dowolna

Domy Bydgoszcz – Oferty sprzedaży i najmu domów

275 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

275 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Kukułcza

Osowa Góra,Bydgoszcz

599 000 zł139 m² 4 309,35 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:391 m²

a sprzedaż przestronny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 140 m , położony w spokojnej i zielonej części Osowej Góry w Bydgoszczy. Nieruchomość składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Domek letniskowy Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

129 000 zł35 m² 3 686,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom letniskowy

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:318 m²

Na sprzedaż atrakcyjna działka rekreacyjna o powierzchni 318 m , idealna dla osób poszukujących miejsca do wypoczynku, relaksu i spędzania czasu na świeżym powietrzu. Na terenie działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak, ul. Porzeczkowa

Miedzyń,Bydgoszcz

649 000 zł165 m² 3 933,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:447 m²

N o W A N I Ż S Z A C E N A ! Dom bliźniak blisko lasu | 4 km od centrum Bydgoszczy | ogród od południa | cena mieszkania. Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Opławiec,Bydgoszcz

1 800 000 zł293 m² 6 143,34 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:847 m²

Oferta dostępna wyłącznie w biurze Makler Dom, w którym od pierwszej chwili poczujesz komfort i spokój Nie każdy szuka ogromnej rezydencji. Większość marzy po prostu o domu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

5 500 zł200 m² 27,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:500 m²

Połowa bliźniaka na wynajem | 200 m | 5 pokoi | ogród | blisko centrum Do wynajęcia połowa bliźniaka o powierzchni ok. 200 m , położona w atrakcyjnej lokalizacji blisko centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

720 000 zł109 m² 6 605,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:461 m²

Dom bliźniak do remontu - 720 000 zł - Idealna inwestycja dla kreatywnych!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Jachcice,Bydgoszcz

700 000 zł82 m² 8 536,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:400 m²

Oferta dostępna tylko w biurze Makler Zapraszam serdecznie do zapoznania się z atrakcyjną ofertą nieruchomości na sprzedaż położonej w spokojnej części Bydgoszczy- na Jachcicach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Miedzyń,Bydgoszcz

640 000 zł118 m² 5 423,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:545 m²

Oferujemy Państwu dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 121 m , zlokalizowany na zagospodarowanej działce o powierzchni 545 m . Nieruchomość znajduje się w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Flisy,Bydgoszcz

2 339 000 zł201 m² 11 636,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:850 m²

Biuro Makler Nieruchomości z przyjemnością prezentuje do sprzedaży nowoczesny, przestronny dom położony w malowniczym miejscu! Nieruchomość usytuowana jest nad Kanałem Bydgoskim. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Opławiec,Bydgoszcz

890 000 zł135 m² 6 592,59 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 805 m²

Rezerwacja. Oferta wyłącznie w naszym biurze. Polecamy do zakupu dom położony w przepięknej i spokojnej okolicy, z dala od miejskiego zgiełku. Dojazd do głównej drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bydgoszcz

Miedzyń,Bydgoszcz

929 000 zł301 m² 3 086,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:277 m²

Przedstawiamy dom w zabudowie szeregowej, położony na bydgoskim Miedzyniu, o powierzchni użytkowej 123,73 m (po rozbudowie) oraz powierzchni całkowitej ok. 301 m , usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bydgoszcz

Stary Fordon,Bydgoszcz

549 000 zł185 m² 2 967,57 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:767 m²

Umowa przedwstępna oferta W naszym biurze! 2 domy Z ogromnym potencjałem na urokliwej działce W świetnej lokalizacji - fordon! Mam przyjemność zaprezentować Państwu nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Miedzyń,Bydgoszcz

930 000 zł128 m² 7 380,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:978 m²

Mam przyjemność przedstawić Państwu, na sprzedaż, dom wolnostojący przy ulicy Widok, w pobliżu lasu, na górnym Miedzyniu. Dom z lat 60, po remoncie, parterowy z poddaszem nieużytkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 340 000 zł110 m² 12 181,80 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:700 m²

Makler poleca dom W bydgoszczy Dom na sprzedaż w Bydgoszczy po kapitalnym remoncie wszystkie czynności remontowe wykonane na wysokim poziomie. Dom piętrowy o powierzchni 110 m składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz

659 000 zł160 m² 4 118,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:-

Prezentuje państwu dom z ogromnym potencjałem. Zlokalizowany na działce o powierzchni 480 m2, dom o powierzchni użytkowej 160 m2 w całości podpiwniczony co daje kolejne 80 m2 do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Nowy Fordon,Bydgoszcz

1 150 000 zł360 m² 3 194,44 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:207 m²

Biuro Makler zaprasza serdecznie do zapoznania się z wyjątkową ofertą przestronnego domu w zabudowie szeregowej , położonego w dynamicznie rozwijającej się dzielnicy Fordon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Bydgoszcz

Miedzyń,Bydgoszcz

780 000 zł155 m² 5 032 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 078 m²

Oferta sprzedaży domu wolnostojącego: bydgoszcz, miedzyń oferta 0% - Przedmiotem sprzedaży jest murowany dom wolnostojący, oddany do użytkowania w 1972 roku, położony w Bydgoszczy, na dolnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

959 000 zł216 m² 4 439,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:432 m²

Dom na sprzedaż w zabudowie bliźniaczej Błonie Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej położony w okolicach osiedla Błonie, o powierzchni użytkowej 138 m oraz piwnicy około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bydgoszcz

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

2 990 zł80 m² 37,38 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:500 m²

Do wynajęcia: 3-pokojowe mieszkanie dwupoziomowe | ogród | miejsce postojowe Do wynajęcia dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe , gotowe do wprowadzenia od zaraz. Nieruchomość idealna dla pary, rodziny lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Miedzyń,Bydgoszcz

898 900 zł300 m² 2 996,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:560 m²

Biuro Makler Nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowy, wolnostojący dom zlokalizowany na Miedzyniu w doskonałej lokalizacji , tuż obok lasu, co zapewnia ciszę, spokój oraz bliskość natury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa Bydgoszcz

Miedzyń,Bydgoszcz

2 200 000 zł190 m² 11 579 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:799 m²

Wyjątkowa rezydencja położona w atrakcyjnej części bydgoskiego Miedzynia. Na 799 metrowej działce zaprojektowano budynek, który zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

3 690 000 zł700 m² 5 271,43 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:20

 

Powierzchnia działki:800 m²

Polecamy do zakupu gruntownie wyremontowany obiekt na Bielawach. Obiekt po remoncie składa się z 19 mieszkań. Wszystkie mieszkania odświeżone, nowe kuchnie, łazienki i umeblowanie. Część.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 300 000 zł114 m² 11 408,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:100 m²

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży środkowego segmentu o powierzchni 113,93m w nowej inwestycji na bydgoskich Bartodziejach. Dom wyjątkowy, spójnie wykończony w wysokim standardzie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Wyspowa

Osowa Góra,Bydgoszcz

929 000 zł210 m² 4 423,81 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:150 m²

Zapraszam do zapoznania się z ofertą komfortowego 4 pokojowego domu w bardzo funkcjonalnym układzie pomieszczeń. Dom piętrowy, podpiwniczony z garażem dwustanowiskowym. Położony na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Bydgoszcz

Miedzyń,Bydgoszcz

639 000 zł143 m² 4 468,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:380 m²

Makler poleca dom w cenionej i lubianej dzielnicy- na bydgoskim Miedzyniu. Nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy, wśród zabudowanych działek z domami jednorodzinnymi. Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

950 000 zł155 m² 6 129,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:663 m²

Dom wolnostojący piętrowy klocek,powierzchnia całkowita 155m2,użytkowa 108m2,dom podpiwniczony. Tylko W naszym biurze Parter : -pokój -14M2 -pokój -19M2 -kuchnia-11M2 -łazienka -7.5M2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom umeblowany, ul. Cmentarna

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

5 000 zł99 m² 50,39 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:365 m²

Oferujemy Państwu Ciekawy dom w zabudowie szeregowej na Osiedlu domków jednorodzinnych w okolicy Ulicy glinki/cmentarnej Powierzchnia parteru 53,39m2 na której znajdują się następujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 100 000 zł120 m² 9 201,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:część domu

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:143 m²

Ostatni dom W zabudowie szeregowej! Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży skrajnego, lewego segmentu o powierzchni 119,55 m w nowej inwestycji przy ulicy Gdyńskiej na bydgoskich.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z loggią Bydgoszcz

Miedzyń,Bydgoszcz

778 000 zł178 m² 4 370,79 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 078 m²

Nieruchomość położona jest w spokojnej okolicy, wśród zabudowanych działek z domami jednorodzinnymi. Dom został wybudowany w 1972 roku i posiada całkowitą powierzchnię około.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom Bydgoszcz

Stare Miasto,Bydgoszcz

2 550 000 zł520 m² 4 903,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:kamienica

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:280 m²

Biuro Makler poleca: szukasz pięknego budynku w Centrum Miasta? Zależy Ci na budynku bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz świetnej, zyskownej inwestycji? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

549 000 zł88 m² 6 254,27 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:180 m²

Zamień mieszkanie na dom - w cenie mieszkania! Na sprzedaż dom w malowniczej Brzozie k. Bydgoszczy - Osiedle Brzozowy Zakątek Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 150 000 zł115 m² 10 000 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:444 m²

Oferta W biurze nieruchomości prestige opiekun tel już nie rośnie lecz pięknieje/nowe zdjęcia/ trwa sprzedaż. Polecam nowoczesne apartamenty z ogrodem i garażem Ten dwupoziomowy lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Piaski,Bydgoszcz

1 690 000 zł412 m² 4 102 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:660 m²

Uroczy dom położony na skraju lasu na osiedlu Piaski w Bydgoszczy. Unikalne położenie wśród piękna przyrody będzie doskonałym miejscem dla osób, które szukają spokoju i wyciszenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom szeregowy Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 150 000 zł113 m² 10 177 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Szukasz nowego developerskiego domu/mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

899 000 zł116 m² 7 750 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:230 m²

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę nowego domu w zabudowie bliźniaczej (prawa strona bliźniaka), w stanie deweloperskim znajdującego się w bydgoskim Fordonie. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

430 000 zł150 m² 2 866,67 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:642 m²

Podpisana umowa przedwstępna Lokalizacja, lokalizacja jeszcze raz lokalizacja u zbiegu ul. Inowrocławska/brzozowa/bielicka Prowizję biura nieruchomości w całości pokrywa sprzedający, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Nakielska

Miedzyń,Bydgoszcz