dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Bydgoszcz - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

1 045 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 045 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

319 000 zł34 m² 9 382,35 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Makler poleca Do sprzedania apartament na Osiedlu Leśnym o powierzchni 34,5 m składający się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc i przedpokoju. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ujejskiego

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

259 000 zł43 m² 6 023,26 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zakupu dwupokojowego mieszkania na Wzgórzu Wolności przy ulicy Ujejskiego. Mieszkanie zlokalizowane jest w wysokim budynku na ostatniej kondygnacji z której mamy przepiękny widok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

269 000 zł38 m² 7 078,95 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne 2 pokojowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w bloku w dzielnicy Osiedle Leśne. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, gotowe do wprowadzenia. Salon o pow. ok. 18m2. Kuchnia w formie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

439 000 zł41 m² 10 652,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: chciałbyś mieszkać blisko Centrum? W bliskiej odległości do Kanału Bydgoskiego i terenów zielonych? Ze świetną komunikacją z pozostałymi dzielnicami miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

229 000 zł36 m² 6 425,36 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie dwupokojowe mieszczące się w wyjątkowej lokalizacji- w sąsiedztwie Bulwarów nad Brdą! Kamienica po rewitalizacji, wyróżnia się swoim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

265 000 zł35 m² 7 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie M3/35 m2 położone na 3 piętrze na osiedlu Błonie. Na powierzchnię mieszkania składają się dwa pokoje (16m2/7m2), przedpokój z pojemną szafą typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

323 405 zł36 m² 9 110 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie dwu pokojowe po powierzchni 35,50m2, na parterze nowo powstałego budynku. Z ogródkiem! grunwaldzka 25 apartamenty to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jaskółcza

Górzyskowo,Bydgoszcz

2 000 zł52 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajmu M-3 W nowy budynek ul. Jaskółcza Powierzchnia mieszkania 52m2. Kuchnia osobna, 2 pokoje i łazienka. Mieszkanie środkowe, duży balkon , I piętro! Do dyspozycji miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rataja

Szybowników,Bydgoszcz

329 000 zł48 m² 6 825,73 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Z przyjemnością prezentuję Państwu na sprzedaż dwupokojowe, środkowo położone mieszkanie, o powierzchni 48,2m2 na Osiedlu Szybowników w Fordonie. Nieruchomość zlokalizowana na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

329 000 zł49 m² 6 714,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Biuro Makler poleca: pię kne mieszkanie położone w cichej lokalizacji osiedla Bajka w Fordonie. Osiedle spokojne, które sprzyja odpoczynkowi, jaki rekreacji na świeżym powietrzu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Gminna

Miedzyń-Prądy,Bydgoszcz

272 000 zł36 m² 7 555,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Trzciniec - ul. Gminna! Mam przyjemność zaprezentować państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36 m2 położone w Trzcińcu koło Bydgoszczy. Mieszkanie z racji lokalizacji stanowi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

379 999 zł52 m² 7 307,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie M3/52m2, usytuowane na I piętrze w bloku z cegły w Fordonie (osiedle tatrzańskie). Mieszkanie składa się z dwóch niezalenych pokoi, dużej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

448 000 zł38 m² 11 789,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: nowoczesna inwestycja w samym centrum Bydgoszczy. Teren zamknięty, oddzielony od zgiełku miasta. Nieruchomość usytuowana na pierwszym piętrze w budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

305 000 zł43 m² 7 093,02 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Makler Nieruchomości poleca! Umeblowane 2 pokojowe mieszkanie 43 m2 w wieżowcu z windą. Na wyposażeniu meble w pokojach, meble kuchenne na wymiar z drewna, lodówka w zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

1 850 zł40 m² 46,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

M akler Nieruchomości z przyjemnością oferuje na wynajem nowe, dwupokojowe mieszkanie, położone w Fordonie, na osiedlu Pod Skarpą. Lokal o metrażu 40 m2 znajduje się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

284 000 zł42 m² 6 694,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż zadbane M3 z balkonem na parterze w bloku na Osiedlu Kapuściska! Lokal o powierzchni 42,42m2 składa się z: - pokój dzienny z wyjściem na balkon, - sypialnia, - oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

309 900 zł42 m² 7 308,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Zapraszam do zapoznania się z ofertą dwupokojowego mieszkania, położonego w świetnie skomunikowanej części dzielnicy Bartodzieje. Opis budynku: nieruchomość mieści się na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wilczak

Wilczak,Bydgoszcz

349 000 zł36 m² 9 598,46 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie M3/35,36m2, usytuowane na II piętrze w kamienicy. na Wilczaku Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni całkowitej 35,36 mkw. (os. Wilczak). Mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

344 000 zł42 m² 8 096,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

350 000 zł53 m² 6 603,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie do wprowadzenia, po remoncie kapitalnym remoncie, własny parking. Pokoje rozkładowe, oddzielna kuchnia, garderoba, łazienka, osobne wc, duży, tarasowy balkon. Pomieszczenia zadbane, czyste,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

1 850 zł54 m² 34,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! Bardzo ładne mieszkanie 2 pokojowe położone w Fordonie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kapuściska,Bydgoszcz

350 000 zł53 m² 6 603,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie na Kapuściskach. Nieruchomość składa się z: - pokoju dziennego, - sypialni, - kuchni, - łazienki, - toalety, - przedpokoju Do mieszkania przynależy piwnica (ok.4m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

300 000 zł46 m² 6 521,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie M3/47m2, usytuowane na I piętrze w bloku w Fordonie. Mieszkanie po kapitalnym remoncie! W skład mieszkania wchodzi: salon ( otwarty na kuchnie) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Szwederowo,Bydgoszcz

258 000 zł35 m² 7 371,43 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Przedstawiam mieszkanie blisko parku. Mieszkanie o powierzchni 35 m2 , na parterze w kamienicy w trakcie remontu Podwórze stanowi część wspólną dla mieszkańców. Doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Prądy

Prądy,Bydgoszcz

304 800 zł65 m² 4 713,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Makler nieruchomości gorąco poleca Państwu trzypokojowe mieszkanie, gotowe do wprowadzenia, znajdujące się na Ip. kamienicy na bydgoskich Prądach w niedalekim sąsiedztwie lasu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

289 900 zł35 m² 8 282,86 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się w wieżowcu na osiedlu Szwederowo w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 35 m 2 - salon, - sypialnia, - kuchnia, - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

326 000 zł52 m² 6 269,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Zapraszam Państwa do zapoznania się z atrakcyjną ofertą sprzedaży mieszkania 2-pokojowego umiejscowionego na 1 pietrze niskiego bloku, położonego w dogodnej i cichej części Osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filtrowa

Czyżkówko,Bydgoszcz

320 000 zł34 m² 9 392,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, dwupokojowego mieszkania z aneksem kuchennym, położonego na wysokim parterze budynku z 2017 roku. Oferta obejmuje lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

399 000 zł49 m² 8 164,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

330 000 zł50 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie dwupokojowe w bloku, z dużym 7metrowym, słonecznym balkonem. Zadbane, do wprowadzenia bez ponoszenia nakładów. Pomieszczenia: pokoje 22m, 9m, oddzielna kuchnia 7m, łazienka 4m,.