dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

821 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

821 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

1 400 zł61 m² 22,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia eleganckie, nowocześnie zaaranżowane, 3 pokojowe mieszkanie W bloku na czyżkówku Do dyspozycji najemcy obszerny pokój dzienny z aneksem kuchennym, dwie niezależne sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dworcowa

Śródmieście,Bydgoszcz

1 800 zł94 m² 19,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

3-pokojowe mieszkanie, w odnowionej kamienicy przy ulicy Dworcowej, idealne nie tylko na stylowe mieszkanie lecz także jako prestiżowe miejsce dla Twojej firmy. Szukasz mieszkania na wynajem? jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

1 100 zł46 m² 23,91 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 46m2, położone na 8 piętrze w odnowionym wieżowcu na osiedlu Błonie. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, markety, apteka, banki, szkoły, rynek, komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

239 900 zł60 m² 3 998,33 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

Wyrafinowany styl i charakter wnętrza oddany w 60 m2 Biuro nie pobiera prowizji od kupującego a i tak masz zapewnioną obsługę licencjonowanego pośrednika. Zadbana i dopieszczana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

315 000 zł75 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 75m2 - idealne również na siedzibę firmy, gabinet. Górzyskowo bydgoszcz Mieszkanie na piętrze w bloku z 2000r., cegła. Budynek jednopiętrowy - klatka schodowa tylko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł80 m² 18,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia luksusowe trzypokojowe mieszkanie O pow. 80m2-ścisle centrum miasta Do dyspozycji najemcy trzy niezależne pokoje o powierzchni 24m2, 12m2, 20m2. Mieszkanie bardzo ciekawie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

195 000 zł55 m² 3 545,45 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4, wieżowiec, wzgórze Wolności Prezentuję Państwu mieszkanie w układzie szczecińskim w wieżowcu na pierwszym piętrze na os. Wzgórze Wolności. Pokoje - 16,11,9 m 2. Kuchnia 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

320 000 zł64 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Polecam mieszkanie trzypokojowe w nowym budownictwie zlokalizowane na os. Błonie. Pow. mieszkania wynosi 64 m2. W skład mieszkania wchodzą trzy pokoje o pow. 10 m2/ 10 m2/ 20 m2, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

229 000 zł71 m² 3 225,35 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 4-pokojowe(obecnie M-4)położone na 3 piętrze w bloku ocieplonym i odnowionym w zielonej i cichej okolicy.Bdb lokalizacja,w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

303 000 zł53 m² 5 716,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Pełen komfort w M-4 na Bydgoskim Górzyskowie Biuro nie pobiera prowizji od kupującego, jeżeli znajdziesz tą ofertę w niższej cenie to znaczy że musisz ponieść jeszcze wartość dodana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

235 000 zł57 m² 4 122,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż bardzo ładne mieszkanie M-4 na Szwederowie blisko runku, przychodni, szkoły i przedszkola. Mieszkanie usytuowane jest na 1 piętrze w 4-piętrowym, ocieplonym bloku. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrody

Wyżyny,Bydgoszcz

183 000 zł53 m² 3 452,83 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Bydgoszczy, na Wyżynach. 5 piętro w wieżowcu z windą. Okna wschód-zachód, widok na panoramę miasta. Mieszkanie w dobrym stanie z dużym balkonem, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 500 zł82 m² 18,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie do wynajęcia w Centrum Bydgoszczy na terenie ogrodzonym i strzeżonym. Mieszkanie całkowiecie umeblowane i wyposażone wolne od zaraz gotowe do wprowadzenia. Mieszkanie połozone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

185 000 zł56 m² 3 303,57 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż Mieszkanie M-4 na Wyżynach w Bydgoszczy Słoneczne, zadbane mieszkanie na czwartym piętrze w wieżowcu. Powierzchnia całkowita 56 m2. Posiada dużą kuchnię zabudowaną 7m2, trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

245 000 zł84 m² 2 916,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne stylowe mieszkanie w kamienicy, w centrum miasta Prezentujemy Państwu pięknie urządzone mieszkanie w kamienicy w centrum miasta na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

212 000 zł61 m² 3 475,41 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie, fordon, M4 Oferujemy Państwu śliczne mieszkanie po kapitalnym remoncie w Fordonie, w bloku, wysoki parter. Mieszkanie składa się z trzech pokoi odpowiednio po 26, 13,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Okole,Bydgoszcz

138 000 zł65 m² 2 123,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż mieszkanie W bdb cenie! ulica grunwaldzka - okole bydgoszcz Oferujemy na sprzedaż mieszkanie na I piętrze, dwupiętrowej kamienicy. Budynek liczy kilka mieszkań i na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jachcice

Jachcice,Bydgoszcz

268 000 zł70 m² 3 828,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piętro domu Bydgoszcz Jachcice! obniżka ceny! Prezentujemy Państwu piętro domu na osiedlu Jachcice z odrębną kw. Dom typu bliźniak, mieszkanie na I piętrze o powierzchni 70 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

239 000 zł74 m² 3 229,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedaży przebudowane mieszkanie typu M-4 w bloku na Szwederowie. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w czteropiętrowym budynku. Blok ocieplony i otynkowany. Salon z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

219 000 zł62 m² 3 547,71 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ponad 60 m kw. na zamkniętym i monitorowanym terenie. Tu mieszkania zawsze są w cenie, a mowa jest oczywiście o Osiedlu Leśnym. Zapraszam do zapoznania się z ofertą. 0%.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

198 000 zł60 m² 3 300 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa lokalizacja.Mieszkanie trzy pokojowe (jeden pokój przechodni) w cegle z lat 60-tych. Pokoje o pow. 20,11,12m2, oddzielna kuchnia (okno drewniane), łazienka z oknem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

170 000 zł80 m² 2 125 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponuję Tobie przestronne bardzo ładne i zadbane mieszkanie z wyposażeniem! Czytaj proszę dalej, gdyż warto! biuro nie pobiera od kupującego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

138 000 zł45 m² 3 066,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone w poszukiwanej lokalizacji.Blisko przedszkole,szkoła,uczelnia,sklepy,przystanki komunikacji miejskiej.Znajduje sie na 4 piętrze w bloku z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

119 000 zł46 m² 2 581,34 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal do remontu/ adaptacji. Możliwość zakupu po kapitalnym remoncie wraz z wyposażeniem łazienki (szacowany koszt remontu ok. 19000zł). Powierzchnia mieszkania to 46m2. Można wyodrębnić 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

158 000 zł47 m² 3 340,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy mieszkanie 3-pokojowe świetnie zlokalizowane.Znajduje się na 4 piętrze w bloku ocieplonym odnowionym.Blisko przedszkole,szkoła,sklepy,rynek,poczta,przystanki komunikacji miejskiej.Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

900 zł50 m² 18 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie M-4 o pow. 50m2, położone na 2 piętrze w odnowionym wieżowcu na osiedlu Bartodzieje. Dobra lokalizacja, blisko sklepy, markety, rynek, szkoły, przedszkole, szpital.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

164 000 zł47 m² 3 457,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy ładne mieszkanie 3-pokojowe położone w cichej i zielonej okolicy,dogodnym punkcie komunikacyjnym.Znajduje sie na 4 piętrze w bloku ocieplonym i odnowionym.Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

2 000 zł68 m² 29,41 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowe - komfortowe - M-4 - na górzyskowie Biuro nie pobiera prowizji od najemcy Mieszkanie zlokalizowane w nowo powstałym bloku na zamkniętym terenie z dostępem do pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

185 000 zł65 m² 2 837,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Tylko U nas 1000 złotych prowizji dla kupującego nie przepłacaj zajmujemy się tylko fordonem mamy wszystkie oferty jeżeli nie to znajdziemy ja dla ciebie! Ładne słoneczne mieszkanie trzypokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

1 000 zł55 m² 18,18 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne M4 do wynajęcia na Wyżynach biuro nie pobiera prowizji od najemcy Prezentowane mieszkanie znajduje się na VI piętrze budynku z lat 80-tych, który przeszedł termomodernizację, remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

264 605 zł62 m² 4 250 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Nowe mieszkania W centrum nad brdą Prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkań w nowej inwestycji zlokalizowanej w centrum miasta w pięciopiętrowym trzyklatkowym budynku wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

215 000 zł62 m² 3 467,74 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Szybka sprzedaż! zaproponuj swoją cenę! Do sprzedaży mieszkanie typu M-4 w bloku na osiedlu Leśnym. Budynek po generalnej modernizacji, teren ogrodzony z miejscami postojowymi dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

175 000 zł53 m² 3 301,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone na 3 piętrze w bloku ocieplonym i odnowionym w otoczeniu zieleni.Znakomita lokalizacja,bdb punkt komunikacyjny.Spokojne,kulturalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

162 000 zł43 m² 3 767,44 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 Bydgoskie Błonie Biuro nie pobiera prowizji od kupującego Mieszkanie znajduje się w wieżowcu po termomodernizacji z bogatą infrastrukturą wokoło. Tu po prostu jest wszystko czego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

244 401 zł60 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu atrakcyjne mieszkania w 4 kondygnacyjnym, 36 mieszkaniowym budynku mieszkalnym, wielorodzinnym z windą i garażami znajdującymi się na poziomie parteru. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

224 329 zł52 m² 4 349,99 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

212 749 zł52 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:3

 

 

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

220 934 zł51 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

351 703 zł75 m² 4 690 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Gotowe nowe mieszkania na osiedlu glinki atrakcyjne ceny wysoki standard Metro nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nowych mieszkań w inwestycji "miejska Przystań" zlokalizowanej w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

265 000 zł65 m² 4 076,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe w ocieplonym bloku z cegły. Mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu fordon. Łączna powierzchnia mieszkania 65m/2. Duży balkon. Duża piwnica ( 15m/2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Flisy

Flisy,Bydgoszcz

213 774 zł52 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:2