dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Bydgoszcz - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

1 046 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

1 046 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

320 000 zł49 m² 6 530,61 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Podpisana umowa przedwstępna. Na sprzedaż oferuję słoneczne, przytulne mieszkanie dwupokojowe na Szwederowie. Świetna, cicha lokalizacja. Na metraż 49 m2 składa się duży pokój, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

259 000 zł44 m² 5 886,36 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Inwestycyjne mieszkanie centrum Na sprzedaż mieszkanie typu M-3 ; 2 pokoje oddzielne oraz kuchnia osobna. Nieruchomość znajduje się w poszukiwanej lokalizacji Bydgoszczy Centrum usadowione na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

469 000 zł48 m² 9 770,83 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży dwupokojowy apartament w centrum dzielnicy Bartodzieje. Mieszkanie w wysokim standardzie z dużym tarasem. W zamkniętym monitorowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

290 000 zł37 m² 7 837,84 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie po kapitalnym remoncie Pow. użytkowa ok 37 m2 Dwa oddzielne pokoje, kuchnia, łazienka, balkon, piwnica. Mieszkanie przeszło kapitalny remont, nowe okna pcv, nowe drzwi wewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

255 000 zł37 m² 6 891,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 37 m2 na osiedlu Wyżyny Mieszkanie 2-pokojowe na 4 piętrze (blok 4-piętrowy). Okna pokoi od wschodu. Okno kuchni od zachodu. Mieszkanie po remoncie kuchni. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

239 500 zł49 m² 4 880,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1876

Makler nieruchomości poleca Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane na I piętrze wyremontowanej kamienicy w Centrum miasta, kilka kroków od Wyspy Młyńskiej. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

289 000 zł55 m² 5 254,55 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestrzenne dwupokojowe mieszkanie Fordon niski czynsz Na sprzedaż wyjątkowo przestronne mieszkanie dwupokojowe o sporym metrażu. Do mieszkania przynależy loggia oraz piwnica. Okolica wyjątkowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

360 000 zł58 m² 6 206,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przedstawiam ofertę 2-pokojowego mieszkania, umiejscowionego na 3-piętrze, w budynku oddanym do użytku w 2008 roku. Oferta obejmuje: lokal mieszkalny, przynależną do niego komórkę lokatorską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

402 782 zł54 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Tej oferty nie można przegapić! Prezentowana nieruchomość jest usytuowana na 1 piętrze kameralnego budynku z roku 2022. Powierzchnia mieszkania wynosi 54.43m2 a składają się na nią: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

399 000 zł46 m² 8 673,91 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

To bardzo ładne, gotowe do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,64m2 znajduje się na 2. piętrze w jednym z nowych bloków na Czyżkówku. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

326 000 zł33 m² 9 878,79 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne mieszkanie o pow. 33 m2 Górzyskowo nowe budownictwo 2-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze z windą, duża loggia około 6 m2, (piękny widok na zieleń) komórka lokatorska 4 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Jagiellońska

Śródmieście,Bydgoszcz

265 000 zł50 m² 5 353,54 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę zakupu mieszkania inwestycyjnego w secesyjnej kamienicy zlokalizowanej w samym sercu Bydgoszczy. Mieszkanie zlokalizowane jest na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

1 200 zł39 m² 30,77 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Makler nieruchomości poleca! Przedmiotem wynajmu jest mieszkanie o powierzchni 39m2 na pierwszym piętrze w wieżowcu. Lokal składa się z dwóch pokoi ,osobnej kuchni ,łazienki z wc.W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 800 zł53 m² 33,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Rezerwacja! Do wynajęcia przytulne 2-pokojowe mieszkanie znajdujące się na parterze w bloku z 2001 roku na bydgoskim Górzyskowie. To w pełni wyposażone, przytulne lokum, emanujące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Ułańska

Wilczak,Bydgoszcz

251 428 zł31 m² 8 150 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Tylko U nas! Przedstawiamy Państwu nową, inwestycję zlokalizowaną nieopodal centrum Bydgoszczy, na ulicy Ułańskiej. Inwestycja zostanie zakończona już w czerwcu 2022 r. Do zaoferowania mamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

2 000 zł44 m² 45,45 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Biuro nieruchomości Makler poleca mieszkanie w apartamentowcu na parterze z ogródkiem o powierzchni 30m2. Lokal o powierzchni 44,40m.- składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

425 500 zł37 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z piwnicą, znajdujące się w Centrum Bydgoszczy. Pomieszczenia: 37 m 2 - salon 19,7 m 2 , - sypialnia 7,2 m 2 , -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelecka

Górzyskowo,Bydgoszcz

359 000 zł45 m² 8 031,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! ul. Strzelecka 54 Dwupokojowe mieszkanie na drugim piętrze z wystawą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyzwolenia

Fordon,Bydgoszcz

220 000 zł51 m² 4 339,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1942

Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie położone w budynku 6-cio lokalowym, położone na parterze domu, na bydgoskim Fordonie. Powierzchnia nieruchomości wynosi 50,7m2 .Dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

169 000 zł31 m² 5 504,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1876

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szybowników

Szybowników,Bydgoszcz

338 900 zł52 m² 6 517,31 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w Fordonie o powierzchni 52m2. Lokalizacja - Osiedle Szybowników to cicha i spokojna okolica położona w najbliższej odległości od centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

259 500 zł38 m² 6 752,54 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie na Bartodziejach wyłącznie w naszym biurze! Pow użytkowa ok 39 m2 Dwa oddzielne pokoje (21 i 8,2 m2), oddzielna kuchnia, łazienka, przedpokój, balkon. Piwnica, nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

249 000 zł30 m² 8 300 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Przedmiotem oferty jest mieszkanie w bardzo pożądanej lokalizacji. Nieruchomość mieści się w kamienicy z cegły utrzymanej w doskonałym stanie, zadbanej i świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Śródmieście,Bydgoszcz

249 999 zł38 m² 6 493,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1908

Bezpośrednio od właściciela zapraszam państwa do zakupu mieszkania 2 pokojowego w centrum Bydgoszczy przy ul. Warszawskiej 11. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w kameralnej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

439 000 zł54 m² 8 096,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe z tarasem 11,5 m 2 , znajdujące się na pierwszym pietrze w bloku na osiedlu Szwederowo. Pomieszczenia: 54,22 m 2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

240 000 zł30 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: wyremontowane 2 pokojowe mieszkanie na parterze - osiedle Szwederowo. Lokal składa się z : - salonu z aneksem kuchennym - sypialni - łazienki z wc -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

259 000 zł36 m² 7 254,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Zapraszam do zapoznania się Z naszą ofertą atrakcyjnego mieszkania na błoniu Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze 4 -piętrowego bloku. Mieszkanie o metrażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

390 200 zł50 m² 7 726,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Biuro nieruchomości Makler przedstawia mieszkanie na osiedlu Bielawy! Nieruchomość o powierzchni 50,3 m2 dwupokojowe z oddzielną kuchnią. Mieszkanie składa się: - pokój duży ma 19 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

254 000 zł44 m² 5 772,73 zł/m²

 

Piętro:parter

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

290 000 zł48 m² 6 105,26 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się na parterze w bloku na osiedlu Błonie. Pomieszczenia: 47,5 m 2 - salon 16m 2 - sypialnia 7m 2 - kuchnia oddzielna -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

249 900 zł38 m² 6 604,12 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Prezentujemy Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 37,84m2 na bydgoskich Kapuściskach. Mieszkanie w układzie szczecińskim znajduje się na czwartym piętrze w bloku z wielkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Wilczak,Bydgoszcz

199 900 zł30 m² 6 776,27 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przedmiotem oferty jest przytulne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ul. Grunwaldzkiej w oficynie zadbanej kamiennicy. Nieruchomość o powierzchni 28 m2 usytuowana jest na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

319 500 zł42 m² 7 589,07 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealne mieszkanie dla Ciebie! Słoneczny salon i duża sypialnia 42,10 do własnej aranżacji Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze odremontowanej kamienicy. Kamienica ocieplona, z nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

354 900 zł40 m² 8 894,74 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealne mieszkanie dla jednej lub dwóch osób! Około 40 m2 do wprowadzenia Mieszkanie znajduje się na piętrze odremontowanej kamienicy. Piękny balkon z widokiem na zaciszne podwórze. Kamienica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Twardzickiego

Fordon,Bydgoszcz

379 000 zł46 m² 8 171,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży dwupokojowego mieszkania w nowym budownictwie (2008r.), położonego w przy ulicy Twardzickiego. Niniejsza oferta obejmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

259 000 zł35 m² 7 442,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealne mieszkanie dla jednej lub dwóch osób! Mieszkanie bardzo ustawne do własnej aranżacji. Ścianka działowa łazienki w trakcie przestawiania! Lokal znajduje się na parterze odremontowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

245 000 zł51 m² 4 841,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1876

Makler nieruchomości poleca Państwu dwupokojowe mieszkanie usytuowane na parterze wyremontowanej kamienicy w Centrum miasta, kilka kroków od Wyspy Młyńskiej. Mieszkanie o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

264 000 zł40 m² 6 643,18 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 2-pokojowe, 40 m2, 8 piętro, bardzo dobra lokalizacja. W skład nieruchomości wchodzą : pokój dzienny, sypialnia, kuchnia, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bydgoska

Fordon,Bydgoszcz

279 000 zł50 m² 5 575,54 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! ul. Bydgoska Prezentuję Państwu 2 pokojowe mieszkanie położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł44 m² 7 968,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie z dużym balkonem! Około 44 m2 do własnej aranżacji Mieszkanie znajduje się na piętrze odremontowanej kamienicy. Piękny, duży balkon z widokiem na zaciszne podwórze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

269 000 zł32 m² 8 539,68 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Własne mieszkanie 31,50 m2 z loggią Doskonała nieruchomość na własne gniazdko lub wynajem! Do końca tygodnia będzie trwał w mieszkaniu generalny remont! Zdjęcia pokazują przykładowy.