dowolna

Mieszkania Bydgoszcz Osiedle Leśne

132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

132 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Myślęcinek

Myślęcinek,Bydgoszcz

1 000 zł40 m² 25 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

DO wynajęcia obszerne, jednopokojoew mieszkanie W pięknej okolicy myślęcinka-1000zł+300zł+prąd Mieszkanie zlokalizowane na 1 piętrze małego, kameralnego budynku. Obszerny pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

850 zł40 m² 21,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajecia bardzo ładne I przytulne mieszkanko na osiedlu leśnym-tylko 850zl+opłaty Dwa pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokoj, mieszkanie w bardzo dobrym stanie, umeblowane i wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

1 000 zł50 m² 20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie M-3 o pow. 50m2, położone na 1 piętrze w odnowionym bloku z cegły na osiedlu Leśnym. Znajduje się w dobrej lokalizacji na osiedlu Leśnym. Blisko sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

1 000 zł53 m² 18,87 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Mieszkane umeblowane ,wyposażone w lodówkę.Okna PCV.Łazienka razem z WC.Dodatkowe opłaty-czynsz administracyjny ok.420zł+prąd. Kaucja zwrotna 1000zł. Polecam. Oferta wysłana z systemu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

700 zł50 m² 14 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Polecam! gosia Duże mieszkanie dwupokojowe 50m2 w dobrej cenie wynajmę na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie jest umeblowane słoneczne, na pierwszym piętrze.Cicha, spokojna okolica. Wynajmę na dłuższy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

143 000 zł42 m² 3 404,76 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Ciekawe mieszkanie na Osiedlu Leśnym na parterze z balkonem.Mieszkanie dwu pokojowe przejściowe w salonie znajduje się wnęka z oknem która może pełnić funkcje sypialni.Lokal wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

1 200 zł40 m² 30 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

!polecam! Kontakt: kinga Do wynajęcia komfortowa kawalerka na osiedlu Leśnym. 40m2. W pełni umeblowana i wyposażona (zastawa, pościele). Kawalerka znajduje się na wysokim parterze. Cena:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

1 200 zł51 m² 23,53 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie na osiedlu Leśnym. 51m2 2- pokojowe. W pełni umeblowane i wyposażone w sprzęty agd. Doskonała lokalizacja. Blisko do centrum. W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

900 zł60 m² 15 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładne mieszkanie na osiedlu Leśnym. 60m2. 3- pokojowe. Salon z aneksem kuchennym: 25m2 Pokoje: 14m2, 10m2. Mieszkanie częściowo umeblowane. Cena: 900zł czynszu najmu+ 470zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

215 000 zł56 m² 3 839,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie na 1 piętrze w bloku na Osiedlu Leśnym. Budynek ocieplony i otynkowany, wymienione drzwi wejściowe do klatek schodowych. Dwa duże pokoje 18,7 m2 i 14,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

106 950 zł107 m² 1 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż nowe mieszkania na os. Leśnym. W ofercie lokale dwupoziomowe z garażem lub miejscem parkingowym. W cenie udział w gruncie. Wydzielony ogródek do wyłącznego korzystania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

60 220 zł60 m² 1 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

131 508 zł51 m² 2 600 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

65 380 zł65 m² 1 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

800 zł46 m² 17,39 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

mieszkanie na osiedlu Zawisza, ciche, spokojna okolica, blisko przychodnia, szpital, sklepy, komunikacja miejska, na ścianach gładzie, na podłodze w pokojach parkiet, kuchnia i przedpokój kafle,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

50 580 zł51 m² 1 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

220 000 zł51 m² 4 313,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie na 1 piętrze w bloku na Osiedlu Leśnym. Budynek z cegły, ocieplony i otynkowany. Dwa niezależne pokoje, kuchnia, łazienka. W pokojach parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

235 000 zł62 m² 3 790,32 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Szybka sprzedaż! zaproponuj swoją cenę! Do sprzedaży mieszkanie typu M-4 w bloku na osiedlu Leśnym. Budynek po generalnej modernizacji, teren ogrodzony z miejscami postojowymi dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

170 820 zł171 m² 1 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

75 870 zł76 m² 1 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

81 000 zł81 m² 1 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

301 248 zł126 m² 2 400 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

92 920 zł93 m² 1 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

125 520 zł126 m² 1 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

900 zł40 m² 22,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Gorąco polecamy do wynajęcia mieszkanie M-3 o pow. 40m2, położone na 3 piętrze w 3-piętrowym bloku z cegły na osiedlu Leśnym. znajduje się w dobrej lokalizacji, blisko sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

150 000 zł37 m² 4 054,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży słoneczna i przytulna kawalerka w bloku przy Czerkaskiej na Osiedlu Leśnym. Usytuowana na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku. Duży metraż (37 m2) pozwala na aranżację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

98 400 zł98 m² 1 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

72 260 zł72 m² 1 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

109 000 zł30 m² 3 597,36 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1-pokojowe położone na 2 pietrze w bloku z cegły w atrakcyjnej lokalizacji.Mieszkanie rozkładowe,do częściowego odnowienia.Na podłogach panele,kafle,wykładzina pcv, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

54 730 zł55 m² 1 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

409 968 zł171 m² 2 400 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

148 000 zł40 m² 3 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Atrakcyjne mieszkanie na osiedlu leśnym - M-3, 40 m2, III p - pokoje - 11 i 9 m2 - kuchnia - 8,5 m2 - łazienka - 3 m2 - wc - 1 m2 - podłogi - panele - ściany - gładzie - okna pcv - szafy typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

169 000 zł48 m² 3 520,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w bloku z cegły.Ładne położenie,dogodna komunikacja miejska.Mieszkanie po kapitalnym remoncie,słoneczne,ustawne do wprowadzenia od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

169 000 zł48 m² 3 520,83 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Śliczne mieszkanie położone w Bydgoszczy na osiedlu Leśnym. Mieszkanie po kapitalnym remoncie gotowe do wprowadzenia- wymienione wszystkie instalacje, na podłogach panele oraz kafle na ścianach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

141 000 zł40 m² 3 525 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 3 piętrze w bloku z cegły ocieplonym i odnowionym.Znajduje się w bdb lokalizacji.W pobliżu przedszkole,szkoła,plac zabaw dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

700 zł37 m² 18,92 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia duża, przestronna kawalerka o pow. 37m2, położona na 2 piętrze w 3-piętrowym odnowionym bloku z cegły. Znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu Leśnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

192 000 zł52 m² 3 692,31 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 3-pietrowym bloku z cegły. Lokal w bardzo dobrym stanie,zadbany,nie wymagający nakładów finansowych. Nowe okna pcv,na podłogach parkiet, panele,w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Sułkowskiego

Leśne,Bydgoszcz

1 000 zł39 m² 25,64 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Komfort,świetne położenie blisko centrum, ukw i collegium medicum Mam do wynajęcia M2, 39m2 na 1 piętrze w bloku 3 piętrowym z cegły na osiedlu Leśnym przy ul.Sułkowskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

143 000 zł40 m² 3 575 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne, przytulne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 40 m2. W skład lokalu wchodzą: 2 pokoje, przedpokój, kuchnia, łazienka oraz wc. Kuchnia z meblami kuchennymi. W przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

900 zł48 m² 18,75 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

!polecam! Kontakt: kinga Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe na Osiedlu Leśnym. Dwa osobne pokoje w pełni wyposażone z 4 nowymi tapczanami i biurkami, łazienka z nową pralką, kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

850 zł37 m² 22,97 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

!polecam! Kontakt: kinga Do wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe 38 m2 od zaraz. Osiedle Leśne. Dogodna lokalizacja, blisko centrum. Mieszkanie znajduje się w bloku na 1 piętrze. Mieszkanie jest.