dowolna

Apartamenty Bydgoszcz - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

335 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

335 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z aneksem, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

750 zł35 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:nie

Tania kawalerka! do wynajmu wyjątkowo przestronna kawalerka W nowym budownictwie-wzgórze wolności Do wynajęcia duża kawalerka-pokój z aneksem kuchennym, łazienka, przedpokój. Aneks kuchenny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 200 zł46 m² 26,09 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia komfortowe, dwupokojowe mieszkanie W nowo oddanym bloku na górzyskowie-umeblowane-wyposażone! tylko 1200zł+310zł+prąd! Dwa niezależne pokoje, oddzielnie kuchnia, lazienka. Duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 000 zł41 m² 24,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia dwupokojowe mieszkanie W bloku Z 2002r-centrum- umeblowane- 1000zl+opłaty Mieszkanie na 3 piętrze w bloku zlokalizowanym blisko centrum miasta. Do dyspozycji najemcy dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

3 500 zł80 m² 43,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajmu wyjątkowe, luksusowe mieszkanie W scisłym centrum miasta-80m2-trzy pokoje Do dyspozycji pokój z aneksem kuchennym, łazienka, dwie sypialnie. Mieszkanie w całości umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

1 300 zł52 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia śliczne, dwupokojowe mieszkanie na nowoczesnym osiedlu 6 planet Do dyspozycji najemcy dwa niezależne pokoje, większy z wyjściem na duży balkon z widokiem na tereny zielone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

800 zł43 m² 18,60 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie w doskonałej lokalizacji,częściowo umeblowane,wyposażone w pralkę oraz lodówkę.Na życzenie najemcy pokoje mogą zostać doposażone lub mogą być puste.Czynsz administracyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

1 100 zł40 m² 27,50 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Super oferta! Mieszkanie na wynajem na terenie ogrodzonym w nowym bloku z cegły. Mieszkanie całkowicie umeblowane i wyposażone wolne od zaraz. Mieszkanie przytulne słoneczne.Salon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

800 zł35 m² 22,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia mieszkanie jednopokojowe na szwederowie35m2-800zl+czynsz+prąd+gaz Mieszkanie na 3 piętrze bloku z cegly. Jeden pokoj, umeblowany z telewizorem. Oddzielnie kuchnia umeblowana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Karłowicza

Bartodzieje,Bydgoszcz

377 646 zł63 m² 5 949,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Firma Metro Nieruchomości jako wyłączny przedstawiciel prezentuje ofertę sprzedaży apartamentów w nowej inwestycji piano house. Charakteryzujący się nowoczesną i niepowtarzalną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

600 zł39 m² 15,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Tanio! do wynajmu duża, umeblowana kawalerka W nowym udownictwie na górzyskowie-600zł+opłaty mieszkanie przeznaczone do wynajmu tylko dla jednej osoby (pana)! Jednopokojowe, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

230 000 zł73 m² 3 137,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Doskonała oferta! Przedmiotem sprzedaży jest bardzo ładne mieszkanie trzypokojowe z antresolą położone na trzecim piętrze w nowym bloku z cegły. Metraż mieszkania po podłodze to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

900 zł40 m² 22,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Okazja! Na wynajem bardzo duża kawalerka na terenie ogrodzonym , monitorowanym na osiedlu Bartodzieje wolna od zaraz. Mieszkanie bardzo duże przestronne, słoneczne. Kuchnia duża wygodna przestronna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

270 000 zł54 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Komfortowe 3 pokoje w nowym budownictwie z 2011 roku! Powierzchnia 54m2 (salon z aneksem 21 m2, pokoje 12 m2 i 9 m2), parter, podziemny garaż (możliwość wynajęcia bądź kupna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

1 500 zł60 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia luksusowo urządzone, obszerne mieszkanie W apartamentowcu na glinkach-klimatyzacja Do dyspozycji duży salon połączony z aneksem kuchennym oraz wyjściem na sloneczny taras 14m2),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

800 zł43 m² 18,60 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest mieszkanie w ocieplonym wieżowcu na jedenastym piętrze o powierzchni 43m2. Wnętrze nieruchomości bardzo czyste zadbane, posiadające dwa oddzielne pokoje, które są.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Karłowicza

Bartodzieje,Bydgoszcz

578 875 zł97 m² 5 949,99 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

1 300 zł48 m² 27,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Dwupokojowe dla wymagającego klienta! do wynajęcia pięknie zaaranżowane, dwupokojowe mieszkanie W nowym budownictwie na osiedlu zielone tarasy-1300zł+oplaty eksploatacyjne oferta obejmuje miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

199 900 zł56 m² 3 569,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga! M 3 na górzyskowie w nowym budownictwie w dobrej cenie. Mieszkanie na parterze, w zamkniętym terenie monitorowanym, w kameralnej dwumieszkaniowej klatce z podjazdem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 400 zł45 m² 31,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia piękne, luksusowe, dwupokojowe mieszkanie W pobliżu starego rynku Do dyspozycji pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka. Całość umeblowana i wyposażona. Ciekawa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

900 zł47 m² 19,15 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ciekawa oferta! - do wynajęcia dwupokojowe na górzyskowie-częściowo umeblowane tylko 900zl+350zl czynszu+prąd+gaz Dwa niezależne pokoje częściowo umeblowane (istnieje możliwość domeblowania),.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 350 zł47 m² 28,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bardzo ładne mieszkanie w przepięknej okolicy dzielnicy Sielanki (bazylika). Pokój dzienny z aneksem oddzielna sypialnia, łazienka z kabiną.Mieszkanie bezczynszowe, umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

900 zł50 m² 18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Osowa góra - dwa pokoje - nowoczesna aranżacja - umeblowane - nowe budownictwo garaż!tylko 900zł+opłaty Do wynajmu bardzo ładne, dwupokojowe mieszkanie na Osowej Górze. Mieszkanie całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Kapuściska

Kapuściska,Bydgoszcz

1 000 zł59 m² 16,95 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem-dwa niezależne pokoje-nowe budownictwo- puste -kapuściska-1000zł+czynsz+prąd również dla studentów! Do dyspozycji dwa pokoje 23, 12m2. Atrakcją jest 16m2 taras (ekspozycja południowa). Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bartodzieje

Bartodzieje,Bydgoszcz

159 900 zł43 m² 3 718,60 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie położone w spokojnej okolicy. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki oraz osobno wc. W pobliżu znajduje się ośrodek zdrowia, przedszkole, szpital,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 000 zł59 m² 16,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia przestronne 59m2 dwupokojowe mieszkanie na górzyskowie-1000zł+czynsz do spóldzielni+prąd Do dyspozycji najemcy dwa duże pokoje. Z dużego pokoju wyjście na balkon. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

4 500 zł74 m² 60,63 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Przedmiotem wynajmu jest komfortowy apartament w samym centrum Bydgoszczy. Apartament obejmuje pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym, dwie osobne sypialnie, łazienkę oraz duży taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

307 938 zł60 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Nowe mieszkania na osiedlu glinki atrakcyjne ceny wysoki standard Metro nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nowych mieszkań w inwestycji "Miejska Przystań" zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Czyżkówko

Czyżkówko,Bydgoszcz

332 000 zł89 m² 3 730,34 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe bardzo przestronne mieszkanie w bloku z cegły z 2002 roku (metraż po podłodze wynosi 89,60m2, po odliczeniu skosów zgodnie z wpisem w Kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

185 000 zł56 m² 3 291,81 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

M4 - 56,20mkw Szwederowo Nieruchomość znajduje się na 7 piętrze w ocieplonym wieżowcu na osiedlu Szwederowo. Mieszkanie w układzie szczecińskim posiada 3 pokoje o wymiarach 16,11,9 mkw,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Osowa Góra

Osowa Góra,Bydgoszcz

1 200 zł56 m² 21,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia luksusowe, pięknie zaaranżowane dwupokojowe mieszkanie na osowej górze-1200zł+koszty eksploatacyjne Mieszkanie położone na ogrodzonym osiedlu nowych blokow na ul. Atolowej. Do dyspozycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Karłowicza

Skrzetusko,Bydgoszcz

800 572 zł135 m² 5 950 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

1 350 zł56 m² 24,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

3 pokoje - piękna, nowoczesna aranżacja do wynajęcia luksusowe mieszkanie W nowo oddanym bloku na błoniu Do dyspozycji najemcy obszerny pokój z aneksem kuchennym, dwie sypialnie, łazienka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

181 293 zł40 m² 4 559,68 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Nowe mieszkania szwederowo nowa 29 Oferujemy nowe mieszkania w standardzie deweloperskim w dwóch kameralnych dwupiętrowych budynkach, w centrum osiedla Szwederowo przy ul. Nowej 29. Bloki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

181 747 zł40 m² 4 527,83 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 5-pokojowy, ul. Karłowicza

Skrzetusko,Bydgoszcz

645 515 zł108 m² 5 950 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Błonie

Błonie,Bydgoszcz

1 000 zł48 m² 20,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia wyjątkowo ładne dwupokojowe mieszkanie W nowym budownictwie na błoniu- umeblowane-1000zl+270zł+prąd+gaz Do dyspozycji pokoj dzienny połączony z aneksem kuchennym, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Jagiellońska

Łuczniczka,Bydgoszcz

1 000 zł54 m² 18,52 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie W centrum miasta! Przedmiotem wynajmu jest mieszkanie dwupokojowe w bloku z cegły na parterze przy ulicy Jagiellońskiej. Mieszkanie przestronne o funkcjonalnym układzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

225 000 zł61 m² 3 688,52 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo atrakcyjne M-4 Wzgórze Wolności, po niewielkiej przebudowie, gotowe do wprowadzenia od zaraz. Czyste, zadbane, przestronne. Salon 25 m2! z oknami panoramicznymi i przepięknym widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 150 zł43 m² 26,74 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia ciekawe, 2 pokojowe mieszkanie blisko starego rynku-umeblowane-wyposażone-garaż-1150zł+opłaty Do dyspozycji pokój dzienny z wyjściem na balkon, półotwarta kuchnia, sypialnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

750 zł48 m² 15,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajmu - jeden duży pokój- nowe budownctwo - górzyskowo-tylko 750zl+opłaty Mieszkanie o powierzchni 48 m. kw. W nowym budownictwie - blok z 2006r. Do dysozycji duży umeblowany pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 300 zł71 m² 18,31 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Do wynajmu bardzo ładne, przestronne, trzypokojowe mieszkanie w nowym budownictwie na osiedlu Górzyskowo 71m2, wysoki parter, teren ogrodzony Do dyspozycji trzy niezależne pokoje, oddzielnie kuchnia,.