dowolna

Działki na sprzedaż Bydgoszcz - Oferty sprzedaży działek

227 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

227 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, Zimne Wody

Zimne Wody,Bydgoszcz

1 900 000 zł6 141 m² 309,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Do sprzedaży działka o pow. ok 6141 m2, zabudowaną budynkiem magazynowo - warsztatowym. Działka uzbrojona - z bezpośrednim wjazdem od głównej ulicy. Nadająca się na budowę magazynu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bydgoszcz

Myślęcinek,Bydgoszcz

230 000 zł1 231 m² 186,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana na Zamczysku o powierzchni 1102 m2, pełne uzbrojenie w drodze Polecam i zapraszam na prezentację Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

73 000 zł441 m² 165,53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Działka objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną. Powierzchnia odpowiednia dla indywidualnego projektu domu, wymiar bardzo regularny,kształt kwadratu. Dojazd do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna zabudowana, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

129 000 zł883 m² 146,09 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka(inwestycyjno-budowlana) pięknie położona na obrzeżach miasta blisko las Na terenie znajduje się budynek 150m2 z cegły z 2007r Teren całkowicie ogrodzony Może pełnić rolę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Jachcice

Jachcice,Bydgoszcz

282 000 zł1 460 m² 193,15 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana O powierzchni 1460 m 2 atrakcyjna lokalizacja - obrzeża bydgoszczy Oferta sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 1460 m2, dojazd pod działkę drogą asfaltową,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

550 000 zł1 150 m² 478,26 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna w dobrym sąsiedztwie na glinkach. Przy działce prąd, wodociąg ,gaz i kanalizacja. Na tym terenie opracowany jest Miejscowy Plan Zagospodarowania Przestrzennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, Bartodzieje małe

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

850 000 zł1 700 m² 500 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o pow. ok 1700 m2 zabudowana 2 domami ( do wyburzenia) oraz warsztatami. Działka posiada wszystkie media oraz dostęp do ul W. Bełzy. Działka częściowo połżona na skarpie południowej (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

2 160 700 zł13 940 m² 155 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka na terenie Bydgoskiego Parku Przemysłowego, z przeznaczeniem na cele inwestycyjne. Media w drodze, w pobliżu zabudowa przemysłowa. Polecam i zapraszam na prezentację Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

422 000 zł2 558 m² 164,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działki Z warunkami zabudowy W dobrej lokalizacji W bydgoszczy. Zapraszam na działki o pow 2558 m2 zlokalizowane blisko Kanału Bydgoskiego, pod zabudowę budynku mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

440 000 zł3 051 m² 144,22 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Do sprzedaży 7 działek objętych miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego pod zabudowę jednorodzinną. Dojazd do działek ulicą Wyszogrodzką, łowicką lub Witebską od Przemysłowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

1 010 000 zł4 390 m² 230,07 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta dla inwestora! Na sprzedaż działka inwestycyjna w super lokalizacji ,pośród dużych obiektów przemysłowo-magazynowych na Osowej Górze. Wymiar działki 41x104. Idealne miejsce na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

76 000 zł451 m² 168,51 zł/m²

 

 

 

Bielawy,Bydgoszcz

299 000 zł565 m² 529,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 565 m2. przy jednej z głównych ulic Bydgoszczy Działka objęta Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego - Teren Zabudowy jednorodzinnej lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

230 000 zł601 m² 382,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka pod budownictwo wielorodzinne ścisłe centrum Atrakcyjna oferta sprzedaży działki pod plombę kamieniczną w centrum Bydgoszczy. Działka 601 mkw na skarpie, w sąsiedztwie budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

500 000 zł2 000 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Atrakcyjna lokalizacja działka budowlana-inwestycyjna pow. 2000m 2 Otoczenie nieruchomości stanowi zabudowa jednorodzinna od strony południowej, ograniczona Kanałem Bydgoskim z terenami rekreacyjno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

446 520 zł3 721 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Ładnie położona działka w bezpośrednim sąsiedztwie Kanału Bydgoskiego. Działka w swoim położeniu i wielkości idealna pod zabudowę jednorodzinną rezydencjalną , położona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Prądy

Prądy,Bydgoszcz

127 000 zł847 m² 149,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:kwadrat

Kompleks działek budowlanych zlokalizowanych na pograniczu Bydgoszczy i Lisiego Ogona. W Miejscowym Planie Zagospodarowania Przestrzennego przeznaczone pod zabudowę jednorodzinną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Bydgoszcz

Myślęcinek,Bydgoszcz

210 000 zł1 102 m² 190,56 zł/m²

 

 

 

Piaski,Bydgoszcz

382 000 zł2 500 m² 152,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Witam. Chciałbym Państwu przedstawić ofertę sprzedaży działki budowlanej znajdującej się na obrzeżach miasta Bydgoszcz. Działka częściowo zalesiona, płasko ukształtowana o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

735 000 zł2 940 m² 250 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

W ofercie sprzedaży działka w atrakcyjnej lokalizacji na Glinkach w sąsiedztwie lasu. Cicha i spokojna lokalizacja z dobrym dojazdem do centrum miasta. Obecnie działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

411 000 zł1 783 m² 230,51 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka inwestycyjna W dobrej lokalizacji W bydgoszczy. Zapraszam na działkę o pow 1783 m2 zlokalizowaną blisko ulicy Nakielskiej, pod zabudowę mieszkalną lub usługowo-rzemieślniczą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, Wilczak

Wilczak,Bydgoszcz

700 000 zł482 m² 1 452,28 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Działka o powierzchni 482 m2 w okolicach ronda grunwaldzkiego Działka posiada aktualne warunki zabudowy (100% pow.) na budynek wielorodzinny do czterech kondygnacji (pow.użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Toruńska

Łęgnowo,Bydgoszcz

725 000 zł8 054 m² 90,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowa niższa cena! Do sprzedaży teren inwestycyjny - Bydgoszcz ul. Toruńska. Nieruchomość gruntowa może zostać wykorzystana w dwojaki sposób: 1) Zorganizowane budownictwo mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Piaski

Piaski,Bydgoszcz

915 000 zł10 743 m² 85,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

DO sprzedaży działka O powierzchni 1,07 ha Z aktualnymi warunkami zabudowy trzech domów jednorodzinnych lub trzech bliźniaków. Wszystkie media przy działce: prąd,gaz,kanalizacja I woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna uzbrojona, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

375 000 zł1 500 m² 250 zł/m²

 

 

 

Prądy,Bydgoszcz

124 000 zł829 m² 149,58 zł/m²

 

 

 

Prądy,Bydgoszcz

128 000 zł860 m² 148,84 zł/m²

 

 

 

Prądy,Bydgoszcz

169 000 zł681 m² 248,16 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka z warunkami zabudowy położoną w Bydgoszczy na granicy osiedli Miedzyń / Prądy w tak zwanym "zielonym zakątku". Działka bezpośrednio graniczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, ul. Toruńska

Łęgnowo,Bydgoszcz

563 000 zł6 250 m² 90,08 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Uwaga nowa niższa cena! Do sprzedaży teren inwestycyjny - Bydgoszcz ul. Toruńska. Nieruchomość gruntowa może zostać wykorzystana w dwojaki sposób: 1) Zorganizowane budownictwo mieszkaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

1 500 000 zł1 525 m² 983,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Działka (1525m2) Przedmiotem sprzedaży jest niezabudowana działka o pow. 1525m2 położona w jednej z najlepszych lokalizacji w Bydgoszczy na os. Bielawy. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, Piaski

Piaski,Bydgoszcz

382 000 zł2 500 m² 152,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna ogrodzona, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

300 000 zł964 m² 311,20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka inwestycyjna O powierzchni 964 M2. Dojazd drogą asfaltową , drogą gruntową ok. 60 M. Całkowicie uzbrojona : prąd, siła, woda, kanalizacja, separator. Pozwolenie na budowę hali.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, Zimne Wody

Zimne Wody,Bydgoszcz

21 900 zł392 m² 55,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą atrakcyjnie usytuowanej działki z domkiem murowanym w Łęgnowie. Działka jest szczególnie polecana dla osób ceniących wypoczynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Opławiec

Opławiec,Bydgoszcz

299 000 zł1 509 m² 198,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży działka w Opławcu o powierzchni 1508m2. Działka posiada warunki zabudowy na dom jednorodzinny. Przy działce woda, kanalizacja, prąd. Cicha i spokojna lokalizacja. Wymiar.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna, Łęgnowo

Łęgnowo,Bydgoszcz

800 000 zł11 970 m² 66,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

DO sprzedaży działka inwestycyjna O powierzchni 1,2 ha. Leżąca przy S-10 przy działce prąd I wodociąg. Bardzo bliskie sąsiedztwo obwodnicy bydgoskiej. Idealna oferta dla inwestora!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Prądy

Prądy,Bydgoszcz

140 000 zł939 m² 149,09 zł/m²

 

 

 

Prądy,Bydgoszcz

180 000 zł1 027 m² 175,27 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 1027 m2 w kształcie prostokąta, lekko pochyła. Działka nie jest objęta miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Na działce wszystkie media: prąd, woda.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

290 000 zł953 m² 304,30 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedmiotem sprzedaży jest działka na osiedlu Glinki z projektem budynku produkcyjno-magazynowym. Działka w regularnym kształcie, bardzo dobry dojazd z ul. Jana Pawła. W cenie projekt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

450 000 zł1 345 m² 334,57 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Przedmiotem sprzedaży jest działka budowlana na Górzyskowie w Bydgoszczy o powierzchni 1345m2.Na działce można postawić do siedmiu domków jednorodzinnych znakomita na inwestycję budowlaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona, ul. Nowotoruńska

Kapuściska,Bydgoszcz

9 900 zł400 m² 24,75 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjnie położona działka rekreacyjna o pow. 400m2, z drewnianą altaną na terenie Rodzinnych Ogródków Działkowych w Bydgoszczy. Nasadzenia: liczne krzewy i drzewa owocowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

179 000 zł503 m² 355,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka 503 mkw na osiedlu domków jednorodzinnych - Miedzyń w Bydgoszczy. Działka budowlano - rzemieślnicza w kształcie prostokąta. Media dostępne na działce. Polecam.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij