dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

821 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

821 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

299 000 zł47 m² 6 361,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3-pokojowe z balkonem i piwnicą znajdujące się w bloku w na osiedlu Błonie. Pomieszczenia: 47 m 2 - salon 16 m 2 , -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

385 000 zł54 m² 7 090,24 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Oferta tylko w naszym biurze! Copernicus Nieruchomości prezentuje na sprzedaż bardzo ładne, zadbane mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 54,30m2 z dużym balkonem typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Górzyskowo,Bydgoszcz

499 000 zł75 m² 6 653,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Biała Posesja Nieruchomości przedstawia piękne i przytulne mieszkanie usytuowane na pograniczu Błonia i Górzyskowa. Budynek to inwestycja awz z 2007 roku, 3-piętrowa. Mieszkanie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

349 000 zł48 m² 7 270,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Copernicus Nieruchomości prezentuje bardzo ładne mieszkanie 3- pokojowe o powierzchni ok. 48m2 na 3-piętrze w bloku na Błoniu. Mieszkanie przeszło remont generalny: nowa instalacja elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

310 000 zł48 m² 6 418,22 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Copernicus Nieruchomości poleca mieszkanie 3-pokojowe z balkonem o powierzchni 48,30m2 położone w poszukiwanej lokalizacji na Wzgórzu Wolności. Mieszkanie składa się z 3 pokoi: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

339 000 zł50 m² 6 780 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta! idealna dla rodziny! przytulne trzypokojowe mieszkanie Z loggią, z widokiem Z okien na tereny zielone, III piętro W bloku czteropiętrowym na osiedlu kapuściska -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

276 000 zł47 m² 5 872,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Uwaga: nowa niższa cena! Makler Nieruchomości poleca na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 47m2 usytuowane na parterze w 4- piętrowym bloku na lubianym osiedlu Bielawy. Niski czynsz tylko 400 zł!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

370 000 zł52 m² 7 177,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 3 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią, przedpokojem, łazienką oraz wc, położonego w świetnej lokalizacji - Wyżyny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

299 000 zł47 m² 6 321,35 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dla inwestora lub rodziny! trzypokojowe mieszkanie, IV piętro W bloku na osiedlu błonie, w najbliższej okolicy biedronka I netto, żłobek, przedszkole I szkoła podstawowa, tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Okole

Okole,Bydgoszcz

325 000 zł47 m² 6 914,89 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dostępne od zaraz! idealne dla inwestora! trzypokojowe mieszkanie Z balkonem, z widokiem nieograniczonym innymi budynkami, IX piętro W budynku Z windą na osiedlu okole W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

265 000 zł54 m² 4 902,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy oddanie czwarty kwartał 2022r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki II to kolejny etap inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

550 000 zł73 m² 7 502,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrkcyjna oferta! 7500/m W nowym budownictwie nowoczesne I przestronne trzypokojowe mieszkanie Z balkonem oraz Z komórką lokatorską W cenie, zlokalizowane na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

450 000 zł51 m² 8 823,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Makler Poleca! Przedmiotem oferty jest przytulne mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji na Wzgórzu Wolności! Zaledwie 5 minut do galerii Zielone Arkady a 10 spacerem na Stare Miasto. Wybierając.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bartodzieje małe

Bartodzieje małe,Bydgoszcz

549 000 zł62 m² 8 915,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Zapraszam do zakupu rewelacyjnego trzypokojowego mieszkania w nowym budownictwie. Jeśli szukasz gotowego do wprowadzenia komfortowego mieszkania w nowym budownictwie, dostępnego od zaraz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

419 000 zł54 m² 7 814,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Copernicus Nieruchomości prezentuje bardzo ładne, przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 53,62m2 na 1-piętrze w bloku z lat 70-tych w poszukiwanej lokalizacji na bydgoskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

436 000 zł61 m² 7 147,54 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Copernicus Nieruchomości prezentuje przestronne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 61m2 na 2-piętrze w bloku czteropiętrowym w poszukiwanej lokalizacji na pograniczu osiedli Górzyskowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

275 000 zł49 m² 5 612,24 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

D ostępne od zaraz! idealne dla inwestora lub dla rodziny! trzypokojowe mieszkanie Z balkonem, v piętro W budynku Z dwoma windami na osiedlu kapuściska, w pobliżu placówek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

296 000 zł61 m² 4 820,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tatrzańskie

Tatrzańskie,Bydgoszcz

424 000 zł64 m² 6 668,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Novator centrum nieruchomości poleca: mieszkanie 3 pokojowe z balkonem - Fordon osiedle Tatrzańskie. Lokal składa się z : - salonu z wyjściem na balkon - 2 sypialni - kuchni - łazienki -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł61 m² 5 684,04 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

345 000 zł53 m² 6 509,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie W rewelacyjnej lokalizacji! po remoncie W 2015r. Świetne jako inwestycja! Możliwość kontynuacji wynajmu-sprawdzonym najemcom idealne dla rodziny! dla klienta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

425 000 zł56 m² 7 538,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Copernicus Nieruchomości prezentuje Państwu deweloperskie, słoneczne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 56,38m2 na 3-piętrze w kameralnym bloku z windą wybudowanym w 2021.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

445 000 zł70 m² 6 357,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Copernicus Nieruchomości prezentuje dwupoziomowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70m2 po podłodze (51m2 powierzchnia w Księdze Wieczystej) w bloku z cegły z 2004 roku który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 000 zł54 m² 5 531,91 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Okole

Okole,Bydgoszcz

283 000 zł48 m² 5 895,83 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Copernicus Nieruchomości prezentuje przytulne i jasne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47,70m2 na 10-piętrze wieżowca na bydgoskim Okolu. Budynek ocieplony z odnowioną elewacją,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

298 000 zł54 m² 5 513,41 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Promocja na budynek nr 1 cena od 4.700 ZŁ/M2 II ETAP OSIEDLA OSIEDLE CUDNE CHMIELNIKI k/Bydgoszczy oddanie czwarty kwartał 2022r 0% prowizji 0% podatku PCC zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Siedleckiego

Wyżyny,Bydgoszcz

299 000 zł50 m² 5 999,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna oferta - W cenie do negocjacji! trzypokojowe mieszkanie po remoncie, III piętro W bloku na bydgoskich wyżynach - przy ulicy siedleckiego. Copernicus Nieruchomości ma przyjemność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

345 000 zł49 m² 7 040,82 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dostępne od zaraz! po kapitalnym remoncie, nowoczesne trzypokojowe mieszkanie, x piętro W budynku Z windą na bydgoskich wyżynach, z dużą ilością miejsc parkingowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

298 000 zł54 m² 5 477,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

II etap osiedla osiedle cudne chmielniki k/bydgoszczy Budynek nr. 4 oddanie czwarty kwartał 2022r 0% prowizji 0% podatku pcc zakup bezpośrednio od Dewelopera Osiedle Cudne Chmielniki II to kolejny etap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

340 000 zł47 m² 7 234,04 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Copernicus Nieruchomości prezentuje mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47m2 na 3-piętrze w bloku przy pętli autobusowej na Błoniu. W skład mieszkania wchodzą: 3 pokoje - jeden przechodni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

539 000 zł66 m² 8 105,26 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne I komfortowe trzypokojowe mieszkanie Z dużym balkonem, i piętro W bloku Z 2013r. NA osiedlu górzyskowo dla klientów zainteresowanych możliwość nabycia lub wynajęcia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spokojna

Wyżyny,Bydgoszcz

300 000 zł57 m² 5 272,41 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż: przestronne i ustawne mieszkanie na czwartym piętrze, bartodzieje małe/wyżyny. Ogrzewanie i ciepła woda miejskie. Na powierzchnie 56,9 m2 składają się: - pokój 16m2, - pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

699 000 zł66 m² 10 511,30 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Gorąco zachęcam do zakupu trzypokojowego mieszkania w Perłowej Dolinie. Apartament o powierzchni 66,5m2 to idealna propozycja dla osób ceniących komfort i najwyższy standard. Niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

395 000 zł53 m² 7 452,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania sie Z naszą ofertą bardzo ładnego M4 na wyżynach przedmiotem sprzedaży jest 3-pokojowe mieszkanie na 2 piętrze, które znajduje się W świetnej lokalizacji Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

348 000 zł61 m² 5 704,92 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

425 000 zł56 m² 7 538,13 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

330 000 zł53 m² 6 226,42 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dostępne od zaraz! W cenie do negocjacji! trzypokojowe mieszkanie Z loggią, IV piętro W budynku Z windą na bydgoskich ogrodach idealne dla rodziny! W pobliżu przedszkole,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

2 000 zł53 m² 37,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

House Team Nieruchomości poleca atrakcyjne i nowoczesne mieszkanie trzypokojowe na wynajem zlokalizowane na osiedlu Wyżyny. Mieszkanie o powierzchni 53m2 mieści się na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

379 000 zł64 m² 5 921,88 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Fordon oś. Przylesie Polecam do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 64m2, składające się z pokoju dziennego 24m2, dwóch sypialni, kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

599 000 zł77 m² 7 779,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Makler poleca Mieszkanie typu apartament na Szwederowie do sprzedania.Mieszkanie nietuzinkowe, dla wymagającego klienta. Wykonane z wysokiej jakości materiałów, bardzo gustowne, gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Janosika

Tatrzańskie,Bydgoszcz

346 000 zł61 m² 5 672,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Fordon oś.Tatrzańskie, ul. Janosika 2 - tylko W naszym biurze! Polecam do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 61 m2, składające się z pokoju dziennego z dużym balkonem typu loggia,.