 2 oficynami. Jeden lokal użytkowy wolny. Wolne 4 mieszkania. Dzielnica spokojna. W planach budowa promenady nad Brdą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

596 000 zł280 m² 2 128 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:240 m²

Na sprzedaż dom w zabudowie szeregowej, podpiwniczony, z użytkowym poddaszem, usytuowany na osiedlu Osowa Góra. Dom ma powierzchnię całkowitą 280m2, taras, balkon, garaż w budynku, oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

590 000 zł200 m² 2 950 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 600 m²

Do sprzedania dom wolnostojący na Czyżkówku Dom o pow. 200m 2 , 6 pokoi. Dom znajduje sie w spokojnej okolicy domków jednorodzinnych przy lesie. Dół domu : 3 pokoje o pow. 16,16 i 18.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

376 000 zł106 m² 3 547 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:580 m²

Na Miedzyniu została wystawiona nieruchomość o powierzchni całkowitej 106m kw. Jest to połowa domu w linii parteru z osobnym wejściem. Dom jest podpiwniczony w której znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

690 000 zł230 m² 3 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:498 m²

Znaczna obniżka ceny! super oferta! Komfortowy dom na Flisach w doskonałej lokalizacji. Dom parterowy z użytkowym poddaszem o ciekawej bryle o powierzchni użytkowej 170m2. Pięknie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

430 000 zł135 m² 3 185 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:337 m²

Dom jednorodzinny w zabudowie bliźniaczej o pow użytkowej 90m2. Dom podpiwniczony, powierzchnia działki 337m2. Remont kapitalny domu został przeprowadzony w 2004r, zostały wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ostroroga

Jary,Bydgoszcz

410 000 zł220 m² 1 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:460 m²

Parter w stanie deweloperskim,2 pokoje 20 i 25m2 kuchnia 15m2,możliwość wydzielenia łazienki,piętro 3 pokoje-14,15,25m2,kuchnia 9m2,łazienka i wc osobne.Dach wyremontowany,komin.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

699 000 zł245 m² 2 853 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:647 m²

Wystawiona na sprzedaż nieruchomość jest położona w dzielnicy Czyżkówko. Duży, wolno stojący dom o powierzchni całkowitej 245m kw, użytkowej 205m kw, przeznaczony jest dla klienta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

599 000 zł187 m² 3 203 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:507 m²

Uwaga na sprzedaż lub zamiana na mieszkanie - dom z 2005 roku położony w pięknej lokalizacji we Fordonie w otoczeniu lasu cichej spokojnej okolica. Dom jest w zabudowie bliźniaczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

720 000 zł190 m² 3 789 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:750 m²

Na sprzedaż wolno stojący dom typu klocek o powierzchni całkowitej 190m2 usytuowany na osiedlu Glinki. Dom całkowicie podpiwniczony z garażem i dużym tarasem. Parter to dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

700 000 zł160 m² 4 375 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:480 m²

Dom po kapitalnym remoncie na Miedzyniu. Powierzchnia użytkowa 160m2 Powierzchnia całkowita 210m2 Powierzchnia działki 480m2 Parter: salon Kuchnia wc Piętro: pokój Pokój Łazienka Media: wszystkie Przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

498 000 zł180 m² 2 766 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom na Osowej Górze w stanie developerskim, jest to szereg środkowy. Na parterze salon 45m,kuchnia, toaleta. Na piętrze cztery sypialnie i łazienka. Cały podpiwniczony z miejscami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

529 000 zł200 m² 2 645 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:204 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom szeregowy z poddaszem użytkowym o powierzchni całkowitej 200mkw, użytkowej 135mkw położony na działce o metrażu 204m2. Na parterze znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

649 000 zł120 m² 5 408 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

62 000 zł36 m² 1 722 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:500 m²

NA sprzedaż domek na działce rod W bydgoszczy na osiedlu górzyskowo. Na sprzedaż całoroczny domek o powierzchni 36m2 na zadbanej działce rekreacyjnej z oczkiem wodnym i zadrzewieniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

389 000 zł115 m² 3 382 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:331 m²

NA sprzedaż! Dom jednorodzinny, parterowy z użytkowym poddaszem o pow. 115m2, usytuowany w zwartej zabudowie, na działce 331m2 na Szwederowie. Na parterze znajduje się salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

475 000 zł250 m² 1 900 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej na Czyżkówku Stan deweloperski Działka o wymiarach 20 x 12,5 Powierzchnia działki 250m2, powierzchnia domu 160m2. Dom ocieplony, przyłącze wody i prądu,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij