dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

821 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

821 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

196 000 zł47 m² 4 170,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne, przytulne i przestronne mieszkanie na Kapuściskach. Niskie opłaty eksploatacyjne (spółdzielnia i media na 4 osoby) poniżej 400zł miesięcznie. W mieszkaniu zostaje kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

1 000 zł62 m² 16,13 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

M-4 na Kapuściskach w bloku na parterze, w pełni umeblowane. Ściany tapety, podłogi panele, łazienka kafle z wanną. Okna pcv z żaluzjami.0płaty 1000zł + 600zł opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

230 zł80 m² 2,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia niezależny pokój dla pary w mieszkaniu studenckim, w kamienicy, centrum. Wspólny salon z balkonem, kuchnia, toaleta. Ogrzewanie centralne węglowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

220 000 zł47 m² 4 680,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne M-4; na Wyżynach; na pierwszym piętrze; do częściowego remontu; o pow. ok. 47 m kw., pokoje /16; 9; 10/; na ścianach tapety; jasna kuchnia /8/; łazienka /6/; wc 1,5; loggia; blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

310 000 zł78 m² 3 974,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Opis dodany przez właściciela: M4 Z czerwonej cegły na szwederowie Z dwoma balkonami na pierwszym pietrze. NA scianach gładzie na podłogach panele. Bardzo ustawne I słoneczne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

179 000 zł61 m² 2 934,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne, ustawne, zadbane mieszkanie nie wymagające dużych nakładów finansowych, gotowe do wprowadzenia. Opłaty 430zł (woda, ogrzewanie, fundusz remontowy, koszty eksploatacyjne). Na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

259 000 zł61 m² 4 245 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Uwaga super śliczne!3-pokojowe mieszkanie na Górzyskowie o powierzchni 61m położone w odnowionym bloku na drugim piętrze z balkonem. Mieszkanie po remoncie,wymienione rury ,instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

260 000 zł91 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe w cegle w zadbanej kamienicy z widokiem na Brdę.Znajduje się na 3 piętrze.Zadbane,rozkładowe do częściowego odnowienia. Pokoje 24m,20m,18m,kuchnia ze spiżarnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

950 zł60 m² 15,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

M-4 dla studentów, 2 oddzielne sypialnie +jeden pokój przejsciowy Z możlowością wyodrębnienia 3 samodzielnego pokoju, na podłodze kafelki oraz panele, ściany tapety, łazienka oddzielnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

195 000 zł53 m² 3 679,25 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 na Bartodziejach na parterze do remontu. Okna pcv. Zapraszam na prezentację. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

189 900 zł47 m² 4 040 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie M3 o powierzchni 48m2 w ocieplonym bloku , na czwartym piętrze w bardzo pożądanej lokalizacji na osiedlu Błonie. Wnętrze nieruchomości po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

229 000 zł64 m² 3 578,12 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne, jasne i komfortowo wyposażone mieszkanie na trzecim piętrze w bloku mieszkalnym w dzielnicy Fordon na osiedlu Przylesie. Trzy pokoje, okna wychodzące na południe (salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

230 000 zł53 m² 4 339,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo Ładne M-4; na pierwszym pietrze; na Wyżynach o pow.53 m kw; pokoje /16; 11; 9/, na podłodze panele; na ścianach tapety; kuchnia /6,5/ - płytki; kafelki; łazienka /4,5/ - płytki;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

275 000 zł65 m² 4 230 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Na sprzedaż bardzo ładne trzypokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 65m2, usytuowane na I piętrze w bloku na osiedlu Osowa Góra. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Skrzetusko

Skrzetusko,Bydgoszcz

249 000 zł52 m² 4 742 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga nowa niższa cena! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w bloku o powierzchni 52,50m2 w centrum Bydgoszczy na II piętrze. Pokoje o powierzchni 15, 10, 10m2 na ścianie gładź na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

198 000 zł47 m² 4 177 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nowa niższa cenna. Bardzo ładne mieszkanie trzy-pokojowe (dwie sypialnie i salon z aneksem) na osiedlu Leśnym o pow. 47,40m2, po kapitalnym remoncie, balkon. Czynsz 470zł/3osoby. Kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Bałkańska

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

380 zł64 m² 5,94 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę 3 pokoje studentkom w 4 pokojowym mieszkaniu. Bardzo dobra lokalizacja : Wzgórze Wolności (k/ Szpitala Biziela ). Bardzo blisko przystanki autobusowe linii 66,53,79,68 i tramwajowy "2".

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

219 000 zł51 m² 4 294 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bloku 3- pokojowe po remoncie.Na podłogach panele i parkiet.W kuchni nowa zabudowa kuchenna.Łazienka w nowej glazurze i terakocie. Blok z cegły.Wymieniona stolarka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

300 000 zł80 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne, przestronne mieszkanie w kameralnym,ocieplonym,odnowionym bloku świetnie zlokalizowane.W pobliżu przedszkola, szkoły, tereny spacerowe.Aneks 18m, pokoje 24m, 24m,pom.gospodarcze 4m.Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

225 000 zł64 m² 3 515,62 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe,nowoczesne,funkcjonalne znakomicie zlokalizowane(oś.Przylesie).Znajduje się na 3 piętrze w otoczeniu zieleni.Pokoje 21m,10,10m,kuchnia 8m.Na podłogach panele,kafle,na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Fordońska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 200 zł75 m² 16 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dwa duże pokoje po 20 i m2 oraz kuchnio-jadalnia 20m2. Wszystko nowe. Oddalone 100m od Galerii Pomorskiej. Przed domem park. Tramwaj i autobus 100m od bloku. Budynek dwu piętrowy.Z garażem lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

900 zł56 m² 16,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

M-4 na Błoniu o pow.56 m kw.; pokoje: / 21; 15; 7/; na podłodze wykładzina dywanowa; na ścianie gładzie; kuchnia /6/; łazienka /3/ - z wanną; bardzo dobry punkt; blisko do lasu, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

349 000 zł69 m² 5 057,97 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe M-4; na Górzyskowie; o pow. ok. 69 m kw; duży salon z wykuszem - ok.23 m kw.; kuchnia z jadalnią /20/; sypialnia /10/; na podłogach wysokiej klasy panele podłogowe;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Jackowskiego

Śródmieście,Bydgoszcz

800 zł110 m² 7,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Pokój dwuosobowy- centrum - Super Okazja! Mam do wynajęcia pokój 2 osobowy lub miejsce w pokoju dla studentki. Centrum (koło Multikina). cena dla 2 osób 700 (możliwość negocjacji) (gaz, prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Licznerskiego

Fordon,Bydgoszcz

255 000 zł64 m² 3 984,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Super oferta,goraco polecam! Ladne duze mieszkanie,w spokojnej okolicy.Ubikacja i łazienka osobno.Duzy balkon i duza piwnica.Blok ocieplony,mieszkanie na pierwszym pietrze w srodkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

365 000 zł55 m² 6 636 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe o wysokim standardzie w nowoczesnym budynku. Pokój z aneksem kuchennym ok. 25m2, następne pokoje (10,10). Komfortowe, nowoczesna aranżacja. Budynek na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

185 000 zł56 m² 3 303 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie w atrakcyjnej cenie na Bartodziejach. Super cena! 3300 pln/m2 Mieszkanie o powierzchni 56 m2. Trzy pokoje- 16 m2, 11 m2, 9 m2. Na podłodze wykładzina pcv, ściany zwykłe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

228 000 zł61 m² 3 737,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jest na 3 piętrze czteropiętrowego bloku z płyty z 1991 r na osiedlu tatrzańskim. Pokój dzienny usytuowany od południa natomiast kuchnia od północy. Wymiary pokoi: 20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

205 000 zł63 m² 3 253 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Fordonie 3- pokojowe z loggą na parterze. Pokoje 25m,11m,9m, panele na podłogach. Kuchnia z nowoczesną zabudową. Łazienka osobno z wc. Funkcjonalny układ , spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

700 zł47 m² 14,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

kontakt:   M4-Osiedle Błonie 4piętro częściowo umeblowane zabudowa przedpokój, pralka automatyczna, na ścianach gładzie podłoga wykładziny. Blisko szkoła, kościół, rynek, komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

189 000 zł48 m² 3 913 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż mieszkanie trzypokojowe z loggią o powierzchni 48m2 usytuowane na parterze w wieżowcu na osiedlu Wzgórze Wolności. Na podłogach pokoi panele, na ścianach gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

193 000 zł49 m² 3 938 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na Wzgórzu Wolności , pokoje (16,8,7m2). Na podłodze panele, na ścianach tapety. Zostaje zabudowa w kuchni, łazienka w nowoczesnych kaflach, po remoncie. Sprzedaż z całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

215 000 zł53 m² 4 056 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na Wyżynach w ocieplony bloku na parterze. Bardzo funkcjonalny układ pomieszczeń. Duży pokój /16mkw/ 2 sypialnie /11 i 9 /,kuchnia /9mkw/, łazienka i wc. Mieszkanie ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

245 000 zł56 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 na osiedlu leśnym Z balkonem. Mieszkanie po remoncie, nowa łazienka ,na ścianach gładzie na podłodze panele. Mieszkanie bardzo gustownie urządzone. W korytarzu zabudowa typu komandor. Super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

192 300 zł47 m² 4 082 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe (47,10m2) mieszkanie z balkonem na czwartym piętrze w bloku na Błoniu. Niezależne pokoje (16m2, 11m2, 7m2), na podłogach parkiet, na ścianach tapety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

214 000 zł47 m² 4 553 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie bardzo ładne, po remoncie. Trzy pokoje. Możliwość zostawienia części wyposażenia (po uzgodnieniu ceny z właścicielem). Blok ocieplony, okna antywłamaniowe. Świetna lokalizacja: plac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Siedlecka

Czyżkówko,Bydgoszcz

390 zł20 m² 19,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę atrakcyjny pokój dla 2 osób 20 m2 w bydgoszczy w M4-60 m2- 390 zł/os brutto. Mieszkanie umeblowane w pełni wyposażone (nowe sofy, nowa lodówka, nowa pralka, nowa mikrofalówka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

250 000 zł64 m² 3 861 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam ładne mieszkanie we Fordonie 64,74 m2 w bloku na Osiedlu nad Wisłą. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, przedpokoju, łazienki i wc. Mieszkanie jest umiarkowanie ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wilczak

Wilczak,Bydgoszcz

210 000 zł69 m² 3 043,48 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rozkładowe,słoneczne mieszkanie świetnie zlokalizowane.Pokoje 21m, 19m, 12m, kuchnia 7m. Na podłogach panele,kafle,na ścianach gładzie.Wszystkie instalacje w budynku i mieszkaniu po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stary Fordon

Stary Fordon,Bydgoszcz

155 000 zł45 m² 3 444,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Grochowska Magdalena   Mieszkanie M-4 po generalnym remoncie.Salon z aneksem kuchennym,plus 2 pokoje.Mieszkanie na 4 piętrze.Mieszkanie sloneczne. Zapraszam na prezentację. Powyższy opis ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

259 000 zł53 m² 4 886 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie o powierzchni 53m kw położone w bloku na pierwszym piętrze.Mieszkanie całkowicie wykończone z dbałością o każdy szczegół. Idealna lokalizacja bloku ze.