dowolna

Lokale użytkowe Bydgoszcz – na sprzedaż i na wynajem w Bydgoszczy

473 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

473 ogłoszenia

24,88 zł/m²800 m² 19 900 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Lokal Handlowo - Usługowy do wynajęcia - Bartodzieje Oferujemy wyjątkowy lokal handlowo - magazynowo - usługowy zlokalizowany w kompleksie biurowo - magazynowo - usługowym na Bartodziejach. To.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy lokal użytkowy, ul. Dworcowa 28

Śródmieście Bydgoszcz

1 303 913 zł107,08 m² 12 177 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Na sprzedaż przestronny lokal usługowy o powierzchni 107,08 m , położony w atrakcyjnej lokalizacji idealnej pod prowadzenie działalności handlowej, usługowej lub biurowej. Nasza nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy lokal użytkowy, ul. Dworcowa 28

Śródmieście Bydgoszcz

1 678 037 zł139,21 m² 12 054 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Na sprzedaż przestronny lokal usługowy o powierzchni 139,21 m , położony w atrakcyjnej lokalizacji idealnej pod prowadzenie działalności handlowej, usługowej lub biurowej. Nasza nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Nowy lokal użytkowy, ul. Dworcowa 28

Śródmieście Bydgoszcz

1 376 326 zł114,18 m² 12 054 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Miejsce postojowe:-

 

Termin realizacji:czerwiec 2026

Na sprzedaż przestronny lokal usługowy o powierzchni 114,18 m , położony w atrakcyjnej lokalizacji idealnej pod prowadzenie działalności handlowej, usługowej lub biurowej. Nasza nowa.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

55,12 zł/m²160,56 m² 8 850 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

- lokalizacja: serce miasta, centrum, widoczny z ruchliwej ulicy. Doskonała ekspozycja i łatwy dostęp dla klientów i pracowników. - powierzchnia: duży, funkcjonalny metraż, który można.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł99 m² 7 070,71 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Na sprzedaż funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 99 m , położony na parterze klimatycznej kamienicy w prestiżowej części Śródmieścia. Lokal posiada bezpośrednie wejście od.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro wolne od zaraz Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

35,83 zł/m²89,30 m² 3 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Idea nieruchomości oferuję lokal wolny od zaraz W samym centrum miasta lokal: na wynajem lokal użytkowy o powierzchni: 89,30 mkw , po remoncie , czysty, zadbany, gotowy na nowego najemcę. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

47 zł/m²101,03 m² 4 748 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal 101,03 m2 na parterze - Okole. Beta. Lokal mieści 6 pokoi , 2 łazienki wc , pomieszczenie socjalne Lokal znajduje się w biurowcu, na terenie ogrodzonym. Wspólny, duży parking dla.

Szczegóły ogłoszenia

150 zł/m²10 m² 1 500 zł

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia gabinety - Czyżkówko, bydgoszcz Do wynajęcia świeżo wyremontowane gabinety w nowoczesnym salonie kosmetologicznym na Czyżkówku. Powierzchnia 10m 2. Dodatkowa w salonie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

23,42 zł/m²380 m² 8 900 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:13

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Do wynajęcia lokal handlowo-usługowy o powierzchni całkowitej około 380m2 znajdujący się w dzielnicy Śródmieście, na terenie zamkniętym w kompleksie budynków po byłej fabryce.

Szczegóły ogłoszenia

678 000 zł95,17 m² 7 124,09 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Ogłoszenie: sprzedaż lokalu usługowego w pierwszym województwie prywatnym akademiku! Z ogromną przyjemnością pragnę zaprezentować Państwu niezwykłą okazję możliwość nabycia lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²50 m² 3 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy (dwa pomieszczenia) z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności - położony na wysokim parterze w biurowcu na bydgoskich Bielawach. Bliskość atrakcyjnych ciągów.

Szczegóły ogłoszenia

65 zł/m²186 m² 12 090 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Oferta wynajmu lokalu biurowego - stary rynek W bydgoszczy Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą wynajmu lokalu biurowego o powierzchni 186 m , zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²70 m² 4 200 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności - położony na wysokim parterze w biurowcu na bydgoskich Bielawach. Lokal w układzie otwartej przestrzeni daje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

37 zł/m²960 m² 35 520 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokale w nowoczesnym biurowcu. 960 m2 Piętro od 1-4 Lokale znajduje się w biurowcu, na terenie ogrodzonym. Wspólny, duży parking dla budynków biurowych. Czynsz najmu 37 zł m2,.

Szczegóły ogłoszenia

60 zł/m²118 m² 7 080 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności - położony na wysokim parterze w biurowcu na bydgoskich Bielawach. Lokal w układzie podzielonym na trzy pomieszczenia - daje.

Szczegóły ogłoszenia

40 zł/m²133,10 m² 5 324 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Powierzchnia biurowa (pow. 133,1 m2) usytuowana na drugim piętrze biurowca z windą, os. Glinki. Obiekt cechuje się funkcjonalną architekturą i nowoczesnym, designerskim stylem wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

30 000 zł30 m² 1 000 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Tylko U nas! klucze W biurze! Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy położony w Fordonie osiedle Tatrzańskie Lokal składa się z: -pomieszczenie główne ok 20m2, -magazynek, -wc.

Szczegóły ogłoszenia

16,97 zł/m²943 m² 16 000 zł

 

Przeznaczenie:magazynowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kontakt I prezentacja Andrzej Marczak telefon   do wynajęcia! Kompleks dwóch hal o łącznej powierzchni 943mkw położonej na działce o powierzchni 3326mkw Dogodna lokalizacja!.

Szczegóły ogłoszenia

48,39 zł/m²93 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:własny parking

W ofercie Naszego Biura Nieruchomości Lokal handlowo-usługowo-biurowy na wynajem - 93 m , Szwederowo. Oferujemy do wynajęcia lokal o powierzchni 93 m , idealny pod działalność handlową,.

Szczegóły ogłoszenia

47 zł/m²60 m² 2 820 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia lokal 60 m2 na 1 piętrze. Lokal mieści jedno duże pomieszczenie z możliwością podziału pod klienta ( ścianki działowe), wc plus łazienka, pomieszczenie socjalne. Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

1 974 000 zł299,50 m² 6 590,98 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:10

 

Parking:miejsca postojowe naziemne

Szukasz przestrzeni, która zdefiniuje Twój biznes? Postaw na adres, który tętni życiem. Lokal przy ul. Chodkiewicza łączy prestiż Bielaw z doskonałym skomunikowaniem (bliskość ul. Kamiennej),.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

75 zł/m²234 m² 17 550 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy położony w najnowocześniejszym kompleksie biurowym klasy A w regionie. Biurowiec o ponadczasowej architekturze, w którym zastosowano nowoczesne technologie oraz.

Szczegóły ogłoszenia

43 zł/m²250 m² 10 750 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:8

 

Parking:własny parking

Lokal użytkowy na wysokim parterze zlokalizowany w pobliżu dworca pkp w Bydgoszczy. Przeznaczenie: usługowo- biurowe. Składa się z: ośmiu pomieszczeń biurowych, pomieszczenia socjalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

590 000 zł49,20 m² 11 991,87 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:-

Lokal handlowo-usługowy o powierzchni 49,20m2 na parterze w nowym budynku. Stan lokalu bardzo dobry! Nieruchomość składa się z sali sprzedażowej o powierzchni 38,0 m2 oraz zaplecza.

Szczegóły ogłoszenia

45 zł/m²60 m² 2 700 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:własny parking

Oferuję do wynajęcia lokal przeznaczony na działalność usługowo/biurową 3 pomieszczenia Lokal 63,93 m2 p osiada instalacje wodno-kanalizacyjną, instalację co oraz instalacje elektryczną, ma.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł45,76 m² 6 097,03 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:garaż

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży atrakcyjnego lokalu użytkowego przy ulicy Altanowej. Oferta dostępna jest wyłącznie w naszym biurze nieruchomości. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

29,49 zł/m²35 m² 1 032 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu lokali biurowych w budynku przy głównej ul. Fordońskiej. Budynek po generalnej renowacji. Przestronny parking. Kompleksowy monitoring obiektu.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

50,37 zł/m²135 m² 6 800 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:-

Funkcjonalny lokal użytkowy z przeznaczeniem na dowolny rodzaj działalności - położony na parterze kamienicy w Centrum Bydgoszczy. Lokal składa się z czterech przestronnych pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

35 zł/m²30,30 m² 1 061 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:-

Idea nieruchomości oferuje : lokale komercyjne W bydgoszczy. Świetne miejsce dla twojego Biznesu! pomieszczenia komercyjne Powierzchnie biurowe w budynkach biurowych na terenie Bydgoszczy. Biura.

Szczegóły ogłoszenia

54,92 zł/m²65 m² 3 570 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:własny parking

Do wynajęcia lokal handlowo-biurowy - Bydgoszcz, bartodzieje Do wynajęcia atrakcyjny lokal handlowo-biurowy zlokalizowany na parterze budynku przy ul. Towarowej 20 w Bydgoszczy. Powierzchnia: 65.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Stare Miasto,Bydgoszcz

42,92 zł/m²23,30 m² 1 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:1

 

Parking:-

Idea nieruchomości oferuje : lokal użytkowy W centrum miasta bydgoszczy. Świetne miejsce dla twojego Biznesu! pomieszczenie komercyjne Powierzchnie usługowo handlowe w zabytkowej kamienicy Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro wolne od zaraz Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

40 zł/m²150 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:3

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal biurowo-usługowy (pow. 150 m2 ) usytuowany na 5 piętrze kamienicy z windą w centrum Bydgoszczy. Lokal usytuowany w centrum Bydgoszczy w reprezentatywnej kamienicy z windą.

Szczegóły ogłoszenia

30 zł/m²15 m² 450 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Budynki z lokalami na wynajem Pierwszy, piętrowy budynek z biurami na wynajem w różnych konfiguracjach: modułowe biura, możliwość łączeń i podziałów, elastyczne układy.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal gastronomiczny Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

580 000 zł85 m² 6 823,53 zł/m²

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal użytkowy o powierzchni 85m2, znajdujący się na parterze w dwu piętrowej kamienicy. Wnętrze nieruchomości komfortowo urządzone, nie wymaga żadnych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

59,58 zł/m²92,90 m² 5 535 zł

 

Przeznaczenie:gastronomiczne

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Wynajem lokalu użytkowego 92,90 m - blisko centrum bydgoszczy Do wynajęcia atrakcyjny lokal użytkowy o powierzchni 92,90 m , położony w dogodnej lokalizacji, blisko centrum Bydgoszcz.

Szczegóły ogłoszenia

25,45 zł/m²110 m² 2 800 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Pomieszczenia biurowe. Doskonałe miejsce pod prowadzenie działalności typu hurtownia, biurowa itd. Lokal po remoncie. Ogrzewanie gazowe, 2 toalety, zaplecze socjalne, 5 pomieszczeń biurowych. Wysokość.

Szczegóły ogłoszenia

29,02 zł/m²224 m² 6 500 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:16

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Kontakt Małgorzata Łapińska-Kemnitz   Do wynajęcia nieruchomość o pow. ok 224 m kw. znajdująca się w ścisłym centrum Bydgoszczy. Lokal położony jest na drugim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal handlowy, ul. Gołębia

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

399 000 zł50 m² 7 980 zł/m²

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:garaż

Szanowni Państwo, przedmiotem oferty jest lokal usługowy o powierzchni użytkowej 50 m , zlokalizowany w Bydgoszczy przy ul. Gołębiej. Nieruchomość obecnie funkcjonuje jako salon.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

28,12 zł/m²160 m² 4 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:6

 

Parking:-

Biuro Nieruchomości makler ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę najmu przestronnego lokalu biurowego o powierzchni 160 m , usytuowanego na 1. piętrze stylowej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro klimatyzowane Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

50 zł/m²150 m² 7 500 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:4

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wynajęcia komfortowa, dobrze zorganizowana i niezwykle ciekawa powierzchnia użytkowa w urokliwej i zachwycającej lokalizacji. Lokal przystosowany do prowadzenia działalności.

Szczegóły ogłoszenia

8,53 zł/m²72,10 m² 615 zł

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Do wynajęcia wiata nr. 2 w Bydgoszczy, ludwikowo o pow. 72,10 m2. Podana cena najmu jest ceną netto. Do czynszu zostanie doliczony podatek vat, zgodnie z przepisami obowiązującymi.

Szczegóły ogłoszenia

Biuro

Okole,Bydgoszcz

46 zł/m²70 m² 3 220 zł

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:100

 

Parking:parking strzeżony w pobliżu

Idea nieruchomości oferuje : lokale komercyjne W prestiżowych miejscach bydgoszczy. Świetne miejsce dla twojego Biznesu! pomieszczenia komercyjne Powierzchnie biurowe w prestiżowych budynkach.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij