dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

822 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

822 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

215 000 zł54 m² 4 016,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie o pow. 53,53m2 usytuowane na II pietrze w ocieplonym bloku na Glinkach. Blokiem zarządza prężna Wspólnota Mieszkaniowa, teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 450 zł53 m² 27,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

!polecam! Kontakt: kinga Do wynajęcia 3 - pokojowe mieszkanie w bloku, osiedle Bartodzieje, widok na "balaton", świetna lokalizacja, w pełni umeblowane, ładne wnętrza, czyste. Autobusy linii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

279 000 zł65 m² 4 292,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż mieszkanie własnościowe w ocieplonym bloku z cegły. Mieszkanie zlokalizowane jest na osiedlu fordon. Łączna powierzchnia mieszkania 65m/2. Duży balkon. Duża piwnica ( 15m/2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 250 zł63 m² 19 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Przedmiotem wynajmu jest mieszkanie w bloku z cegły z 2000r. Wnętrze mieszkania posiada trzy oddzielne pokoje urządzono w bardzo nowoczesnym stylu. W cenę wynajmu pozostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

268 928 zł59 m² 4 590 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowe mieszkania na osiedlu glinki atrakcyjne ceny wysoki standard Metro nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nowych mieszkań w inwestycji "Miejska Przystań" zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

900 zł47 m² 19,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia mieszkanie M-4, położone na 1 piętrze w odnowionym, 3-piętrowym bloku z cegły. Znajduje się w bardzo dobrej lokalizacjji na osiedlu Leśnym. Blisko sklepy, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

257 561 zł59 m² 4 390 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowe mieszkania na osiedlu glinki atrakcyjne ceny wysoki standard Metro nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nowych mieszkań w inwestycji "miejska Przystań" zlokalizowanej w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

259 000 zł62 m² 4 205,91 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo ładne, niesamowicie ustawne mieszkanie w nowym bloku z cegły z windą o powierzchni użytkowej 62m2 usytuowane na drugim pietrze. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sowińskiego

Śródmieście,Bydgoszcz

1 500 zł130 m² 11,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Serdecznie witam, czy poszukujesz mieszkania w Bydgoszczy w atrakcyjnej cenie? Mam do zaoferowania mieszkania 3-pokojowe w Śródmieściu. Znajduje się ono w kamienicy na parterze. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

1 100 zł69 m² 15,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wyremontowane, bezczynszowe M4, w całkowicie odnowionej kamienicy, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - w pokojach na podłodze panele, w kuchni kafle - łazienka cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

990 zł56 m² 17,68 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gorąco polecamy do wynajęcia mieszkanie M-4 o pow. 56m2, położone na 4 piętrze w odnowionym, 4-piętrowym bloku na osiedlu Błonie. Dobra lokalizacja, wokół dużo zieleni, blisko sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

240 000 zł60 m² 3 966,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko w Metro Nieruchomości. Komfortowe mieszkanie trzypokojowe na 2. piętrze w ocieplonym bloku ze starszej cegły w wyjątkowo pożądanej lokalizacji na Bielawach. Wnętrze po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 350 zł49 m² 27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Super oferta mieszkania na wynajem! Komfortowe mieszkanie na terenie ogrodzonym strzeżonym, monitorowanym wolne od zaraz. Mieszkanie nowe nigdy nie używane, wszystkie meble i sprzęt nowy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

162 000 zł49 m² 3 306 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie m4 w wieżowcu ocieplonym na parterze. Mieszkanie posiada trzy oddzielne pokoje o wymiarach 16mkw, 12mkw, 9mkw, kuchnie 7mkw, oraz 4mkw łazienkę. Wnętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

219 049 zł48 m² 4 537,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Nowe mieszkania szwederowo nowa 29 Oferujemy nowe mieszkania w standardzie deweloperskim w dwóch kameralnych dwupiętrowych budynkach, w centrum osiedla Szwederowo przy ul. Nowej 29. Bloki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 700 zł94 m² 18,09 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Na wynajem ekskluzywne mieszkanie położone w centrum miasta w kamienicy na I piętrze. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, wysoki standard. Mieszkanie składa się z trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

250 000 zł58 m² 4 310,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 3-pokojowe na 1 piętrze w bloku z cegły (2002r)znakomita lokalizacja,bdb punkt komunikacyjny. Pokoje 17m, 11.30m, 10m,kuchnia 7m. Na podłogach panele,kafle,na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Focha

Eskulapa,Bydgoszcz

322 834 zł79 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Tylko Z nami! wybierz rynek pierwotny - zamieszkasz W swoim niepowtarzalnym stylu! klient - wynagrodzenie za czynności pośrednictwa pokrywa deweloper! zapraszamy do biura metro nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Focha

Eskulapa,Bydgoszcz

332 566 zł83 m² 3 989,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

228 000 zł56 m² 4 071,43 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo ładne mieszkanie w ocieplonym wieżowcu na ósmym piętrze. Mieszkanie posiada trzy oddzielne pokoje o wymiarach - salon 17mkw, sypialnia 11mkw, pokój dziecinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

299 000 zł75 m² 3 986,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super atrakcyjnie położone, duże - 4 pokojowe (aktualnie połączone dwa małe pokoje w jeden-17m2- więc M-4) mieszkanie, bartodzieje,w bloku , M-5 , 71m2 , na I piętrze ,z balkonem. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

315 210 zł66 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Negocjuj cenę zakupu! tylko W metro nieruchomości! Firma metro nieruchomości jako wyłączny partener sprzedaży prezentuje ofertę mieszkań w nowoczesnym budynku wielordzinnym w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

185 000 zł56 m² 3 303,57 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż! Mieszkanie własnościowe w wieżowcu na 11 piętrze. W skład mieszkania wchodzą trzy pokoje, kuchnia, łazienka oraz dwa przedpokoje. Blok ocieplony. Mieszkanie pozostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

313 500 zł66 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

298 252 zł63 m² 4 749,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

350 000 zł68 m² 5 134,22 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Bardzo atrakcyjne, dwupoziomowe mieszkanie na 5 piętrze w nowym budownictwie na Wyżynach. Teren monitorowany, w bloku winda. Mieszkanie o powierzchni 68m2 składa się z trzech pokoi. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

231 101 zł58 m² 3 990 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Fordon mieszkanie 3-pokojowe stan deweloperski rynek pierwotny budynek Z windą teren ogrodzony 3990 zł/m2 Mieszkanie w stanie deweloperskim na pierwszym piętrze w budynku apartamentowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 800 zł85 m² 21 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe, umeblowane o wysokim standardzie mieszkanie o powierzchni 85m2, usytuowane na II piętrze w bloku z cegły na osiedlu Górzyskowo. W salonie mieści się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

240 000 zł60 m² 3 966,94 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

169 000 zł47 m² 3 580,51 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 3-pokojowe położone w cichej i spokojnej okolicy.Znajduje się na 3 piętrze w bloku ocieplonym i odnowionym w otoczeniu zieleni.Bdb lokalizacja,niedaleko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

299 000 zł87 m² 3 436 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w bloku z cegły na pierwszym pietrze z dwoma balkonami z 1998r. Mieszkanie posiada trzy oddzielne pokoje o wymiarach salon 40m2 połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

182 500 zł47 m² 3 874,73 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe (47,10m2) mieszkanie z balkonem na czwartym piętrze w bloku na Błoniu. Pokoje w układzie przejściowym, (16m2, 11m2, 7m2), na podłogach parkiet, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

208 000 zł49 m² 4 202 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena!wyjątkowa oferta. Słoneczne, rozkładowe trzypokojowe mieszkanie w Centrum miasta, blok z cegły, teren zamknięty z parkingiem na posesji. Pokoje o pow. 16m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

239 000 zł64 m² 3 734,38 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo ładne mieszkanie w bloku, na trzecim piętrze. Wnętrze mieszkania po kapitalnym remoncie, tzn w mieszkaniu wymieniono okna na nowe pcv, we wszystkich pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

155 000 zł48 m² 3 229 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w bloku ocieplonym na parterze. Wnętrze mieszkania posiada trzy oddzielne pokoje, kuchnie, łazienkę, całość jednak nadaje się do odświeżenia, zaletą są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

155 000 zł56 m² 2 767,86 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż! Mieszkanie zlokalizowane na parterze wieżowca na osiedlu Wzgórzu Wolności o łącznej powierzchni 56m/2. Rozkład typowy układ szczeciński. Nieruchomość do remontu i własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

449 000 zł135 m² 3 325,93 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania piętro domu na Bartodziejach. Dom zlokalizowany w bardzo spokojnej i cichej okolicy w otoczeniu domów jednorodzinnych. Powierzchnia 135m 2 Część mieszkalna 90m 2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilczak

Wilczak,Bydgoszcz

199 000 zł73 m² 2 726 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne, przestronne, jasne mieszkanie w wolno stojącej kamienicy na drugim piętrze. Z okien roztacza się piękna panorama na całe miasto. Atrakcyjna lokalizacja. Własność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

380 000 zł66 m² 5 757,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Nowa niższa cena Na sprzedaż mieszkanie w nowowybudowanym kameralnym 2-klatkowym budynku. Wielkość mieszkania 66,5 m 2. W skład lokalu wchodzą trzy ustawne pokoje (salon 22 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 200 zł47 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Super oferta mieszkania wynajem dla studentów! Bardzo ładne dwupoziomowe trzypokojowe, mieszkanie typowo dla studentów dla pary albo dla trzech osób wolna od zaraz.Na dole pokój połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

229 000 zł70 m² 3 248,23 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

M4 70,5mkw na Szwederowie, teren grodzony, zamknięty, wjazd przez bramę otwieraną z pilota. Mieszkanie jest po remoncie, korzystny, przestrzenny układ. Teren grodzony, 2 domofony, brama wjazdowa na.

Szczegóły ogłoszenia