dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

822 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

822 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

439 000 zł54 m² 8 129,63 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Mieszkanie własnościowe o pow.54m2 plus antresola o pow.12m2,położone w trzypiętrowym bloku z cegły na 3 piętrze,bez windy. Lokal składa się: salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

312 000 zł57 m² 5 473,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum niruchomości poleca: polecamy mieszkanie 57 m2 położone na 4 piętrze, czteropiętrowego bloku Bielawy Mieszkanie ze skosami, powierzchnia użytkowa 32,3 m2. Gotowe do zamieszkania lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

349 000 zł56 m² 6 232,14 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze we wieżowcu dzielnicy Bartodzieje. Standardowy układ szczeciński. Pokoje 16m2, 11m2 i 9m2. Na podłodze panele, ściany gładzie, tapety. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zawisza

Zawisza,Bydgoszcz

584 900 zł65 m² 8 998,46 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3 pokojowe w apartamentowców na Osiedlu Zawisza Oferujemy na sprzedaż, komfortowe 3-pokojowe mieszkanie w nowym budynku na Osiedlu Leśnym Lokal usytuowany jest na 4 piętrze nowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

259 000 zł48 m² 5 421,81 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Zapraszam do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania, położonego w wyjątkowym punkcie osiedla Kapuściska - przy samej skarpie "górnego Trasu". Oferta obejmuje lokal mieszkalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

419 000 zł63 m² 6 650,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Na sprzedaż mieszkanie po remoncie kapitalnym położone w kamienicy na parterze,w centrum miasta. Lokal o pow.63m2 składa się z trzech pokoi i toalety. Powyższe mieszkanie było.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

323 999 zł48 m² 6 680,39 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Biuro nieruchomości Makler poleca do sprzedaży mieszkanie usytuowana na 10 piętrze w 11-piętrowym wieżowcu na bydgoskich Kapuściskach. Mieszkanie zajmuje powierzchnie 48,41m i składa składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

440 000 zł58 m² 7 599,31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

House Team Nieruchomości & Finanse przedstawia przestronne klimatyczne trzypokojowe mieszkanie - gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie o powierzchni 57,90 m2 znajduje się na drugim piętrze dwupiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

379 000 zł57 m² 6 649,12 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Biuro Makler poleca: przytulne mieszkanie znajdujące się w zadbanej części dzielnicy Szwederowo. Spokojne osiedle i miłe sąsiedztwo. Oferowane mieszkanie jest położone na parterze co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

371 448 zł52 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

574 900 zł68 m² 8 454,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie usytuowane na pierwszym piętrze w dwupiętrowym blok na osiedlu Glinki. Blok na zamkniętym, monitorowanym osiedlu. Mieszkanie zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

439 999 zł70 m² 6 241,12 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży komfortowe mieszkanie usytuowane na pięrwszym piętrze w 3-pietrowym bloku z 2000r, w spokojnej części Fordonu. Mieszkanie zajmuje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

403 236 zł58 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Witosa

Fordon,Bydgoszcz

385 000 zł61 m² 6 353,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Cena 385 000 zł oferta z Fordonu oferta na wyłączność - kupujący bez prowizji 3 pokoje Szukasz przestronnego mieszkania na parterze w Fordonie z doskonałą komunikacją? Zależy Ci na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

320 000 zł48 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne 3-pokojowe mieszkanie usytuowane na 9 piętrze w wiezowcu na bartodziejach Oferujemy na sprzedaż mieszkanie z balkonem , na którego powierzchnię składają się: - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bocianowo

Bocianowo,Bydgoszcz

599 900 zł59 m² 10 167,80 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie w apartamentowcu, wykończone pod klucz według projektu architekta, w wysokim standardzie, dwustronne, jedyne mieszkanie na piętrze! Rozkład pomieszczeń: salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

465 990 zł67 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zürna

Fordon,Bydgoszcz

315 000 zł64 m² 4 955,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zakupu przestronnego i funkcjonalnego trzypokojowego mieszkania w Fordonie. Położone na trzecim piętrze mieszkanie składa się z trzech bardzo ustawnych pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

584 990 zł74 m² 7 915,97 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Oferujemy Państwu na sprzedaż cudowne mieszkanie o powierzchni 65 m2 zlokalizowane w nowym apartamentowcu na Osiedlu Leśnym. Lokal mieści się na 4 piętrze sześciopiętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

395 000 zł60 m² 6 583,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Biuro Makler poleca serdecznie! Przedmiotem oferty jest bardzo funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w Fordonie. Budynek zadbany i zarządzany przez prężnie działającą wspólnotę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

512 000 zł67 m² 7 653,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Przedmiotem oferty jest bardzo ładne mieszkanie w bloku z cegły. Budynek usytuowany na cichym i spokojnym osiedlu Leśnym z własnym parkingiem. Blok ocieplony i zadbany. Oferowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

253 000 zł47 m² 5 382,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Makler nieruchomości poleca na sprzedaż mieszkanie do remontu Z potencjałem. Lokal mieści się na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym w Bydgoszczy na osiedlu kapuściska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karpacka

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

362 500 zł58 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność przedstawić Państwu wyjątkową nieruchomość położoną na Wzgórzu Wolności. Niewątpliwie ogromnym atutem nieruchomości jest widok z okien na panoramę Bydgoszczy. Ponadto,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

569 000 zł60 m² 9 483,33 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Makler nieruchomości poleca apartament w nowoczesnej bryle budynku z 2020 roku. Teren zamknięty i monitorowany. Przestrzeń przy budynku zadbana i w pełni zagospodarowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

362 500 zł58 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą nieruchomości, położonej w świetnej lokalizacji - Wzgórze Wolności. Dodatkowo przynależy balkon typu loggia oraz piwnica. Budynek Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

490 000 zł50 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedmiotem oferty jest komfortowe mieszkanie mieszczące się na terenie zamkniętym bezpiecznego osiedla. Nowoczesna zabudowa i zaprojektowany w praktyczny sposób osiedle sprawia, że mieszkając.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

394 470 zł58 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

394 000 zł61 m² 6 459,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Biuro Makler poleca: pię kne trzypokojowe mieszkanie położone w cichej lokalizacji osiedla Bajka w Fordonie. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

575 500 zł68 m² 8 463,24 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż atrakcyjne, przestronne i doskonale nasłonecznione 3 pokojowe mieszkanie, po remoncie, położone na parterze 3 piętrowego bloku z 2011r. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

459 000 zł63 m² 7 261,51 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą trzypokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, położonego na drugim piętrze niskiego bloku, poddanego licznym modernizacjom i renowacjom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogrody

Wyżyny,Bydgoszcz

295 000 zł42 m² 6 974 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Zapraszam na prezentację! Wyjątkowe 2 pokojowe mieszkania na Ogrodach. Można je zaadoptować na 3 pokoje. Powierzchnia - 42,3 m2 + piwnica 2,87 m2. Jeśli szukasz mieszkania w którym możesz ujawnić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje małe

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

344 900 zł57 m² 6 050,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w świetnie skomunikowanym punkcie Bydgoszczy - Bartodzieje Małe (ul. Spokojna). Budynek: nieruchomość mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bocianowo

Bocianowo,Bydgoszcz

288 000 zł48 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Makler Nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży zadbane mieszkanie typu M-4 o powierzchni 48 m2 usytuowane na parterze ocieplonego wieżowca na osiedlu zamkniętym, monitorowanym. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Łuczniczka

Łuczniczka,Bydgoszcz

1 800 zł51 m² 35,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie po kapitalnym remoncie, blok z cegły, i piętro, garaż, dwa balkony. Pomieszczenia to trzy w pełni rozkładowe pokoje, w tym jeden z aneksem kuchennym, przestrzenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

535 500 zł58 m² 9 153,85 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca! Absolutnie przepiękne mieszkanie zlokalizowane w Fordonie w nowopowstałym kompleksie z 2022 roku. Mieszkanie wykończone W 100% pod klucz - kup I zyskaj na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

448 999 zł66 m² 6 803,02 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Uwaga! Mieszkanie 66m2, a opłaty tylko za 56! Bardzo ciekawe aranżacyjne, nowocześnie urządzone mieszkanie w nowym bloku z ogrodem zimowym, komórką lokatorską i możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Słowiańska

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

1 800 zł50 m² 36 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Oferta wyłącznie W rodźko nieruchomości! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! wzgórze wolności, ul. Słowiańska Najem okazjonalny! Prezentuję Państwu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

440 000 zł58 m² 7 586,21 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Makler Nieruchomości poleca mieszkanie typy M-4 usytuowane na 2 piętrze w 2-piętrowym bloku na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie zajmuje powierzchnię 58m2 a w jego skada się: - salon z otawrtą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

360 041 zł51 m² 7 100 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

279 000 zł48 m² 5 812,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Biuro Makler poleca serdecznie Bardzo funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane w Fordonie na spokojnym i bezpiecznym osiedlu. Teren wokół bloku jest zadbany i dobrze utrzymany. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

529 000 zł63 m² 8 371,58 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszam do obejrzenia przestronnego, komfortowego mieszkania położonego na Bartodziejach Małych. Świetne połączenie komunikacji miejskiej, piękne tereny spacerowe nad Brdą i nie tylko.