dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

822 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

822 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

249 419 zł54 m² 4 649 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Nowe mieszkania szwederowo nowa 29 Oferujemy nowe mieszkania w standardzie deweloperskim w dwóch kameralnych dwupiętrowych budynkach, w centrum osiedla Szwederowo przy ul. Nowej 29. Bloki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

220 000 zł66 m² 3 348,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż mieszkanie M4 mieszczące się w bloku z 1991r o powierzchni 65,7m2. Idealna lokalizacja w pobliżu sklepów i usług. Widok z okna na zielone tereny spacerowe. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

229 196 zł53 m² 4 309,01 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

230 000 zł58 m² 3 965,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bardzo zadbane w bloku na IV piętrze z balkonem na osiedlu Błonie. M-4 o powierzchni 58m2. Pokoje 22m2; 12m2 z wyjściem na balkon i 7m2. Na ścianach tapeta, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

228 420 zł53 m² 4 309 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

185 000 zł48 m² 3 854,17 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 na Kapuściskach w wieżowcu na 5 pietrze. Blok ocieplony, zarządzany przez wspólnotę mieszkaniową, administrowany przez wam. Ważne: w tym roku przewidziany jest wymiana dwóch wind. Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

230 000 zł63 m² 3 650,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Fordonie M-4, 64m2, blok ocieplony, parter, okna pcv, duży balkon. Mieszkanie rozkładowe pokój 20m2 na ścianach jasne tapety, na podłodze nowe panele. Pokój 11 i 10m2 na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 700 zł85 m² 20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajmu duże, trzypokojowe-nowocześnie zaaranżowane-86m2-centrum-1700zł+oplaty eksploatacyjne również dla studentów! Do wynajmu niezwykłe, trzypokojowe mieszkanie w ścisłym centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

208 340 zł48 m² 4 309 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

240 469 zł53 m² 4 538,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

189 000 zł56 m² 3 375 zł/m²

 

Piętro:8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe, doskonale zlokalizowane na ósmym piętrze wyjątkowo zadbanego wieżowca na Szwederowie. Składa się z trzech pokoi o powierzchniach ok.: 16, 12 i 9m2, na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

339 000 zł76 m² 4 468,17 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 górzyskow blok Z cegły 1. Piętro Na sprzedaż ładne mieszkanie w bloku z nowej cegły na Górzyskowie. Lokal na 1. piętrze niskiego kameralnego bloku w spokojnej okolicy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

252 999 zł54 m² 4 649,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

179 000 zł43 m² 4 162,79 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie 3 pokojowe 43mkw na Błoniu. Nie wymaga wkładu finansowego, gotowe do zamieszkania! Mieszkanie mieści się na parterze i jest w bardzo dobrym stanie. Instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

261 253 zł58 m² 4 538,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

285 700 zł68 m² 4 212 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

179 000 zł49 m² 3 639,69 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie typu M-4 w wieżowcu na Kapuściskach z widokiem na panoramę miasta. Powierzchnia całkowita to 49,18 m2: 3 pokoje, kuchnia, łazienka razem z wc oraz przedpokój. Wszędzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

255 238 zł58 m² 4 422 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

199 000 zł47 m² 4 234,04 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o pow. 47m2 położne w kameralnym bloku na Osowej Górze. Mieszkanie obecnie jest dwupokojowe z możliwością powrotu do mieszkania trzypokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

308 677 zł67 m² 4 589,99 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowe mieszkania na osiedlu glinki atrakcyjne ceny wysoki standard Metro nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nowych mieszkań w inwestycji "Miejska Przystań" zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

279 000 zł69 m² 4 043,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gorąco polecam! M-5 w bloku na I piętrze na Kapuściskach. Aktualnie dokonano przeróbki - połączono kuchnię z pokojem tworząc kuchnio-jadalnia 15 m2, duży pokój 18 m2 z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

225 000 zł72 m² 3 103,45 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rozkładowe mieszkanie do kapitalnego remontu w kamienicy. Pokoje ok.19 i dwa po ok.15m. Kuchnia ok.8m. Łazienka z wc. Mieszkanie posiada balkon wychodzący na podwórze. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

195 000 zł56 m² 3 488,37 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 w wieżowcu zlokalizowane w świetnym miejscu na Bartodziejach. W najbliższym sąsiedztwie szkoła, przychodnia, rynek, przystanki mzk. Mieszkanie przestronne około 56 m2, z oknami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

524 614 zł98 m² 5 367,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Nowe apartamenty glinki, duże tarasy Na sprzedaż apartament zlokalizowany na 5. piętrze Rezydencji Metropolis na osiedlu Glinki. Budynek 5-piętrowy z windą, standard deweloperski, wysoka jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

195 000 zł48 m² 4 088,05 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne, jasne, trzy pokojowe, rozkładowe mieszkanie po remoncie na Osiedlu Leśnym w pobliżu parku. Doskonała lokalizacja pod względem komunikacyjnym (szkoły, przedszkola, sklepy,przychodnia itp.).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jary

Jary,Bydgoszcz

174 000 zł64 m² 2 718,75 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Klimatyczne 3 -pokojowe mieszkanie -64m na 1 piętrze w wyremontowanej, ocieplonej kamienicy -; ładne, ustawne pokoje- 19/16/17m2, garderoba; kuchnia 7m2 i mała łazienka z wanną- po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

321 300 zł74 m² 4 312,75 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

(prowizję w całości pokrywa sprzedający) Super mieszkanie w idealnej lokalizacji! Duże, przestronne i zadbane mieszkanie w skład którego wchodzą 3 pokoje, przedpokój łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

219 000 zł72 m² 3 041,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Duże ładne rozkładowe mieszkanie w ocieplonym bloku,bardzo dobra lokalizacja,cieple nie drogie w utrzymaniu jak na tak duży metraż.Lokal częściowo wyremontowany(okna,drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

263 000 zł56 m² 4 696,43 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie na Górzyskowie. Drugie piętro w nowoczesnym trzypiętrowym bloku z cegły. Powierzchnia 56,16 m2. 2 pokoje plus pokój z aneksem kuchennym 20m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

355 250 zł49 m² 7 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Pośrednik odpowiedzialny zawodowo za wykonanie umowy pośrednictwa: agnieszka Trzoska (licencja nr: 8666) Ciepłe i przytulne mieszkanie na Wyżynach. M-4 ulokowane jest na 3 piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

476 714 zł89 m² 5 385,99 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

285 000 zł54 m² 5 277 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie M4 na Os. 6 planet w Bydgoszczy, na sprzedaż w bardzo atrakcyjnej cenie. Powierzchnia : 54m 2 Mieszkanie w stanie idealnym na 2 pietrze, nowe budownictwo z windą. Osiedle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 200 zł66 m² 18,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

:dodatkowy opis wynajem-bydgoszcz-centrum-66m2-1200zł+opłaty Do wynajmu mieszkanie w nowym budownictwie o pow. 66m2 na ul. Dolina. Pokój z aneksem kuchennym oraz dwa niezależne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

287 000 zł68 m² 4 189,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Jasne, przytulne mieszkanie położone na trzeciej kondygnacji w bloku mieszkalnym w Bydgoszczy. Konkretnie Górzyskowo. Blok wybudowany z cegły, ocieplony oraz ogrodzony. Trzy pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stanisława Leszczyńskiego

Górzyskowo,Bydgoszcz

200 000 zł54 m² 3 703,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Bydgoszczy, górzyskowo ul. Leszczyńskiego 111. Super lokalizacja

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szybowników

Szybowników,Bydgoszcz

199 000 zł61 m² 3 262,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Fordon, os Szybowników Prezentowane mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w ocieplonym i odnowionym bloku 4 piętrowym o pow. 61m2. Do mieszkania przynależy duża piwnica o pow. 8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wiosny Ludów

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 300 zł52 m² 25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia od zaraz komfortowe 52m mieszkanie znajdujące się przy ul. Wiosny Ludów. Mieszkanie po remoncie, składa się z dwóch niezależnych pokoi, salonu połączonego z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

120 000 zł48 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe,bezczynszowe położone na parterze w kamienicy blisko Centrum.Rozkładowe,słoneczne do odnowienia.Pokoje 17m,12m,7m,kuchnia 7m,łazienka 5,5m. Na podłogach kafle,deski,na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

240 000 zł55 m² 4 369,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

NA sprzedaż trzypokojowe mieszkanie W bloku na osiedlu tatrzańskim Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w bloku z 1997 roku na osiedlu Tatrzańskim. Materiał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Duracza

Fordon,Bydgoszcz

1 050 zł79 m² 13,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Budynek mieszkalny w atrakcyjnej lokalizacji Fordonu. W pobliżu znajdują się sklepy, markety (LIDL, carrefour,Kaufland, galeria Fordońska), szkoła z basenem, poczta, apteki, nowoczesne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

349 000 zł77 m² 4 559,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 76,54m2 usytuowane na parterze kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie polecam na biuro lub kancelarię. Pokoje o pow. 25m2, 22m2 i 6m2,.