dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

827 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

827 ogłoszeń

369 000 zł78,57 m² 4 696,45 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1896

Oferta dostępna W pepper house! 3 pokojowe mieszkanie W centrum! atuty: - pożądana lokalizacja! - Pełna infrastruktura usługowo-handlowa "po sąsiedzku"! - Szybki termin wydania! - Trzystronna.

Szczegóły ogłoszenia

429 000 zł59 m² 7 271,19 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne M-4 w Fordonie. Mieszkanie o powierzchni 59 m2, usytuowane na 1 piętrze bloku, składa się z 3 pokoi, oddzielnej kuchni, przedpokoju i łazienki wykończonej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 604 zł45,98 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa inwestycja mieszkaniowa w Fordonie - nowoczesne mieszkania w doskonałej lokalizacji. Wybierz komfort i nowoczesność w jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

572 544 zł54,58 m² 10 490 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Najlepsze źródło informacji Z przyjemnością przedstawiamy Państwu drugi etap inwestycji zlokalizowanej na bydgoskich Kapuściskach. Nowoczesny, wielorodzinny budynek zaprojektowano tak, by.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

425 000 zł60,83 m² 6 986,68 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Oferuję na sprzedaż przytulne i słoneczne 3 pokojowe mieszkanie w Fordonie - idealne pod Twoją aranżację! Szukasz mieszkania, które urządzisz dokładnie tak, jak chcesz? Cenisz spokój,.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł58,07 m² 11 968,31 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,07 m2 położone na parterze nowoczesnego budynku z 2023 roku, zlokalizowanego w spokojnej i świetnie skomunikowanej.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł67 m² 8 940,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Nowoczesne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 67 m znajdujące się na II piętrze w czteropiętrowym budynku mieszkalnym z 1988 roku przy ul. Białogardzkiej, dzielnica Glinki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

649 250 zł66,25 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: nowoczesna inwestycja w samym centrum Bydgoszczy! Teren zamknięty, oddzielony od zgiełku miasta. Nieruchomość usytuowana na 1 piętrze w budynku z 2022 roku.

Szczegóły ogłoszenia

615 000 zł60 m² 10 250 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

3-pokojowe mieszkanie położone na nowoczesnym, ogrodzonym osiedlu. Lokal jest w pełni umeblowany i gotowy do wprowadzenia się, co czyni go idealnym wyborem dla rodzin, par lub osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

360 000 zł65,01 m² 5 537,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta tylko w Naszym biurze! Na sprzedaż oferujemy mieszkanie do odświeżenia, o powierzchni 65,01 m2, położone na parterze kamienicy przy ul. Bocianowo. Mieszkanie składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

599 000 zł54,51 m² 10 988,81 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

! 54,51 m2- 3 pokoje! nowoczesne budownictwo W centrum! Bez dodatkowych kosztów - prowizja 0 zł brak pcc! Posiadamy w ofercie alternatywne mieszkania w tej lokalizacji. Atuty: -.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł97 m² 9 226,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie w klimatycznej i zadbanej kamienicy w dzielnicy muzycznej, na I piętrze z balkonem loggia. Trzy duże pokoje, jeden z wyjściem na balkon, drugi.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł46 m² 9 456,52 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje gotowe do zamieszkania | Wysoki parter | Centrum Błonia - ul. Kasprzaka Jeśli szukasz mieszkania, w którym wszystko masz pod ręką , a jednocześnie cenisz funkcjonalny układ.

Szczegóły ogłoszenia

989 000 zł67,70 m² 14 608,57 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży trzypokojowego, nowoczesnego mieszkania z dwoma tarasami, położonego na Osiedlu Leśnym. Informacje O budynku: budynek został.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

1 100 000 zł94 m² 11 702,13 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1902

Szukasz nieruchomości, która łączy prestiżową lokalizację z funkcjonalnością? To mieszkanie to doskonała propozycja zarówno do zamieszkania, najmu jak i prowadzenia działalności -.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł72 m² 9 444,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Do sprzedaży mieszkanie przy lesie na Osowej Górze. I piętro w ładnym bloku z 2015.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

633 900 zł57,76 m² 10 974,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

* mieszkanie wykończone pod klucz z widokiem na Wisłę - Fordon, bydgoszcz Prezentujemy wyjątkowe mieszkanie gotowe do wprowadzenie, wystarczy tylko umeblować, zlokalizowane w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

741 936 zł60,32 m² 12 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie trzypokojowe (60,32m2) na czwartym piętrze w apartamentowcu w dzielnicy Muzycznej Mieszkanie mieści się na kameralnym osiedlu, w czteropiętrowym budynku z windą. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

2 600 zł110 m² 23,64 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Na wynajem przestronne, słoneczne trzypokojowe mieszkanie (ok. 110m2) na pierwszym piętrze przy ul. Strzeleckiej(górzyskowo) w Bydgoszczy. Mieszkanie składa się z salonu wraz z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł53 m² 8 660,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 53m2, położone na trzecim piętrze w bloku z lat 70-tych, na bydgoskim osiedlu Kapuściska. Oferta dostępna wyłącznie za pośrednictwem biura.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł48,50 m² 10 206,19 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie - Szwederowo, ul. Marii Konopnickiej, bydgoszcz Cena: 495 000 zł | 48,5 m | 9 piętro | Balkon | Piwnica Jeśli szukasz mieszkania, do którego.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł50 m² 9 100 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa okazja! Tylko w biurze Olimp nieruchomości trzypokojowe na pierwszym piętrze bloku czteropiętrowego, mieszkanie na poszukiwanym osiedlu Leśnym. W skład lokalu wchodzi, piękny 22.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł64,30 m² 9 642,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Słoneczne 3-pokojowe mieszkanie | 65 m | duży balkon | 2 miejsca garażowe | blisko Zielonych Arkad Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane jest w świetnie skomunikowanej części miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

589 999 zł47,58 m² 12 400,15 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie bedzie wykończone i gotowe do zamieszkania na koniec listopada! Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą trzypokojowego apartamentu o powierzchni 47,58 m na.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

825 000 zł90,56 m² 9 109,98 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Wyjątkowy apartament W centrum Na sprzedaż oferujemy unikatowe mieszkanie o niezwykłym charakterze, położone w centrum miasta, na wysokim parterze. Lokal został gruntownie wyremontowany.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

576 437 zł55,48 m² 10 390 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 55,48m2 w nowej inwestycji na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie znajduje się na szóstym piętrze nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł47 m² 8 489,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Mieszkanie na sprzedaż Kapuściska, ul. Spokojna, bydgoszcz Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 1 piętrze w bloku na osiedlu Kapuściska. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

599 900 zł47,80 m² 12 550,21 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Tylko w naszym biurze! Posiadamy na sprzedaż piękne trzypokojowe mieszkanie na Bartodziejach Małych w nowopowstałym bloku. Poszukiwana lokalizacja! Na drugim piętrze z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł46,60 m² 9 442,06 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Rezerwacja! Tylko u Nas! Na sprzedaż 3-pokojowe, komfortowe i bardzo zadbane mieszkanie o powierzchni 46,6 m , położone na 1.piętrze w czteropiętrowym bloku! Możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

612 000 zł60,50 m² 10 115,70 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 60 m , po kompleksowym generalnym remoncie, wykończone w najnowocześniejszych trendach wnętrzarskich. To idealna propozycja dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

563 000 zł56,30 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Już w sprzedaży 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 56,3m2 w nowej inwestycji na bydgoskim Okolu! Termin oddania do użytku - I kwartał 2026 r. W budowie kameralny 32 mieszkaniowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

713 031 zł77 m² 9 260,14 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Dobre Nieruchomości prezentują przestronne M4 z balkonem w spokojnej części Osowej Góry przy ul. Sępiej. Mieszkanie idealne zarówno dla rodziny, jak i pod inwestycję na wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

595 386 zł64,02 m² 9 300 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować proindustrialną inwestycję zlokalizowaną na bydgoskim bocianowie. Prezentowana inwestycja to osiedle Industria w Bydgoszczy, która jest doskonałym przykładem.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł85,19 m² 9 379,04 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zakupu apartamentu na Miedzyniu. Trzypokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 85m2 mieści się na pierwszym piętrze dwupiętrowego segmentu składającego się z zaledwie 4 mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł49 m² 12 040,82 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie w kameralnej inwestycji przy ul. Fałata - stan deweloperski, 2. piętro, balkon, winda! Na sprzedaż przestronne i dobrze doświetlone mieszkanie zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł58,45 m² 10 607,36 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Trzypokojowe mieszkanie (pow. 58,45 m2) na drugim piętrze w bloku z windą (2019 r.) w Fordonie. Przestronne i funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o narożnym układzie,.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł48 m² 9 770,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Świeżo wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe na Błoniu! Budynek z końca lat '80 , położone jest w centralnej części dzielnicy. Wnętrze to salon, 2x sypialnia, kuchnia, przedpokój,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

606 060 zł57,72 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Garbary - nowoczesne mieszkanie W kamienicy! atuty: - kameralna inwestycja - tylko 6 mieszkań w budynku! - miejsce postojowe w hali garażowej w cenie! - wysokie pomieszczenia - od 260 do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

563 000 zł56,30 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł56,77 m² 10 551,35 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta dostępna tylko W pepper house! 3 pokojowe mieszkanie bez pcc! Nowy Wyszogród! idealna propozycja inwestycyjna - możliwość przejęcia najmu! atuty: - nowe budownictwo! - Bez pcc! - 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

561 000 zł50,06 m² 11 206,55 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 50,06 m2 Cena katalogowa: 561 000,00 zł -> 0% prowizji 0% podatku pcc <- Prezentowane mieszkanie o powierzchni 50,06 m2 składa.