dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Bydgoszcz - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

1 044 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 044 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

195 000 zł70 m² 2 785,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w dobrej lokalizacji , na Osiedlu Leśnym , blisko szkoła , przedszkole , park , sklepy itp. W pokojach tapety , a na podłogach panele , w łazience kafelki. Ogrzewane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

165 000 zł48 m² 3 437,50 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kasia   Mieszkanie na Bartodziejach w bardzo dobrej lokalizacji! Blisko szkoła , przedszkole , sklepy , szpital. Na podłogach parkiet , a na ścianach gładzie. W łazience kafelki (.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

193 000 zł47 m² 4 088,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe z wnęką położone w ładnej i cichej okolicy,dogodnym punkcie komunikacyjnym.Komfortowe,słoneczne do zamieszkania.Pokój z wnęką 22m, pokój dziecięcy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

700 zł43 m² 16,28 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kasia   mieszkanie dwupokojowe na wyżynach W bardzo dobrej lokalizacji -blisko szkoła,basen,przystanek autobusowy I tramwajowy,sklep piotr I paweł itp. W mieszkaniu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

164 000 zł37 m² 4 373 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie M3 o powierzchni 37,5m2 w wieżowcu ocieplonym, na dziesiątym piętrze w bardzo pożądanej lokalizacji w centrum. Wnętrze nieruchomości po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 200 zł52 m² 23,08 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nowe mieszkanie w dobrej okolicy. Teren wokół bloku przyjemny, skwery zieleni, ładnie zagospodarowane. Blok położony jest w niedalekiej odległości od przystanku tramwajowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

155 000 zł38 m² 4 078 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie w wieżowcu na trzecim piętrze, blisko centrum i parku Wincentego Witosa.Pierwotnie dwupokojowe, aktualnie wyburzona została ściana działowa między pokojami, istnieje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

163 000 zł49 m² 3 313,01 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe na 1 piętrze w ocieplonym i odnowionym bloku na terenie ogrodzonym.Cicha,zielona okolica,dogodna komunikacja.Parking ogrodzony przy bloku.Pokoje 22m,9m, kuchnia 7m.Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

265 000 zł53 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

NA sprzedaż! 53m2. Wyjątkowa lokalizacja, jedyny taki blok w Bydgoszczy. Widok na las. Pod balkonami nie ma ani chodnika, ani parkingu ani nawet ścieżki za ogrodzeniem, pozostaje cisza i śpiew.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Skrzetusko

Skrzetusko,Bydgoszcz

155 000 zł48 m² 3 229 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Nowa, niższa cena! Mieszkanie dwupokojowe, bardzo słoneczne. Przerobione z trzypokojowego. Kuchnia z aneksem jadalnym ( w zamian za 3 pokój) 10,9 m2. Duży pokój od wschodu -16m2. Mniejszy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

190 000 zł55 m² 3 454,55 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

kontakt   M3 na osowej górze na parterze Z balkonem W nowej cegle.NA PODŁOGACH DREWNIANY PARKIET NA SCIANACH GŁADZIE. Gustownie wykończona łazienka W płytkach nowego typu.TEREN.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

150 000 zł36 m² 4 087 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Niższa cena uwaga pilna sprzedaż! 36,7 m2 mieszkanie na trzecim piętrze na osiedlu błonie do bardzo szybkiej sprzedaży - istnieje możliwość negocjacji ceny sprzedający są otwarci na propozycję.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

1 200 zł44 m² 27,27 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 44 m. w nowym budownictwie na 2 piętrze w bloku z cegły. Salon 15 m połączony z kuchnią 8 m. Sypialnia 11 m z zabudową. Łazienka z wanną. Balkon 6 m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 190 zł50 m² 23,80 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Kasia   mieszkanie W centrum miasta-idealna lokalizacja! po kapitalnym remoncie,bardzo przytulne I jasne .NA ŚCIANACH GŁADZIE, A NA PODŁOGACH (W POKOJACH) NOWA WYKŁADZINA ,W KUCHNI.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

240 528 zł50 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Przestronne mieszkanie na parterze w apartamentowcu z windą. Jasne i przestronne. Gorąco polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przodowników Pracy

Kapuściska,Bydgoszcz

139 000 zł37 m² 3 756,76 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie 2-pokojowe położone na 3p wieżowca (jedna klatka ). Mieszkanie rozkładowe z balkonem. Pokoje ustawne ok.14m2 i 8m2. Na podłodze m.parkietowa. Kuchnia z oknem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

301 500 zł55 m² 5 402 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bloku znajdujące się w samym Centrum Bydgoszczy. Nowy blok ciekawie położony. Wysoki standard wykończenia budynku. Lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Mieszkanie typu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

175 000 zł43 m² 4 069 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Ładne mieszkanie o pow. 43m2 w układzie szczecińskim, w atrakcyjnej lokalizacji. Dwa pokoje o powierzchni 16m2 i 9m2, na podłogach panele lub wykładzina pcv, na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

133 500 zł35 m² 3 814 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż M-3 o powierzchni 35 m 2 na parterze budynku wielorodzinnego. Lokal pierwotnie składał się z pokoju, kuchni, łazienki i korytarza. Dzięki wstawieniu ścianki działowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

245 432 zł45 m² 5 405 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkania w kamienicy po kapitalnym remoncie w samym centrum miasta. Budynek składający się z kamienicy frontowej dwupiętrowej i piętrowej oficyny został gruntownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

189 000 zł43 m² 4 395 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Wyżynach B4, układ szczeciński.Pokoje (16,9m2).Na podłogach panele, na ścianach gładzie.Okna PCV, drzwi antywłamaniowe. Łazienka połączona z wc w kaflach. W przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

138 000 zł31 m² 4 451 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie na Bartodziejach, na 11 piętrze , przerobione na 2 pokoje, jeden z aneksem 13m , drugi oddzielny 9m. Łazienka z kabiną prysznicową, wc osobno. Przedpokój połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

165 000 zł43 m² 3 837 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż M-3 o powierzchni 43 m 2 na XI piętrze w wieżowcu. Pokoje 16 i 9 m 2. Na podłogach panele na ścianach gładzie lub tapety do malowania. Kuchnia 6 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

312 000 zł54 m² 5 777 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo ładne mieszkanie w nowym bloku z cegły na terenie grodzonym z windą, w kapitalnej lokalizacji na osiedlu Wyżyny. Wnętrze nieruchomości bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bocianowo

Bocianowo,Bydgoszcz

160 000 zł65 m² 2 461 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie typu M-3 o powierzchni 65 m 2 na drugim piętrze w kamienicy. Mieszkanie składa się z dwóch przechodnich pokoi (25 i 20 m 2 ), kuchni 8 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

244 000 zł54 m² 4 518 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Nowa niższa cena!wyłącznie w naszym biurze! Atrakcyjna oferta mieszkania na sprzedaż na Szwederowie. Mieszkanie dwupokojowe w bloku z cegły o ciekawym układzie pomieszczeń. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

139 000 zł49 m² 2 798 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 po całkowitym remoncie. Pokoje o pow. 21,28m2, 16,32m2 gładzie panele(jeden z pokoi w chwili obecnej jest przejściowy z możliwością wyodrębnienia na oddzielną sypialnie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

202 000 zł31 m² 6 439 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 31,37m2, położone na pierwszym piętrze w nowym z 2007roku bloku z cegły. Blok usytuowany na terenie ogrodzonym i monitorowanym. Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

244 000 zł46 m² 5 304 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

206 896 zł46 m² 4 487 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

280 000 zł57 m² 4 869 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwupokojowe mieszkanie o pow. (57,5m2) w bloku z cegły na Górzyskowie. Mieszkanie dwustronne położone na pierwszym piętrze, bardzo jasne, pokoje przestronne. Jeden pokój z wnęką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

188 000 zł50 m² 3 760 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Wyjątkowa oferta! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe o pow. 50m2, położone na pierwszym piętrze w bloku ze starszej cegły na Osiedlu Błonie. Mieszkanie o bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zawisza

Zawisza,Bydgoszcz

185 000 zł41 m² 4 512 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bloku na osiedlu Zawiszy, parter, układ rozkładowy.Powierzchnia 41m2, Pokoje (16,8m2). Kuchnia oddzielna, z oknem, pow. 11m2.Okna PCV, Na podłogach panele, na ścianach gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

750 zł54 m² 13,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie dwupokojowe w bloku na osiedlu Tatrzańskim w Fordonie. Wnętrze umeblowane, zadbane. Świetna lokalizacja w centrum dzielnicy blisko sklepów, komunikacji, targowiska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

240 000 zł45 m² 5 321 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

190 000 zł38 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Na sprzedaż mieszkanie na Wzgórzu Wolności o powierzchni 38m2. Duży pokój z wyjściem na balkon i widokiem na panoramę miasta o powierzchni 16m2. Mały pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

210 000 zł60 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w kamienicy na trzecim piętrze. Mieszkanie posiada dwa oddzielne pokoje o wymiarach 23,10m2, 17,6m2, kuchnie 11m2, oraz 4m2 łazienkę. Wnętrze lokalu nadaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 800 zł54 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowoczesny urządzony apartament położony w nowym bloku dzielnicy Bartodzieje. Wraz z mieszkaniem do wynajęcia jest miejsce parkingowe na terenie ogrodzonym. Apartament wolny i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

223 872 zł46 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie w stanie deweloperskim na parterze w budynku apartamentowym z windą. Bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń jasne i przestronne mieszkanie.Gorąco polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wilczak

Wilczak,Bydgoszcz

89 000 zł39 m² 2 282 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-3 o pow. 39 m2, położone na pierwszym piętrze w kamienicy. Mieszkanie bardzo jasne, układ mieszkania obecnie przejściowy. Pokoje o pow. 15,4m2, 11,01m2. Kuchnia oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

169 000 zł49 m² 3 448,98 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3 na Szwederowie na 10 piętrze z loggią. Okna pcv. Na podłogach parkiet. Mieszkanie do remontu. Umeblowanie do uzgodnienia- może zostać w tej samej cenie na życzenie kupującego. Mieszkanie.