dowolna

Domy na sprzedaż Bydgoszcz - Oferty sprzedaży domów

272 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

272 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Akacjowa

Miedzyń,Bydgoszcz

530 000 zł226 m² 2 345,13 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:375 m²

Dom o ciekawej architekturze, 3-kondygnacyjny, położony w bardzo urokliwej, spokojnej części dzielnicy Miedzynia. Piwnica: garaż, pokój, pralnia, kotłownia, wc, pomieszczenie gospodarcze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

340 000 zł125 m² 2 720 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:500 m²

Przedmiotem ogłoszenia jest dwupoziomowy dom z lat '70 do remontu o powierzchni 125m2. Wybudowany został z cegieł i pustaków, stropy betonowe. Posiada on dostęp do miejskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Skrzetusko

Skrzetusko,Bydgoszcz

525 000 zł189 m² 2 777 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:330 m²

Nowa niższa cena! Willa na osiedlu Skrzetusko w pięknym miejscu, ładnie położona wokół same domy jednorodzinne. Dom wybudowany w 1966r, ocieplony z wymienionymi oknami pcv. Dach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

398 000 zł220 m² 1 809 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:621 m²

Przedmiotem sprzedaży jest dom wolno stojący o powierzchni 220m2 na działce 621m2. Dom dwu kondygnacyjny: na parterze znajduje się 22m2 salon, 17m2 sypialnia, 5m2 łazienka, 10m2 kuchnia, oraz 14m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Jary

Jary,Bydgoszcz

690 000 zł237 m² 2 911 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:511 m²

Dom na Jarach , szereg skrajny z dodatkową działką z dwoma wjazdami. Na parterze duży salon 40m2 z kominkiem i wyjściem na taras, kuchnia i wc. Na pietrze 3 sypialnie ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

500 000 zł180 m² 2 777 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:290 m²

Do pilnej sprzedaży! Przedmiotem sprzedaży jest dom szeregowy skrajny na Osowej Górze o powierzchni całkowitej 180m2, powierzchnia użytkowa 120m2. Działka 29m2. Dom całkowicie podpiwniczony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

69 500 zł36 m² 1 930 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:36 m²

NA sprzedaż domek na działce rod W bydgoszczy na osiedlu górzyskowo. Na sprzedaż całoroczny domek o powierzchni 36m2 na zadbanej działce rekreacyjnej z oczkiem wodnym i zadrzewieniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

700 000 zł320 m² 2 187 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:706 m²

Dobra cena! Na sprzedaż dom szeregowy o powierzchni 320m2 usytuowany na osiedlu Glinki Niski parter to: dolna kuchnia, pokój ogrodowy, pralnia, garaż, kotłownia, spiżarnia, łazienka i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

410 000 zł160 m² 2 562 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:406 m²

Oferta sprzedaży domu typu bliźniak na Miedzyniu w dobrej, pożądanej lokalizacji. Budynek wybudowany z cegły, częściowo podpiwniczony, garaż z kanałem w podpiwniczeniu. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

705 000 zł245 m² 2 877 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:647 m²

Wystawiona na sprzedaż nieruchomość jest położona w dzielnicy Czyżkówko. Duży, wolno stojący dom o powierzchni całkowitej 245m kw, użytkowej 205m kw, przeznaczony jest dla klienta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Saperów

Jachcice,Bydgoszcz

260 000 zł72 m² 3 611 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:552 m²

Atrakcyjna cena! Na sprzedaż pół domu w budynku wolno stojącym.Nieruchomość prawnie czysta z odrębna księga wieczystą. Działka o powierzchni 287,8 m kw plus część wspólna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Piaski

Piaski,Bydgoszcz

560 000 zł160 m² 3 500 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:750 m²

Uwaga nowa niższa cena!na sprzedaż dwa domy na działce 750m2. Dom główny o powierzchni 160 m2 składający się: parter: pokój 25 m2 z kominkiem który rozprowadza ciepło na dwa górne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

499 000 zł128 m² 3 898 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:360 m²

Polecamy Państwu do rozważenia i zakupu bardzo ładny dom na Szwederowie o powierzchni 128m2, usytuowany na działce 360m2. Dom po kapitalnym remoncie, wybudowany z pełnej cegły ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

890 000 zł327 m² 2 721 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:278 m²

Komfortowy dom o ciekawej aranżacji wnętrz, zaprojektowany przez styliste wnętrz, do zamieszkania w B.ydgoszczy. Parter zajmuje 42metrowy salon z kominkiem z pięknym panoramicznym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

499 000 zł170 m² 2 935 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:1 028 m²

Dom jednorodzinny, wybudowany w 1982r. Materiał budowlany - czerwona cegła. Dach płaski - solidnie ocieplony. Podpiwniczony w całości. W tej części kotłownia, pralnia, inne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

560 000 zł140 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom szeregowy w spokojnej okolicy, w pobliżu lasu, dobry dojazd do centrum miasta. Dom jest gustownie urządzony, po generalnym remoncie. Wymienione wszystkie instalacje.Budynek ma klimatyzację,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Jednostronna

Jachcice,Bydgoszcz

350 000 zł74 m² 4 729,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:700 m²

Polecam na sprzedaż pół domu położonego na Jachcicach. Podział w pionie, osobne wejście i klatka schodowa. Całkowita powierzchnia 74 m2. Na parterze salon z otwartą kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

460 000 zł115 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:600 m²

Uwaga bardzo ładny dom do odświeżenia .Sprzedam dom piętrowy, wolnostojący z balkonem, położony na Wzgórzu Wolności. Architektura - lata 60, mury z cegły. Dom otoczony działką (pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

280 000 zł65 m² 4 307,69 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Ofeta przewiduje sprzedaż piętro atrakcyjnie położonego domu. Powierzchnia użytkowa w mieszkaniu 65m2 Pokoje o wymiarach: 21m2 z wyjściem na taras (14m2), 8m2, 10m2, kuchnia 15m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

890 000 zł183 m² 4 863 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wyjątkowa oferta! dom dla ludzi cieszących się wyjątkowym gustem, lubiącym marmur, granit, korian oraz mile spędzony czas W klimatyzowanym ogrodzie zimowym dający gwarancje relaksu I spokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

450 000 zł330 m² 1 363 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 300 m²

Dom wolnostojący w bardzo spokojnej okolicy na Miedzyniu. Budynek wykonany według indywidualnego projektu, 3 kondygnacyjny, w całości podpiwniczony z poddaszem do zagospodarowania. Parter.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

720 000 zł180 m² 4 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:-

Dom wolnostojący typu bungalow na działce 624m2. Na parterze salon z kominkiem i jadalnią 42m2 , oddzielna kuchnia 13m2, przedpokój, 2- oddzielne sypialnie 15m2,13m2.Łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

719 000 zł245 m² 2 934 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:647 m²

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Niewieścińska

Piaski,Bydgoszcz

459 000 zł210 m² 2 185,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Bardzo ładny dom w zabudowie szeregowej, do zamieszkania. Urządzony nowocześnie z zagospodarowanym ogrodem. Pozostaje zabudowa kuchenna oraz sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

650 000 zł200 m² 3 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:157 m²

Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 200m2, piętrowy, podpiwniczony, z przeznaczeniem na działalność gospodarczą Na piętrze mieszkanie o powierzchni 64m2; trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

365 000 zł110 m² 3 318 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:150 m²

Dom położony w wyjątkowej okolicy w sąsiedztwie lasu. Trzykondygnacyjny: salon o pow.28m2 z wyjściem na duży balkon, kuchnia 9m2(zabudowa), wc i holl. Piętro to trzy sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

790 000 zł270 m² 2 925 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:820 m²

Doskonała oferta! Dom wolnostojący, parterowy w doskonałej lokalizacji na Bartodziejach zlokalizowany na działce o pow. 820m2. Powierzchnia mieszkalna składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

449 000 zł180 m² 2 494 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Dom w zabudowie szeregowej (szereg środkowy) o pow. całkowitej około 180m2 na działce 150 m2. Dom typu - klocek dwukondygnacyjny, na parterze znajduje się salon (25m2) z wyjściem na taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Piaski

Piaski,Bydgoszcz

557 000 zł180 m² 3 094 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:576 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący typu "klocek" o całkowitej powierzchni 180 m 2 na działce 576 m 2. Parter domu stanowi salon o powierzchni 29 m 2 z wyjściem na taras,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

480 000 zł330 m² 1 454 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:203 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej znajdujący się w okolicach Kanału Bydgoskiego. Powierzchnia całkowita domu to 330 m. Powierzchnia użytkowa 180 m. Parter domu to 40 metrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

490 000 zł110 m² 4 454 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:318 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący znajdujący się na działce wewnętrznej. Służebność przejścia i drogi w akcie notarialnym. Powierzchnia całkowita domu 110 m 2. Parter składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

405 000 zł220 m² 1 840 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:340 m²

Przestrzenny bliżniak w spokojnej dzielnicy domków jednorodzinnych na Miedzyniu. Powierzchnia całkowita domu to 220m 2, , użytkowa 145m 2. Działka w kształcie prostkąta ma 340m 2 i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Piaski

Piaski,Bydgoszcz

539 000 zł143 m² 3 745 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:408 m²

Na sprzedaż dom na Piaskach o powierzchni 143,9 m2, częściowo wykończony, na parterze według projektu znajduje się salon z aneksem kuchennym o pow. 30 m2 (do wykończenia), łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

620 000 zł166 m² 3 734 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:670 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący parterowy z poddaszem użytkowym o powierzchni 166 m na działce 670 m. Parter domu obejmujący część dzienną składa się z salonu z kominkiem 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

429 000 zł300 m² 1 430 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dwa domy na Czyżkówku w cenie jednego! wolno stojący budynek typu klocek i drugi parterowy ze spadzistym dachem,pokrytym dachówką. Świetna nieruchomość jeżeli chcą mieszkać dzieci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, Zimne Wody

Zimne Wody,Bydgoszcz

250 000 zł90 m² 2 777 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:900 m²

Na sprzedaż parterowy dom wolnostojący w dzielnicy Zimne Wody o pow. ok. 80m2 składający się z 3 pokoi, kuchni i łazienki. Budynek wybudowany w latach 40tych z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

790 000 zł324 m² 2 438 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:403 m²

Nowa niższa cena! Bardzo duży przestronny dom przy jednej z głównych ulic do zamieszkania od zaraz. Wejście do domu z dużego holu. Kuchnia z jadalnią, garderoba, gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

155 000 zł80 m² 1 937 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:-

 

Powierzchnia działki:400 m²

Dom z warsztatem na działce 400m2.Obecnie 2- pokoje możliwość zrobienia trzeciego, łazienka, kuchnia. Warsztat doskonały na prowadzenie działalności różnego typu, na posesji garaże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

550 000 zł142 m² 3 873 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:200 m²

Dom w zabudowie szeregowej, 4 -pokoje ( 25,25,12,8) w salonie kominek z rozprowadzeniem. kuchnia z nowoczesną zabudowa połączona z jadalnią 19m, łazienka 9m w glazurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

690 000 zł150 m² 4 600 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:392 m²

Dom na Miedzyniu wolnostojący nowy , zamieszkały. Idealny na dwie rodziny osobne dwa wejścia. Parter to dwa pokoje , salon z jadalnią i aneksem, osobna sypialnia, łazienka z wc, kotłownia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

579 000 zł92 m² 6 293 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:630 m²

Polecam nowoczesny dom wolnostojący w Fordonie. Jest to mały dom piętrowy (92 m2) , który jest zlokalizowany na ładnie zagospodarowanej działce o pow. 630 m2. Ma prostą formę. Wejście.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij