dowolna

Apartamenty Bydgoszcz - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

337 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

337 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

250 000 zł62 m² 4 032 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 62m 2 , usytuowane na 4 piętrze w bloku z cegły. Salon o powierzchni 25m 2 , bardzo słoneczny i ciepły, usytuowany od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

208 000 zł56 m² 3 714 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie w wieżowcu na IV piętrze na osiedlu Bartodzieje o powierzchni 56m2. Duży pokój o powierzchni 16m2 z wyjściem na balkon. Na podłodze wykładzina dywanowa, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

135 000 zł34 m² 3 970 zł/m²

 

Piętro:6/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż M-3 o łącznej powierzchni 34 m 2 w wieżowcu na VI piętrze. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi 13,5 i 9,5 m 2 , kuchni 7 m 2 , łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

230 000 zł32 m² 7 187 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż kawalerka z balkonem w nowym loku z cegły o powierzchni 32 m 2. Mieszkanie składa się z jednego pokoju z aneksem kuchennym. W części mieszkalnej na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Skrzetusko

Skrzetusko,Bydgoszcz

162 000 zł37 m² 4 378 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga nowa niższa cena!mieszkanie W idealnym miejscu na wynajem!.Mieszkanie typu M-3 o powierzchni 37m2 na osiedlu Skrzetusko. W skład lokalu wchodzą dwa słoneczne pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Akademickie

Akademickie,Bydgoszcz

225 000 zł45 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45m2, usytuowane na drugim piętrze nowego bloku z cegły w Fordonie, na osiedlu Akademickie. Pokoje o metrażu 19 i 9 m2, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 200 zł81 m² 18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa oferta mieszkania na wynajem w super cenie! Dwupoziomowe mieszkania do wynajęcia na Górzyskowie na terenie ogrodzonym. Na pierwszym poziomie duży pokój z wyjściem na balkon, osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

228 000 zł63 m² 3 619 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Komfortowe przepięknie zaaranżowane trzypokojowe mieszkanie z dużym balkonem. Mieszkanie bardzo jasne, ciepłe, utrzymane w bardzo miłej przyjemnej tonacji kolorystycznej. Rozkładowy układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

199 000 zł46 m² 4 291 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Okazja nowa niższa cena! Mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym o pow. 46,37m2 położone na pierwszym piętrze w nowym budynku wielorodzinnym. Blok z cegły budowany na przełomie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

381 000 zł63 m² 5 996 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie o powierzchni 63,54 m2 na osiedlu Bartodzieje położone na II piętrze. Pokoje o powierzchni 28m2, 11m2, 11m2 na podłodze deska barlinecka, na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

199 000 zł56 m² 3 553 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na Wyżynach o ciekawej aranżacji z loggią , z widokiem na panoramę miasta.Pokoje o pow. (16,11,9). W salonie na ścianach, tynk strukturalny oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

260 000 zł73 m² 3 561 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż M5 o powierzchni 73m2 usytuowane na IV piętrze w wieżowcu na osiedlu Szwederowo. Atrakcyjna lokalizacja, ładne, ciche, spokojne osiedle, dogodny dojazd, dużo miejsc parkingowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

1 500 zł73 m² 27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

Bardzo ciekawa oferta mieszkania na wynajem! Komfortowe mieszkanie do wynajęcia na Osowej Górze na terenie ogrodzonym. Mieszkanie w nowym bloku z cegły dwupoziomowe z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

209 000 zł39 m² 5 358 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Nowocześnie urządzone mieszkanie położone na II piętrze w Centrum Bydgoszczy. Blisko szkoły, sklepy, komunikacja miejska itp. Mieszkanie puste oraz bardzo zadbane i gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

320 000 zł61 m² 5 245 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w nowym bloku z cegły na terenie grodzonym o powierzchni 61 m2. Wnętrze mieszkania urządzone bardzo starannie, materiałami dobrej klasy. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

178 500 zł55 m² 3 216 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Pilna sprzedaż! ponownie nowa cena! super oferta! Trzypokojowe mieszkanie (55,5m2) na Bartodziejach. Pokoje (16m2, 11m2, 10m2) w panelach podłogowych i gładziach lub tapetach. W salonie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

289 000 zł67 m² 4 313 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1977

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo ładne, czteropokojowe mieszkanie na Wyżynach. Mieszkanie jest usytuowane na 10 piętrze w jedenastokondygnacyjnym budynku. Pokoje o powierzchni: 16m2, 10m2, 9m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Skrzetusko

Skrzetusko,Bydgoszcz

168 300 zł37 m² 4 548 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga mieszkanie W idealnym miejscu na wynajem!.Mieszkanie typu M-3 o powierzchni 37m2 na osiedlu Skrzetusko. W skład lokalu wchodzą dwa słoneczne pokoje o powierzchni 16 i 8 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

182 000 zł56 m² 3 250 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie m4 w wieżowcu ocieplonym na trzecim pietrze. Mieszkanie posiada trzy oddzielne pokoje o wymiarach 16mkw, 12mkw, 9mkw, kuchnie 7mkw, oraz 4mkw łazienkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

210 000 zł48 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe 48m2 + 6m2 zagospodarowane z częśći korytarza. , położone na 5 piętrze w ocieplonym i odnowionym bloku. Rozkładowe, do zamieszkania, bez dużych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

1 000 zł31 m² 32 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie M-2 o pow. 31m2 położone na wysokim parterze w nowym bloku z cegły. Pokój z wnęką połączony z aneksem kuchennym (21m2), łazienka z wanną w nowoczesnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

1 100 zł52 m² 21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Bardzo ładne mieszkanie w apartamentowcu z windą i garażem podziemnym. Mieszkanie częściowo umeblowane. Dwa oddzielne pokoje,oddzielna kuchnia z nową zabudową kuchenną i nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

186 000 zł43 m² 4 325 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super mieszkanie na parterze w układzie szczecińskim 43m2 na Szwederowie. Świeżo po remoncie w klasycznej kolorystyce. Pokoje (16m2, 9m2) w gładziach gipsowych, na podłogach panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

129 000 zł38 m² 3 394 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m 2 z balkonem na pierwszym piętrze w wieżowcu. Duży pokój z aneksem kuchennym 24 m 2. Mały pokój 9 m 2. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

204 000 zł47 m² 4 303 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Nowa niższa cenna. Bardzo ładne mieszkanie trzy-pokojowe (dwie sypialnie i salon z aneksem) na osiedlu Leśnym o pow. 47,40m2, po kapitalnym remoncie, balkon. Czynsz 470zł/3osoby. Kontakt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

1 700 zł67 m² 25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie dla wymagającego klienta. Dzienny pokój połączony z aneksem około 30m2., na podłodze panele, na ścianach gładzie. W kuchni zabudowa z całkowitym wyposażeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

123 000 zł31 m² 3 967 zł/m²

 

Piętro:5/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 31 m 2 w wieżowcu na 5 piętrze. Mieszkanie w stanie dobrym. Nie wymaga większych nakładów finansowych. w pokoju na podłodze panele na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

208 000 zł43 m² 4 837 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie w centrum osiedla Błonie 3 pokojowe ( 16m ,10m , 6m ), na 3 piętrze w wieżowcu po generalnym remoncie (wymieniona całkowicie instalacja elektryczna łącznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

1 000 zł32 m² 31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest komfortowe mieszkanie 2-pokojowe, umeblowane, z nowocześnie urządzoną kuchnią oraz łazienką. Mieszkanie jest usytuowane w cichej i spokojnej okolicy, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 500 zł81 m² 18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Dwupoziomowe mieszkania do wynajęcia na Górzyskowie na terenie ogrodzonym. Na pierwszym poziomie duży pokój z wyjściem na balkon, osobno kuchnia i jedna łazienka z wanną i pralką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

154 000 zł38 m² 4 052 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na Bartodziejach w wieżowcu na czwartym piętrze z balkonem. Układ rozkładowy. Pokoje (20,6m2) W pokojach mozaika parkietowa, na ścianach gładzie. Kuchnia oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

230 000 zł63 m² 3 650 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

245 000 zł60 m² 4 052 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie M-4 na Szwederowie Powierzchnia: 60,45m2 Piętro: wysoki parter Liczba pięter w bloku: 10 Rok budowy: lata 80' wykonanie: wielka płyta (wiosną 2011r wieżowiec zostanie odnowiony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Skrzetusko

Skrzetusko,Bydgoszcz

163 000 zł48 m² 3 395 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie dwupokojowe, bardzo słoneczne. Przerobione z trzypokojowego. Kuchnia z aneksem jadalnym ( w zamian za 3 pokój) 10,9 m2. Duży pokój od wschodu -16m2. Mniejszy pokój od zachodu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

139 000 zł38 m² 3 657 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

 

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

184 000 zł49 m² 3 755 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie typu M-3 o łącznej powierzchni 49 m 2 usytuowane na 5 piętrze wieżowca. Lokal składa się z dwóch pokoi (20 i 9 m 2 ), oddzielnej kuchni 7 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

369 000 zł79 m² 4 642 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie czteropokojowe o pow 79,48m2 w nowym bloku z cegły położone na wysokim piętrze. Mieszkanie jednopoziomowe, dwustronne z dwoma balkonami. Mieszkanie powstało z dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

209 000 zł52 m² 4 019 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga, tylko z nami obejrzysz to mieszkanie! Wyjątkowa oferta mieszkania w cegle na sprzedaż na Szwederowie. Mieszkanie na pierwszym piętrze, słoneczne, ładnie usytuowane, do własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

335 000 zł72 m² 4 652 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie trzypokojowe o pow. 72m2 z loggią położone na parterze w nowym budynku wielorodzinnym. Blok z cegły budowany na przełomie 2009/2010r. Mieszkanie rozkładowe. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Kijowska

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 400 zł58 m² 24,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia nowe dwupokojowe mieszkanie przy ulicy Kijowskiej(blisko Fordońskiej). Osiedle strzeżone i monitorowane. Plac zabaw dla dzieci.Mieszkanie ma 59 m.kw. Kuchnia wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

240 000 zł46 m² 5 175 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie dwupokojowe z aneksem kuchennym o pow. 46,37m2 położone na pierwszym piętrze w nowym budynku wielorodzinnym. Blok z cegły budowany na przełomie 2009/2010r. Mieszkanie.