dowolna

Mieszkania Bydgoszcz Osiedle Leśne

132 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

132 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

700 zł38 m² 18,42 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

!polecam! Kontakt: kinga Do wynajęcia mieszkanie 1-pokojowe na osiedlu Leśnym. W pełni umeblowane. W pobliżu przedszkole, szkoły, park, rynek. Cena: 700zł czynszu dla właściciela+ 300zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

185 000 zł48 m² 3 820,74 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w starszym bloku z cegły w kapitalnej lokalizacji na osiedlu Leśnym. Mieszkanie posiada dwa oddzielne pokoje o wymiarach salon 18m2, sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

700 zł38 m² 18,42 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia bardzo ładna kawalerka na osiedlu Leśnym. 38m2. Pokój z wnęką 20m2. Kuchnia umeblowana. Doskonała lokalizacja. Blisko szkoła przedszkole, las. Cena: 700zł czynszu najmu+ 270zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

1 000 zł37 m² 27,03 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

!polecam! Kontakt: kinga Do wynajęcia kawalerka na osiedlu Leśnym. 37m2. Mieszkanie umeblowane. 2 piętro. Cena: 1000zł czynszu dla właściciela+ media. Kaucja zwrotna 500zł!polecam! Kontakt: kinga

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

900 zł73 m² 12,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia nieumeblowane mieszkanie, znajdujące się w domu wielorodzinnym, na oś. Leśnym - w pokojach na podłodze deski, w kuchni kafle - łazienka w kaflach - mieszkanie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

700 zł42 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia umeblowana, bardzo duża kawalerka, w świetnej lokalizacji na Oś. Leśnym - pokój około 24m, kuchnia 9m, łazienka 4m - w pokoju na podłodze parkiet, w kuchni kafle -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

148 000 zł38 m² 3 894,74 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie na Osiedlu Leśnym. Usytuowane na 1 piętrze, ocieplonego i otynkowanego bloku z cegły. Dwa pokoje 12 m2 i 8 m2, kuchnia z oknem, łazienka razem wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

148 000 zł39 m² 3 834,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Doskonała inwestycja pod wynajem. Możliwość dokupienia garażu murowanego w cenie 21 tys.zł. Cena mieszkania do negocjacji! Oferta godna polecenia. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

900 zł47 m² 19,15 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia mieszkanie M-4, położone na 1 piętrze w odnowionym, 3-piętrowym bloku z cegły. Znajduje się w bardzo dobrej lokalizacjji na osiedlu Leśnym. Blisko sklepy, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

1 100 zł69 m² 15,94 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

Do wynajęcia wyremontowane, bezczynszowe M4, w całkowicie odnowionej kamienicy, w bardzo atrakcyjnej lokalizacji - w pokojach na podłodze panele, w kuchni kafle - łazienka cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

180 000 zł50 m² 3 533 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1956

Tylko U nas! Mieszkanie dwupokojowe o pow. 50,94m2, usytuowane na III piętrze w bloku ze starszej cegły na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie o doskonałym rozkładowym układzie pomieszczeń,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka wolna od zaraz, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

750 zł25 m² 29,75 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:-

Komfortowe mieszkanie na osiedlu leśnym Mieszkanie o pow. 25,21m2 położone w zadbanej kamienicy na parterze w bardzo wysokim standardzie (okolice ul. Gdańskiej). Mieszkanie zaaranżowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

185 000 zł48 m² 3 820 zł/m²

 

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

189 000 zł49 m² 3 857 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie na osiedlu Leśnym. Dużo zieleni (blisko Myślęcinka) obecnie lokal jest pusty. Dwa bardzo ustawne pokoje, kuchnia, łazienka z wc. Niski czynsz. Kontakt i prezentacja Barbara Owczarska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

135 000 zł25 m² 5 355,02 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

228 000 zł67 m² 3 413,17 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem sprzedaży jest trzypokojowe mieszkanie o pow. 66m2 usytuowane na X piętrze wieżowca na osiedlu Leśne. Salon o pow. 15m2 posiada wnękę o pow. 10m2 z oknem. Układ ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

199 000 zł46 m² 4 364,04 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na osiedlu leśnym O ciekawej aranżacji - W cenie mieszkania do remontu! Mieszkanie dwupokojowe w odnowionym bloku z cegły położone na II piętrze. Mieszkanie po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

220 000 zł56 m² 3 928,57 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie na 1 piętrze w bloku na Osiedlu Leśnym. Budynek ocieplony i otynkowany, wymienione drzwi wejściowe do klatek schodowych. Dwa duże pokoje 18,7 m2 i 14,8.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

193 000 zł58 m² 3 327,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Piękne przestronne 2 duze pokoje ( 24 i 17m2)w bloku w pobliżu ul. Gdańskiej. Mieszkanie z balkonem. Na podlogach ładny parkiet, na ścianach tapety, okna pcv; łazienka z wana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

120 000 zł39 m² 3 076,92 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przestrzenna kawalerka usytuowana w bloku na trzecim piętrze.Układ mieszkania pozwala na wydzielenie dwóch pokoi.Okna PCV.Czynsz administracyjny ok.290zł+woda+prąd+gaz. Budynkiem zarządza.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

145 000 zł38 m² 3 815,79 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Atrakcyjnie zlokalizowane mieszkanie, kawalerka , 38m2 ,oś. Leśne, w VI piętrowym bloku z cegły ,na IV piętrze, z windą. Blok ocieplony, nowa elewacja. Mieszkanie do zamieszkania od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

120 000 zł27 m² 4 444,44 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze w ocieplonym bloku. Pokój o powierzchni ok. 20m2, na podłodze mozaika parkietowa w dobrym stanie, na ścianach tapeta pomalowana na biało. Aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

209 000 zł55 m² 3 800 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie w doskonalej lokalizacji na Osiedlu Leśnym-2-pokoje- 20m2 i 14m2; duza kuchnia- 10m2; wc osobno, łazienka w nowych kaflach z wanną i prysznicem co jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

154 000 zł36 m² 4 277,78 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

M3, 36 mkw Osiedle Leśne Mieszkanie mieści się na pierwszym piętrze w ocieplonym czteropiętrowym bloku. Nieruchomość składa się z pokoju z aneksem kuchennym o metrażu 23 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

950 zł52 m² 18,27 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Atrakcyjne mieszkanie 2-pokojowe położone na 2 piętrze w bloku z cegły.Spokojna okolica,dogodna komunikacja.Funkcjonalne,słoneczne do wynajęcia od zaraz.Pokoje 20 m,18 m,kuchni 7,5 m.Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

143 000 zł35 m² 4 085,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

1-pokojowe mieszkanie po remoncie; duży pokój Z kuchnią I lazienką w ok. ulicy Czerkaskiej. zapraszam! polecam! kom. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

850 zł51 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Ładne mieszkanie dwu pokojowe na osiedlu leśnym.Mieszkanie w bloku na pierwszym piętrze z balkonem ,wyposażone w sprzęty agd(pralka,lodówka,kuchenka) umeblowane do wprowadzenia.Bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

700 zł43 m² 16,28 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia mieszkanie M-3 o pow. 43m2, położone na 3 piętrze w 3-piętrowym, odnowionym bloku z cegły. Znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu Leśnym. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

850 zł51 m² 16,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Polecamy do wynajęcia mieszkanie M-3 o pow. 51m2, położone na 1 piętrze w 4-piętrowym odnowionym bloku z cegły. Znajduje się w dobrej lokalizacji na osiedlu Leśnym. Blisko sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kasztanowa

Leśne,Bydgoszcz

750 zł42 m² 17,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:-

Dwu pokojowe mieszkanie 42m w bardzo dobrej lokalizacji. częściowo umeblowane cena 750 + czynsz 278 + opłaty licznikowe(woda,prąd) dostępne od zaraz Rafał  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

900 zł62 m² 14,52 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Gorąco polecamy do wynajęcia mieszkanie M-4 o pow. 62m2, położone na 2 piętrze w 3-piętrowym, odnowionym bloku z cegly. Znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu Leśnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

159 000 zł47 m² 3 382,98 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe na parterze z balkonem; lokal w stanie do remontu z wyjątkiem łazienki. Na ścianach gładzie, na podłodze kafle. Wymienione zostały wszystkie instalacja /wod-kan oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

130 000 zł35 m² 3 714,29 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sloneczne Mieszkanie w doskonałej lokalizacji-w bloku z cegły- blisko ul. gdańskiej; atutem jest 1 piętro i balkon; okna wymienione; mieszkanie do remontu; niskie koszty eksploatacji!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

700 zł39 m² 17,95 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Gorąco polecamy do wynajęcia kawalerkę o pow. 39m2, położoną na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku z cegły. Znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji na osiedlu Leśnym. Blisko sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

136 000 zł38 m² 3 593,13 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Super mieszkanie o powierzchni 37,85 m2 znajdujace sie na VI piętrze w ocieplonym wieżowcu z 2 windami na Osiedlu Leśnym. Lokal składa się z 2 pokoi, kuchni , łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

1 200 zł51 m² 23,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Wynajem - 2 pokoje - osiedle leśne Do wynajmu ładne, dwupokojowe mieszknie na Osiedlu Leśnym. Pokoje całkowicie umeblowane nowoczesnymi meblami (w sypialni podwójne łóżko). Nowocześnie zaaranżowna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

2 000 zł78 m² 25 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:tak

Nowość! W naszej ofercie posiadamy ekskluzywne mieszkanie na wynajem w nowym budownictwie w doskonałej lokalizacji. Teren ogrodzony, monitorowany. Do mieszkania przynależy garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

175 000 zł53 m² 3 291,95 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie na trzecim piętrze w bloku Dwa pokoje, okna wychodzące na wschód, zachód; widok na inne budynki: pokoje:18,54 m i 16,72 m , kuchnia 7,89 m , przedpokój 6,97.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

600 zł35 m² 17,14 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

DO wynajecia dwupokojowe mieszkanie na osiedlu lesnym-700zł+270zł+prąd+gaz Przytulne, dwupokojowe mieszkanie w bloku na Osiedlu Leśnym. Do dyspozycji dwa pokoje, ale przechodnie-z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

220 000 zł53 m² 4 150,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Prowizję kupującego W całości pokrywa sprzedający! Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Leśne

Leśne,Bydgoszcz

139 000 zł38 m² 3 657,89 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 38m2 po kapitalnym remoncie, położone na trzecim piętrze w bloku z cegły. Lokal składa się z 1 pokoju (19,43 mkw.), przedpokoju (6,44 mkw.), kuchni (8,69 mkw.) oraz.