dowolna

Apartamenty Bydgoszcz - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

335 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

335 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

1 300 zł55 m² 23,64 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Pięknie zaaranżowane, nowoczesne W luksusowym apartamentowcu - bielawy - 55m2 Mieszkanie dwupokojowe na wysokim parterze w luksusowego apartamentowca z 2006r. Do dyspozycji pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

249 000 zł59 m² 4 220,34 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Przestronne mieszkanie o pow. 59 m2 usytuowane w Bydgoszczy na Górzyskowie. Lokal na parterze w budynku z 2009 roku wybudowanego z cegły i odrodzonego (brama na pilota).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 200 zł48 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w pełni umeblowane i komfortowo wyposażone (tak, jak na zdjęciach). Teren ogrodzony, spokojna okolica, blisko centrum. Czynsz 400zł. W pełni umeblowane. Blisko kościół,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

199 000 zł56 m² 3 553,57 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Doskonale zlokalizowane M4 na sprzedaż na Bartodziejach biuro nie pobiera prowizji od kupującego A I tak gwarantuje obsługę transakcji przez licencjonowanego pośrednika Prezentowanie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

124 000 zł30 m² 4 175,08 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przyjemna kawalerka zaopatrzona we wszystkie media z sieci miejskiej na sprzedaż na Kapuściskach biuro nie pobiera prowizji od kupującego Prezentowane mieszkanie znajduje się na parterze wieżowca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 300 zł45 m² 28,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia eleganckie, nowocześnie zaaranżowane, 2 pokojowe mieszkanie W nowym bloku na bartodziejach-umeblowane I wyposażone-idealne jako slużbowe Do dyspozycji salon, sypialnia, kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Okole

Okole,Bydgoszcz

175 000 zł48 m² 3 653,44 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Pokój 14 m - ściany gładź, podłoga mozaika parkietowa Pokój 9 - ściany gładź, podłoga mozaika parkietowa Pokój 6m - ściany gładź, podłoga mozaika parkietowa Kuchnia 6,5m - ściany tynk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

229 000 zł50 m² 4 579,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie z garażem pod budynkiem w 2 piętrowym bloku z cegły. Mieszkanie odnowione, gotowe do zamieszkania. Powierzchnia 50m2, garaż o powierzchni 23m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

169 000 zł59 m² 2 864,41 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe, przestronne mieszkanie z widokiem na panoramę miasta - Bartodzieje. 0% prowizji dla kupującego A transkacja I tak jest pod czujnym okiem licencjonowanego pośrednika

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

284 715 zł51 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w nowym budownictwie, doskonale zlokalizowane w centralnej części Bydgoszczy, a jednocześnie w miejscu będącym enklawą zieleni. Charakteryzuje się ciekawym, funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

850 zł36 m² 23,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Korzystna oferta! do wynajęcia jednopokojowe mieszkanie-umeblowane-nowe budownictwo-tylko 850zł+opłaty Do dyspozycji najemcy obszerny pokój połączony z aneksem kuchennym, łazienka połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

366 120 zł65 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

 

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

239 000 zł66 m² 3 621,21 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

M-4 na X piętrze w wieżowcu na Osiedlu Leśnym w spokojnej okolicy, o metrażu 66 m kw. Mieszkanie rozkładowe i ustawne. Na uwagę zasługuje duży pokój z wnęką, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

275 835 zł50 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

 

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

1 300 zł48 m² 27,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na Wzgórze Wolności. Blok ogrodzony w środku plac zabaw dla dzieci. Mieszkanie o powierzchni 48m2 2 pokoje oddzielna kuchnia i balkon. Na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

900 zł48 m² 18,75 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Atrakcyjne dwa pokoje i osobna garderoba do wynajęcia na Szwederowie biuro nie pobiera prowizji od najemcy Prezentowane mieszkanie znajduje się na II piętrze budynku z lat 80-tych, który.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

169 000 zł59 m² 2 864,41 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w wieżowcu na 11 piętrze o powierzchni 59m2. Rozkład mieszkania: amfilada, pokoje: 16, 16 i 12m2. Dwie duże loggie. Na podłogach wykładzina, na ścianach tapety. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Puszczykowa

Osowa Góra,Bydgoszcz

119 500 zł30 m² 3 983,33 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Oferta tylko W firmie rodźko! wyjątkowa I niepowtarzalna. Nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Morska

Bartodzieje,Bydgoszcz

199 000 zł43 m² 4 627,91 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta wyłącznie W firmie rodźko! wyjątkowa I niepowtarzalna nie znajdziesz jej nigdzie - tylko U nas! ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

168 000 zł56 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie typu M-4 usytuowane na piątym piętrze wieżowca. Na powierzchnię 56,11 m2, składają się: 3 pokoje, kuchnia, 2 przedpokoje, łazienka i osobna toaleta. Mieszkanie czyste.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

284 715 zł51 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

 

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

175 000 zł43 m² 4 069,77 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gustowne M3 na sprzedaż na Bartodziejach biuro nie pobiera prowizji od kupującego Proponuję Państwu bardzo ładnie zagospodarowane, jasne i nowocześnie zaaranżowane mieszkanie o pow. 43 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 300 zł76 m² 17,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia dwupoziomowe, 4 pokojowe mieszkanie na bartodziejach salon Z aneksem kuchennym, 3 sypialnie, łazienka, wc. Kuchnia ładnie zaaranżowana wyposażona w płytę ceramiczną, piekarnik,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

175 000 zł57 m² 3 070,18 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzy pokojowe mieszkanie na parterze w wieżowcu do odświeżenia,mieszkanie czyste jasne,ciepłe do wprowadzenia bez większych nakładów finansowych.Spokojna okolica blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

362 165 zł64 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:1

 

 

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

1 300 zł45 m² 28,89 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie w apartamentowcu z windą na Błoniu.Rok budowy 2011.Teren ogrodzony, domofon,plac zabaw dla dzieci. Lokal składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

380 000 zł65 m² 5 846,15 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Śliczne, klimatyczne, komfortowe mieszkanie 3-pokojowe w nowym budownictwie w centralnej części Bydgoszczy. Składa się z pokoju z aneksem kuchennym o powierzchni ok. 30m2 (w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

179 000 zł44 m² 4 096,11 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Cena mieszkanie do negocjacji! Mieszkanie w centrum miasta,bardzo dobra lokalizacja w okolicy Wyspa Młyńska,Real,Uniwersytet,Opera.Budynek mieści się na terenie zamkniętym na którym można.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

284 715 zł51 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

 

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

264 290 zł49 m² 5 350 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

 

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

169 000 zł48 m² 3 520,83 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie M-3 o powierzchni 48m2 w wieżowcu na Szwederowie. Zlokalizowane na 11p. Piękny widok. Pokoje 21 i 9 m2. Na podłogach panele, na ścianach gładzie. Kuchnia oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

130 000 zł31 m² 4 193,55 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjna kawalerka z duszą na sprzedaż na Wyżynach biuro nie pobiera prowizji od kupującego Prezentowane mieszkanie znajduje się na X piętrze budynku z lat 80-tych, który przeszedł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

284 715 zł51 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

 

Archiwalne

Apartament, ul. Kolbego

Osowa Góra,Bydgoszcz

145 000 zł33 m² 4 371,42 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

361 035 zł64 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

 

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

229 000 zł56 m² 4 089,29 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-4 o powierzchni 56m2 w wieżowcu na Wyżynach, zlokalizowane na iip. Składa się z 3 niezależnych pokoi 16/12/9m2. Na ścianach tapety na podłogach mozaika parkietowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

169 000 zł59 m² 2 864,41 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wspaniale zlokalizowane nietypowe mieszkanie M-4 w wieżowcu na Bartodziejach. Mieszkanie na 11 piętrze, z okien rozpościera się wspaniały widok na panoramę miasta, nie zasłaniają jej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Witeckiego

Bohaterów,Bydgoszcz

114 000 zł31 m² 3 677,42 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

225 000 zł32 m² 7 031,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie wykończone w wysokim standardzie, podłoga drewniana egzotyczny Merbau, kuchnia w zabudowie z frontami drewnianymi w stylu retro. W cenie zawarte jest całe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

1 150 zł55 m² 21,06 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia eleganckie, nowocześnie zaaranżowane, dwupokojowe mieszkanie na wyżynach Pokój dzienny z aneksem kuchennym, sypialnia, garderoba, łazienka razem z wc. Z większego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Górzyskowo