dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Bydgoszcz Fordon

377 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

377 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zaruskiego

Fordon,Bydgoszcz

390 000 zł53 m² 7 348,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego i komfortowego mieszkania, położonego przy ul. Zaruskiego w Fordonie. Mieszkanie Powierzchnia użytkowa 53.07 m2, na którą składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

453 301 zł50 m² 9 089,65 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

358 990 zł67 m² 5 331,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego, przestronnego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji - Fordonu w malowniczej części nad Wisłą. Dodatkowo do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

739 000 zł82 m² 8 984,80 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament położony na parterze domu czterorodzinnego, na bydgoskim Fordonie (os. Zamczysko). Wymarzone miejsce dla osób poszukujących nieruchomości w otoczeniu zieleni, nowej zabudowy, z dala.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

414 900 zł47 m² 8 848,37 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

453 290 zł50 m² 9 065,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

666 709 zł75 m² 8 849,34 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Akademicka

Fordon,Bydgoszcz

445 524 zł54 m² 8 174,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego mieszkania w stanie deweloperskim, położonego na 3 piętrze w budynku z windą. To wyjątkowe lokum znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Igrzyskowa

Przylesie,Bydgoszcz

399 000 zł44 m² 9 068,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Makler nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania o powierzchni 43 m2, znajdującego się na III piętrze w bloku przy ulicy Igrzyskowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

521 709 zł59 m² 8 848,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bortnowskiego

Nowy Fordon,Bydgoszcz

449 000 zł70 m² 6 414,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

Oferta wyłącznie w libera Nieruchomości libera Nieruchomości prezentuje mieszkanie na sprzedaż w Bydgoszczy, fordon, osiedle Wyzwolenia. Oferujemy na sprzedaż jasne, przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

420 000 zł47 m² 8 957,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Tatrzańskie,Bydgoszcz

395 000 zł49 m² 8 061,22 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Polecam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie, o powierzchni 49m2 ,na o siedlu Tatrzańskim w Fordonie, położone na 1 piętrze 4 piętrowego bloku. Układ mieszkania: -Pokoje: 10m2, 11m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

899 000 zł109 m² 8 242,41 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:300 m²

Piętro domu w zabudowie bliźniaczej, położony na bydgoskim Fordonie (os. Zamczysko). Wymarzone miejsce dla osób poszukujących nieruchomości w otoczeniu zieleni, nowej zabudowy, z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rybaki

Stary Fordon,Bydgoszcz

265 000 zł46 m² 5 774,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Klucze W biurze! Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 46 m 2 mieszczące się na II piętrze w bloku z cegły w Fordonie przy ul. Rybaki. W skład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

382 200 zł43 m² 8 847,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

566 501 zł64 m² 8 824 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

364 400 zł40 m² 9 064,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

533 200 zł60 m² 8 848,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Tatrzańskie,Bydgoszcz

200 000 zł48 m² 4 127,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie ze służebnością! Przedmiotem oferty jest sprzedaż mieszkania, w atrakcyjnej rynkowo cenie, ale z prawem zamieszkiwania w nim - służebnością, przez obecnych Właścicieli!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

449 000 zł44 m² 10 204,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Makler nieruchomości ma przyjemność zaprezentować doskonale wykończoną ofertę 2 pokoi z balkonem w nowym budownictwie. Miejsce parkingowe w cenie. Opis nieruchomości: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

415 558 zł54 m² 7 738,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

W nowej inwestycji na bydgoskim Fordonie zaplanowano kompleks ośmiu czteropiętrowych budynków mieszkalnych z podziemnymi halami garażowymi oraz windami, które zapewnią szybką i wygodną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

412 176 zł54 m² 7 623,01 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

293 000 zł34 m² 8 694,36 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

357 909 zł40 m² 8 956,68 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

382 200 zł43 m² 8 849,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

418 990 zł72 m² 5 819,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe z balkonem na 2 piętrze - Fordon Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na balkon od strony południowej 18,5 m2 - 2 sypialni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowa

Nowy Fordon,Bydgoszcz

335 000 zł52 m² 6 492,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania z osobną kuchnią, położonego w bydgoskim Fordonie, przy ulicy Piastowej. Oferta obejmuje lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

369 109 zł42 m² 8 847,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Tatrzańskie,Bydgoszcz

669 000 zł81 m² 8 259,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Agencja Nieruchomości Prestige Z przyjemnością przedstawiam Państwu ofertę przestronnego mieszkania zlokalizowanego na 3 piętrze 3 piętrowego bloku z cegły, w dzielnicy Fordon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lawinowa

Fordon,Bydgoszcz

2 500 zł62 m² 40,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Biuro Makler poleca serdecznie! Bardzo przestronne mieszkanie przeznaczone na wynajem zlokalizowane w Fordonie przy ul.Lawinowej. Bardzo korzystna lokalizacja idealna dla osób ceniących na co dzień.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz

499 000 zł53 m² 9 415,09 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Makler Nieruchomości poleca: bardzo przestronne mieszkanie o powierzchni 53 m , położone na ostatnim, 4 piętrze w bloku z 2013 roku, na malowniczym osiedlu Bajka w Fordonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przybory

Fordon,Bydgoszcz

430 000 zł74 m² 5 810,81 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie 74m2 / 4 pokoje / Fordon Szybowników Cena: 430 000zł Pośrednikom dziękujemy. Na sprzedaż jasne i przestrzenne mieszkanie w Fordonie na osiedlu Szybowników. Idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Przylesie,Bydgoszcz

1 650 zł52 m² 31,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe mieszkanie (52m2) położone na trzecim piętrze, w nowym budownictwie - Fordon os. Tatrzańskie. Gustownie wykończone i funkcjonalne (osobna kuchnia) mieszkanie położone na ładnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

429 024 zł54 m² 7 872 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

447 603 zł52 m² 8 651,01 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

441 488 zł54 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

442 308 zł54 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Licznerskiego

Bohaterów,Bydgoszcz

395 000 zł63 m² 6 230,28 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! fordon bohaterów, ul. Licznerskiego Prezentuję Państwu gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Fordon,Bydgoszcz

275 000 zł38 m² 7 144,71 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Super okazja! dostępne od zaraz! Jasne i przytulne mieszkanie gotowe do zamieszkania! Ustawne wnętrze wyposażone w podstawowe meble! Osobna, duża kuchnia z meblami i wyposażeniem!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Tatrzańskie,Bydgoszcz

370 000 zł49 m² 7 477,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, znajdujące się w bloku na osiedlu Tatrzańskim, w Fordonie. Pomieszczenia: 49,48 m 2 - salon, - sypialnia, -.