dowolna

Mieszkania Bydgoszcz Osiedle Leśne

132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

132 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

165 000 zł38 m² 4 342,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe ciekawie zaaranżowane.Usytuowane na 3 piętrze bloku z cegły ocieplonym i odnowionym. Mieszkanie po gruntownym remoncie dwa lata temu.Składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

178 000 zł46 m² 3 827,96 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 3-pokojowe położone w cichej i spokojnej okolicy,dogodnej komunikacji.Dookoła dużo zieleni i przestrzeni.Znajduje się na 9 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

149 000 zł37 m² 4 027,03 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1-pokojowe w bloku z cegły, zabudowa kuchenna wraz ze sprzętem agd;niskie koszty eksploatacji.zapraszam! Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Lelewela

Leśne,Bydgoszcz

1 300 zł50 m² 26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkanie dwupokojowe, przestronne 50m w bloku na ul. Lelewela (osiedle Leśne) do wynajęcia od listopada. Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone, posiada 2 balkony, sporą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

1 100 zł53 m² 20,75 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gorąco polecamy do wynajęcia komfortowe mieszkanie M-3 o pow. 53m2, położone na 3 pietrze w 3 piętrowym bloku z cegły na osiedlu Leśnym. Znajduje się w dobrej lokalizacji, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

377 000 zł73 m² 5 150,27 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne 3-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Zawisza- 73,2mkw, nowe, świeżo wykończone- nie zamieszkałe. Teren ogrodzony, monitorowany, wiedofony, plac zabaw. Uwaga nowa cena niższa O 30 000zł! Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

219 000 zł61 m² 3 590,16 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe położone na parterze w bloku ze starszej cegły.Znakomita lokalizacja,blisko przedszkole,szkoła,przychodnia,plac zabaw dla dzieci,las,przystanki komunikacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

149 000 zł37 m² 4 027,03 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży słoneczna i przytulna kawalerka w bloku przy Czerkaskiej na Osiedlu Leśnym. Usytuowana na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku. Duży metraż (37 m2) pozwala na aranżację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

1 000 zł51 m² 19,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem - 2 pokoje - osiedle leśne Do wynajmu ładne, dwupokojowe mieszknie na Osiedlu Leśnym. Pokoje całkowicie umeblowane nowoczesnymi meblami (w sypialni podwójne łóżko). Nowocześnie zaaranżowna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

170 000 zł46 m² 3 695,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Prezentowane mieszkanie znajduje się na parterze w ocieplonym i odnowionym bloku dwupiętrowym o pow. 46m2. Do mieszkania przynależy piwnica o pow. 7m2. Składa się z dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

115 000 zł29 m² 3 965,52 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 1-pokojowe położone na parterze w bloku z cegły w spokojnej i zielonej okolicy.Doskonała lokalizacja,blisko przedszkole,szkoła, sklepy,tereny spacerowe.Pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

165 000 zł38 m² 4 342,11 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie z balkonem (trzecie pietro)na os. Lesnym, po kapitalnym remoncie przeprowadzonym dwa lata temu. Jest to niebanalnie przerobiona kawalarka -38m2. Mieszkanie sklada sie z duzego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Zawisza

Zawisza,Bydgoszcz

800 zł30 m² 26,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia kawalerkę 30m2, położoną na 1 piętrze w kamienicy w centrum miasta. Znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji, blisko sklepy, szkoły, ukw, ak. Muz., komunikacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

150 000 zł39 m² 3 846,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M3 w bloku z cegły na trzecim piętrze o pow. 39m2. Lokal po kapitalnym remoncie tzn: wymieniono instalacje elektryczne, wodno kanalizacyjne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

1 000 zł39 m² 25,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gorąco polecamy do wynajęcia atrakcyjne, jasne mieszkanie M-3 o pow. 39m2, położone na 1 piętrze w 3-piętrowym, odnowionym i ocieplonym bloku z cegły na osiedlu Leśnym. Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

209 000 zł52 m² 4 019,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 2 piętrze w bloku z cegły w otoczeniu zieleni.Pokoje 19 m,12 m, kuchnia 11 m, łazienka z wc. Na podłogach panele,kafle,na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

1 100 zł38 m² 28,95 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia przestronne M-2(kawalerka), położone na parterze w 3-piętrowym bloku z cegly. Znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu Leśnym. Blisko do centrum, 2 min do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

179 000 zł48 m² 3 729,17 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na Os. Leśnym - 48m2 cena 183000 zł Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o pow 48 m2 w bloku na 3 piętrze. Mieszkanie jest świeżo po remoncie. Zostały wymieniowe wszystkie instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

1 000 zł40 m² 25 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gorąco polecamy do wynajęcia atrakcyjną, dużą kawalerkę o pow. 40m2, położoną na 3 piętrze w odnowionym bloku z cegły na osiedlu Leśnym. Bardzo dobra lokalizacja, blisko sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

189 000 zł52 m² 3 634,62 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 2 piętrze w bloku z cegły.Znakomita lokalizacja,bdb dostęp do komunikacji miejskiej.Przestronne,słoneczne do zamieszkania bez dodatkowych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

600 zł27 m² 22,22 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia tanią kawalerkę, położoną na 2 piętrze w odnowionym, 2-piętrowym bloku z cegły. Znajduje się w dobrej lokalizacji na osiedlu Leśnym. Blisko sklepy, apteka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

229 000 zł56 m² 4 089,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

komfortowe, ustawne, przestronne M-3 z dużym balkonem od strony podwórka. Mieszkanie po kapitalnym remoncie położone na pierwszym piętrze w bloku z cegły na Osiedlu Leśnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

166 000 zł51 m² 3 254,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe do własnej aranżacji,znakomicie zlokalizowane.Pokoje 21m,11m,kuchnia 10m,łazienka z wanną Na podłogach parkiet,wykładziny pcv,na ścianach tapety.Okna nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

170 000 zł53 m² 3 197,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe na 3 piętrze w bloku z cegły,usytuowane w cichej i spokojnej okolicy,bdb punkcie komunikacyjnym.Zadbane,funkcjonalne do wprowadzenia.Pokoje 18,50m,16,70,kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

1 000 zł52 m² 19,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia mieszkanie na osiedlu Leśnym. 52m2. 2- pokojowe. Mieszkanie w pełni umeblowane i wyposażone w sprzęt agd. Doskonała lokalizacja. Blisko do Centrum, oraz Lasu Gdańskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

650 zł38 m² 17,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia duża kawalerka na osiedlu leśnym- tylko 650zł +opłaty eksploatacyjne idealna oferta dla studentów! Do dyspozycji najemcy duży pokój z aneksem kuchennym, łazienka, przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

165 000 zł47 m² 3 489,85 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja! - do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie na osiedlu leśnym- 165 000 zł Mieszkanie zlokalizowane w bloku z cegły z lat 60-tych. Blok po termorenowacji z nową elewacją. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

219 000 zł66 m² 3 318,18 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1957

Super 3 pokojowe mieszkanie zlokalizowane bezpośrednio w parku. Mieszkanie składa się z: - 3 pokoi o powierzchni 16,04m2, 14,41m2, 10,94m2 - kuchni 6,93m2 - przedpokoju 8,64m2 - toalety 1,31m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Myślęcinek

Myślęcinek,Bydgoszcz

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia obszerne, jednopokojoew mieszkanie W pięknej okolicy myślęcinka-1200zł+300zł+prąd Mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze małego, kameralnego budynku. Obszerny pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

142 000 zł38 m² 3 718,25 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-2 po kapitalnym remoncie. Zostały wymienione okna, parapety i cała instalacja w mieszkaniu. W korytarzu ściany wyłożone panelami (w tym ukryte pawlacze). Łazienka - nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

800 zł46 m² 17,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

125 000 zł40 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

1 pokój z balkonem i dużą kuchnią, którą mozna przerobić na sypialnię a w dużym pokoju stworzyć aneks kuchenny.Okna wymienione, junkers nowy; niskie koszty eksploatacji- ok. 300zł;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

1 000 zł52 m² 19,23 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie na osiedlu leśnym-umeblowana kuchnia-pokoje puste-tylko 1000zł+340zł+prąd+gaz Do dyspozycji najemcy dwa ustawne pokoje (20,13m2)-pokoje nieumeblowane, na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wolna od zaraz, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

650 zł25 m² 25,78 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie na osiedlu leśnym Mieszkanie o pow. 25,21m2 położone w zadbanej kamienicy na parterze w bardzo wysokim standardzie (okolice ul. Gdańskiej). Mieszkanie zaaranżowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

850 zł40 m² 21,25 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia ładne, jednopokojowe mieszkanie na osiedlu leśnym-850zl+opłaty Mieszkanie o powierzchni 40m2 , II piętro, blok. Do dyspozycji duży pokój, kuchnia, łazienka. Mieszkanie całkowicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

135 000 zł35 m² 3 857,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

DO sprzedaży dwupokojowe mieszkanie na osiedlu lesnym -135 000 zł Przytulne, dwupokojowe mieszkanie w bloku na Osiedlu Leśnym. Do dyspozycji dwa pokoje, ale przechodnie-z dużego pokoju wchodzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

700 zł35 m² 20 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajecia dwupokojowe mieszkanie na osiedlu lesnym-700zł+240zł+prąd+gaz Przytulne, dwupokojowe mieszkanie w bloku na Osiedlu Leśnym. Do dyspozycji dwa pokoje, ale przechodnie-z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

230 000 zł52 m² 4 423,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super oferta polecam! Mieszkanie M-3 52m2 na sprzedaż w dobrej cenie. Mieszkanie po kapitalnym remoncie nie wymaga wkładu finansowego. Okna pcv, wymieniona stolarka. Kuchnia wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

1 000 zł52 m² 19,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia dwupokojowe mieszkanie na osiedlu leśnym - 1000zł+opłaty dwa niezależne pokoje, oddzielnie kuchnia, łazienka. Mieszkanie umeblowane i wyposażone. W kuchni zabudowa kuchenna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

900 zł60 m² 15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia 3 pokojowe na osiedlu leśnym-900zł+czynsz ok. 470zł+prąd+gaz Do dyspozycji najemcy pokój z aneksem kuchennym (25m2), dwie sypialnie (14, 10m2), łazienka połączona z wc (4m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

950 zł37 m² 25,68 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia duża kawalerka, świeżo po remoncie-osiedle leśne - 950zl+opłaty Kuchnia z nowoczesną zabudowa wyposażona w lodowkę, kuchenkę, zlewozmywak, stół z krzesłami.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij