dowolna

Biura Bydgoszcz - Ogłoszenia lokali biurowych na wynajem

331 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

331 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Lokal handlowy, ul. Zygmunta Augusta

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

35 zł/m²20 m² 704 zł

 

Przeznaczenie:handlowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal nr 06 o powierzchni 20,10 m znajdujący się na poziomie "-1", naprzeciwko kas biletowych. Lokal wykończony po poprzednim najemcy. Bydgoszcz Główna jeden z największych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

44 zł/m²25 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni 25,5 m , położony w ścisłym centrum Bydgoszczy. Nieruchomość znajduje się na pierwszym piętrze oficyny w odrestaurowanej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

605 000 zł100 m² 6 019,90 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal użytkowy 100,5 m - Bartodzieje Na sprzedaż atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 100,5 m , położony na Bartodziejach. Lokal składa się z: dwóch dużych pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Kraszewskiego

Okole,Bydgoszcz

57,38 zł/m²37 m² 2 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowo-usługowo- handlowy (pow. 36,6 m2) znajdujący się na parterze biurowca, zlokalizowanym na bydgoskim Okolu, przy ul. Kraszewskiego. Obiekt cechuje się funkcjonalną architekturą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Markwarta

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

42,25 zł/m²71 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Biuro makler poleca! lokal użytkowy na wynajem - 70 m | ul. Markwarta / galeria focus | idealny pod call center, magazyn, biuro Na wynajem oferujemy funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 70.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Piwnika-Ponurego

Szybowników,Bydgoszcz

550 000 zł99 m² 5 555,56 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

99 m funkcjonalnej przestrzeni łączącej biznes i mieszkanie w jednej nieruchomości - Bydgoszcz, fordon, ul. Piwnika Ponurego. Na parterze znajduje się część handlowo-usługowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Chocimska

Bocianowo,Bydgoszcz

72,73 zł/m²22 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Styles estates Real Estate Agency oferuje do wynajęcia lokal usługowy o powierzchni 22 m , położony na parterze budynku przy ul. Chocimskiej w Bydgoszczy. Lokal posiada dużą witrynę od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy klimatyzowany, ul. Śniadeckich

Śródmieście,Bydgoszcz

40 zł/m²50 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Bydgoszcz, ul. Jana i Jędrzeja Śniadeckich Do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 50 m , położony na parterze zadbanej kamienicy, w bardzo dobrej lokalizacji. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Jagiellońska

Skrzetusko,Bydgoszcz

358 000 zł44 m² 8 211,01 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu funkcjonalny lokal o powierzchni 43,6 m 2 znajdujący się w świetnej lokalizacji, przy ul. Jagiellońskiej/krakowskiej, dzielnica Skrzetusko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z garażem

Bielawy,Bydgoszcz

40 zł/m²136 m² 5 440 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal biurowo-usługowy o powierzchni 136 m , zlokalizowany przy jednej z najczęściej uczęszczanych ulic w Bydgoszczy! Lokal znajduje się na parterze budynku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro umeblowane, ul. Paderewskiego

Śródmieście,Bydgoszcz

599 000 zł72 m² 8 290,66 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wyjątkowa oferta! Na sprzedaż oferuję przestronny i nowocześnie wykończony lokal użytkowy o wysokim standardzie, położony w jednej z najbardziej prestiżowych i ruchliwych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy

Śródmieście,Bydgoszcz

670 000 zł98 m² 6 804,10 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Biuro Nieruchomości prezentuje na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 98,47 m , położony w bardzo dobrej lokalizacji przy ulicy Fredry 1-2 w Bydgoszczy. To doskonała oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz Bydgoszcz

Stare Miasto,Bydgoszcz

33,64 zł/m²55 m² 1 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowy (55m2) na pierwszym piętrze bloku w ścisłym centrum Bydgoszczy. Lokal usytuowany w zadbanym budynku usługowo-biurowym z 2000 r. (bez windy). Doskonała lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Dworcowa

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

30,82 zł/m²159 m² 4 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości makler ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę najmu przestronnego lokalu biurowego o powierzchni 160 m , usytuowanego na 1. piętrze stylowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

155 000 zł13 m² 11 895,60 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Na sprzedaż lokal usługowy (o powierzchni 13,03 m ) z osobnym wejściem, zlokalizowany na bydgoskim Czyżkówku. Starannie zaaranżowany z wygodnym zapleczem. Lokal wyposażony jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bydgoszcz

179 000 zł55 m² 3 254,55 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Oferta na wyłączność! dostępna tylko W naszym biurze! Parterowy lokal użytkowy (55m2) z witryną położony w ścisłym centrum Bydgoszczy (ul. Dworcowa). Pawilon handlowo-usługowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Markwarta

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

42,11 zł/m²71 m² 2 990 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

339 960 zł31 m² 11 070 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal w stanie deweloperskim. Brak podatku pcc oraz prowizji biura. Parterowy lokal użytkowy (31m2) z witryną, położony w centrum Bydgoszczy. Nieruchomość handlowo-usługowa idealna na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bydgoszcz

31,58 zł/m²19 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Styles estates Real Estate Agency oferuje do wynajęcia kameralne, eleganckie biuro zlokalizowane w reprezentacyjnej, odrestaurowanej kamienicy z 1906 roku, w samym sercu Bydgoszczy przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal gastronomiczny, ul. Chodkiewicza

Bielawy,Bydgoszcz

678 000 zł95 m² 7 124,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Zainwestuj w lokal, który pracuje na Twój zysk od pierwszego dnia! Ulica Chodkiewicza to jedno z najbardziej dynamicznych miejsc w Bydgoszczy, gdzie Twój biznes może naprawdę zaistnieć.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Chodkiewicza

Bielawy,Bydgoszcz

598 000 zł110 m² 5 417,16 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Zainwestuj w przestrzeń, która pracuje na Twój sukces! Ten nowoczesny lokal oferuje 110,39 m możliwości , które możesz dowolnie kształtować i zamienić w miejsce idealnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

26,04 zł/m²96 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy do wynajęcia - 96,20 m , Górzyskowo Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 96,20 m , położony na parterze, z bezpośrednim wejściem od ulicy (brak barier.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

26,84 zł/m²55 m² 1 476 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Przedstawiam Państwu na wynajem lokal biurowego w Bydgoszczy przy ul. Śniadeckich. Usytuowany jest na parterze w zadbanej kamienicy, powierzchnia całkowita wynosi 55m2 , na które składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

60 zł/m²233 m² 13 980 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Funkcjonalnie zaprojektowany lokal użytkowy z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności - położony na parterze w nowym biurowcu na bydgoskich Bartodziejach. Otwarta przestrzeń daje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Dworcowa

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

31,49 zł/m²254 m² 7 999 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:własny parking

Biuro nieruchomości makler prezentuje przestronny i funkcjonalny lokal biurowo-usługowy o łącznej powierzchni 256 m , usytuowany na drugim piętrze reprezentacyjnego budynku biurowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro z parkingiem, ul. Kolbego

Osowa Góra,Bydgoszcz

51,52 zł/m²33 m² 1 700 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Oferuję do wynajmu przestronny, nowoczesny lokal biurowy na I piętrze zlokalizowany na Osowej Górze w Bydgoszczy - ruchliwa i handlowa ulica. Szczegóły oferty: - 33 m2 biuro - 2,6 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

60,01 zł/m²36 m² 2 159 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności - położony na wysokim parterze w biurowcu na bydgoskich Bielawach. Lokal posiada własne wejście z ulicy a jego układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

259 000 zł29 m² 8 993,06 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Lokal Użytkowy o powierzchni 28,8 m2 wraz z piwnicą o powierzchni 35,50m2 położony na parterze dwupiętrowego bloku w Bydgoszczy na osiedlu Błonie. Oferta wyłącznie w naszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bydgoszcz

30 zł/m²120 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:5

 

Parking:własny parking

Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal biurowy na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Dworcowej w Bydgoszczy. Lokal składa się z 5 pomieszczeń biurowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bydgoszcz

34,25 zł/m²73 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:własny parking

Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal biurowy o powierzchni 73mkw na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Dworcowej w Bydgoszczy. Lokal składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bydgoszcz

45,83 zł/m²48 m² 2 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal biurowy o powierzchni 48mkw na pierwszym piętrze w odrestaurowanej kamienicy przy ul. Dworcowej w Bydgoszczy. Lokal składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro, ul. Pomorska

Śródmieście,Bydgoszcz

220 000 zł27 m² 8 148,15 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szukasz idealnego punktu na swój gabinet?kosmetyczny/dietetyczny/psychologiczny lub kancelarię prawną Na sprzedaż w centrum Bydgoszczy Prezentujemy na sprzedaż lokal(mieszkalny) o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

60 zł/m²154 m² 9 262 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności - położony na wysokim parterze w biurowcu na bydgoskich Bielawach. Lokal posiada dwa wejścia (w tym jedno z ulicy).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane, ul. Szajnochy

Bartodzieje,Bydgoszcz

40 zł/m²40 m² 1 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Mam przyjemność zaprezentować Państwu lokal biurowy na pierwszym piętrze w biurowcu przy ul. Szajnochy w Bydgoszczy. Lokal składa się z 2 pomieszczeń Na podłodze znajdują się panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

43,14 zł/m²26 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

31,25 zł/m²160 m² 5 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 257 065 zł109 m² 11 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Funkcjonalny lokal użytkowy (109,31m2) z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności - położony na pierwszym piętrze w nowym budynku z 2025r., na bydgoskich Bartodziejach. Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

530 380 zł46 m² 11 500 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Funkcjonalny lokal użytkowy (46,12m2) z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności - położony na pierwszym piętrze w nowym budynku z 2025r., na bydgoskich Bartodziejach. Przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro klimatyzowane Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

50 zł/m²365 m² 18 250 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Funkcjonalnie zaprojektowany lokal użytkowy z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności - położony na pierwszym piętrze w nowym biurowcu na bydgoskich Bartodziejach. Otwarta przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro wolne od zaraz, ul. Markwarta

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

42,25 zł/m²71 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biuro Bydgoszcz

Bartodzieje,Bydgoszcz

2 275 790 zł207 m² 11 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Funkcjonalny lokal użytkowy (206,89m2) z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności - położony na pierwszym piętrze w nowym budynku z 2025r., na bydgoskich Bartodziejach. Przestrzeń.