dowolna

Apartamenty Bydgoszcz - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

335 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

335 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

1 350 zł52 m² 25,96 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super oferta! Komfortowe mieszkanie do wynajęcia całkowicie umeblowane wolne od zaraz. Mieszkanie wykończone materiałami wysokiej klasy bardzo gustownie i ze smakiem. Mieszkanie na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

800 zł48 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tanio! do wynajmu zadbane, czyste - 2 pokojowe - górzyskowo-nowe budownictwo-800zł+opłaty Do wynajmu ładne, dwupokojowe mieszkanie w nowym budownictwie na osiedlu Górzyskowo. Pokoje 19 i 10m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

2 350 zł64 m² 36,72 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajmu luksusowy , umeblowany I wyposażony apartament - 64m2 - 2350zł plus opłaty Do wynajęcia słoneczne, luksusowe mieszkanie o powierzchni 64m2 blisko centrum miasta położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

199 000 zł34 m² 5 852,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Bardzo atrakcyjne i komfortowe mieszkanie typu m-2 na Górzyskowie. Znajduje się na 3 piętrze w 3-piętrowym bloku z cegły. Mieszkanie cechuje wysoki standard wykończenia. Ciekawe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

328 210 zł71 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Klient - wynagrodzenie za czynności pośrednictwa pokrywa deweloper! Realizacja: rozpoczęcie- III kwartał 2011 zakończenie- IV kwartał 2012 Przekazanie kluczy do mieszkań w celu prowadzenia prac.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 200 zł70 m² 17,14 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia M-4, trzy niezależne pokoje-70m2-umeblowane-teren ogrodzony! Do wynajmu bardzo ładne, przestronne, trzypokojowe mieszkanie w nowym budownictwie na Osiedlu Górzyskowo. Do dyspozycji trzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

255 238 zł58 m² 4 422 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Nowe mieszkania szwederowo nowa 29 Oferujemy nowe mieszkania w standardzie deweloperskim w dwóch kameralnych dwupiętrowych budynkach, w centrum osiedla Szwederowo przy ul. Nowej 29. Bloki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia nowoczesne, dwupokojowe mieszkanie na górzyskowie-garaż W cenie-1300zł+opłaty Do dyspozycji obszerny pokój dzienny o pow. 28m2 połączony z aneksem kuchennym. Oprócz tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

155 000 zł48 m² 3 195,88 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazyjna sprzedaż M4 na Bartodziejach biuro nie pobiera prowizji od kupującego Proponuję Państwu mieszkanie na VI p. ocieplonego wieżowca z właśnie wyremontowaną klatką schodową. Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

138 000 zł36 m² 3 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie w Fordonie (36m2) - cegła Ładna kawalerka zlokalizowana w trzypiętrowym bloku z cegły na 3 piętrze. Mieszkanie czyste, zadbane. Składa się z przestrzennego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

232 892 zł49 m² 4 749,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Negocjuj cenę zakupu! tylko W metro nieruchomości! Firma metro nieruchomości jako wyłączny partener sprzedaży prezentuje ofertę mieszkań w nowoczesnym budynku wielordzinnym w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 400 zł67 m² 20,90 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajmu ładne, trzypokojowe mieszkanie W ścisłym centrum miasta-1400zł+opłaty ciekawa aranżacja, umeblowane Pokój z półotwartą kuchnią i wyjściem na duży balkon. W pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Okole

Okole,Bydgoszcz

138 000 zł31 m² 4 451,61 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Prezentowane mieszkanie znajduje się na 9 piętrze we wieżowcu o pow. 31m2. Składa się z pokoju o pow. 19m2, kuchni 5m2, łazienki razem z wc 3m2 z wanną oraz przedpokoju 4m2. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

240 151 zł53 m² 4 538 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

232 370 zł49 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

309 000 zł89 m² 3 471,91 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe bardzo przestronne mieszkanie w bloku z cegły z 2002 roku (metraż po podłodze wynosi 89,60m2, po odliczeniu skosów zgodnie z wpisem w Kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bydgoszcz

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

117 000 zł24 m² 4 875 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M2 o powierzchni użytkowej 24m2, usytuowany na drugim piętrze ocieplonego wieżowca na osiedlu Wzgórze Wolności. Lokal po kapitalnym remoncie tzn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

184 000 zł38 m² 4 842,11 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Fordon, os. Nad Wisłą Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 2-piętrowym bloku z cegły z 2007roku o pow. 38m2. Zlokalizowane jest na osiedlu ogrodzonym i monitorowanym. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Karłowicza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

648 770 zł108 m² 5 980 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2014

Firma Metro Nieruchomości jako wyłączny przedstawiciel prezentuje ofertę sprzedaży apartamentów w nowej inwestycji piano house. Charakteryzujący się nowoczesną i niepowtarzalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

900 zł53 m² 16,98 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Umeblowane M 4 do wynajęcia na Bartodziejach biuro nie pobiera prowizji od najmującego Mieszkanie znajduje się na IX p. w ocieplonym wieżowcu z nowoczesną windą. Lokal jest umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

220 257 zł46 m² 4 749,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

135 000 zł31 m² 4 354,84 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Świeżo wyremontowana gustowna kawalerka na sprzedaż na Wyżynach biuro nie pobiera prowizji od kupująceg O Prezentowane mieszkanie znajduje się na parterze wieżowca z lat 80-tych, który.

Szczegóły ogłoszenia