dowolna

Biura Bydgoszcz - Ogłoszenia lokali biurowych na wynajem

331 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

331 ogłoszeń

55 zł/m²137 m² 7 535 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Funkcjonalnie zaprojektowany lokal użytkowy z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności - położony na parterze w nowym biurowcu na bydgoskim Czyżkówku. Otwarta przestrzeń daje.

Szczegóły ogłoszenia

678 000 zł95,17 m² 7 430,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Zainwestuj w lokal, który pracuje na Twój zysk od pierwszego dnia! Ulica Chodkiewicza to jedno z najbardziej dynamicznych miejsc w Bydgoszczy, gdzie Twój biznes może naprawdę zaistnieć.

Szczegóły ogłoszenia

100 zł/m²20 m² 2 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Proponuję Najem lokalu położonego blisko Starego Rynku w Fordonie. Lokal położony na parterze budynku z witryną. Możliwość prowadzenia działalności gastronomicznej i stworzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro wolne od zaraz Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

40 zł/m²70 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowo-usługowy (pow. 70 m2) usytuowana na parterze budynku typu pawilon, ul. Gdańska. Funkcjonalna powierzchnia z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności - usytuowana na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

36 zł/m²100 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia pomieszczenia biurowe o powierzchni 600m2 w biurowcu na 1,2 i 3 piętrze od 600 m2. Winda- jest 36 zł netto - 300m2 pomieszczenia biurowe wyremontowane mieszczące 11 pokoi cena.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro wolne od zaraz Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

40 zł/m²77 m² 3 080 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowo-usługowy (pow. 77 m2) usytuowany na 5 piętrze kamienicy z windą w centrum Bydgoszczy. Lokal usytuowany w centrum Bydgoszczy w reprezentatywnej kamienicy z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

37 zł/m²110 m² 4 070 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Nowa oferta! lokal handlowo- usługowy na wynajem-Centrum Do wynajęcia przestronny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 110 m2 zlokalizowany na parterze reprezentacyjnej kamienicy. Atuty.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

45 zł/m²70 m² 3 150 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Nowa oferta. Oferujemy na wynajem lokal o powierzchni 70 m2, zlokalizowany w przyziemiu wolnostojącego budynku w samym Centrum Bydgoszczy. 3 osobne pomieszczenia. kaucja trzymiesięczna.

Szczegóły ogłoszenia

60,02 zł/m²10,33 m² 620 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:garaż

Jeśli szukasz powierzchni biurowych do wynajęcia (30m2 - 101m2) w nowoczesnym biurowcu w sercu miasta to przyjrzyj się tej ofercie! Lokalizacja: bielawy, jedna z najbardziej poszukiwanych.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł30,01 m² 7 330,89 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Oferta sprzedaży lokalu usługowego - twój nowy punkt na mapie sukcesu! Oferujemy Państwu lokal usługowy o powierzchni 30 m położony na parterze przy ulicy Długosza na Okolu. Lokal ma.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²32,80 m² 1 312 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Powierzchnia biurowa (pow. 32,8m2 m2) usytuowana na drugim piętrze biurowca z windą, os. Glinki. Obiekt cechuje się funkcjonalną architekturą i nowoczesnym, designerskim stylem wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²411 m² 14 385 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Lokal biurowo- handlowo- usługowy położony na osiedlu w samym centrum Kapuścisk. Idealnie nadający się pod biuro jak również pod lokal handlowo- usługowy. Do dyspozycji dwa wejścia, socjal,.

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²90 m² 3 870 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy na drugim piętrze zlokalizowany w pobliżu dworca pkp w Bydgoszczy. Przeznaczenie: usługowo- biurowe. Składa się z jednego otwartego pomieszczenia biurowego około 90m2 oraz.

Szczegóły ogłoszenia

50,43 zł/m²183,69 m² 9 263 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal w centrum miasta na ul. Dworcowej o powierzchni 183 m2 Atutami nieruchomości są : Kontrola dostępu do nieruchomości - nowoczesny system gsm / kamery, zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

34,20 zł/m²24,54 m² 839 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Lokal (pow. 24,54 m2) usytuowany na 2 piętrze biurowca w dzielnicy Okole. +1 miejsce parkingowe na wyłączność oraz parking dla klientów. Funkcjonalna powierzchnia z przeznaczeniem na dowolny.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²20 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Do wynajęcia atrakcyjny lokal biurowy w centrum osiedla Glinki. Pomieszczenie o powierzchni 20 m2, znajdujące się na niskim parterze domu jednorodzinnego, z niezależnym eleganckim.

Szczegóły ogłoszenia

24,44 zł/m²81 m² 1 980 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal - Śródmieście - bardzo dobra lokalizacja - 81 m2 oferta W naszym biurze Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo ładny lokal w samym centrum bydgoszczy, ul. Kaszubska.

Szczegóły ogłoszenia

34,80 zł/m²200 m² 6 960 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Powierzchnia (pow. 200 m2) usytuowana na parterze budynku w dzielnicy Okole. +8 miejsc parkingowych na wyłączność oraz parking dla klientów. Funkcjonalna powierzchnia z przeznaczeniem na.

Szczegóły ogłoszenia

43,33 zł/m²150 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Oferujemy przestronny i nowoczesny lokal do wynajęcia, położony przy jednej z głównych ulic Bydgoszczy. Lokal o powierzchni około 150 m zapewnia doskonałe warunki zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

50 zł/m²50 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:40

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Super obiekt z certyfikatem dostarczania "zielonej energii" ze źródeł odnawialnych na życzenie umeblowany, wyposażony, gotowy przyjąć użytkowników, może stanowić bazę firmy zewnętrznej,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane, ul. Stary Rynek

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

65 zł/m²190 m² 12 350 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Prestiżowe Biuro na Starym Rynku od 190 m do 625 m Jeśli szukasz prestiżowego adresu dla swojego biznesu, oferujemy na wynajem wyjątkową przestrzeń biurową w samym sercu miasta, przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

47 zł/m²178,26 m² 8 378 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal 178,26m2 Beta. Lokal mieści 5 pokoi wc , kuchnia , 2 piętro Lokal znajduje się w biurowcu, na terenie ogrodzonym. Wspólny, duży parking dla budynków biurowych. Czynsz najmu 47.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

30 zł/m²20 m² 600 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia lokal biurowy 20 m2 - Centrum miasta Oferuję do wynajęcia lokal o powierzchni ok 20 m2 zlokalizowany na 1 piętrze kamienicy w Centrum miasta. Lokal składa się z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

9 999 999 zł589,30 m² 16 969,28 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:garaż

Wyjątkowa nieruchomość dla wymagających Pałacyk Lloyda w samym sercu Bydgoszczy. Takiej lokalizacji i takiego charakteru po prostu nie da się powtórzyć. Na sprzedaż oferujemy jeden.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro wolne od zaraz Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

40 zł/m²70,15 m² 2 806 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowo-usługowy (pow. 70,15 m2) z balkonem usytuowany na 4 piętrze kamienicy z windą w centrum Bydgoszczy. Lokal usytuowany w centrum Bydgoszczy w reprezentatywnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

46 zł/m²180 m² 8 280 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia dwa magazyny 180 m2 na parterze - Okole. 2 magazyny 80 m2 oraz 100 m2 z wc i pomieszczeniem socjalnym i dwoma osobnymi wejściami. Możliwość wynajęcia każdego magazynu.

Szczegóły ogłoszenia

83,33 zł/m²30 m² 2 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Gotowy salon beauty na wynajem - wchodzisz I zarabiasz od pierwszego dnia Szukasz miejsca pod własny biznes beauty bez inwestowania dużych środków? Ten lokal jest kompletnie wyposażony i gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

38 zł/m²128 m² 4 864 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wynajmu lokali użytkowych od powierzchni 30m2 do 235m2. Bierzemy pod uwagę negocjacje! ale z rozsądkiem ;p Typ oferty: lokal użytkowy do wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²40 m² 1 440 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Przedstawiam lokal biurowy na os. Bielawy, położony na pierwszym piętrze, o powierzchni ok. 40 m2, do wprowadzenia od zaraz. Istnieje możliwość wyposażenia po wpłaceniu wymaganej kaucji. Kaucja.

Szczegóły ogłoszenia

70 zł/m²42 m² 2 940 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy 42m2 na Górzyskowie. Przestronny lokal handlowo- usługowy o powierzchni 42 m2, położony w atrakcyjnej dzielnicy Górzyskowo. Lokal znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy z wejściem od ulicy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

33,68 zł/m²112,84 m² 3 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Jeśli Twoja firma opiera się na bezpośrednim kontakcie z klientami, to ważnym aspektem dla Ciebie będzie lokalizacja - proponowana w danej ofercie może Cię zainteresować! lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro umeblowane Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

45 zł/m²27 m² 1 215 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal biurowo - usługowy. 27m2,1 piętro. Kaucja- trzymiesięczna Dostępny również lokal 40 m2 na 1 piętrze. Nieruchomość usytuowana jest w ścisłym centrum Bydgoszczy przy głównej ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

45,07 zł/m²71 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Estetyczny klimatyczny obiekt na życzenie umeblowany, wyposażony, gotowy przyjąć użytkowników natychmiast. Budynek posiada monitoring, czujniki dymu, szybki internet wszystko co jest potrzebne. Istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro wolne od zaraz Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

40 zł/m²57,60 m² 2 304 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowo-usługowy (pow. 57,6 m2) usytuowany na 3 piętrze kamienicy z windą w centrum Bydgoszczy. Lokal usytuowany w centrum Bydgoszczy w reprezentatywnej kamienicy z windą.

Szczegóły ogłoszenia

43,14 zł/m²25,50 m² 1 100 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kontakt Małgorzata Łapińska-Kemnitz   Do wynajęcia nieruchomość o pow. 25,5 m kw. znajdująca się w ścisłym centrum Bydgoszczy. Lokal położony jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

698 000 zł93,94 m² 7 430,27 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż wolnostojący

Nowoczesny lokal z potencjałem daje Ci 93,94 m sukcesu i pełnej swobody kreacji Przestronny, jasny i zaprojektowany z myślą o komforcie przedsiębiorcy. Świetna ekspozycja,.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Stare Miasto,Bydgoszcz

43 zł/m²32,30 m² 1 389 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Idea nieruchomości oferuje : lokal użytkowy W centrum miasta bydgoszczy. Świetne miejsce dla twojego Biznesu! pomieszczenie komercyjne Powierzchnie usługowo handlowe w zabytkowej kamienicy Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

544 101 zł58,76 m² 9 259,72 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Lokal użytkowy (58,76m2) w stanie deweloperskim z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności - położony na parterze w nowym budynku na Szwederowie. Lokal z witryną składający.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²150 m² 6 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Idea nieruchomości oferuje : lokal użytkowy W centrum miasta bydgoszczy. Świetne miejsce dla twojego Biznesu! pomieszczenie komercyjne Powierzchnie usługowo biurowe w zabytkowej kamienicy Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

18 zł/m²200 m² 3 600 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia pomieszczenia biurowe w Bydgoszczy Zimne Wody , o łącznej powierzchni 174,62 m2 , w skład której wchodzą: - 6 pomieszczeń biurowych na 2 piętrze 90,79 m2- 26,65 m2, 14,5m2,.

Szczegóły ogłoszenia

1 026 000 zł158,62 m² 6 468,29 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Elegancki Lokal Biurowy - sprzedaż Bydgoszcz, ul. Dworcowa Na sprzedaż przestronny lokal użytkowy , zlokalizowany na pierwszym piętrze reprezentacyjnej kamienicy w samym sercu Bydgoszczy, przy jednej.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij