dowolna

Mieszkania 2-pokojowe Bydgoszcz - Sprzedaż, wynajem mieszkań dla par

1 044 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

1 044 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bocianowo

Bocianowo,Bydgoszcz

95 000 zł28 m² 3 392 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulne poddaszowe mieszkanie o pow. 28 m 2 w kamienicy. Dwa pokoje 11,8 i 5,7 m 2 ,aneks kuchenny oraz łazienka z wc. Mieszkanie po remoncie. Wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

173 000 zł43 m² 4 023,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Grochowska Magdalena   Mieszkanie M-2.pokoje 16,9 na ścianach gładzie,zabudowa kuchni zostaje,szafa w przedpokoju zostaje(komandor)Łazienka kafle stary typ,WC bez glazury do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tatrzańskie

Tatrzańskie,Bydgoszcz

164 000 zł49 m² 3 374,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe na 2 piętrze w bloku(1991r.) w znakomitej lokalizacji(oś.Tatrzańskie).W pobliżu tereny spacerowe,dużo zieleni i przestrzeni.Mieszkanie zadbane,słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

205 000 zł55 m² 3 680 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w trzy rodzinnym budynku z udziałem w częściach wspólnych (działka, strych, piwnica). Wyjątkowa lokalizacja. Możliwość zakupienia całej nieruchomości. Kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

129 000 zł37 m² 3 486 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż M3 w wieżowcu,powierzchnia 37m2, układ rozkładowy.Pokoje (17.9m2),kuchnia bez okna.Mieszkanie do remontu.Miejsca parkingowe przy bloku.Kontakt i prezentacja Małgorzata.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

275 800 zł61 m² 4 520 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, 2- pokoje z balkonem, łazienka z oknem dodatkowo garderoba. Bardzo przestronne o bardzo funkcjonalnym układzie. Dodatkowym atutem jest to że nowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

177 000 zł42 m² 4 174 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Umowa przedwstępna/mieszkanie w ocieplonym bloku na Wyżynach, typowy układ szczeciński (pokoje 16 i 9m2), w stanie bardzo dobrym. Wnętrze nie wymaga nakładów finansowych, czyste,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

1 000 zł52 m² 19,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kasia   , komfortowe I zadbane mieszkanie na szwederowie, dobry dojazd do centrum, budynek jest monitorowy I strzeżony , mieszkanie jest odświeżone I jasne, w pokoju szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

161 000 zł42 m² 3 833,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe,rozkładowe położone w świetnym punkcie komunikacyjnym.Pokoje 16m,9m,kuchnia 6m.Na podłogach kafle,wykładziny pcv i dywanowe,na ścianach gładzie,tynk strukturalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jachcice

Jachcice,Bydgoszcz

149 000 zł38 m² 3 921 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie M3 o powierzchni 38m2 na osiedlu Jachcice w 2 kondygnacyjnym bloku. Wnętrze nieruchomości po kapitalnym remoncie tzn, stolarka okienna, oraz drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

1 150 zł51 m² 22,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe, słoneczne mieszkanie na Wyżnach przy ul. Kragujwca. W pełni umeblowane, wysoki standard. Dodatkowym atutem jest duża loggia. Spokojna, atrakcyjna okolica, w pobliżu ciąg.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

183 000 zł42 m² 4 336 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-3 o pow. 42,2 m2, położone na parterze w bardzo zadbanej kamienicy. Mieszkanie bardzo jasne, pokoje ustawne o pow. 17,23m2, 12,17m2 w pokojach na podłodze deski, gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

180 500 zł44 m² 4 029 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkania w kamienicy po kapitalnym remoncie w samym centrum miasta. Budynek składający się z kamienicy frontowej dwupiętrowej i piętrowej oficyny został gruntownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

700 zł53 m² 13,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Kasia   Tanie mieszkanie w Fordonie M-3 na trzecim piętrze mieszkanie jest odświeżone, jasne, ustawne i przytulne na ścianach są gładzie, a na podłogach panele ,w łazience.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

261 000 zł58 m² 4 440 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, 2- pokoje z balkonem, salon z aneksem kuchennym, łazienka, dodatkowo garderoba. Bardzo przestronne o bardzo funkcjonalnym układzie. Dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

239 000 zł50 m² 4 762 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż M-3 o łącznej powierzchni 50,18 m2 w nowym budownictwie z niesamowitym widokiem na Wisłę. Pokoje 17 i 12 m2. Z dużego pokoju wyjście na loggię. Kuchnia 8,79 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

275 800 zł61 m² 4 520 zł/m²

 

Piętro:3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

189 000 zł43 m² 4 395 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Mieszkanie 43m2 w bloku na Wyżynach Powierzchnia: 43m2 Piętro: 4 Liczba pięter w bloku: 4 Rok budowy: 1972 Wykonanie: cegła Ilość pokoi: 2 Powierzchnie pokoi: 16m2, 9m2 Kuchnia: osobna, widna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

310 000 zł59 m² 5 254 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie m-3 na 1 pietrze na Wyżynach. Piękne mieszkanie 58m2. Duży salon połączony z kuchnią o powierzchni 37m2. Przepiękna kuchnia z całym wyposażeniem agd. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

155 000 zł43 m² 3 604,65 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe na 2 piętrze w ocieplonym bloku do własnej aranżacji.Znakomita lokalizacja,dookoła spokój,cisza,dużo zieleni.Pokoje 16m,9m, kuchnia 7m.Na podłogach wykładziny pcv,ściany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

260 000 zł60 m² 4 325 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe w kamienicy o pow. 60,11m2 położone na poziomie zerowym. Doskonała lokalizacja niedaleko ul. Gdańskiej. Układ mieszkania rozkładowy, pokoje o pow 30m2 i 16m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

222 096 zł46 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie w stanie deweloperskim na czwartym pietrze w budynku apartamentowym z windą. Bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń jasne i przestronne mieszkanie.Gorąco polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

167 000 zł35 m² 4 771 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż 2 pokoje, słoneczne, bardzo przestronne mieszkanie (35m2) na trzecim piętrze w bloku na Błoniu. Lokal wyremontowany, w pokojach na ścianach i sufitach gładzie, na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 100 zł41 m² 26,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Eleganckie, słoneczne, przestronne, komfortowe mieszkanie w centrum, w kamienicy. Na ścianach gładzie, podłogi panele, drzwi antywłamaniowe. W sypialni zabudowa. Opłaty to 1100zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

215 000 zł54 m² 3 981 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe po kapitalnym remoncie na IV piętrze w bloku z materiału mieszanego. Układ mieszkania rozkładowy, pokoje jasne, ustawne. W pokojach i częściowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

223 000 zł50 m² 4 460 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Górzyskowo o pow. 50m2.Dwa niezależne pokoje o pow. (25,9m2),oddzielna kuchnia, łazienka razem z wc, przedpokój.Lokal komfortowy, po remoncie, nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

153 000 zł38 m² 4 026 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-3 o powierzchni 38 m 2 w bloku na I piętrze. Pokoje 15 i 9 m 2 , kuchnia 7 m 2 , łazienka z wc ok. 3 m 2. Mieszkanie oprócz łazienki do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

261 000 zł58 m² 4 440 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

154 000 zł44 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na 5 piętrze w odrestaurowanej kamienicy. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialnią i łazienką. Mieszkanie do wprowadzenia poddaszowe bez skosów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

256 000 zł44 m² 5 818 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ciekawa oferta! Na sprzedaż komfortowe dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na terenie Osiedla Sześciu Planet. Wnętrze nowocześnie zaaranżowane przy użyciu materiałów najwyższej klasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

205 532 zł43 m² 4 749 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

0% prowizji! 0% podatku pcc! Nowe mieszkania w nowoczesnym kompleksie Osiedla Olimpia zlokalizowanym w najkorzystniejszej lokalizacji centrum Fordonu. Osiedle składające się z 5 budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

180 000 zł43 m² 4 186 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na wzgórzu Wolności. Pokoje (17,10), z dużego pokoju wyjście na loggie.Na podłodze panele, wykładzina PCV.Na ścianie tapety. Kuchnia z zabudową.Łazienka osobno z WC. Kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

163 000 zł52 m² 3 134 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 52m2 położone w kamienicy na II pietrze. Pokoje o metrażu 24m2 i 15m2 po kapitalnym remoncie, na podłodze panele, gładzie na ścianach, nowe okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

183 750 zł73 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

138 000 zł35 m² 3 942 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Leśnym w bloku na pierwszym piętrze z balkonem. Pokoje przejściowe, oddzielna kuchnia. Pokoje (12,8m2), na podłodze parkiet, na ścianach tapety. Okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

185 000 zł45 m² 4 030 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

185 000 zł43 m² 4 302 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

DO pilnej sprzedaży Mieszkanie na Wyżynach w wieżowcu na trzecim piętrze. Układ rozkładowy. Pokoje (16,9m2). Na podłodze mozaika parkietowa, na ścianach gładzie. W kuchni pozostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

900 zł52 m² 17,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Kontakt   mieszkanie dwupokojowe słoneczne, przytulne pokoje nie przejściowe całkowicie umeblowane blisko umk oraz szpital jurasza opłaty 900zł + 380zł czynsz + liczniki + kaucja 900zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

149 000 zł49 m² 3 040 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Mieszkanie w bloku na osiedlu Bajka w Fordonie o pow. 49m2. Stan ogólny: do remontu. bardzo spokojna lokalizacja w środku osiedla. Prezentacja marcin Wojtkowiak tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

299 000 zł51 m² 5 862 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Oferta godna polecenia! Na sprzedaż mieszkanie na wysokim parterze na osiedlu zamkniętym, strzeżonym na Bartodziejach o powierzchni 51m2. Salon z wyjściem na balkon o powierzchni 20m2. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

180 000 zł42 m² 4 285 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Obiektem sprzedaży jest mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 42m 2 , pokoje 16,5m 2 oraz 8,5m 2. Mieszkanie jest wyremontowane, posiada łazienkę o powierzchni 4,5 m 2 osobno z wc.