dowolna

Apartamenty Bydgoszcz - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

335 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

335 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

219 049 zł48 m² 4 537,99 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Nowe mieszkania szwederowo nowa 29 Oferujemy nowe mieszkania w standardzie deweloperskim w dwóch kameralnych dwupiętrowych budynkach, w centrum osiedla Szwederowo przy ul. Nowej 29. Bloki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Karłowicza

Bartodzieje,Bydgoszcz

595 416 zł100 m² 5 950 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Firma Metro Nieruchomości jako wyłączny przedstawiciel prezentuje ofertę sprzedaży apartamentów w nowej inwestycji piano house. Charakteryzujący się nowoczesną i niepowtarzalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

186 564 zł42 m² 4 422 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

228 000 zł56 m² 4 071,43 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest bardzo ładne mieszkanie w ocieplonym wieżowcu na ósmym piętrze. Mieszkanie posiada trzy oddzielne pokoje o wymiarach - salon 17mkw, sypialnia 11mkw, pokój dziecinny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

130 000 zł31 m² 4 193,55 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w ocieplonym wieżowcu na siódmym piętrze. Mieszkanie posiada jeden duży pokój o wymiarach 18m2, kolejnymi pomieszczeniami są 6m2 kuchnia, oraz 4m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

315 210 zł66 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Negocjuj cenę zakupu! tylko W metro nieruchomości! Firma metro nieruchomości jako wyłączny partener sprzedaży prezentuje ofertę mieszkań w nowoczesnym budynku wielordzinnym w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

1 000 zł55 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko u nas! Komfortowe mieszkanie na Osowej Górze w bloku z cegły do wynajęcia. Mieszkanie na terenie ogrodzonym z możliwością parkowania samochodu. Mieszkanie całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

313 500 zł66 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

298 252 zł63 m² 4 749,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

850 zł53 m² 18 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Nowa niższa cena! Tylko u nas wyjątkowa oferta mieszkania na wynajem na Osowej Górze! Mieszkanie częściowo umeblowane położone na parterze z widokiem na las. Mieszkanie jest w kompleksie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

249 000 zł49 m² 5 031,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

M3 49,49mkw w nowym budownictwie 2005r Wzgórze Wolności 249 000zł! Mieszkanie mieści się na wysokim parterze w bloku z cegły, posiada dużą loggię oraz miejsce parkingowe. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

231 101 zł58 m² 3 990 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Fordon mieszkanie 3-pokojowe stan deweloperski rynek pierwotny budynek Z windą teren ogrodzony 3990 zł/m2 Mieszkanie w stanie deweloperskim na pierwszym piętrze w budynku apartamentowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

260 000 zł52 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Słoneczne, środkowe mieszkanie M3 na Wzgórzu Wolności, ( możliwość dokupienia garażu w tym samym bloku) znajdujące sie w kameralnym bloku, rok budowy 2008, na pierwszym piętrze. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

239 875 zł50 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

137 750 zł30 m² 4 649 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

109 000 zł31 m² 3 516 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż kawalerka 31m2 na 3 piętrze przy ul Ogrody- wyżyny Mieszkanie jest schludne i czyste, nadaję się do zamieszkania. Klasyczny i praktyczny układ mieszkania. Pokój z wnęką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

145 000 zł36 m² 4 027,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Ładna przytulna kawalerka (36m2) z balkonem w Fordonie Kawalerka mieści się w trzypiętrowym bloku z cegły z 1999roku na 3 piętrze. Składa się z przestrzennego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

155 000 zł56 m² 2 767,86 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż! Mieszkanie zlokalizowane na parterze wieżowca na osiedlu Wzgórzu Wolności o łącznej powierzchni 56m/2. Rozkład typowy układ szczeciński. Nieruchomość do remontu i własnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

213 670 zł46 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Fordon mieszkanie 2-pokojowe stan deweloperski rynek pierwotny budynek Z windą teren ogrodozny Mieszkanie w stanie deweloperskim na pierwszym piętrze w budynku apartamentowym z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

242 772 zł51 m² 4 749,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

168 000 zł37 m² 4 540,54 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Idealne na biuro. Nowa cegła. Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 37m2 usytuowana na wysokim parterze w nowym bloku z cegły na osiedlu Fordon Akademickie. Metraż mieszkania to 34,3m2 +2,7m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

190 000 zł48 m² 3 958,33 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Atrakcyjne M3-48mkw Szwederowo Polecam ładne mieszkanie po kapitalnym remoncie w dogodnej lokalizacji. Nieruchomość mieści się na ósmym piętrze w ocieplonym wieżowcu wraz z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

235 000 zł73 m² 3 219 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Na sprzedaż M5 o powierzchni 73m2 usytuowane na IV piętrze w wieżowcu na osiedlu Szwederowo. Atrakcyjna lokalizacja, ładne, ciche, spokojne osiedle, dogodny dojazd, dużo miejsc parkingowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

380 000 zł66 m² 5 757,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Nowa niższa cena Na sprzedaż mieszkanie w nowowybudowanym kameralnym 2-klatkowym budynku. Wielkość mieszkania 66,5 m 2. W skład lokalu wchodzą trzy ustawne pokoje (salon 22 m 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

257 000 zł58 m² 4 463,36 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie o powierzchni 58m kw położone w Bydgoszczy w dzielnicy Glinki. Budynek z nowej cegły, ocieplony i otynkowany, teren ogrodzony. Blisko komunikacja miejska ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

430 zł29 m² 14,83 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Czyste oraz zadbane mieszkanie do wynajęcia od zaraz. Prezentowane mieszkanie znajduje się we wieżowcu na 11 piętrze o powierzchni 29m2, okna drewniane w dobrym stanie, rolety zewnętrzne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Karłowicza

Bielawy,Bydgoszcz

377 190 zł63 m² 5 990 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

290 647 zł68 m² 4 289,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Gotowe nowe mieszkania na osiedlu glinki atrakcyjne ceny wysoki standard Metro nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nowych mieszkań w inwestycji "miejska Przystań" zlokalizowanej w bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 600 zł69 m² 23,19 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Wyjątkowa oferta tylko i wyłącznie w Metro Nieruchomości. Wyjątkowa ze wzgledu na wspaniałą lokazlizację na Bartodziejach blisko parku i Balatonu a zarazem w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

175 000 zł31 m² 5 578,58 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 31,37m2, położone na pierwszym piętrze w nowym z 2007roku bloku z cegły. Blok usytuowany na terenie ogrodzonym i monitorowanym. Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

455 588 zł86 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Nowe mieszkania na osiedlu glinki atrakcyjne ceny wysoki standard Metro nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nowych mieszkań w inwestycji "Miejska Przystań" zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Stare Miasto

Stare Miasto,Bydgoszcz

1 080 zł34 m² 31 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Komfortowe mieszkanie, jadalnia z aneksem i oddzielna sypialnia. Całkowicie umeblowane i wyposażone. Dodatkowe opłaty to zużycie gazu i prądu.Kontakt i prezentacja Barbara.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bielicka

Szwederowo,Bydgoszcz

211 185 zł44 m² 4 750 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

1 500 zł52 m² 33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Super oferta! mieszkania na wynajem! Komfortowe mieszkanie do wynajęcia całkowicie umeblowane wolne od zaraz. Mieszkanie wykończone materiałami wysokiej klasy bardzo gustownie i ze smakiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

229 996 zł53 m² 4 319,98 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

200 000 zł56 m² 3 603,60 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w wieżowcu na I piętrze na Osiedlu Bartodzieje. Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie, urządzone w nowym gustownym stylu. Duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

240 989 zł61 m² 3 949,99 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, 3- pokoje z aneksem, łazienka, garderoba. Bardzo przestronne o bardzo funkcjonalnym układzie. Dodatkowym atutem jest to, że nabywca będzie miał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

249 000 zł49 m² 5 031 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

245 000 zł84 m² 2 892 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Dla klienta posiadającego gotówkę cena do sporej negocjacji- pilna sprzedaż! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-6, o pow. użytkowej 84,70m2, położone na trzecim piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

225 000 zł46 m² 4 885,99 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Eleganckie M3- 46,05mkw w nowoczesnym apartemantowcu- fordon. Uwaga nowa cena 225 000zł! niższa o 25 000zł Mieszkanie znajduje się w apartamentowcu o najwyższym standardzie (portale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

149 000 zł38 m² 3 921,05 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena - Polecam Tylko u nas Mieszkanie dwupokojowe do wprowadzenia. Bardzo dobra lokalizacja. W najbliższej okolicy kościół, sklepy, szkoły, przedszkola, przychodnie, szpital,.