dowolna

Działki na sprzedaż Bydgoszcz - Oferty sprzedaży działek

229 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

229 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

39 000 000 zł19 338 m² 2 016,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Wyjątkowa oferta inwestycyjna dla dewelopera. Nieruchomość przeznaczona pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną przy ul. Toruńskiej w Bydgoszczy. Nieruchomość składa się z 7 działek.

Szczegóły ogłoszenia

110 000 zł500 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Opis nieruchomości: na sprzedaż działka rod na Czyzkówku 500 m2, dwie minuty do osiedlowego centrum handlowego i do przystanku linii 58 i 83. Na działce domek piętrowy około 25 m2.

Szczegóły ogłoszenia

760 000 zł1 656 m² 458,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka budowlana, fordon Zamczysko, ul. Książęca Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1 656 m , położona w spokojnej i dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

100 000 zł500 m² 200 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Opis nieruchomości: na sprzedaż działka rod na Czyżkówku 500 m2, dwie minuty do osiedlowego centrum handlowego i do przystanku Lini 58 i 83. Na działce domek parterowy około 25 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

8 600 000 zł15 400 m² 558,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość zlokalizowana przy jednej z głównych arterii komunikacyjnych miasta Al. Jana Pawła II, zaledwie kilka minut jazdy od centrum Bydgoszczy. W bliskiej odległości znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 702 000 zł1 126 m² 1 511,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka budowlana o powierzchni 1126 m2, położona na bydgoskim Szwederowie (os. Podgórna) Grunt o pochyłym ukształtowaniu, który składa się z 3 działek o powierzchniach: 321, 395.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

1 400 000 zł3 624 m² 386,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż atrakcyjna działka przemysłowa o powierzchni 3624 m , zlokalizowana na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowo-Technologicznego- jednej z najbardziej pożądanych stref.

Szczegóły ogłoszenia

140 000 zł1 104 m² 126,81 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1104 m . Działka jest płaska, w kształcie regularnego prostokąta, niezabudowana, położona w otoczeniu innych.

Szczegóły ogłoszenia

115 000 zł540 m² 212,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Tylko U nas Klucze w biurze! Działka rekreacyjna rod Radość na Czyżkówku o powierzchni 540m2, na działce postawiony jest dom o powierzchni 35m2. Dom składa się z przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

8 600 000 zł15 400 m² 558,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż nieruchomość inwestycyjna 1,54 ha zlokalizowana w atrakcyjnej części Bydgoszczy Glinki k. lotniska. Cena: 8.600.000 PLN netto Warunki terenu: szerokość działki: ok. 90.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł8 300 m² 31,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż duża działka rolna w Bydgoszczy Powierzchnia działki daje nam wiele możliwości jej zagospodarowania Teren znajduje się tuż przy granicy miasta Bydgoszcz z gmina Solec Kujawski.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł1 443 m² 249,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

Poszukujesz pięknej, kameralnie położonej działki w Bydgoszczy- w otoczeniu dziewiczej przyrody i rzeki Brdy- jest to oferta dla Ciebie. zapraszam Działka położona w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł3 851 m² 119,45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Bydgoszcz łęgnowo, działka 3851 m2. Polecam do sprzedaży działkę budowlaną w dobrej.

Szczegóły ogłoszenia

472 200 zł1 574 m² 300 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:nieregularny

Działka numer 23/13, zlokalizowana w Bydgoszczy, w dzielnicy Fordon, przy ulicy Bieszczadzkiej o powierzchni 1574 m . Mpzp przewiduje zabudowę jednorodzinną ( symbol mn) Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

734 900 zł671 m² 1 095,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Biuro Makler poleca serdecznie! Doskonałą oferta jeśli szukasz działki pod swój wymarzony dom w mieście - pod budowę domu typu bliźniak lub lokalu komercyjnego. Teren ogrodzony w świetnym.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł4 871 m² 73,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Opis oferty: na sprzedaż działka o powierzchni 4871 m 2 w niezwykłym i urokliwym miejscu. Media: prąd, woda w drodze. Lokalizacja: obrzeża Bydgoszczy, fordon, cicha.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł35 m² 4 257,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Nowa oferta domu rekreacyjnego na działkach rod w malowniczym otoczeniu i sąsiedztwie rzeki Brdy. Tylko u nas Teren działek położony nad nabrzeżem Brdy, gdzie odnajdziecie ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

1 318 000 zł4 395 m² 299,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W naszym biurze! Działka budowlana o powierzchni 4395 m2 położona na bydgoskim Fodonie (os. Przylesie) Grunt o pochyłym ukształtowaniu dla.

Szczegóły ogłoszenia

780 000 zł1 947 m² 400,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka o pow. 1947m2 granicząca z rzeką Flis położona w Bydgoszczy w dzielnicy Flisy. Ta niezwykła nieruchomość gruntowa położona jest na granicy rzeki Flis, w dzielnicy.

Szczegóły ogłoszenia

314 900 zł1 574 m² 200,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka W fordonie przy ul.ŚWIĘTOKRZYSKIEJ W DOBREJ CENIE! Z AKTUALNYMI W Z! Tylko w Centrum Nieruchomości Honorata Witczak mają Państwo możliwość zakupu pięknej.

Szczegóły ogłoszenia

210 000 zł300 m² 700 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Tylko U nas! działka rod Z domkiem 3 pokojowym na miedzyniu Na sprzedaż atrakcyjnie usytuowana działka rod o powierzchni 300 m2 znajdująca się na Miedzyniu, zabudowana domkiem murowanym,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna ogrodzona Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

2 000 000 zł3 833 m² 521,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 3833 m2, położona w Bydgoszczy w sąsiedztwie Hali Łuczniczka. Teren znajduje się na terenach objętych mpzp i może mieć różne.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

65 000 zł305 m² 213,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka rod Bydgoszcz Szwederowo 305m.kw. przy ul. Skorupki/gersona/grobla/piękna, domek/altana murowana podpiwniczona 3 x 5m (15m.kw) do odnowienia, od 2024 nowy dach z orynnowaniem, woda na.

Szczegóły ogłoszenia

619 000 zł1 021 m² 606,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka budowlana wraz z domem do wyburzenia Położona w bardzo atrakcyjnym miejscu na Miedzyniu. Powierzchnia 1021 m2 w kształcie prostokąta. Wszystkie media na.

Szczegóły ogłoszenia

278 900 zł1 268 m² 219,95 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Atrakcyjna działka W fordonie przy ul.ŚWIĘTOKRZYSKIEJ W DOBREJ CENIE! WZ! Tylko w Centrum Nieruchomości Honorata Witczak mają Państwo możliwość zakupu pięknej działki w bogatej.

Szczegóły ogłoszenia

380 000 zł850 m² 447,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Uzbrojona Działka budowlana w rewelacyjnym punkcie osiedla Miedzyń w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł1 159 m² 119,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka w Bydgoszczy - Łęgnowo o powierzchni 1159m2 - wz w trakcie przygotowania! Charakterystyka: na sprzedaż działka położona w obszarze administracyjnym miasta.

Szczegóły ogłoszenia

639 000 zł3 927 m² 162,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Przedstawiam działkę budowlaną pod zabudowę jednorodzinną. Działka z warunkami zabudowy. Teren składa sie z dwóch działek o łącznej.

Szczegóły ogłoszenia

5 720 000 zł11 000 m² 520 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! Działka inwestycyjna położona przy Al. Jana Pawła II w Bydgoszczy.

Szczegóły ogłoszenia

6 430 000 zł4 287 m² 1 499,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Oferta dla inwestora. Do sprzedaży działka inwestycyjno-budowlana położona.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł580 m² 1 896,55 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w Bydgoszczy Na sprzedaż atrakcyjna działka o powierzchni 580 m , położona w bydgoskim Śródmieściu - jednej z najbardziej pożądanych i dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł1 717 m² 61,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Oferujemy na sprzedaż działkę w atrakcyjnej lokalizacji w Bydgoszczy Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1717 m , położona w Bydgoszczy na Łęgnowie Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Smukała,Bydgoszcz

355 000 zł3 073 m² 115,52 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Niesamowita okazja! Działka 2700m2 z drogą dojazdową w atrakcyjnej cenie! Przedstawiamy Państwu unikalną możliwość nabycia działki o powierzchni 2700m2, wraz z dogodną drogą.

Szczegóły ogłoszenia

299 999 zł163 m² 1 840,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż działka w miejscowości Bydgoszcz w Centrum os. Śródmieście Przedmiotem oferty jest działka o powierzchni 163m2. Aktualne wz pod zabudowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

2 029 000 zł2 029 m² 1 000 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę zakupu działki budowlanej położonej w dzielnicy Bydgoszcz Wschód. Teren ten stanowi doskonałą okazję dla inwestorów rozważających zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

79 000 zł351 m² 225,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Ogłoszenie sprzedaży działka rod Na sprzedaż oferujemy zadbaną działkę rod o wymiarach 13 x 27 m, zlokalizowaną na terenie ogrodów działkowych z kontrolowanym dostępem. Działka jest.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł1 979 m² 333,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Aneta Ring   Marzysz o idealnym miejscu na swój wymarzony dom? Sprawdź tę unikalną ofertę - 1979 m w sercu Osielska, przy ul. Nadbrzeżnej 8, w otoczeniu zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

65 000 zł300 m² 216,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Dobre Nieruchomości prezentują na sprzedaż działkę rod przy ul. Chemicznej o powierzchni około 300 m narożna. Na terenie działki znajduje się murowany domek o powierzchni około 15.

Szczegóły ogłoszenia

149 000 zł35 m² 4 257,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat