dowolna

Apartamenty Bydgoszcz - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

335 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

335 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

188 500 zł42 m² 4 466 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Szwederowie w wieżowcu na ósmym piętrze z loggią. Bardzo zadbane, nie wymaga nakładów finansowych. Lokal składa się z 2 pokoi o pow. użyt.(16 i 9 m 2).Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

212 000 zł52 m² 4 076 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie 52m2, dwupokojowe (20, 11). Mieszczące się na trzecim piętrze trzy piętrowego bloku, mieszkanie z lekkimi skosami, które dodają mu uroku. Okna od strony Wsch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

139 000 zł36 m² 3 861 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na Bielawach przy szpitalu Uniwersyteckim im. Jurasza.Pokoje rozkładowe, oddzielna kuchnia. Na ścianach tapety, na podłogach mozaika parkietowa.Niski czynsz 270zł. miesięcznie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

148 000 zł38 m² 3 894 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m 2 z balkonem na pierwszym piętrze w wieżowcu. Duży pokój z aneksem kuchennym 24 m 2. Mały pokój 9 m 2. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

194 000 zł55 m² 3 527 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe z loggą, układ szczeciński na Wzgórzu Wolności. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy, szkoły, komunikacja miejska, kościół. Mieszkanie znajduje się na 7 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

127 000 zł31 m² 4 096 zł/m²

 

Piętro:5/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 31 m 2 w wieżowcu na 5 piętrze. Mieszkanie w stanie dobrym. Nie wymaga większych nakładów finansowych. w pokoju na podłodze panele na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

320 000 zł68 m² 4 705 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta. Duże, przestronne mieszkanie w cegle pokoje po remoncie, ładna kuchnia z zabudową, łazienka i wc w starszych kaflach. Salon o pow. ok 26m2 z loggią, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

219 000 zł46 m² 4 714 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,45m2 usytuowane na III piętrze w nowym bloku z cegły na ulicy Kościuszki. Pokoje o pow. 19,5m2 (balkon, panele, gładzie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

145 000 zł35 m² 4 073 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie z małym balkonem-loggią, o powierzchni 35,6m2 usytuowane na VIII piętrze wieżowca, na osiedlu Bartodzieje. Kuchnia ciemna o pow. 4,7m2, przerobiona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

440 000 zł91 m² 4 835 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Bardzo ładne mieszkanie na 1 piętrze w apartamentowcu z windą na terenie ogrodzonym. Mieszkanie składa się z salonu /35mkw/, 2 sypialni /12mkw/ dużej jasnej kuchni /10mkw/ łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kormoranów

Osowa Góra,Bydgoszcz

850 zł36 m² 23,61 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie do wynajęcia W skład mieszkania wchodzą dwa pokoje, aneks kuchenny, przedpokój i łazienka o łącznej powierzchni 36 m2 oraz loggia 7 m2. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

259 000 zł62 m² 4 177 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 62m 2 , usytuowane na 4 piętrze w bloku z cegły. Salon o powierzchni 25m 2 , bardzo słoneczny i ciepły, usytuowany od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

170 000 zł43 m² 3 953 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Pilna sprzedaż! M-3 o powierzchni 43 m2 tzw. "układ szczeciński". Pokoje 16 i 9 m2. W pokojach na podłodze parkiet, na ścianach tapety lub w małym pokoju tynk strukturalny. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

95 000 zł27 m² 3 518 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Kapuściskach M-2 do remontu na X piętrze w wieżowcu, pokój 14,5 m2, duża kuchnia 8,6 m2, łazienka 2,5 m2 i przedpokój 2 m2, stare okna drewniane, na ścianach farba (bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żmudzka

Bartodzieje,Bydgoszcz

122 000 zł30 m² 4 066 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Na sprzedaż jednopokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 30m2 usytuowane na V piętrze, w wieżowcu na ulicy Żmudzkiej, na osiedlu Bartodzieje. Mieszkanie nie przechodnie. Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

218 000 zł56 m² 3 892 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż mieszkanie w wieżowcu na IV piętrze na osiedlu Bartodzieje o powierzchni 56m2. Duży pokój o powierzchni 16m2 z wyjściem na balkon. Na podłodze wykładzina dywanowa, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

257 000 zł72 m² 3 569 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest ładne mieszkanie czteropokojowe o pow. 72m2 położone na czwartym piętrze w wieżowcu w dobrej lokalizacji na Szwederowie. Mieszkanie bardzo zadbane, dwustronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

153 000 zł38 m² 4 026 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38 m 2 z balkonem na pierwszym piętrze w wieżowcu. Duży poko z aneksem kuchennym 24 m 2. Mały pokój 9 m 2. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

365 000 zł108 m² 3 379 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Uwaga!super oferta! Do bardzo pilnej sprzedaży. Tylko w tym tygodnia taka cena. Przestronne 108m mieszkanie-apartament na Szwederowie. Mieszkanie ładnie zaaranżowane do wykończenia tylko łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

435 000 zł68 m² 6 397 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Komfortowe trzypokojowe mieszkanie na strzeżonym terenie na Bartodziejach. Mieszkanie składa się z trzech ustawnych pokoi: 1. salon 18 m2 - podłogi - wysokiej jakości parkiet trójwarstwowy, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

185 000 zł38 m² 4 868 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Na sprzedaż M-3 o powirzchni 38 m 2 w bloku z nowej cegły na 2 piętrze. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi 14 i 9 m 2 , aneksu kuchennego 4,5 m 2 , łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

190 000 zł48 m² 3 958 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1972

DO pilnej sprzedaży! Mieszkanie 48m2 na Bartodziejach z pięknym widokiem na Balaton. Składa się z trzech pokoi (16m2, 10m2, 6m2) na podłogach parkiet, na ścianach gładzie gipsowe, a na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

140 000 zł37 m² 3 783 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż M-3 z balkonem o powierzchni 36,5m2, usytuowane na 8 piętrze w wieżowcu na Błoniu. W mieszkaniu nowe okna pcv, poza tym mieszkanie do kapitalnego remontu. Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

176 000 zł47 m² 3 744 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 47m2 usytuowane na V piętrze wieżowca na ul. Walecznych na osiedlu Kapuściska. Mieszkanie do remontu. Doskonała lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

206 000 zł50 m² 4 120 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Nowa niższa cena! Tylko z nami zobaczysz to mieszkanie! Komfortowe M-3 mieszkanie w nowym bloku z cegły bardzo ładnie, nowocześnie zaaranżowane. Duży pokój ok.20m z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

129 000 zł30 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1972

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

350 000 zł56 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Przedmiotem sprzedaży jest komfortowe mieszkanie o powierzchni 56m2, usytuowane na osiedlu Bartodzieje. Wnętrze mieszkania posiada dwa niezależne pokoje, wykończone bardzo starannie materiałami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

240 000 zł41 m² 5 853 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Obiektem sprzedaży jest bardzo komfortowe mieszkanie o powierzchni 41m 2. W mieszkaniu znajduje się salon z aneksem kuchennym o powierzchni 22m 2 , pokój 9m 2 , duży przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

245 000 zł65 m² 3 746 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Okazja! nowa niższa cena! Przedmiotem sprzedaży jest ładne mieszkanie trzypokojowe o pow. 65,40m2, położone na trzecim piętrze w bloku z cegły na terenie ogrodzonym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

700 zł31 m² 14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie typu M-2 do wynajęcia na Wyżynach na terenie zamkniętym w nowym bloku z cegły. Powierzchnia całkowita 31 m2, pokój połączony z aneksem kuchennym, łazienka z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

288 000 zł65 m² 4 430 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wstrzymana do 27 maja br. Wyjątkowa oferta dla osób ceniących niepowtarzalny klimat. Mieszkanie dwupoziomowe ze skosami i antresolą o powierzchni całkowitej 65m2 a pow. użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

133 000 zł29 m² 4 559 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Gajowa

Bartodzieje,Bydgoszcz

299 900 zł51 m² 5 880,39 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Luksusowe mieszkanie M3 o powierzchni 51m2 z balkonem i dużą piwnicą oraz miejscem parkingowym(możliwość dokupienia miejsca garażowego) położone w apartamentowcu na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

185 000 zł37 m² 4 967 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Obiektem sprzedaży jest mieszkanie 37,24m 2 z pięknym widokiem na Wyspę Młyńską, co jest jego bardzo dużym atutem. W mieszkaniu znajduje się pokój wraz z kuchnią ok 20m 2 , pokój 6m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

340 000 zł61 m² 5 573 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w nowym bloku z cegły na terenie grodzonym o powierzchni 61 m2. Wnętrze mieszkania urządzone bardzo starannie, materiałami dobrej klasy. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

179 000 zł55 m² 3 225 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Ponownie nowa cena! super oferta! Trzypokojowe mieszkanie (55,5m2) na Bartodziejach. Pokoje (16m2, 11m2, 10m2) w panelach podłogowych i gładziach lub tapetach. W salonie duży balkon od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

278 000 zł54 m² 5 129 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54,2m2 usytuowane na III piętrze w bloku z cegły na osiedlu Wyżyny. Pokoje o pow. 18m2 i 11m2, na podłogach panele, na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

219 900 zł56 m² 3 926 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w wieżowcu ocieplonym na czwartym piętrze. Wnętrze mieszkania do odświeżenia, posiadające trzy osobne pokoje, kuchnie, oraz łazienkę. Znaczną zaletą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

147 500 zł29 m² 5 086 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie M2 mieszczące się na Osowej Górze w bloku z roku 2000. Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze na terenie ogrodzonym nie zamkniętym. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

228 000 zł46 m² 4 908 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,45m2 usytuowane na III piętrze w nowym bloku z cegły w Centrum Bydgoszczy. Pokoje o pow. 19,5m2 (balkon, panele, gładzie).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

209 000 zł55 m² 3 772 zł/m²

 

Piętro:10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w wieżowcu na osiedlu Bartodzieje. Wnętrze mieszkania posiada trzy osobne pokoje, w których na podłogach znajdują się panele, na ścianach natomiast.