dowolna

Mieszkania 3-pokojowe Bydgoszcz - Oferty sprzedaży i najmu

821 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

821 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

2 000 zł85 m² 23,53 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko z nami wynajmiesz to mieszkanie. Komfortowy apartament całkowicie umeblowany i urządzony. Mieszkanie przestronne jasne słoneczne. Do mieszkania należy samodzielny garaż pod budynkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

345 000 zł90 m² 3 833 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na osiedlu Bielawy, położone na pierwszym piętrze.Powierzchnia 90m2, pokoje (25,20,12).Lokal zadbany, nowoczesna aranżacja, nie wymaga dużych nakładów finansowych.Na ścianach gładzie, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

239 000 zł61 m² 3 918,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe,komfortowe usytuowane w urokliwym miejscu w pobliżu lasu.Spokojne,kulturalne sąsiedztwo.Dużo terenów spacerowych.Położone jest na parterze w ocieplonym bloku.W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

195 000 zł53 m² 3 679,25 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 na Bartodziejach na parterze do remontu. Okna pcv. Zapraszam na prezentację. Powyższy opis ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu cywilnego

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

1 300 zł49 m² 26,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

M-4 na Wyżynach w bloku na 4 piętrze z balkonem w pełni umeblowane i wyposażone. Mieszkanie jest przeznaczone na wynajem dla studentów lub rodzinie na dłuższy okres. Opłaty 1300zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

159 000 zł45 m² 3 533,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Grochowska Magdalena   Mieszkanie M-4 po generalnym remoncie.Salon z aneksem kuchennym,plus 2 pokoje.Mieszkanie na 4 piętrze.Mieszkanie sloneczne. Zapraszam na prezentację. Powyższy opis ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

1 250 zł60 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

M4 na glinkach w spokojnej i cichej okolicy. Mieszkanie częściowo umeblowana wypoczynek 3,2,1 przedpokój zabudowa komandora kuchnia umeblowana całkowicie. Opłaty 1250zł + 450zł czynsz 4os +.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

260 000 zł60 m² 4 297 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Tylko w Metro Nieruchomości. Komfortowe mieszkanie trzypokojowe na 2. piętrze w ocieplonym bloku ze starszej cegły w wyjątkowo pożądanej lokalizacji na Bielawach. Wnętrze po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

204 000 zł55 m² 3 682 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Uwaga! Nowa Cena! Polecam M-4 na parterze w wieżowcu na Bartodziejach. Mieszkanie ma powierzchnię 55,4 m2. Składa się z : 3 pokoi: 16, 11.5, 9.5 m2 , na podłodze mozaika parkietowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

220 000 zł53 m² 4 150,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe na 2 piętrze w ocieplonym i odnowionym bloku w otoczeniu zieleni.Znakomita lokalizacja.Mieszkanie dobrze utrzymane do zamieszkania od zaraz.Pokoje 16m,11m,9m,kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

255 000 zł48 m² 5 312 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie (22, 10, 9) o powierzchni 48m2, mieszczące się na trzecim piętrze trzy piętrowego bloku z 1999r. Pokój 22 metrowy z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

296 000 zł66 m² 4 484 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-4 o powierzchni 66 m 2 w bloku z cegły na wysokim parterze. Pokoje: salon 22 m2 z wykuszem, sypialnie 14 i 9 m 2. Z najmniejszego pokoju wyjście na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

269 000 zł70 m² 3 842 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie po remoncie na sprzedaż. Oferta obejmuje 3-pokojowe mieszkanie świeżo po remoncie. Powierzchnia mieszkania to 70 m2. Powierzchnia pokoi: 24 m2, 18 m2, 11 m2. Na podłogach panele (brzoza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szybowników

Szybowników,Bydgoszcz

220 000 zł60 m² 3 629 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Super lokalizacja, oryginalny układ mieszkania! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na parterze ocieplonego bloku w Fordonie na osiedlu Szybowników. Niewątpliwą zaletą jest położenie bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Łęgnowo

Łęgnowo,Bydgoszcz

173 000 zł57 m² 3 035 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż mieszkanie typu M-4 o łącznej powierzchni 57 m 2 na 2 piętrze w bloku. Duże ustawne pokoje (20, 12 i 9 m 2 ). Na podłogach panele (w jednym pokoju parkiet) na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 500 zł76 m² 19 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Super Oferta mieszkania do wynajęcia. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone na terenie ogrodzonym, strzeżonym.Mieszkanie w świetnej lokalizacji na Bartodziejach. Duży salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

220 000 zł63 m² 3 492,06 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne,przestronne mieszkanie położone w atrakcyjnym miejscu. Pokoje 21m, 10m, 8m, kuchnia 8m.Na podłogach panele, kafle, na ścianach gładzie i tynk strukturalny. W cenie pozostaje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

250 000 zł64 m² 3 906,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowoczesne,przestronne mieszkanie doskonale zlokalizowane.W pobliżu tereny spacerowe.Na podłogach parkiet,kafle,na ścianach tynk ozdobny i tapeta.Wymieniona stolarka drzwiowa.Okna PCV,loggia- kafle.W.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

175 940 zł46 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkania w kamienicy po kapitalnym remoncie w samym centrum miasta. Budynek składający się z kamienicy frontowej dwupiętrowej i piętrowej oficyny został gruntownie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

299 000 zł60 m² 4 925 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60,7m2 z balkonem, w nowej cegle, usytuowane na II piętrze bloku na ulicy Kościuszki. Blok ogrodzony, możliwość dokupienia miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

307 000 zł67 m² 4 582,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne,przestronne mieszkanie usytuowane w dogodnym punkcie komunikacyjnym.W pobliżu przedszkole,szkoła,targowisko i kościół.Dookoła spokój,dużo zieleni.W niedalekim sąsiedztwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

172 500 zł48 m² 3 588 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam ładne mieszkanie w ocieplonym bloku na Szwederowie. Bardzo dobra lokalizacja. W pobliżu szkoły, przedszkole, sklepy, markety. Blisko do przystanków komunikacji miejskiej. Łatwy dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

220 000 zł59 m² 3 709 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

M-4 Mieszkanie na Glinkach 59,25 m2. Duży pokój 18m2, średni 13m2, mały 11m2. Mieszkanie do odświeżenia i remontu według własnego uznania. Kuchnia 9m2, łazienka osobno z wc. Blok ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

279 950 zł51 m² 5 477 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

3-pokojowe mieszkanie w bloku z cegły. W skład mieszkania wchodzi salon z aneksem kuchennym. W cenie zabudowa kuchenna. W przedpokoju szafa typu Komandor. Łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Igrzyskowa

Fordon,Bydgoszcz

350 zł64 m² 5,47 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę pokój dwuosobowy w mieszkaniu studenckim, również parze. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, umeblowane, wyposażone. Znajduje się 5min drogi pieszo do utp - Fordon, blisko bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pod Blankami

Stare Miasto,Bydgoszcz

2 200 zł61 m² 36,07 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Komfortowe mieszkanie w ścisłym centrum miasta. Idealne na biuro, kancelarię. Bardzo dogodna lokalizacja. W bliskim sąsiedztwie: banki, sądy, prokuratura, urząd Miasta, stary Rynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Lawinowa

Fordon,Bydgoszcz

500 zł15 m² 33,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Umeblowany pokoj w mieszkaniu 3-pokojowym, blisko przystnek i kilka marketow, 10min autobusem od utp

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Konopnickiej

Szwederowo,Bydgoszcz

600 zł46 m² 13,04 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

M-3 , blisko centrum ,umeblowane , 2 pokoje , kuchnia , łazienka ;600zł + opłaty ok. 650zł

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

310 000 zł79 m² 3 924,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M4 Z czerwonej cegły na szwederowie Z dwoma balkonami na pierwszym pietrze. NA scianach gładzie na podłogach panele. Bardzo ustawne I słoneczne mieszkanie Z widokiem na podwórko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głowackiego

Bartodzieje,Bydgoszcz

233 000 zł56 m² 4 160 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Mieszkanie na Bartodziejach przy ul.Głowackiego Powierzchnia: 56m2 Piętro: 2 Liczba pięter w bloku: 2 Wykonanie: cegła Ilość pokoi: 3 Powierzchnie pokoi: 15m2, 12m2, 8m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

219 000 zł65 m² 3 364 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w ocieplonym bloku na czwartym piętrze. Mieszkanie o powierzchni 65,10m2 posiada trzy oddzielne pokoje o wymiarach 18m2, 11m2, 11m2, kuchnię9m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

212 000 zł55 m² 3 826,71 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe położone na 6 piętrze w ocieplonym bloku.Dogodna komunikacja.Spokojne,kulturalne sąsiedztwo.Pokoje 16m,11m, 9m, kuchnia 7m. Na podłogach parkiet,kafle,na ścianach tapety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

1 350 zł61 m² 22,13 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wynajmę mieszkanie - 3 pokojowe ( 1 duży pokój + 2 mniejsze), kuchnia, łazienka i osobna toaleta, balkon, umeblowane. Mieszkanie mieści się na Wzgórzu Wolności na przeciwko szpitala im. Biziela,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Solidarności RI

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 100 zł53 m² 20,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dogodna lokalizacja w pobliżu węzła komunikacyjnego Wojska Polskiego - Szarych Szeregów. Dojazd A63, 79 i T2, 4, 7, 8 i 9. W pobliżu market, rynek, pizzeria, punkty gastronomiczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

1 500 zł58 m² 25 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Mieszkanie do wynajęcia w apartamentowcu na 4 piętrze /winda/. Nowe do wprowadzenia od 1.11.2010. Układ mieszkania rozkładowy salon z aneksem kuchennym / wyposażenie kuchni/ ,2 sypialnie.