dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

821 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

821 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Okole

Okole,Bydgoszcz

900 zł66 m² 13,64 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Mieszkanie do wynajęcia - okole bydgoszcz - blisko wsg Oferuję do wynajęcia mieszkanie położone na parterze zadbanej kamienicy (świeżo po remoncie elewacja i klatka schodowa). Mieszkanie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

223 000 zł53 m² 4 207,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Wyżyny 53m2, 1pietro Mieszklanie trzypokojowe(53m2) w bloku na Wyżynach na 1 piętrze. Mieszkanie słoneczne, zadbane. Mieszkanie o typowym układzie szczecińskim - składa się z pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

800 zł53 m² 15,09 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia tanie mieszkanie M-4 o pow. 53m2, położone na 4 pietrze w odnowionym, ocieplonym wieżowcu na osiedlu Kapuściska. Dobra lokalizacja, cicha spokojna okolica, dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

195 000 zł66 m² 2 972,56 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

U nas tylko 1000 złotych prowizji dla kupującego nie przepłacaj zajmujemy się tylko fordonem mamy wszystkie oferty jeżeli nie to znajdziemy ją dla ciebie I zapłacisz mniej! Mieszkanie 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

212 854 zł53 m² 3 995,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący zwolniony z prowizji biura! Bursztynowa Rezydencja to kameralny 2-3 piętrowy kompleks mieszkalny składający się z 29 mieszkań. Budynek położony jest w dzielnicy Bydgoszczy -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

1 300 zł85 m² 15,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia eleganckie, nowocześnie zaaranżowane, trzypokojowe mieszkanie W bloku na osowej górze Do dyspozycji najemcy duży (40m2) pokój dzienny z aneksem kuchennym, 2 sypialnie (10, 13m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

190 000 zł53 m² 3 584,91 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe usytuowane w atrakcyjnej okolicy.Dookoła spokój,cisza,dużo zieleni i przestrzeni.Blisko przedszkole,szkoła,sklepy,przystanki komunikacji miejskiej.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

215 000 zł64 m² 3 359,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe położone na 1 piętrze w doskonałej lokalizacji,blisko przedszkole,szkoła,basen,przychodnia,sklepy.Mieszkanie po remoncie,do wprowadzenia bez dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

214 000 zł63 m² 3 377,53 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Tylko U nas 1000 złotych prowizji dla kupującego nie przepłacaj zajmujemy się tylko fordonem mamy wszystkie oferty jeżeli nie to znajdziemy ja dla ciebie I zapłacisz mniej! Bardzo ładne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

155 000 zł49 m² 3 182,75 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 w świetnej lokalizacji na sprzedaż na Bartodziejach biuro nie pobiera prowizji od kupującego ale gwarantuje obsługę transakcji przez licencjonowanego pośrednika Proponuję Państwu mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

156 000 zł47 m² 3 319,15 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe położone na parterze w bloku ocieplonym i odnowionym w dogodnym punkcie komunikacyjnym.Wymaga remontu. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 300 zł65 m² 20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajmu luksusowe, 3 pokojowe mieszkanie W nowym budownictwie na osiedlu górzyskowo. Trzy niezależne pokoje, nowocześnie umeblowane oraz ciekawie zaaranżowane. Oddzielna kuchnia z nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

398 000 zł96 m² 4 145,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Piękna powojenna willa , W której do sprzedaży oferujemy mieszkanie na drugim piętrze O pow. 96 M2 , po kapitalnym remoncie. Bardzo słoneczne , czysta zadbana klatka schodowa. W pokojach -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

1 300 zł63 m² 20,63 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia komfortowe, 3 pokojowe mieszkanie na osowej górze - nowoczesna aranżacja-umeblowane I wyposażone Mieszkanie o pow. 63m2, usytuowane na wysokim parterze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

900 zł63 m² 14,29 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Fordon, os. Przylesie Prezentowane mieszkanie znajduje się na 8 piętrze we wieżowcu o powierzchni 63m2. Składa się z trzech pokoi o powierzchni: 22/11/9m2 ( na podłodze jest wykładzina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

175 000 zł63 m² 2 791,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Tylko U nas 1000 złotych prowizji dla kupującego nie przepłacaj zajmujemy się tylko fordonem mamy wszystkie oferty jeżeli nie to znajdziemy ją dla ciebie I zapłacisz mniej! Super cena tylko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dąbrowskiego

Szwederowo,Bydgoszcz

307 000 zł57 m² 5 370,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Wyjątkowa oferta wyłącznie W firmie rodźko! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! ul. Dąbrowskiego 15

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

188 000 zł63 m² 2 984,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe położone w doskonałej lokalizacji.Znajduje sie na 4 piętrze w bloku ocieplonym i odnowionym.Dookoła dużo zieleni i przestrzeni.W pobliżu tereny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

285 000 zł64 m² 4 453,12 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Tylko W naszym biurze! Bardzo ładne, po remoncie mieszkanie 3-pokojowe zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku z cegły na pograniczu osiedli: bartodzieje i Bielawy. Blok znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 300 zł74 m² 17,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajmu 3 pokojowe mieszkanie W nowym budownictwie na osiedlu górzyskowo-1300zł+opłaty Mieszkanie o powierzchn, 74 mkw położone na wysokim parterze Rok budowy 2009. Salon o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

1 000 zł60 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 3 pokojowe mieszkanie na szwederowie-1100zł+czynsz do spółdzielnii+prąd Mieszkanie po kapitalnym remoncie. Pokoje 22m2, 13m2, 9m2 nieumeblowane. Kuchnia 8m2 ładnie zaaranżowana wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

2 000 zł68 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie typu M-4 w bloku z cegły na Górzyskowie. Nowo powstałe osiedle na teren ogrodzony z 2013 roku. Salon z wyjściem na balkon, dwie sypialnie, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jachcice

Jachcice,Bydgoszcz

169 000 zł49 m² 3 448,98 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

300 000 zł77 m² 3 919,52 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż trzypokojowe (w chwili obecnej przerobione na 4 pokoje) mieszkanie o powierzchni 76,54m2 usytuowane na parterze kamienicy w centrum miasta. Mieszkanie polecam głównie na biuro lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

308 000 zł74 m² 4 162,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe w atrakcyjnej lokalizacji na Osowej Górze. Mieszkanie w bloku sąsiadującym z lasem. Bardzo cicha okolica, miłe sąsziedztwo. Mieszkanie składa się z pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

169 900 zł47 m² 3 614,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy mieszkanie 3-pokojowe położone w znakomitej lokalizacji.Znajduje się na 4 piętrze w bloku ocieplonym i odnowionym w otoczeniu zieleni.W pobliżu przedszkole,szkoła,ogrodzony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

239 000 zł61 m² 3 911,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 61,10 m2,w bloku na Wzgórzu Wolności. Mieszkanie na 2 piętrze ,blok ocieplony, odnowiona klatka schodowa. Wokół dużo zieleni. Mieszkanie składa sie z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Baczyńskiego

Kapuściska,Bydgoszcz

1 600 zł64 m² 25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 3 pokojowe mieszkanie studentom (3 osoby). Ul. Baczyńskiego, kapuściska, dojazd do centrum trwa ok. 20 - 25min: tramwaj 8 lub autobus 79, do przystanku jakieś 3-5 min. 3 pokoje, 64 m, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

219 000 zł56 m² 3 910,71 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Oferta godna uwagi - dla osób ceniących oryginalność i komfort! M-4 o powierzchni 56 m2 w doskonałej lokalizacji na bydgoskich Wyżynach. W skład mieszkania wchodzi: * 18-metrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

230 000 zł71 m² 3 239,44 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

Nowa niższa cena! Interesujące mieszkanie w Centrum Bydgoszczy na poddaszu w pobliżu Brdy. Usytuowanie kamienicy jest bardzo ciekawe, bo graniczy z rzeką, a co za tym idzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

2 500 zł115 m² 21,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa oferta luksusowego apartamentu do wynajęcia na osiedlu bartodzieje! apartament bardzo przestronny I wygodny duży salon, dodatkowe 2 pokoje które mogą być sypialniami. Duży salon (32m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

289 417 zł61 m² 4 749,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Negocjuj cenę zakupu do poziomu poniżej limitu cenowego MdM! tylko W metro nieruchomości! gotowe mieszkania Firma metro nieruchomości jako wyłączny partener sprzedaży prezentuje ofertę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

267 414 zł64 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowe mieszkania szwederowo bielicka 14 Oferujemy nowe mieszkania w standardzie deweloperskim w pięcioklatkowym, trzypiętrowym budynku w centrum osiedla Szwederowo przy ul. Bielickiej 14.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

339 000 zł95 m² 3 568,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 3-pokojowe na 1 piętrze w bloku z cegły na terenie ogrodzonym(1997r).Funkcjonalne,przestronne do zamieszkania.Cicha,spokojna okolica,dogodna komunikacja,kulturalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

800 zł48 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia tanie mieszkanie M-4 o pow. 48m2, położone na 1 pietrze w odnowionym, 4-piętrowym bloku na osiedlu Błonie. Dobra lokalizacja, blisko sklepy, rynek, biedronka, szkoła,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

315 000 zł75 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

M-4 Górzyskowo, 1 p. nowe budownictwo. Bardzo ładne mieszkanie w budynku z cegły. Pokoje panele na podłogach ściany i sufity gipsowane i malowane. Kuchnia kafle na podłodze i w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

183 000 zł53 m² 3 452,83 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na 4 piętrze w wieżowcu ocieplonym i odnowionym w cichej i zielonej okolicy.Znakomita lokalizacja,blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 350 zł68 m² 19,85 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajmu wyjątkowo gustowne I nowoczesne 3 pokojowe mieszkanie W ścisłym centrum miasta Otwarty na hol pokój dzienny(23m2) z wyjściem na duży balkon z widokiem na rzekę. Dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

220 000 zł56 m² 3 928,57 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam mieszkanie o pow. 56 m2 w dobrej lokalizacji na Szwederowie. Mieszkanie przestronne, rozkładowe, usytuowane na szóstym piętrze w odnowionym wieżowcu. Nieruchomość nie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

209 000 zł61 m² 3 426,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe położone w ładnej okolicy,bdb punkcie komunikacyjnym.Znajduje się na 4 pietrze w bloku ocieplonym i odnowionym.Spokojne,kulturalne sąsiedztwo,cicha okolica,blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 400 zł71 m² 19,72 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowane trzypokojowe mieszkanie w centrum Bydgoszczy całkowicie umeblowane i wyposażone w sprzęt rtv i agd. Mieszkanie idealnie nadaje się dla przedstawiciela firmy,.