dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

822 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

822 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

599 000 zł56 m² 10 706 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, znajdujące się w bloku z 2017 r. na osiedlu Wyżyny, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 55,95 m 2 - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głowackiego

Bartodzieje,Bydgoszcz

341 900 zł48 m² 7 122,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

3-pokojowe mieszkanie z balkonem | Bartodzieje | 48 m | 4 piętro | Piwnica Na sprzedaż funkcjonalne i słoneczne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 48 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Kapuściska,Bydgoszcz

649 638 zł66 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, oraz bliskości terenów zielonych? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla, oraz pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

644 215 zł58 m² 11 050 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania w świetnej lokalizacji? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Bartodzieje,Bydgoszcz

799 000 zł75 m² 10 723,40 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 74,51 m na osiedlu Bartodzieje. Brak Podatku pcc 2% Bez prowizji dla Biura Nieruchomości Przy zakupie mieszkania za pośrednictwem naszego biura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Wyżyny,Bydgoszcz

390 000 zł52 m² 7 358,49 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opiekun oferty : Oferta dostępna tylko w biurze prestige Nieruchomości Z przyjemnością oferuję Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie z balkonem o pow. 52,10 m2 na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Stary Fordon,Bydgoszcz

575 900 zł58 m² 9 944,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przybory

Fordon,Bydgoszcz

459 000 zł64 m² 7 220,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 63,57 m z przynależną dużą piwnicą 6,85 m , położone w spokojnej i wygodnej do życia części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szybowników,Bydgoszcz

720 503 zł81 m² 8 847,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Galla Anonima

Fordon,Bydgoszcz

499 000 zł65 m² 7 644 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji Fordon (ul. Galla Anonima). Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Okole,Bydgoszcz

563 000 zł56 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na mieszkaniu w centrum miasta i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

1 210 000 zł90 m² 13 444,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler Nieruchomości serdecznie zaprasza do zapoznania się z wyjątkową ofertą przestronnego, funkcjonalnego apartamentu 4-pokojowego z tarasem i balkonem, położonego na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szybowników,Bydgoszcz

574 264 zł47 m² 12 195 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

449 000 zł47 m² 9 553,19 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Stylowe, 3-pokojowe mieszkanie 47 m po kapitalnym remoncie - gotowe do wprowadzenia! Racławicka Szukasz mieszkania, do którego możesz wejść z walizką i od razu zamieszkać? A może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

596 000 zł48 m² 12 526,30 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nieruchomości Prestige Polecam na sprzedaż nowe, docelowo wykończone pod klucz 3 pokojowe mieszkanie o pow. 47,58 m2 na 2 piętrze 7 piętrowego bloku na nowym osiedlu przy ul. Filmowej. Zdjęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

459 000 zł47 m² 9 745,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż oferujemy przestronne, w pełni wyremontowane mieszkanie o powierzchni 47 m , zlokalizowane na 3 piętrze niskiego, czteropiętrowego bloku z cegły ocieplonego styropianem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Produkcyjna

Fordon,Bydgoszcz

669 000 zł55 m² 12 056,20 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż nowe mieszkanie wykończone pod klucz - ul. Produkcyjna w Bydgoszczy. Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni ok. 54 m2 zlokalizowane na kameralnym, nowym osiedlu przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Galla Anonima

Tatrzańskie,Bydgoszcz

489 000 zł66 m² 7 440,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Sprzedam 3-pokojowe mieszkanie Bydgoszcz Fordon, os. Tatrzańskie, ul. Galla Anonima Na sprzedaż przestronne i zadbane mieszkanie o powierzchni 65,72 m , położone na 3 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

495 000 zł54 m² 9 153,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 54,08 m2 usytuowane na drugim piętrze bloku na bydgoskich Bielawach. Mieszkanie o pow. 54,08 m2 w czasie generalnego remontu- przeprowadzane są już ostatnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siedzikówny Inki

Fordon,Bydgoszcz

499 000 zł66 m² 7 560,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

3-pokojowe, słoneczne mieszkanie z garderobą 65,7 m ul. ppor. Danuty Siedzikówny Inki , Osiedle Nad Wisłą Na sprzedaż komfortowe, przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konopna

Szwederowo,Bydgoszcz

2 500 zł70 m² 35,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie Z biurem nieruchomości glam house mają Państwo możliwość wynajęcia bardzo przestrzennego i wygodnego mieszkania usytuowanego na III piętrze trzypiętrowego bloku z cegły na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Szwederowo,Bydgoszcz

499 000 zł70 m² 7 128,57 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Oferujemy na sprzedaż samodzielny parter wolnostojącego domu dwukondygnacyjnego na osiedlu Szwederowo na terenie posesji 349 m2. Powierzchnia użytkowa mieszkania to 70 m2. Dom ma kubaturę 100m2 - oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Seminaryjna

Błonie,Bydgoszcz

458 000 zł54 m² 8 481,48 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu bardzo funkcjonalne i klimatyczne mieszkanie o powierzchni 54m 2 z balkonem znajdujące się w przy ul. Seminaryjnej, dzielnicy Błonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Osowa Góra,Bydgoszcz

420 000 zł56 m² 7 490,64 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Prestige Nieruchomości tylko W naszym biurze! Polecam Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie mieszkanie w niskim dwupiętrowym budynku na drugim piętrze -osiedle Osowa Góra Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Górzyskowo,Bydgoszcz

750 148 zł70 m² 10 782,60 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy, bliskości terenów zielonych, oraz atrakcji Centrum miasta? Jeśli tak to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bydgoszcz

Bielawy,Bydgoszcz

689 000 zł76 m² 9 065,79 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Rozkładowe trzypokojowe mieszkanie (76m 2 ) na pierwszym piętrze wraz z zaaranżowanym ogrodem garażem piwnicą miejscami postojowymi czyli nic innego jak komfort domu na bydgoskich Bielawach Takie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz

489 780 zł54 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli tak to ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

662 982 zł47 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Promocja! W ramach Promocji Uczestnikowi przysługuje jedno świadczenie do wyboru: miejsce parkingowe, albo usługa wykończenia lokalu mieszkalnego pod klucz! Prestiżowy apartament w samym sercu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Leśne,Bydgoszcz

395 000 zł55 m² 7 181,82 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! osiedle leśne, ul. Podchorążych Prezentuję Państwu ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Błonie,Bydgoszcz

420 000 zł47 m² 8 936,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! błonie, ul. Waryńskiego Na sprzedaż mieszkanie po gruntownym remoncie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

667 684 zł47 m² 14 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszarowa

Błonie,Bydgoszcz

458 900 zł47 m² 9 763,83 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Z ogromną przyjemnością przedstawiam Państwu funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m 2 znajdujące się przy ul. Koszarowej na Błoniu w Bydgoszczy. Mieszkanie usytuowane jest na ostanim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sybiraków

Eskulapa,Bydgoszcz

669 000 zł61 m² 10 931,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia ofertę sprzedaży eleganckiego i funkcjonalnego trzypokojowego mieszkania na Osiedlu Eskulapa ( Nordic Residence ) Lokalizacja to niewątpliwy atut tej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bajka,Bydgoszcz

450 640 zł46 m² 9 800,78 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Śródmieście,Bydgoszcz

570 000 zł59 m² 9 661,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Biuro nieruchomości prezentuje na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 59,6 m , położone na 4. piętrze w 4-piętrowym bloku , zlokalizowane w bardzo atrakcyjnej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Kapuściska I,Bydgoszcz

290 000 zł47 m² 6 191,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Witam, mam na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe z piwnica i balkonem, mieszkanie jest do remontu. Okolica cicha z widokiem na las do którego mamy z 300 metrów. W pobliskiej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Błonie,Bydgoszcz

469 000 zł54 m² 8 763,08 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Zapraszam do zapoznania się z ofertą nietuzinkowego mieszkanie na sprzedaż. Mieszkanie o pow. 54 m2 położone na II piętrze w pięknie odrestaurowanej kamienicy z zachowaną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiatrakowa

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

499 000 zł54 m² 9 155,96 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1908

Wyjątkowe mieszkanie z charakterem w odrestaurowanej kamienicy - 54,5 m | ostatnie piętro | po generalnym remoncie Na sprzedaż oferuję wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 54,5 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Tatrzańskie,Bydgoszcz

499 000 zł65 m² 7 644 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Makler Biuro Nieruchomości zaprasza serdecznie do zapoznania się z atrakcyjną ofertą przestronnego i funkcjonalnego mieszkania 3-pokojowego z loggią. Nieruchomość o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

473 100 zł47 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Bydgoszcz

Czyżkówko,Bydgoszcz

529 000 zł57 m² 9 280,70 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, znajdujące się w nowym budownictwie na osiedlu Czyżkówko, w Bydgoszczy. Pomieszczenia: 57 m 2 - salon.