dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

821 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

821 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

319 000 zł64 m² 4 984,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania położonego w świetnie skomunikowanym punkcie Fordonu - Osiedle Tatrzańskie. Budynek: nieruchomość mieści się na trzecim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

339 000 zł49 m² 6 918,37 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe 3 pokojowe mieszkanie usytuowane na parterze w bloku z cegły w dzielnicy Kapuściska. Mieszkanie po generalnym remoncie wykonanym w bieżącym roku. Trzy ustawne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

798 000 zł61 m² 13 179,20 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Biuro Makler poleca: piękne trzypokojowe mieszkanie w otoczenie wody i pięknej zieleni, niemal w samym centrum Bydgoszczy to wymarzone miejsce do życia. Idealne dla osób, które chcą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Curie Skłodowskiej

Bartodzieje,Bydgoszcz

379 000 zł64 m² 5 921,88 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność! klucze W biurze! Zapraszam do obejrzenia 3-pokojowego mieszkania z dużym potencjałem na Bartodziejach! Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64 m2 idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

310 000 zł56 m² 5 535,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Biuro Makler poleca: bardzo interesujące mieszkanie na sprzedaż. Świetna lokalizacja przy szpitalu Jurasza na Bielawach. Budynek z cegły został ocieplony i jest utrzymany w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Westerplatte

Kapuściska,Bydgoszcz

285 000 zł47 m² 6 049,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przedstawiam Państwu dostępne tylko W naszym biurze komfortowe 3-pokojowe mieszkanie (47,11 m2), po częściowym remoncie, położone się w pożądanej lokalizacji - osiedle kapuściska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

599 500 zł55 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Makler nieruchomości poleca apartament w nowym budynku z 2022 roku, położony na Osiedlu Leśnym w Bydgoszczy. Do zamieszkania bez żadnych dodatkowych nakładów finansowych. Budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siedleckiego

Wyżyny,Bydgoszcz

269 000 zł47 m² 5 723,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Szukasz mieszkania na Bydgoskich Wyżynach? Biała Posesja Poleca: nieruchomość na sprzedaż przy ulicy Adama Grzymały Siedleckiego , usytuowana na górnym tarasie, jednej z najbardziej atrakcyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

446 000 zł63 m² 7 079,37 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: chciałbyś mieszkać blisko Centrum? W bliskiej odległości do Kanału Bydgoskiego i terenów zielonych? Ze świetną komunikacją z pozostałymi dzielnicami miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

259 000 zł48 m² 5 421,81 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W ofercie sprzedaży mieszkanie o powierzchni 47,70mkw usytuowane na 8-piętrze w wieżowcu (dwie windy) na osiedlu Kapuściska w Bydgoszczy. Lokal składa się z: - salon - sypialnia + balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

440 000 zł73 m² 5 994,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Rodzinne mieszkanie! Biuro makler poleca serdecznie przestronne mieszkanie zlokalizowane w zadbanym bloku w najlepszej części Fordonu. Nieruchomość idealna dla rodziny z dziećmi ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

398 000 zł48 m² 8 291,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem, znajdujące się w bloku na osiedlu Górzyskowo. Pomieszczenia: 48 m 2 - salon z aneksem kuchennym, - 2 sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

495 728 zł50 m² 9 882,93 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

339 000 zł53 m² 6 396,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Oferuję na sprzedaż zadbane mieszkanie o powierzchni 53 m2, zlokalizowane na 2 piętrze bloku czteropiętrowego w Fordonie, na osiedlu Bohaterów. Mieszkanie składa się z 3 niezależnych,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podhalańska

Szwederowo,Bydgoszcz

450 000 zł60 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Makler poleca idealne mieszkanie dla rodziny! Do sprzedania mieszkanie na osiedlu Szwederowo ulica Podhalańska.Lokal o powierzchni 60m składa się z salonu bardzo przestronnego bardzo dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

584 000 zł70 m² 8 342,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

355 000 zł47 m² 7 553,19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie na osiedlu Leśnym w bardzo dobrej lokalizacji.Lokal o powierzchni 46,66m składa sie z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni,łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

476 000 zł64 m² 7 496,06 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1965

Makler poleca Do sprzedania mieszkanie na Osiedlu Leśnym o powierzchni 63,5m składające się z trzech niezależych pokoi, osobnej kuchni łazienki z wc oraz przestronnego przedpokoju. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

499 000 zł60 m² 8 316,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe, znajdujące się w nowym budownictwie z windą na osiedlu Górzyskowo. Pomieszczenia: 60 m 2 - salon z aneksem 27 m 2 , -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

339 000 zł49 m² 6 918,37 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż mieszkanie po całkowitym remoncie, na osiedlu Leśnym w bloku z cegły, II piętro. Trzy pokoje, w tym jeden z aneksem kuchennym, łazienka i przedpokój, piwnica 15m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

598 510 zł73 m² 8 198,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie trzy pokojowe po powierzchni 72,90m2, na parterze nowo powstałego budynku. Z ogródkiem! grunwaldzka 25 apartamenty to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

439 000 zł56 m² 7 837,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Biuro Makler poleca: piękne mieszkanie z ogrodem zimowym i dużym tarasem! Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 56,01m2 W skład mieszkania wchodzi: - pokój z aneksem kuchennym -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

598 506 zł73 m² 8 209,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 72,90m2, na pierwszym piętrze nowo powstałego budynku. Grunwaldzka 25 apartamenty to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

558 000 zł71 m² 7 859,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Biuro Makler poleca: na sprzedaż przestronne mieszkanie 3-pokojowe z otwartą kuchnią i garderobą w 4 piętrowym ocieplonym bloku z cegły znajdujące się w dogodnej lokalizacji:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

495 000 zł61 m² 8 114,75 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Tylko W maklerze Do sprzedania mieszkanie nowe całkowicie wykończone. Znajduję się ono w Prądocinie ok 15 km od Bydgoszczy. Spokojna okolica, blisko jeziora i lasu. Blok nowy, oddany pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Konopnickiej

Szwederowo,Bydgoszcz

390 000 zł64 m² 6 093,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Makler Nieruchomości prezentuje na sprzedaż funkcjonalne, słoneczne 4 pokojowe mieszkanie o pow. 64m , położone na 4 piętrze czteropiętrowego bloku po termomodernizacji, zlokalizowane przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

728 000 zł64 m² 11 389,20 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Kupujący nie płaci podatku pcc! oraz prowizji do biura! Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63,92m2, na pierwszym piętrze nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

595 000 zł56 m² 10 713 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Kupujący nie płaci podatku pcc! oraz prowizji do biura! Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 55,54m2, na pierwszym piętrze nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

349 000 zł48 m² 7 270,83 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na bydgoskich Bartodziejach o powierzchni 48m2. Lokalizacja - Osiedle Bartodzieje to cicha i spokojna okolica, świetnie skomunikowana z centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

360 000 zł61 m² 5 901,64 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Makler nieruchomości poleca Państwu do sprzedaży mieszkanie usytuowan na parterze w 11-piętrowym wieżowcu na bydgoskim Błoniu. Mieszkanie zajmuje powierzchnię 61 m2 i składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

525 000 zł52 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Przedmiotem oferty jest nowoczesne mieszanie na sprzedaż. Kameralny blok z 2021 roku z cichobieżnymi windami. Teren wokół budynku zadbany i bezpieczny. Świetna lokalizacja ze względu na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

369 000 zł50 m² 7 380 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie M4/50m2, usytuowane na II piętrze w bloku z cegły na Osiedlu Leśnym. Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o bardzo funkcjonalnym układzie pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

517 663 zł62 m² 8 390 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni 61,70m2, na pierwszym piętrze nowo powstałego budynku. Grunwaldzka 25 apartamenty to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

592 000 zł54 m² 10 930,60 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Kupujący nie płaci podatku pcc! oraz prowizji do biura! Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 54,16m2, na pierwszym piętrze nowo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

670 000 zł64 m² 10 480,20 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Biuro Makler poleca: nowa inwestycja w Centrum Bydgoszczy! Kupujący nie płaci podatku pcc! oraz prowizji do biura! Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 63,93m2, na parterze nowo powstałego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

761 840 zł64 m² 11 903,80 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Biuro Makler poleca: trzypokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim w otoczeniu wody i pięknej zieleni, niemal w samym centrum Bydgoszczy to wymarzone miejsce do życia. Idealne dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chołoniewskiego

Szwederowo,Bydgoszcz

315 000 zł54 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Biała Posesja poleca na sprzedaż zadbane, jasne mieszkanie, w świetnej lokalizacji! Idealne dla inwestora i rodziny! Mieszkanie zlokalizowane na 2 piętrze , w czteropiętrowym bloku, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

669 000 zł69 m² 9 695,65 zł/m²

 

Piętro:5/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przedmiotem oferty jest mieszkanie usytuowane w 16 piętrowym apartamentowcu z 2022 roku. 5 piętro Z widokiem na brdę! W skład mieszkania wchodzą: - salon z wyjściem na taras - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

594 000 zł64 m² 9 281,25 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Szczegóły ogłoszenia