dowolna

Apartamenty Bydgoszcz - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

339 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

339 ogłoszeń

Rynek pierwotny

714 000 zł65,33 m² 10 929,13 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż nowe mieszkanie deweloperskie 4-pokojowe z balkonem i garderobą o łącznej powierzchni 65,33 m2 -> 0% prowizji 0% podatku pcc <- Prezentowane mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

849 000 zł85,80 m² 9 895,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

Wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe | Kameralne osiedle | Bydgoszcz - Jary Jeśli szukasz miejsca, które łączy komfort domu z wygodą mieszkania w mieście, ta nieruchomość spełni.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł64 m² 54,69 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Elegancki, w pełni umeblowany apartament 64 m na parterze nowoczesnego, kameralnego budynku na Szwederowie. Dwustronna ekspozycja, widok na zieleń i duży, dwustronny balkon zapewniają.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł50 m² 10 700 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Kup trzy pokoje W cenie dwóch i zamieszkaj W wyjątkowym miejscu nad.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

770 000 zł72,54 m² 10 614,83 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż polecam Państwu nowoczesne mieszkanie o powierzchni 72,54m2 na Osiedlu Awangarda w dzielnicy Miedzyń. Mieszkanie składa się z pokoju z aneksem kuchennym z wyjściem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

1 000 428 zł62,92 m² 15 900 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kupując to mieszkanie Z naszą pomocą: - nie płacisz prowizji pośrednikowi - nie płacisz podatku pcc (rynek pierwotny) - jeden agent prowadzi Cię przez całą transakcję od A do.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament, ul. Naruszewicza

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

763 400 zł76,34 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Posiadamy W ofercie kilkaset mieszkań W stanie deweloperskim W bydgoszczy I W najbliższych okolicach. Zadzwoń I dowiedz się więcej! Z pewnością znajdziemy nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

489 000 zł27,20 m² 17 977,94 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie wykończone pod klucz! Mieszkanie jednopokojowe (27,20m2) na pierwszym piętrze w apartamentowcu w Dzielnicy Muzycznej. Mieszkanie mieści się na kameralnym osiedlu,.

Szczegóły ogłoszenia

898 000 zł72 m² 12 472,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro nieruchomości makler poleca na sprzedaż nowoczesne, jasne i przestronne mieszkanie o powierzchni 73m , zlokalizowane na Szwederowie - tylko kilka minut spacerem od Starego Rynku i Wyspy.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł59,69 m² 14 994,14 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Osiedle Symfonia Twój adres pełen harmonii, prestiżu i nowoczesnego stylu Osiedle Symfonia przy ulicy Jana Karola Chodkiewicza 9 w Bydgoszczy to inwestycja, która redefiniuje pojęcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

381 827 zł35,03 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność przedstawić Państwu ofertę mieszkania w nowej inwestycji na bydgoskim Czyżkówku. Cicha, zielona lokalizacja, w sąsiedztwie Kanału Bydgoskiego, z dostępem do transportu.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem Bydgoszcz

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

1 155 000 zł69 m² 16 739,13 zł/m²

 

Piętro:12/19

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż apartament o powierzchni 69 m2 w River Towers Idealny do zamieszkania lub pod inwestycję-wynajem. Położony jest na 12 piętrze budynku z 2020 roku. Dodatkowo miejsce postojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

643 900 zł54,80 m² 11 750 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54,8m2 w nowej inwestycji na osiedlu Bartodzieje. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze nowoczesnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

827 925 zł78,85 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z projektem nowej inwestycji, która jest realizowana na bydgoskim Czyżkówku. Docelowo zaplanowano tu 8 kameralnych budynków. Aktualnie w sprzedaży mamy budynek.

Szczegóły ogłoszenia

3 000 zł58 m² 51,72 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecam do wynajęcia 3-pokojowe mieszkanie położone na drugim piętrze apartamentowca z 2017 roku. Mieszkanie zostało kompletnie wyposażone : w salonie sofa, stolik, stół ,krzesła, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł120 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Fantastyczne klimatyczne mieszkanie w pięknej secesyjnej kamienicy w Dzielnicy Muzycznej! Przedmiotem sprzedaży jest 4 pokojowe mieszkanie w sercu Dzielnicy Muzycznej przy jednej.

Szczegóły ogłoszenia

941 700 zł62,78 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu trzypokojowego mieszkania w samym centrum Bydgoszczy z obok Wyspy Młyńskiej. Nieruchomość zlokalizowana jest na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Przyjaciół

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

659 000 zł52,60 m² 12 528,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferta na wyłączność3 pokoje | 2025 rok | klimatyzacja | duży balkon | winda | gotowe do wejścia Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone i umeblowane mieszkanie 3-pokojowe, położone na.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł51,40 m² 11 653,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Apartament 50 m2 , 2 garaże, piwnica, teren monitorowany! Garaże do mieszkania przypisane koszt jednego to 50.000 zł, murowany na tyłach posesji. Cena za całość to 699.000 zł Oferta wyjątkowego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

437 784 zł37,74 m² 11 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Zapraszamy do zapoznania się z projektem nowej inwestycji, która jest realizowana na bydgoskim Czyżkówku. Docelowo zaplanowano tu 8 kameralnych budynków. Jest to kolejny etap sprzedaży,.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł72 m² 9 444,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Osowa góra M4 na I piętrze W apartamentowcu Z garażem! Zapraszam do zakupu mieszkania M4 w nowym budownictwie z 2015r położone na 1 piętrze z widokiem na las. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł28,58 m² 13 960,81 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 2 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji Okole (ulica Graniczna 6). Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł46 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł36 m² 16 250 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż wyjątkowe nowe mieszkanie M3 z dużym balkonem w nowym bloku na kameralnym zamkniętym osiedlu symfonia w Dzielnicy Muzycznej Idealne dla osób ceniących ciszę, zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł58,18 m² 11 155,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta biura nieruchomości Na sprzedaż wyjątkowy apartament w Bydgoszczy na osiedlu Bartodzieje. Piękne mieszkanie czeka na swojego nowego właściciela - salon z aneksem kuchennym i dużym.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł60 m² 9 983,33 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Biuro Makler ma przyjemność zaprezentować wyjątkowy, elegancki apartament 2-pokojowy położony w prestiżowym budynku Nordic Tower, w samym centrum Bydgoszczy. Mieszkanie o powierzchni 60.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł49,27 m² 11 751,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w centrum. Mieszkanie o powierzchni 49,27 m2 wykończone z dbałością o każdy detal z użyciem renomowanych.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

843 000 zł88,10 m² 9 568,67 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Zamień zgiełk na oddech. Twój własny kawałek spokoju w Nowym Fordonie na Osiedlu Eskulapa. Czy pamiętasz poranek, w którym nic Cię nie goniło? Wyobraź sobie, że budzisz się.

Szczegóły ogłoszenia

3 500 zł70 m² 50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia Komfortowy trzypokojowy apartament na ul. Chodkiewicza. Budynek to dwunastoletni apartamentowiec wyposażony w windę, oddalony 1 km od centrum. Lokal położony jest na parterze. Dostęp.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

546 195 zł55,44 m² 9 852 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55,44m2 w nowej inwestycji na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie znajduje się na parterze nowoczesnego, sześciopiętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł24,43 m² 73,68 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Central Campus to nowoczesny akademik w centrum Bydgoszczy, idealny dla studentów, którzy szukają komfortowego zakwaterowania. W ofercie mamy apartamenty: standard, z balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

1 199 000 zł91 m² 15 384,62 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wyjątkowy apartament premium na bartodziejach luksus, który poczujesz od pierwszego kroku Marzysz o miejscu, które codziennie będzie zachwycać Cię swoim stylem, komfortem i jakością życia?.

Szczegóły ogłoszenia

1 155 000 zł69 m² 16 739,13 zł/m²

 

Piętro:12/20

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Makler Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować elegancki, 3-pokojowy apartament położony w prestiżowej inwestycji River Towers przy ul. Toruńskiej w Bydgoszczy. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

510 000 zł38 m² 13 421,05 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Bartodzieje - najlepsza lokalizacja W bydgoszczy! mieszkanie W apartamentowcu. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Toruńska

Bocianowo-Śródmieście-Stare Miasto,Bydgoszcz

725 000 zł48 m² 15 104,17 zł/m²

 

Piętro:4/19

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Apartament w river towers w centrum Bydgoszczy nad rzeką Brda Położony na 5 kondygnacji rt - najwyższego budynku mieszkalnego w Bydgoszczy i woj. kuj-pom., przy ul. Toruńskiej 57b, na.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł46 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Oferta class, którą właśnie oglądasz, jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Zamieszkaj W wyjątkowym miejscu nad brdą. Lokalizacja i adres zawsze mają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

503 272 zł37,84 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mamy przyjemność zaprezentować nową inwestycję kategorii premium - w sąsiedztwie Dzielnicy Muzycznej Inwestycja ta mieści się w sercu Bydgoszczy, gdzie miasto, kultura i zieleń.

Szczegóły ogłoszenia

2 200 zł40,50 m² 54,32 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Nieruchomość dostępna od Maja! Mieszkanie dwupokojowe ( 40 m2) na zamkniętym, nowo wybudowanym osiedlu enklawa przy ul. Zaświat w Bydgoszczy. Mieszkanie mieści się na 5 (ostatnim) piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

2 466 000 zł137 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Z przyjemnością prezentuje Państwu ofertę zakupu czteropokojowego mieszkania w samym centrum Bydgoszczy z widokiem na Wyspę Młyńską nad rzeką Brda. Nieruchomość zlokalizowana jest na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

672 558 zł67,73 m² 9 929,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować Państwu trzy pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,73m2 w nowej inwestycji na osiedlu leśnym. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze nowoczesnego, cztero.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

554 982 zł54,41 m² 10 200 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Aktualna oferta wszystkich dostępnych mieszkań znajduje się na naszej stronie Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3-pokojowego mieszkania A3 (p.u. 54,38 m2), położonego na 1.