dowolna

Apartamenty Bydgoszcz - Lista ogłoszeń sprzedaży i najmu

335 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

335 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Toruńska

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

320 000 zł60 m² 5 333,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Mieszkanie na osiedle 6 planet. 5 piętro M3, duży salon wraz z aneksem kuchennym, balkon, miejsce garażowe, piwnica. W okolicy: szpital, szkoła, kościół, tesco extra, pętla tramwajowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Bajka

Bajka,Bydgoszcz

183 900 zł60 m² 3 040,17 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania M4 na osiedlu Bajka w Fordonie o powierzchni 60,49m2. Uwaga nowa niższa cena 183 900zł (-6 000zł) Doskonała lokalizacja tj.: w pobliżu szkoły, markety, przychodnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Igrzyskowa

Fordon,Bydgoszcz

199 000 zł64 m² 3 109 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Super oferta! Mieszkanie M-4 Fordon, ul.Igrzyskowa -zadbane, przestronne , duży balkon. Trzy pokoje : 21 m2, 10 m2 i 7 m2. Łazienka 3m2, osobno wc 1,5 m2. Kuchnia o powierzchni 8 m2. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

175 000 zł47 m² 3 702 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Eleganckie mieszkanie w nowym budownictwie (cegła) 2- pokoje, 47mkw w Fordonie. Osiedle monitorowane razem z placem zabaw- w tym podgląd w kablówce! uwaga nowa cena niższa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

950 zł33 m² 28,79 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

:dodatkowy opis do wynajmu wyjątkowo Ładna I przytulna kawalerka-umeblowana-osiedle planet-950zł+opłaty Mieszkanie całkowicie umeblowane i wyposażone. Pokój zaneksem kuchennym. Kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Przylesie

Przylesie,Bydgoszcz

119 900 zł31 m² 3 867,74 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w ocieplonym wieżowcu na siódmym piętrze. Mieszkanie posiada jeden duży pokój o wymiarach 18m2, kolejnymi pomieszczeniami są 6m2 kuchnia, oraz 4m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Bielawy

Bielawy,Bydgoszcz

515 000 zł87 m² 5 919,54 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2006

Apartamentowiec bielawy czteropokojowe komfortowe Na sprzedaż mieszkanie w luksusowym apartamentowcu w świetnej lokalizacji na Bielawach. Blisko centrum, a jednocześnie w spokojnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Miedzyń

Miedzyń,Bydgoszcz

399 000 zł85 m² 4 679,80 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2012

Nowe mieszkanie W kameralnym apartamentowcu na skraju lasu Atrakcyjne nowe mieszkanie w standardzie deweloperskim na 1. piętrze kameralnego budynku w świetnej lokalizacji na bydgoskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

2 000 zł85 m² 23 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Tylko z nami wynajmiesz to mieszkanie. Komfortowy apartament w tej chwilii umeblowana tylko kuchnia, pokoje puste ale istnieje mozliwośc umeblowania mieszkania całkowicie na życzenie klienta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, ul. Sieroca

Szwederowo,Bydgoszcz

1 300 zł35 m² 37,14 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Super mieszkanie na wynajem! Luksusowe i designerskie mieszkanie do wynajęcia. Mieszkanie znajduje się w centrum miasta przy skrzyżowaniu ul. Kujawskiej i ul. Sierocej w nowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Strzelecka

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 000 zł45 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia ładne mieszkanie dwupokojowe w nowym bloku z cegły na terenie ogrodzonym w świetnej lokalizacji na Górzyskowie. Wnętrze umeblowane, salon z aneksem kuchennym (sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

700 zł31 m² 22,58 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia umeblowana kawalerka - 31 m 2 , Najem 700 zł + czynsz do spółdzielni 315 zł, + prąd i gaz. Kaucja zwrotna 700 zł. Mieszkanie umeblowane, okna plastikowe - nowe, w oknach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 200 zł64 m² 18,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

M-4 na Górzyskowie w nowym bloku z cegły z 2006 roku położone na pierwszym piętrze do wynajęcia. Mieszkanie częściowo umeblowane. W mieszkaniu zostaje kuchnia wraz ze sprzętem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

1 000 zł31 m² 32,26 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Doskonała oferta! Mieszkanie M-2 o pow. 31m2 położone na wysokim parterze w nowym bloku z cegły. Pokój z wnęką połączony z aneksem kuchennym (21m2), łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

950 zł30 m² 31,67 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

:dodatkowy opis do wynajmu umeblowana kawalerka-glinki-rezydencja metropolis Do wynajmu ładne, jednopokojowe mieszkanie w nowym budownictwie na Osiedlu Glinki (ul. Dąbrowa). Drugie piętro od strony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

377 000 zł73 m² 5 150,27 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Zawisza- 73,2mkw, nowe, świeżo wykończone- nie zamieszkałe. Teren ogrodzony, monitorowany, wiedofony, plac zabaw. Uwaga nowa cena niższa O 30 000zł! Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

220 645 zł53 m² 4 189,99 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowe mieszkania na osiedlu glinki atrakcyjne ceny wysoki standard Metro nieruchomości prezentuje ofertę sprzedaży nowych mieszkań w inwestycji "Miejska Przystań" zlokalizowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

1 350 zł68 m² 19,85 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w naszym biurze.! Super komfortowe mieszkanie w bloku z cegły z pięknym widokiem na Brdę. Mieszkanie jest całkowicie umeblowane i wyposażone. Meble w mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

1 900 zł101 m² 18,81 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Wyjątkowa oferta dużego ponad 100m2 mieszkania na wynajem na Szwederowie w nowym bloku z cegły na terenie ogrodzonym w małym kameralnym budynku. Mieszkanie całkowicie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

250 000 zł46 m² 5 428,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Eleganckie M3- 46,05mkw w nowoczesnym apartemantowcu- fordon. Mieszkanie znajduje się w apartamentowcu o najwyższym standardzie (portale elegancko wykończone- wyłożone wykładzinami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

244 000 zł72 m² 3 388,89 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

NA sprzedaż komfortowe mieszkanie W wieżowcu na szwederowie Na sprzedaż komfortowe 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 72m2 usytuowane na V piętrze w wieżowcu na Szwederowie. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

174 000 zł64 m² 2 718,75 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Najtańsze cztery pokoje! pilna sprzedaż! Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie z loggią o powierzchni 64m2, na XI piętrze w wieżowcu na osiedlu Wyżyny. Mieszkanie do remontu. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

349 000 zł58 m² 6 017 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Bardzo komfortowe mieszkanie M-4- 58m2 cegła 2007r - Fordon z pełnym wyposażeniem. cena do negocjacji Mieszkanie składa się z 3 ustawnych i słonecznych pokoi. Duży salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

139 000 zł42 m² 3 291 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż! Mieszkanie zlokalizowane w Fordonie w wieżowcu na 5 pietrze. Nieruchomość do własnej aranżacji. Więcej informacji udzieli Państwu Ilona Batog, tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

156 950 zł34 m² 4 648,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Nowe mieszkania szwederowo nowa 29 Oferujemy nowe mieszkania w standardzie deweloperskim w dwóch kameralnych dwupiętrowych budynkach, w centrum osiedla Szwederowo przy ul. Nowej 29. Bloki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Śródmieście

Śródmieście,Bydgoszcz

1 300 zł46 m² 21 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Bez czynszowe! oferta dla firm czy też pary! Wysoki standard mieszkania! Umeblowane! Wyposażone! Super oferta najmu! Wynajem, M3, pow.46m2, nowe budownictwo, Śródmieście (na poboczu), teren ogrodzony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Górzyskowo

Górzyskowo,Bydgoszcz

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Tylko Z nami wynajmiesz to mieszkanie! Komfortowe mieszkanie do wynajęcia w nowym bloku z cegły wokół nowe budownictwo na osiedlu Górzyskowo. Mieszkanie nowo wykończone. Umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

262 440 zł58 m² 4 489 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wyżyny

Wyżyny,Bydgoszcz

165 000 zł42 m² 3 928,57 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie typu M-3 położone w wieżowcu na siódmym piętrze. Cena do negocjacji. Wieżowiec ocieplony i otynkowany. W budynku zainstalowana nowa winda. Zniewalający widok z okien na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

148 063 zł31 m² 4 689 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

1 250 zł42 m² 29,76 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wyłącznie w Metro Nieruchomości , na wynajem nowe świeżo wykończone mieszkanie na Zielonych Tarasach! uwaga nowa cena najmu 1250zł! Teren zamknięty, monitorowany, ochrona całodobowa , miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

280 488 zł60 m² 4 650 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

249 461 zł53 m² 4 690 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

210 164 zł46 m² 4 549 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Glinki-rupienica

Glinki-rupienica,Bydgoszcz

246 942 zł48 m² 5 100 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Produkcyjna

Bajka,Bydgoszcz

175 000 zł39 m² 4 487,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Sprzedam mieszkanie 39 m2 w apartamentowcu z miejscem postojowym bez pośredników. Nowa niższa cena! III p. ( to najwyższa kondygnacja ) - winda - Fordon, bajka. Blok z cegły, teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

136 000 zł34 m² 3 953,49 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

M3- 34,4mkw, szwederowo, nieopodal Kaufland'a za 136 000zł! Na sprzedaż mieszkanie w bardzo dobrym stanie na 10 piętrze w ocieplonym wieżowcu. Salon 16mkw z wyjściami do pokoju 8mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Fordon

Fordon,Bydgoszcz

176 000 zł39 m² 4 512,82 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie na 3 piętrze w trzypiętrowym apartamentowcu z 2004 roku w Fordonie. Mieszkanie o łącznej powierzchni 39 m2 składa się z salonu łączonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Wzgórze Wolności

Wzgórze Wolności,Bydgoszcz

147 500 zł33 m² 4 469 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż małe, przytulne mieszkanie o powierzchni 33 m 2 w wieżowcu na 3 piętrze. Dwa pokoje 11 i 9 m 2 , kuchnia 4 m 2 , łazienka z wc 4 m 2. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

407 000 zł73 m² 5 560 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Zawisza- 73,2mkw, nowe, świeżo wyremontowane- niezamieszkałe. Teren ogrodzony, monitorowany, wiedofony, plac zabaw. Lokal jest urządzony przez właścicieli (dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Szwederowo

Szwederowo,Bydgoszcz

110 000 zł31 m² 3 548 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 31mkw Szwederowo na 4p. Na sprzedaż M2 mieszczące się na 4 piętrze w wieżowcu. Mieszkanie raczej do remontu ale nadaję się do zamieszkania. Okna drewniane. Na podłogach płytki pcv, na.