dowolna

Apartamenty Bydgoszcz - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

335 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

335 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

298 395 zł63 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Negocjuj cenę zakupu! tylko W metro nieruchomości! Firma metro nieruchomości jako wyłączny partener sprzedaży prezentuje ofertę mieszkań w nowoczesnym budynku wielordzinnym w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

298 395 zł63 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

231 720 zł58 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Fordon mieszkanie 3-pokojowe stan deweloperski rynek pierwotny budynek Z windą teren ogrodozny 4000 zł/m2 Mieszkanie w stanie deweloperskim na czwartym piętrze w budynku apartamentowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

209 298 zł45 m² 4 649 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Nowe mieszkania szwederowo nowa 29 Oferujemy nowe mieszkania w standardzie deweloperskim w dwóch kameralnych dwupiętrowych budynkach, w centrum osiedla Szwederowo przy ul. Nowej 29. Bloki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

266 899 zł62 m² 4 308,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

281 532 zł59 m² 4 749,99 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Negocjuj cenę zakupu! tylko W metro nieruchomości! Firma metro nieruchomości jako wyłączny partener sprzedaży prezentuje ofertę mieszkań w nowoczesnym budynku wielorodzinnym w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

290 647 zł68 m² 4 289,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Gotowe nowe mieszkania na osiedlu glinki atrakcyjne ceny wysoki standard Metro nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nowych mieszkań w inwestycji "miejska Przystań" zlokalizowanej w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

1 000 zł67 m² 14,93 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dobra oferta! do wynajęcia obszerne 67m2,dwupokojowe mieszkanie W nowym budownictwie na szwederowie-1000zł+opłaty oferta obejmuje neiezależny garaż W budynku! Do dyspozycji duży (34m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

960 zł40 m² 24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia komfortowe mieszkanie na osiedlu olimpia W fordonie-960zl +opłaty Do dyspozycji pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka. Z pokoju dziennego wyjście na słoneczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wilczak

Wilczak,Bydgoszcz

1 600 zł56 m² 28,32 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajecia luksusowe, 3 pokojowe mieszkanie W aprtamentowcu-calkowicie umeblowane I wyposażone Do dyspozycji najemcy duży pokój z aneksem kuchennym oraz dwie sypialnie. Salon umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

209 670 zł45 m² 4 649 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

250 000 zł77 m² 3 242,54 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przedstawiam ładne czteropokojowe mieszkanie o pow. 77 m2 na jednym z bardziej pożądanych dzielnic Bydgoszczy- bartodzieje. Lokal usytuowany na 5 piętrze w wieżowcu. Nieruchomość nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

253 603 zł55 m² 4 649 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

180 180 zł43 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Nowe mieszkania W centrum nad brdą Prezentujemy ofertę sprzedaży mieszkań w nowej inwestycji zlokalizowanej w centrum miasta w pięciopiętrowym trzyklatkowym budynku wyposażonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

224 764 zł52 m² 4 349,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

174 150 zł43 m² 4 050 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Miedza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 000 zł48 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia ładne, dwupokojowe mieszkanie W ścisłym centrum miasta - ul. Miedza tylko 1000zł+opłaty Do dyspozycji najemcy dwa niezależne pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój. W większym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bohaterów

Bohaterów,Bydgoszcz

203 000 zł64 m² 3 182,32 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Fordon, os. Bohaterów Prezentowane mieszkanie znajduje się na 2 piętrze we wieżowcu o pow. 63,79m2. Składa się z trzech pokoi o powierzchni: 20/10,3/8,2m2, kuchni 7,9m2, łazienki 3m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

155 164 zł36 m² 4 349,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

180 699 zł42 m² 4 350 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka 3-pokojowa, ul. Grunwaldzka

Wilczak,Bydgoszcz

1 100 zł6 m² 183,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Okazja! -wynajem- 3 pokojowe-nowe-teren ogrodzony-garaż W cenie!-1100zł+opłaty Do wynajmu trzypokojowe mieszkanie w nowym bloku na ul. Grunwaldzkiej. Trzy niezależne pokoje, oddzielna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

145 000 zł43 m² 3 372,09 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. ok. 43mkw, parter w małym ładnym, ocieplonym wieżowcu. Pokoje o pow. ok. 16, 9 i 6 mkw, kuchnia ok. 6mkw, łazienka ok. 3mkw, przedpokój i balkon. Okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

190 097 zł42 m² 4 538 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

188 727 zł44 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

218 500 zł46 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

217 032 zł49 m² 4 422 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Kasztelanka

Kasztelanka,Bydgoszcz

158 000 zł48 m² 3 298,54 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Fordon os. Kasztelanka Prezentowane mieszkanie znajduje się na 7 piętrze we wieżowcu o pow. 47,9m2. Składa się z dwóch pokoi o powierzchni: 21/10m2 ( na podłodze panele, na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

1 500 zł67 m² 22,39 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia pięknie zaaranżowane mieszkanie typu studio - duży taras - wyżyny Mieszknie zlokalizowane na trzecim piętrze apartamentowca na ul. Kragujewca. Do dyspozycji najemcy obszerny pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

1 000 zł45 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajmu komfortowe mieszkanie W nowym budownictwie W ścislym centrum miasta-1000zł+czynsz ok. 300zl+prąd idealne jako mieszkanie służbowe! ciekawa, nowoczesna aranżacja. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 600 zł76 m² 21,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Okazja! do wynajęcia luksusowe, trzypokojowe mieszkanie W apartamentowcu na górzyskowie-wysoki standard-umeblowane-wyposażone Do dyspozycji najemcy obszerny pokój dzienny połączony z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

165 000 zł43 m² 3 837,21 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Prezentowane mieszkanie znajduje się na 4 piętrze we wieżowcu trzyklatkowym, ocieplonym i odnowionym o pow. 43m2. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 2m2 oraz loggia z której.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

152 237 zł32 m² 4 749,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

151 989 zł35 m² 4 350 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2014

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

235 315 zł50 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

208 340 zł48 m² 4 309 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

1 050 zł27 m² 38,89 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w nowym budynku z 2007 roku-do wynajęcia na dłuższy okres czasu. Salon z aneksem kuchennym i łazienką o łącznej powierzchni 27 m2 .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

370 618 zł82 m² 4 537,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

360 791 zł82 m² 4 422 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

1 500 zł39 m² 38,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia dwupokojowe mieszkanie - piękna, niebanalna aranżacja! Do wynajmu wyjątkowe ciekawie zaaranżowane, luksusowe mieszkanie w nowym budownictwie. Do dyspozycji pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

218 732 zł48 m² 4 538,01 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bielawy