dowolna

Działki Bydgoszcz Osiedle Bartodzieje

12 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

12 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

7 900 000 zł9 120 m² 866,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna o powierzchni 9120mkw, położona w Bydgoszczy, na osiedlu Bartodzieje. Decyzja o warunkach zabudowy przewiduje zabudowę mieszkalną wielorodzinną z wbudowanymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

2 300 000 zł2 355 m² 976,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna o powierzchni 2355mkw, położona w Bydgoszczy, na osiedlu Bartodzieje. Decyzja o warunkach zabudowy przewiduje zabudowę mieszkalną wielorodzinną z wbudowanymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

2 000 000 zł2 668 m² 749,63 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna o powierzchni 2668mkw, położona w Bydgoszczy, na osiedlu Bartodzieje. Decyzja o warunkach zabudowy przewiduje zabudowę mieszkalną wielorodzinną z wbudowanymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

7 318 zł1 463 m² 5 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Plac składowy utwardzony i ogrodzony w kompleksie hurtowni i magazynów a Bartodziejach w bardzo dobrym punkcie logistycznym. Możliwość wynajęcia innej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

380 000 zł533 m² 712 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena. Na sprzedaż działka budowlana w super lokalizacji. Powierzchnia 533 m2 wymiary 21x27 m. Działka położona jest na osiedlu Bartodzieje. Dostępne wszystkie media łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

9 812 zł2 453 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Plac składowy utwardzony i ogrodzony w kompleksie hurtowni i magazynów a Bartodziejach w bardzo dobrym punkcie logistycznym. Możliwość wynajęcia innej powierzchni. Oferta.