dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bydgoszcz Fordon

377 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

377 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

463 400 zł52 m² 8 855,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okulickiego

Fordon,Bydgoszcz

369 000 zł54 m² 6 833 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1991

Dwupokojowe mieszkanie (ok 54 m2) częściowo wyposażone w czteropiętrowym bloku zlokalizowane przy ulicy Okulickiego 7 w Fordonie. Idealne mieszkanie dla pary lub dla singla Mieszkanie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Konfederatów Barskich

Nowy Fordon,Bydgoszcz

569 000 zł82 m² 6 928,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: komfortowe i przestronne mieszkanie 3-pokojowe, znajdujące się na pierwszym piętrze budynku w Fordonie, ul. Konfederatów Barskich. Pomieszczenia: 82 m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Nowy Fordon,Bydgoszcz

699 000 zł68 m² 10 279,40 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Opis nieruchomości Na sprzedaż przestronne, nowocześnie urządzone mieszkanie o powierzchni ok. 69 m , położone w doskonałej lokalizacji - Nowy Fordon. Lokal znajduje się na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

379 000 zł49 m² 7 734,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji - Fordon. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica oraz balkon. Bezpośrednio przed.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gierczak

Bohaterów,Bydgoszcz

459 000 zł82 m² 5 577,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Jeśli nie udało się Państwu kupić tego mieszkania nie szkodzi - mamy ten sam metraż nad Wisłą - 83mkw. Prosimy o kontakt w celu umówienia spotkania. Biuro Emka Nieruchomości ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyzwolenia

Tatrzańskie,Bydgoszcz

341 000 zł47 m² 7 218,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność_________ żadnych kosztów i dodatkowych opłat dla kupującego! Biuro Emka Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

349 900 zł48 m² 7 221,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 2 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią po remoncie, położonego w dogodnej lokalizacji - Fordon (o siedle Bajka ). Budynek Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szelburg-Zarembiny

Bajka,Bydgoszcz

379 000 zł60 m² 6 316,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferta na wyłączność 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Bajka, 60 m , duży balkon, osobna kuchnia i wc! Na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łochowskiego

Przylesie,Bydgoszcz

379 000 zł64 m² 5 960,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz przestronnego mieszkania z potencjałem aranżacyjnym w świetnej lokalizacji? Mam dla Ciebie coś wyjątkowego! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

579 000 zł47 m² 12 329,60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszamy do zapoznania się Z naszą ofertą Nowoczesne mieszkanie wykończone pod klucz - To i dealna Inwestycja w Twoją Przyszłość! Z dumą prezentujemy Państwu nietuzinkowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

480 558 zł53 m² 9 150 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Bydgoski Nowy Fordon to miejsce gdzie powstała inwestycja w otoczeniu zieleni, w miejscu gdzie cisza i spokój to norma. W dwupiętrowym, kameralnym budynku dostępne są mieszkania dwu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

440 000 zł35 m² 12 571,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie w nowym budownictwie,blok oddany w 2022roku przez Arkada Mieszkanie urządzone wg indywidualnego projektu z wysokiej jakości materiałów. Kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jarużyńska

Tatrzańskie,Bydgoszcz

351 000 zł50 m² 7 090,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność_________ żadnych kosztów i dodatkowych opłat dla kupującego! Biuro Emka Nieruchomości ma przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż lokal mieszkalny o pow. 49m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

369 000 zł69 m² 5 347,83 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w spokojnym i doskonale rozwiniętym punkcie Fordonu - Os. Nad Wisłą. Budynek: nieruchomość mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane

Tatrzańskie,Bydgoszcz

45,30 zł/m²60 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biała Posesja Nieruchomości poleca do wynajęcia bardzo atrakcyjny lokal użytkowy w Fordonie przy ul. Lawinowej 26 na osiedlu Tatrzańskim. Idealny pod działalność biurową ,usługową , gabinety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

339 779 zł36 m² 9 350 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Bortnowskiego

Fordon,Bydgoszcz

899 000 zł210 m² 4 280,95 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:209 m²

Przedstawiamy świetny dom w Zabudowie szeregowej w Fordonie w bliskim sąsiedztwie linii tramwajowej. Dom o powierzchni całkowitej 210m2 składa się z Salonu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

511 700 zł44 m² 11 543 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

463 400 zł52 m² 8 860,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

666 709 zł75 m² 8 854,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

468 609 zł52 m² 9 099,20 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Akademickie,Bydgoszcz

566 000 zł54 m² 10 481,50 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe z balkonem w budynku z windą - Fordon Lokal składa się z : - salonu z aneksem kuchennym 20,86 m2 - 2 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

615 000 zł90 m² 6 866,14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1994

Makler poleca - Tylko u nas! Na sprzedaż: przestronne mieszkanie 4-pokojowe, fordon, osiedle nad Wisłą Przedstawiam Państwu atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 82 m , położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

454 600 zł38 m² 11 931,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

309 800 zł32 m² 9 597,27 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

349 000 zł66 m² 5 264,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane W bydgoskim fordonie. Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie w Fordonie- gotowe do zamieszkania. Na sprzedaż przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

309 000 zł41 m² 7 584,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą kawalerki, położonej w świetnej lokalizacji - osiedle Fordon. Istnieje możliwość wydzielenia kolejnego pokoju przenosząc tym samym kuchnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

448 880 zł47 m² 9 500,11 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

373 330 zł40 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

436 101 zł51 m² 8 499,34 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szybowników,Bydgoszcz

359 000 zł61 m² 5 919,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania do remontu i własnej aranżacji w dzielnicy Fordon osiedle Szybowników. Dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

533 209 zł60 m² 8 857,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

457 500 zł51 m² 8 970,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

414 900 zł47 m² 8 865,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Tatrzańskie,Bydgoszcz

1 700 zł48 m² 35,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe (duży pokój z wnęką), z osobna kuchnią, łazienką i wc. Mieszkanie częściowo umeblowane - możliwość doposażenia (kwestia do uzgodnienia).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Fordon,Bydgoszcz

345 000 zł40 m² 8 524,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż nowe mieszkanie - salon z aneksem kuchennym + sypialnia, o pow. 40,47 m2 z balkonem i pięknym widokiem na park ***oferta dostępna wyłącznie w Forma Nieruchomości ***.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szczęśliwa

Bajka,Bydgoszcz

379 000 zł49 m² 7 734,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Oferta na wyłączność - tylko u nas! 2-pokojowe mieszkanie w Fordonie osiedle Bajka 1. piętro, oddzielna kuchnia, balkon, klimatyzacja Szukasz komfortowego i dobrze skomunikowanego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

453 209 zł50 m² 9 064,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

566 500 zł64 m² 8 851,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gryfa Pomorskiego

Fordon,Bydgoszcz

309 000 zł41 m² 7 584,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowej kawalerki o powierzchni 40,74 m2! Mieszkanie znajduje się na parterze dwupiętrowego bloku przy ulicy Gryfa Pomorskiego w Fordonie, os. Nad.